Survivor VIP: Serbia & Croatia - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor VIP: Serbia & Croatia
Survivor VIP: Serbia & Croatia
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 21:30:00 | Message # 16
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ne znate ko je ava karabatic , idite u sumu odmah ,bila je i prosle ili pretprosle godine na farmi u hrvatskoj , nzm sad kad je azdnji put bila farma xD
 
ToniDate: Monday, 13 February 2012, 21:44:20 | Message # 17
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ava Karabatić je velika zvijezda kod nas,iako nema nikakvog talenta.
Najpoznatija je po tome šta je užasno sisata,šta je imala zaručnika Špira koji je još luđi od nje,po tome šta je zajedno sa Špirom i majkom ucjenjivala profesora na fakultetu da će policiji poslat neke jebačke poruke koje joj je sla na mobitel i poznata je po tome šta ne zna reć slovo r.
Otac joj je neki homić koji radi na trafici di ja kupujen duvan,nije loš iako pomalo iritantan. On joj je i stilist,uglavnom cila je obitelj disfunkcionalna biggrin
Btw,ona je iz mista di se ja liti kupan i stvarno napravi show di god dođe jer je GLUPA KO QRAC,virujte mi,ubrzo ćete se uvjerit u to. Unatoč tome šta joj je opća kultura 0,na fakultetu ima prosjek malo slabiji od 5.0.. Kako,to nikome nije jasno xD
Eto,to je sve šta trebate znat o Avi,ostalo će pokazat u Survivoru..


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Monday, 13 February 2012, 21:45:56 | Message # 18
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Miko)
ne znate ko je ava karabatic , idite u sumu odmah ,bila je i prosle ili pretprosle godine na farmi u hrvatskoj

velika licnost (Ava) i jako bitna emisija (farma)... polusvet koji mogu da gledaju samo sljam i polupismeni...

cula sam samo za rukometasa Nikolu Karabatica, Srbina sa francuskim pasosem... smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Monday, 13 February 2012, 21:47:23 | Message # 19
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
polusvet koji mogu da gledaju samo sljam i polupismeni...


Pa hvala ti Laro,pronalazin se u ovim riječima biggrin


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Monday, 13 February 2012, 21:55:11 | Message # 20
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Pa hvala ti Laro,pronalazin se u ovim riječima


bolje procitaj neku dobru knjigu ili treniraj neki sport, nego da gledas praznoglavce na "farmi"...

ziveces zdravije...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Monday, 13 February 2012, 21:56:43 | Message # 21
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Nema više Farme kod nas nažalost,ali moga bi poslušat tvoj savjet... Vidit ću još xD

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
urkeDate: Tuesday, 14 February 2012, 02:19:21 | Message # 22
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Nema više Farme kod nas nažalost,ali moga bi poslušat tvoj savjet... Vidit ću još xD


Jaa sam gledao onu sezonu sa Simonom Gotovac biggrin Jao kakva je jedna tuca bila izmedju Simone i one plave xDD


Message edited by urke - Tuesday, 14 February 2012, 02:19:34
 
ToniDate: Tuesday, 14 February 2012, 21:32:22 | Message # 23
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ajme sićan se toga,ona plava je bila Petra Maroja... I ona je dobra bome tongue

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
tiksiDate: Wednesday, 15 February 2012, 12:00:50 | Message # 24
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Na slican nacin bi me odusevilo da kazu da ce biti organizovana jos jedna sezona Zvezdi Granda ove godine..
Prosla sezona naseg survivora me potpuno razocarala..


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 15 February 2012, 19:43:20 | Message # 25
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Na slican nacin bi me odusevilo da kazu da ce biti organizovana jos jedna sezona Zvezdi Granda ove godine..
Prosla sezona naseg survivora me potpuno razocarala..


od toga, bolje je i da nas pogodi kometa velicine ARMAGEDONA...

manje bismo se mucili cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 15 February 2012, 19:44:07 | Message # 26
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
bolje je i da nas pogodi kometa velicine ARMAGEDONA...


facepalm

Ako vam se ne gleda, nemojte gledati i tacka smile
 
tiksiDate: Thursday, 16 February 2012, 10:19:11 | Message # 27
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (Miko)
Ako vam se ne gleda, nemojte gledati i tacka


al mi cemo svakako da gledamo (bar do prvog zesceg razocarenja) biggrin Ko kaze da ne volimo Zvezde Granda tongue Kad mozemo to da gledamo mozemo i nas survivor, dodje negde slicno.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
mrdeny93Date: Wednesday, 29 February 2012, 22:55:44 | Message # 28
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Survivor

Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!


Message edited by mrdeny93 - Wednesday, 29 February 2012, 22:56:15
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 29 February 2012, 22:56:26 | Message # 29
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ja sam cuod a 14 pocinje biggrin
 
mrdeny93Date: Wednesday, 29 February 2012, 23:05:41 | Message # 30
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Osamnaest VIP ličnosti iz Srbije, Hrvatske i Makedonije, otisnulo se put Kostarike prepuni entuzijazma,a kako su se tamo snašli - ostaje da se vidi.

Spisak učesnika je kompletan, piše "Press", a rekacije publike na ovakav odabir učesnika se tek očekuju.

Na plažama Kostarike, u izazovima preživljavanja u divljini, publika će od 12. marta imati prilike da gleda: Martinu Vrbos (Hrvatska pevačica, DJ i nekadašnja voditeljka MTV Adria), Avu Karabatić (hrvatska starleta poznata po učešću na Farmi), Ognjena Kajganića (rukometaš, bivši muž voditeljke Aleksandre Jeftanović), Nevena Ciganovića (poznati hrvatski modni stilista, poznat po gomili plastičnih operacije na svom licu i telu), Aleksu Grdić (hrvatska pevačica), Miu Begović (hrvatska glumica), Maju Lenu Lopatni (ćerka glumice Mie Begović), Vladimira Vuksanovića (srpski maneken), Nikolu Šoća(crnogorski maneken), Kristinu Bekvalac (stilistkinja i mlađa sestra pevačice Nataše Bekvalac), Staniju Dobrojević (srpska starleta), Marka Karadžića (političar, funkcioner LDP-a), Milana Gromilića(baletan), Jelenu Maćić (poznata šminkerka, sestra voditeljke Marije Maćić), Radovana (misteriozna ličnost iz Hrvatske čiji će identitet naknadno biti otkriven, i koji će biti iznenađenje za sve gledaoce), Žarka Berbera ( makedonski pevač i voditelj emisije "Koj te šiša"), Sebastijana Flajsa (najpoznatiji hrvatski snouborder), Aleksandru Nakov (makedonska "Plejboj" zečica).

Kako se ova ekipa snašla u preživljavanu i šta se sve dešavalo u toku dvomesečnog snimanja - uskoro će se saznati.


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor VIP: Serbia & Croatia
Search: