Finale - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Finale
Finale
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:22:07 | Message # 1
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:23:59 | Message # 2
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
CHRIS KELLER

U prvom delu emisije potrebno je da odgovorite na sledeca pitanja sa DA ili NE.

1.Da li ste ikada pokušali da sabotirate konkurenciju tokom ove sezone ? naravno da da, svakim danom!
2.Da li ste ikada na pitanja odgovarali onako kako ne mislite da biste se dopali publici ? ne, ali jesam vagao neke odgovore u smislu da se neki ljudi ne bi uvredili previše, msm blago sam izražavao neke svoje stavove u nekim trenucima, ne zbog glasova xd
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu? naravno, kao i svaki put
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena? naravno, kao i svaki put
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite? ne neku realnu, otprilike slična verovatnoća kao i u 1. sezonici, slaba vajda
6.Da li ste zadovoljni svojim učešćem u ovoj sezoni? pa relativno, ali pre ne, msm iskreno mnogo mi je veća bila ludnica ĐV1, u ovoj nemam neki hajpić

U ovom delu emisije svako od vas se opredeljuje za jednu od opcija.

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? ZATVORENOM.
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? pa približnih godina, ali ae da kažemo pre mlađa, ali ono par godina gore dole je ok ugl
*brak ili veza bez obaveza? brak, dosta mi je bitnija veza nego sex u globalu xd
*virtuelni ili realni svet? realni, fuj virtuelni manje više xd tj. kad god radim nešto u virtuelnom, poenta je u realnom
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ? ahahahha pa kod mene je najviše prisutna gordost vrvn, ali kad bih birao šta bih želeo od svih 7 može gordost ili razvrat, oba mi nemaju neke spec. veće posledice, bar na prvu loptu, u odnosu na ostalo

U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa po šest ostalih forumaša za večerom , ali ono što se razlikuje od prošlog puta je što MORATE DA RANGIRATE I SEBE tako da treba da date listu od devet osoba !!!

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome koliko su doprineli gledanosti ove sezone. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).

1 – kacha, ubedljivo prvo, bez konkurencije, nova maski što se kaže xd
2 – roo, 2. klimavo, ali neka bude 2.
3 – stignem, on mi je tu negde kao roo, obojica su novi, to im je jedini + u odnosu na nižeplasirane takmičare
4 – ja, iskrenooo, prati me armija, a i drama, ali donekle se zna šta se od mene očekuje, đv1 me je ispričalaaa
5 – 6 – 7 – 8 bez redosleda tj. isto: dux, guardian, juve, nikola – ovde mi je veoma slična priča, smatram da su malo ispod mene, ali su slična priča
9 – dzejkobs, msm da je on najslabiji, ali to ne umanjuje ništa xd

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko je najveća “zmija” .(pozicija 1 najveća , pozicija 9 najmanja).
1 – ja, ako ćemo iskreno xd msm pojam je toliko preopširan, i može da se uzme i kao pozitivno i kao negativno, ali ae
2 – 3 stignem i nikola su mi tu negde po zmijstvu iskreno xd msm mogli su da odu i ispred mene, ali zavisi stv kako se gleda konkretno xd
4 juve imao je pojedine momente gde je ispao zmijurina, ali je generalno ok xd
5 dux, nije neka zmija, ali mi je više od ovih dole
6 roo, trudi se, ali ne ide baš kao po loju xD
7 dzejkobs, nije zmija, ali jbg
8 kacha, nije zmija, ali jbg
9 guardian, nije zmija, ali jbg

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko bi najviše voleo da bude pobednik. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
ovde i nemam neke kao razloge, više po intuiciji/trudu
1 stignem
2 roo
3 kacha
4 nikola
5 juve
6 ja
7 dux
8 dzejkobs
9 guardian

U ovom delu emisije se opredeljujete za jednog forumaša iz svakog para i među njima delite 10 poena (10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena i morate se odlučiti za jednog).

Mumina – Maski 6-4 neka bude jer znam više muminu, ali su mi tu negde xD blizu baš, najpre bih 5-5
Young Wolf – papigm_993 0-10, papi je život, ostalo su sitnice, o krvnim neprijateljima neću sad!
Lara Croft – Lavica88 10-0, lara predstavlja pravi veo misterije, lavica zaista samo nešto komentariše, a ne učestvuje ni u čemu xd


 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:25:12 | Message # 3
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U ovom delu emisije potrebno je da svako od vas kaže na kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči .

* škorpija – stv nznm, thebookofshadows najviše, škorpija je u horoskopu možda (nadam se)
* dvorska luda – sac (donekle i youngić, ali više sačić)
* nevernost – mumina, ptičice mi pričaju da je neverna svom vereniku!!!
* crna ovca – killy, nekakooo
* Zoki Šumadinac – stignem ili nikola, oni ga slušaju valda
* ovca – au brate xd juveee jer ČESTO PADA POD UTICAJ DRUGIH!!! ZNA ON O ČEMU PRIČAM!!!
* krastavac – šteta što slađan ivković nije na forumu, elem, neka bude sac ponovooo, liči nekako
* konj – AHAHAHAHAH ovo je kod nekoga bila top asocijacija, meni youngwolf, jer mi je zabranio spot tamare đuric na vv koji ima konja u sebi … :/ 
* Avalon – ovo može da bude bukvalno bilo ko, ae neka bude aleksamil jer kida avalonnn
* neharizmatičnost – youngić, jednostavno to nije to xDDD

A sada je potrebno da svako od vas kaže prvu reč na koju ga asociraju ostali takmičari za večerom (reči ne smeju da se ponavljaju za više osoba , dakle potrenbno je osam reči za svakog po jedna ). Za sebe ne pišete reč.

Kacha 
NikolaKhait
stingemmm
JocaJuve94
TheGuardian
Roo
Chris Keller
DuX
Džejkobs

Kacha – nova Maska, ali ima neku toplotu koju Maska iskreno nikad nije imala, nznm xd
Nikola – tenis zadruga tako nešto xd
Luka – tenis matematička si šta god, ima dosta xd
Juvinjo – novi baron za koga nisam mislio da je baron #honesthour
Guardian – brother from another mother
Roo – baljezgaretanje
Duxić – odbojkaššš
Jacobs – smirenost, tako, nema potrebu za ludnicom nekako xd 

Sada je potrebno da kažete koga bi od onih koji nisu u finalu najviše voleli da vidite tamo , a koga najmanje.

EthanMorasca
Killy
Erin Navan
Sac
aleksamil
tiksi
ivana123
Najviše naravno aleksamil, ovo je mogla da bude njegova prva kruna!!! Inteligentno, kratko, jasno, promišljeno.
Najmanje tiksi, smorila me je više sa ovim đv spamom, iskreno kida se sa Sacom xDDD

Za kraj treba da se izjasnite zašto baš vi treba da pobedite !

Mislim da to nije moguće, ali ono, pogledajte baraž, slična neka priča, ako odvojite svoje subjektivne osećaje, znate ko je najbolji kandidat za pobedu, realnost i istina treba da pobede!
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:27:52 | Message # 4
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
DUX

U prvom delu emisije potrebno je da odgovorite nasledeca pitanja sa DA ili NE.

1.Da li ste ikada pokušali da sabotirate konkurencijutokom ove sezone ?
Ne, uglavnom se sami sabotiraju, tako da nema nikakve potrebe za tim.

2.Da li ste ikada na pitanja odgovarali onako kako ne mislite da biste se dopali publici ?
Pa nisam lagao, ali vrlo mi je bitno da se dopadnem sirokom narodnom auditorijumu, pa onda i kad imam neutralno misljenje moram da lupim nesto smile

3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu?
Ne, zato sto u finalu ove prestizne emisije zasluzuju da se nadju samo pobednici, a ne i GUBITNICI.

4.Da li vam je neko nudio razmenu poena?
Onako, neki (Keller) su mi aplaudirali sto sam im dao visoke poene i hvalili me oralno, a neki (Guardian) su mi rekli “moozda ti ovog puta ne dam 1”, pa cu oba ta shvatiti kao ponudu za razmenu i zahvalicu im se oralno ako mi daju visoke poene. smile

5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite?
Iako su najzanimljiviji odustali, i time se sansa za nijansu povecala, mislim da ce biti tesko ipak. Nemam dovoljno intrigantnih stvari da zadovoljim publiku kako treba.

6.Da li ste zadovoljni svojim učešćem u ovoj sezoni?
ZadovoljEn sam

U ovom delu emisije svako od vas se opredeljuje zajednu od opcija.

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ?
Vec sam odgovarao prosli put na ova ista pitanja, ali kada vec nisam stigao prosli put da obrazlozim, sada cu napisati koju recenicu vise smile

Seks je generalno super bez obzira na mesto, ali ipak kada se desava puno puta na istom mestu zna da postane i monotono. Tako da ako vec biram izmedju ova dva kao sta je bolje, uvek mi je to otvoreni prostor pre nego zatvoreni. Uzbudljivo je, redje se desava i skoro uvek na drugacijem mestu, tako da je uvek predobro iskustvo smile

*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom?
Broj godina mi ne pravi nikakvu razliku, imao sam iskustva i sa starijim i sa mladjim partnerima, i za oba ima i dobrih i losih primera. Ipak, ono sto je uglavnom ispadalo dobro je kada je devojka slicnog zivotnog iskustva kao i ja, i to je obicno bilo kada je malo starija od mene. Tako da ako bih u nekoj hipotetickoj situaciji morao na slepo da odaberem samo po broju godina, onda biram par godina stariju od mene.

*brak ili veza bez obaveza?
Nesto izmedju smile Moje shvatanje idealne zajednice sa partnerom je takvo da ne moramo da zavisimo jedno od drugog, i da nismo upuceni samo jedni na drugo, ali da ljubav i medjusobno shvatanje i podrzavanje naravno mora da postoji. To bi bilo nesto slicno braku, ali mislim da neke socijalne norme moraju da se promene kako bi se smanjio broj raspadnutih brakova, koji je sve veci u vremenu u kom zivimo.

*virtuelni ili realni svet?
Virtuelni svet je samo deo realnog sveta. Naravno da bismo svi mogli da prezivimo i da ga nema, ali umereno bezanje od te "realnosti" je, rekao bih, cak i zdravo, i daje neku novu dimenziju tom realnom zivljenju. Tako da vecinski realni, ali se ne bih odrekao virtuelnog ako ne moram.

*Sedam smrtnih grehova (razvrat,zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ?
Lenjost ne bih da gomilam; pohlepa, zavist i gnev zvuce kao da samo lose stvari mogu da donesu ako ih imas; gordost mi nije previse zanimljiva; prozdrljivost moze da bude interesantna, ali mi je nekako to i deo razvrata, koji mi onda izgleda da iako je generalno lose - bar je tebi zabavno. Tako da, ako moram (i ako ne biram lenjost), onda razvrat smile

U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa pošest ostalih forumaša za večerom , ali ono što se razlikuje od prošlog puta je što MORATE DA RANGIRATE I SEBE tako da treba da date listu oddevet osoba !!!

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas potome koliko su doprineli gledanosti ove sezone. (pozicija1 najviše , pozicija 9 najmanje).
Gledanost mi izgleda kao da je uzasna, ne znam dal ukupno 5 ljudi van ucesnika prati ovo uopste biggrin Tako da, rekao bih da niko nije uspeo preterano da doprinese, a zanimljivi za citanje su mi bili: Luka i Aleksa od onih koje znam, i Kacha i Roo od onih koje ne znam, tako da su mi oni 1-4. Ovi ostali (zajedno sa mnom) su mi bili samo ok, prosecan neki nivo, tako da su oni 5-9, a rangiranje unutar grupa nasumicno na osnovu trenutnog osecaja:
1 - stingemmm
3 - Kacha
3 - Keller
4 - Roo
5 - Dzejkobs
6 - DuX
7 - JocaJuve
8 - Khait
9 - Guardian

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas potome ko je najveća “zmija” .(pozicija 1 najveća , pozicija9 najmanja).
Luka, Aleksa, Nikola i Dzejkobs su mi svakako zmije. Joca, Guardian i ja pilici. Za Roo-a i Kachu ne znam puno, ali ovako random prvi utisak da su ipak malo pre zmijice nego pilici biggrin Ne bih mogao da procenim ko je tu koliko velika zmija, tako da je rangiranje otprilike po onome koliko su vise zmije nego sto se predstavljaju da jesu:
1 - Khait
2 - Dzejkobs
3 - Luka
4 - Aleksa
5 - Kacha
6 - Roo
7 - DuX
8 - Joca
9 - Guardian


 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:29:29 | Message # 5
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas potome ko bi najviše voleo da bude pobednik. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
Definitivno bih ja najvise voleo da budem pobednik, sto se vidi i po trudu koji ulazem da pazljivo osmislim odgovor na svako pitanje, kao i po veoma taktickom glasanju. smile Od ostalih, rekao bih da bi Keller ipak to najvise voleo, voli ovakav tip emisija, i mislim da smatra da to moze samo da mu bude odskocna daska da ga primete Z. Mitrovic i M. Maric. Za Kachu mislim da ce i ona oceniti da je ne zanima puno pobeda, ali moracu nju da stavim na trece mesto, jer niko i nije preostao - Joca i Guardian su mi neutralni, mogu da kazu da bi voleli da pobede ali ih realno bas briga, Roo i Dzejkobs su vec i rekli da ih ne zanima finale i pobeda nego samo zabava, i Luka i Nikola da su zeleli da pobede valjda bi ucestvovali :P
1 - DuX
2 - Keller
3 - Kacha
4 - JocaJuve
5 - Guardian
6 - Roo
7 - Dzejkobs
8 - Nikola
9 - Luka

U ovom delu emisije se opredeljujete za jednogforumaša iz svakog para i među njima delite 10 poena(10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena imorate se odlučiti za jednog).

Mumina – Maski
1 - 9 Od kad me zamenjuje na nekim predavanjima, Maski mi je postala sigurno top1 od ljudi na ovom forumu, tako da bi isti rezultat bio i da je (skoro) bilo ko drugi i ona biggrin
Young Wolf – papigm_993
6 - 4 U ovom paru moram da priznam da su mi obojica na pocetku bili neinteresantni, posle su se solidno popravili, a Youngu mala prednost jer ga videh jednom uzivo biggrin
Lara Croft – Lavica88
0 - 10 Jos uvek imam traume od brzog chata i ostalih raspravljanja sa Larom smile Sa druge strane Lavica i BL su mi kul, tako da jos jedno lako ocenjivanje ovde smile

U ovom delu emisije potrebno je da svako od vas kažena kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči.

* škorpija Ana (zato sto sam mislio da je skorpija u horoskopu, pa sad kad proverih ipak izgleda da nije, ali jbg, ne znam onda kog drugog xD)
* dvorska luda ChrisKeller (na forumu se tako ponasa)
* nevernost Dzejkobs (niko me nije na nevernost asocirao, i onda vernost, pa kao Dzejkobs mi prvo pao na pamet... random malo)
* crna ovca AleksaMil (mislim da sam ga tu vec stavio)
* Zoki Šumadinac ChrisKeller (zbog estrade generalno)
* ovca Sac (pa valjda je i ispao ovca vise puta)
* krastavac YoungWolf (on me podseca na hranu)
* konj Guardian (jer sam ga i prosli put stavio tu cini mi se, sad mozda ne bih, ali jbg odmah mi je to palo na pamet xD)
* Avalon stingemmm (dosta ljudi me ovde podseca na avalon, jer ih samo tu i vidjam, ali hajde neka bude Luka jer mi se nesto cini da prvi put kad smo igrali sa njim sam se dogovarao)
* neharizmatičnost LaraCroft (apsolutna suprotnost harizmaticnosti)

A sada je potrebno da svako od vas kaže prvu reč nakoju ga asociraju ostali takmičari za večerom (reči ne smeju da se ponavljaju za više osoba , dakle potrenbnoje osam reči za svakog po jedna ). Za sebe ne pišetereč.

Kacha
NikolaKhait
stingemmm
JocaJuve94
TheGuardian
Roo
Chris Keller
DuX
Džejkobs


Kacha - Zensko (jedino zensko ovde xD)
NikolaKhait - Odustao
stingemmm - Prozivao
JocaJuve94 - Kosa (pre zato sto je imao upadljivu kosu, sada zato sto se uvek zbunim gde mu je kosa)
TheGuardian - Vesti (Kada nick procitam, jedino na sta me asocira su novine, kao osoba vrv bi mi TAR i diskvalifikacije prvo pale na pamet)
Roo - Sada prvo sto mi je palo na pamet je slovo ρ (ro)
Chris Keller - Zubotehnicar (zna on zasto)
Dzejkobs - Jacobs kafa (Kad sam vec krenuo po nickovima da asociram :))

Sada je potrebno da kažete koga bi od onih koji nisu u finalu najviše voleli da vidite tamo , a koga najmanje.

EthanMorasca
Killy
Erin Navan
Sac
aleksamil
tiksi
ivana123

Pa najmanje bih voleo da vidim nekog ko zapravo i ne odgovara na pitanja a vodi se kao ucesnik, odnosno Sac. Najinteresantnije bi sa Tiksi bilo, ali mi je i glupo kada ljudi odustaju, tako da necu nju staviti. Killy mi je bio super na prvoj veceri, ali mislim da mu bolje stoji taj pojedinacni format vecera, nego ovaj kao u barazu i finalu. Tako da neka bude Ethan koji bi definitivno mogao mnogo vise da pokaze smile

Za kraj treba da se izjasnite zašto baš vi treba da pobedite!
Zato sto mi je rodjendan (uskoro, ili je vec bio, zavisi kad Leo ovo cita)! biggrin Opste je poznato da ako nekom za rodjendan date malo poena, onda ce vas pratiti 26 godina nesrece! surprised

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:32:05 | Message # 6
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
DZEJKOBS

U prvom delu emisije potrebno je da odgovorite na sledeca pitanja sa DA ili NE.

1.Da li ste ikada pokušali da sabotirate konkurenciju tokom ove sezone ? Nisam se trudio da sabotiram konkurenciju, konkurencija je samu sebe sabotirala.
2.Da li ste ikada na pitanja odgovarali onako kako ne mislite da biste se dopali publici ? Nisam. Ja sam u večitom tripu da šta god kažem ja se neću dopasti drugima tako da se više i ne trudim da im se dopadnem. Vremenom valjda naučiš da budeš autentičan. (valjda)
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu? Kada bi sve išlopo zasluzi gde bi nam kraj bio? Nekad se stvari dogode zato što tako treba da bude i za to nema odgovara a ni prepiranja. Go with the flow je neki moj moto.
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena? Nije mi nudjena razmena poena u smislu ej aj bez obzira šta ko odgovorio da jedno drugom damo top poene. To se nije dogodilo niti će.
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite? Svako ima šansu da pobedi i svako ko se tripuje da je siguran pobednik ili da je siguran gubitnik onda ne treba ni da piše odgovore. Proćiće kao ja u prvoj večeri.
6.Da li ste zadovoljni svojim učešćem u ovoj sezoni? Pa s obzirom da sam samo hteo da se iskupim za prvu večeru onda da, zadovoljan sam.

1. ne 2.ne 3. da i ne 4. ne 5. da 6. da

U ovom delu emisije svako od vas se opredeljuje za jednu od opcija.

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? Može oba? Videćemo za šta će biti raspoložena moja lepša polovina.
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? Uglavnom su se za mene lepile mladje a možda sam se i ja lepio za njih ko će ga znati ko je prvi počeo lepljenje. Ne smeta mi ni da budem sa starijom ali ne previše starijom kao ni ne previše mladjom. Veza sa mladjom je skoro uvek komplikovana zbog sukoba misli i karaktera. Moje iskustvo je da ako je osoba od vas mladja 5 6 godina a vi ste u 20tim, izbegavajte takve veze. Naći svoje godiše ili malo stariju je uvek nekako sigurnija opcija u startu da ćeš uspeti da pronadješ zajednički jezik sa tom osobom mada zaista nema pravila. U mom slučaju svaka mladja sa kojom sam bio ili trebao da budem me je ili prevarila ili izjahala ili sam na kraju krajeva samog sebe izjahao jer sam se zaleteo emocijama a ne razumom.
*brak ili veza bez obaveza? Brak. Ja sam starog kova i to će tako ostati. Niti sam imao seksualne odnose do sad niti ću do samog braka. Takav je moj stav da je najlepše čekati, ne mora i neće se svako složiti sa tim. Nekome brak nema smisla a meni veza bez obaveza nema nikakvog smisla mada ne osudjujem ljude koji se u tako nešto upuste.
*virtuelni ili realni svet? Ja sam rob virtuelnog sveta bio i možda sam još uvek malo. To je užasan osećaj kad si rob nečeg. Realno je uvek bolje. Svakakva iskustva sam imao u virtuelnom svetu I na kraju samo shvatiš da je to sve jedna velika laž u većini slučajeva. Realnost je uvek miljama bolja. Svako iskustvo je jače samim tim zato što je realnije. 

*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ? Ne znam ako ste gledali film 7 (Seven). Nakon tog filma vala ne bih izabrao nijedan, završiću u kutiji kako god okreneš. Ali ako baš moram – proždrljivost, možda se napokon ugojim :D.

U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa po šest ostalih forumaša za večerom , ali ono što se razlikuje od prošlog puta je što MORATE DA RANGIRATE I SEBE tako da treba da date listu od devet osoba !!!

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome koliko su doprineli gledanosti ove sezone. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).

1- Stingić (nadimak mi je nekako lakše nego da napišem full ime :D) – potrudio se vala I uspeo u tome da I ova sezona zagrmi ili kakvi god se izrazi danas koriste.
2 – Keller Realno i on je 9tka zato što mi se čini da je najviše iščekivao narednu sezonu u nadi da forum neće umreti dok se Leo ne seti da je otvori. biggrin Hvala Kelleru na pozivanju armije, gledanost se podigla očiglendo :D.
3 – Kacha – Zanimljiva nova osoba koja zrači svojom prisutnošću je svakako imala uticaj na to da se gledanost ove sezone podigne na viši nivo.
4 – Ro – Takodje nova osobana forumu koji je oko sebe dosta prašine podigao biggrin Dosta je zanimljiv kao osoba plus svojim odgovorima i ponašanjem van večere je verovatno zainteresovao i druge da prate.
5 – Khait - Definitivno da je i on u centru pažnje kad je Djavolja u pitanju.
6 – Jocajuve94 U poredjenju sa ostalima ne vidim da se baš nešto trudio da doprinese gledanosti s toga jedna šestica sleduje.
7,8 i 9 – Dux Gard i ja smo se ja mislim najmanje trudili da doprinesemo nešto gledanosti samim tim bi nas i stavio u tu grupu ljudi na kraju. Ajde recimo da je Gard 7, Dux 8 a ja kao poslednji koji je najmanje doprineo da sezona bude gledana.
 
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:33:17 | Message # 7
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko bi najviše voleo da bude pobednik. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).

1 – Keller – Da može da kaže da je prvi muški pobednik djavolje večere i da konstantno pomera forumske standarde biggrin
2- Joca – Definitivno bi voleo da pobedi da posle može i to da ima u svom rezimeu pobeda na takmičenjima biggrin
3 – Ro – Kao nova osoba na forumu verovatno da ima želju da pobedi ali ne veruje u nju.
4 – Kacha – Isto kao i za Roa. Sigurno da ima želju za pobedom I čekala je dugo na finale tako da mislim da joj je želja samo porasla ali opet mislim da ne očekuje pobedu.
5 – Gard – Ne verujem da mu je sad previse stalo do pobede već kao na vsu ako pobedi pobedi.
6 – Dux – I za njega isto važi isto kao za Garda.
7 – Džejkobs – nije mi toliko stalo da pobedim koliko da se iskažem i da na pravi način prikažem sebe kad sam već dogurao dovde. Pobeda ako dodje došla je dobro došla je.
8 i 9 – Khait i Stingem. Ovde njih stavljam zato što su odustali pa samim tim i pokazali koliko im je stalo do pobede a koliko do nekih svojih standarda koje imaju. Ne mogu da im čitam misli pa ne znam tačno šta misle ali po onom pročitanom vidi se da im nije do pobede toliko stalo.

U ovom delu emisije se opredeljujete za jednog forumaša iz svakog para i među njima delite 10 poena (10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena i morate se odlučiti za jednog).

Mumina – Maski – Muminu znam samo sa Avalona i sa foruma ono na vrućoj stolici itd. Maski poznajem I samim tim će imati prednost kod mene. Galeb joj donosi minus tako da neće biti baš 10 – 0 već 1-9 :D.
Young Wolf – papigm_993- Ovde da može 5 5 bilo bi 5 5 ali Wolf ima prednost zbog poznanstva 6 – 4.
Lara Croft – Lavica88 – Misteriozna ličnost br 1 protiv misteriozne ličnosti br 2 – 4 – 6

U ovom delu emisije potrebno je da svako od vas kaže na kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči .

* škorpija – Tiksi – više puta sam čuo kako joj se pridaje ovaj epitet pa sam otud prvo pomislio na nju.
* dvorska luda – Keller – mislim da od sebe nekad pravi dvorsku ludu bespotrebno biggrin
* nevernost – LaraCroft – Deluje kao neko ko ti ne bi bio odan niti veran u potpunosti.
* crna ovca – Dzejkobs – možemo I sebe da stavimo na listu? Večito mislim da sam od nas četvoro, najcrnja ovca u porodici :p.
* Zoki Šumadinac – Anchy – Pričali smo o njemu i kad mu je dala 12 na escu pa eto prva mi je pala na pamet biggrin
* ovca – Sac – Zbog vsa mi pada na pamet kako su ga šišali kao ovcu. Ništa lično ali definitivno je ispao ovca u par navrata.
* krastavac – JocaJuve – frizura njegova me uvek podseća na krastavac iz ne znam kog razloga :D. Ona stara frizura. Sad kad je ošišan vala nije to to.
* konj – Killy – Voli konje.
* Avalon – Keller – Na avalonu sam ga upoznao i tamo shvatio koliko je namazan a ja volim kad je neko u igrama namazan svim bojama :D.


 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:34:09 | Message # 8
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
A sada je potrebno da svako od vas kaže prvu reč na koju ga asociraju ostali takmičari za večerom (reči ne smeju da se ponavljaju za više osoba , dakle potrenbno je osam reči za svakog po jedna ). Za sebe ne pišete reč.

Kacha-
NikolaKhait
Stingemmm
JocaJuve94
TheGuardian
Roo
Chris Keller
DuX
Džejkobs

Kacha - Čovek – Ona je u svakom smislu te reči čovek. Ako bi smo najrealnije išli onda bih rekao Bezuslovna ljubav ali to nije jedna reč ali joj najviše pristaje. Bukvalno ne poznajem nekog takvog sličnog njoj koja je spremna na sve načine da pokaže ljubav prema drugom čoveku. Ne bih previse da pišem jer onda ne znam gde da stanem. Sve što bih rekao jeste da kada naidjete na osobu koja je spremna da se žrtvuje, da u skoro svakoj situaciji stavi tebe ispred sebe, da sasluša pre nego što pogovori da nekada prosto sedi tu ,.. u tišini sa vama i samo ćuti jer zna da je to što je vama najpotrebnije u datom trenutku, takva osoba je po mojim nekim merilima čovek. Takvu osobu držite pored sebe čak i kad pomislite da vam na ovom svetu niko nije potreban do vas samih, ako pronadjete ovakve karakteristike u vašim prijateljima, držite ih pored sebe. Takva je Kacha po mom mišljenju.
NikolaKhait – Mazica – Njegov nadimak koji najčešće čujem kad se igra Avalon :D. Po mom mišljenju pristaje mu u svakom pozitivnom smislu. Definitivno mislim da je drugačiji na forumu a drugačiji uživo što opet nije loše. Svako ima svoj stil biggrin
Stingemmm – Poker – Kad god pomislim na njega pomislim i na poker haha. Voleo bih da nekad odigramo koju partiju . Definitivno bih voleo da se oprobam protiv nekog takvog. Da vidim dokle je spreman da ide u blefiranju.
JocaJuve94 – Juventus – Definitivno juventus uvek padne na pamet :D. Nikad nisam naišao na ludjeg I pozitivnijeg navijača juventusa od njega. To pokazuje kakav je i ovako uživo. Lojalan i večito pozitivan ma šta god da se dešava oko njega. A vala ako si Juventusov navijač posle silnih poraza u finalu lige šampiona teško je ostati pozitivan a ovom momku to uspeva biggrin :p.
TheGuardian – Zaštitnik – Njegov nadimak a i vala vidim to u njemu, vidim da je spreman da štiti svoje bližnje i samim tim mi to prvo padne na pamet kad pomislim na njega.
Chris Keller – Kruna – Prošli put je bila reč kruna i odmah sam pomislio na Kellera tako da ću to i ovde napisati. Definitivno osoba koja juri životne krune :D- Kelleru bi i djavolja bila još jedna kruna u ludom životu :). A pogledajte mu samo profilnu. Krune su everywhere :D.
DuX – Enigma – Definitivno mi je DuX jedna večita enigma. Ne znači to nešto negativno je već jedan od retkih koje prosto ne mogu da provalim i onda tako i prestanem da se trudim već samo pustim da kad imamo priliku da se vidimo onda da se i bolje upoznamo. Enigme vredi upoznati, iznenade te a retko kad je iznenadjenje negativno. Bar u mom slučaju.
Roo – Brat – U baražu sam se i sprdao kad bih nešto rekao za njega a ovde neću. Killy mi je rodjeni brat i tu nema usporedbe, ali postoje ljudi koje će te imati priliku da upoznate za koje će te možda reći da su vam kao braća. Takav je Roo za mene. Ne bih baš svakome otvorio vrata svog života, drugim rečima ne bih svakog pustio u svoj život i ne može svako da skonta kakav sam ja zaista. Njega sam pustio zbog nerealne povezanosti koju imamo kao prijatelji. Nisam se niti u jednom trenutku pokajao, Znam da je tu za mene u svakom datom trenutku i posle svega što smo prošli zajedno skontaš da ti ni virtuelni svet nije prepreka da se sa nekim tako povežeš da možeš da ga nazoveš bratom. Roo brate hvala ti na svemu a i bilo bi lepo da jednog dana prestaneš da navijaš za taj Čelzi tada ću te još više ceniti :p.

Sada je potrebno da kažete koga bi od onih koji nisu u finalu najviše voleli da vidite tamo , a koga najmanje.

EthanMorasca
Killy
Erin Navan
Sac
aleksamil
tiksi
ivana123

Bilo bi zanimljivo videti u finalu I Ethana I Erin I Ivanu I ne znam sad kako bih izabrao od njih troje koga najviše. Burazera mog najmanje jer ne znam kako bih podelio poene :p.

Za kraj treba da se izjasnite zašto baš vi treba da pobedite !

A bre, svaki put kad postaviš ovo pitanje ono kao da očekuješ ne znam kakav bombastičan odgovor. Diplomatski odgovor – ej pa ne postoji razlog zašto baš ja moram da budem taj jedan od 9 ali hajde neka budem.
Pravi odgovor – Svi koji su u finalu su već na svoj način pobedili. Nekome je više stalo nekome manje, to tako uvek ide. Ako hožete iskreno bilo bi smešno da pobedim I neočekivano pa samim tim I zanimljivo pa ajde da kažem eto zato trebam da pobedim zato što to apsolutno niko ne bi očekivao :p.
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:36:04 | Message # 9
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
THE GUARDIAN

U prvom delu emisije potrebno je da odgovorite na sledeca pitanja sa DA ili NE.

1.Da li ste ikada pokušali da sabotirate konkurenciju tokom ove sezone ? Pa ne znam sta se smatra sabotazom :D, na neka pitanja sam davao “netacne” odgovore jer nisam ocekivao da ce ostali ljudi znati odgovor u nadi da ja pogodim sta bi oni rekli. A glasao sam takticki na veceri I davao manje bodova onima za koje sam mislio da bi bolje prosli kod publike. Zavisi ko kako gleda biggrin
2.Da li ste ikada na pitanja odgovarali onako kako ne mislite da biste se dopali publici ?
Publici ne, kao sto rekoh u prethodnom pitanju, odgovarao sam onako kako sam mislio da ce doprineti najvise bodova nasoj veceri. Nazalost nismo se nesto proslavili bili biggrin
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu? Pa sa obzirom da sam dobio max od publike I max od ostalih ucesnika na veceri smatram da sam zasluzio. Vec sam 2 od 2 za finala biggrin To sto zli jezici nesto drugo govore me ne interesuje, ispostovan je vox populi, a svi znaju da je glas naroda glas boga.
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena? Pa bilo je zezanja I sprdnja na to, mito I te fore, ali niko nije nista eksplicitno nudio, makar ne da sam ja shvatio ozbiljno, sve je nekako podrazumevano biggrin
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite? Pa sa obzirom da nema vise nekih ljudi u publici sanse su se drasticno povecale. Dosao sam po pobedu, nastavio sam niz, bridal plastic je bio moj, red je I na veceru sad. Naravno u nekom cudnom slucaju da se pobeda ne ostvari svakako je bilo interesantno, manje vise.
6.Da li ste zadovoljni svojim učešćem u ovoj sezoni? Pa onako, cenim da bih vise “zezao” neke druge ljude da su bili sa mnom na veceri, neke koje bolje znam, a I ocekivao sam malo bolja pitanja. Ali dobro, ucinio sam najbolje od ruke koja mi je bila dodeljena. Uvek postoji sledeca vecera I novi djavo :P

U ovom delu emisije svako od vas se opredeljuje za jednu od opcija.

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? Pa sta znam, verovatno bih rekao na zatvorenom prostoru, intima, opustenija atmosfera, vremena koliko zelis sta znam.
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? Ne pravim tu neke prevelike razlike, moze oba, ali radi igre cu reci starija. Po pravilu bi trebalo da imaju vise iskustva I da su ozibljnije (uvek postoji izuzetci, khm khm wink ), ne verujem da bih mogao da prolazim sad kroz neke decije drame I fore.
*brak ili veza bez obaveza? Previse mi je ranooooo za brak, tako da mi je onda samo opcija veza bez obaveza, iako realno nisam ni za to, valja nekad imati malo obaveza wink
*virtuelni ili realni svet? Pa realan svet, iako je virtualni svet nekad dobro mesto da se pobegne od svih muka I smaranja iz realnog sveta, nikako ne moze I ne sme da ga zameni. A I smatram da u danasnjem vremenu ne moze jedno bez drugog, svako treba da nadje neki balans za sebe.
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ? Pa najmanja zla su ovde nekako razvrat I lenjost, a vecina ljudi koja me zna ne bi nikad rekla da sam u RAZVRAT fazonu, tako da mi ostaje lenjost, a ko od nas nekad (ili uvek) nije bio lenj. Ali zanimljivije bi bilo da za svaki greh stavim jednu osobu, tacno nas je sedam ostalo sad, hahaha.

U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa po šest ostalih forumaša za večerom , ali ono što se razlikuje od prošlog puta je što MORATE DA RANGIRATE I SEBE tako da treba da date listu od devet osoba !!!

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome koliko su doprineli gledanosti ove sezone. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
1. Chris – pa bio bi 2. Mesto da luka nije odustao, svi pomno prate njegove prepiske I “drame” sa ostlalim ljudima, evo I trenutno traju neke u barazu, a svi znaju da narod voli dobru dramu biggrin
2. stingemmm – Pa Luka bi dobio prvo mesto da nije odustao od finala, tako za sad mora da se pomiri sa 2. Mestom, ne moram previse da objasnjavam ovo.
3. Kacha – Pa jedino zensko u finalu, sigurno ce nezniji pol foruma uperiti oci na nju biggrin a I dobro se drzala protiv nekih “veterana” foruma.
4. NikolaKhait – svi znaju da je malo impulsivan I da voli da se raspise, tako da su ljudi sigurno pratili njega.
5. Roo – Nije ga mnogo ljudi znalo ali vidi se da je ostavio utisak na par kandidata, a verujem da ce ga ljudi ispratiti da bi videli kraj nekih “kontroverzi” (afera sabotaza :O )
6. Ja – pa ja dajem rezultate, ali nisam nesto previse zanimljivo pricao na veceri ili pravio neke drame
7. DuX
8. JocaJuve – (ne)namerno je par puta izgubio bodove na svojoj veceri saigracima, tako da je dobro prosao sto je stigao do finala kao 2. Plasirani.
9. Dzejkobs – pa na pitanja na svojoj veceri je sve odgovarao kratko, malo se popravio u barazu ali to je to.

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:36:37 | Message # 10
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko je najveća “zmija” .(pozicija 1 najveća , pozicija 9 najmanja).
1. Stingemm – ovo je vec ono, 10 mesta prazno pa onda Luka, I to ne zmija, nego neka anaconda ili boa. Ocekujem da ce cak I sebe staviti na prvo mesto, mislim da stvarno ne treba puno da objasnjavam, znaju ljudi zasto biggrin A I covek uziva u ulozi, nista lose u tome.
2. NikolaKhait – zna covek da zabiberi neke stvari, malo radi drame, malo radi nekih drugih stvari, ali cenim da je u ovom sastavu ovo pravo mesto za njega.
3. Chris - e ovde krece prava ludnica, msm znam coveka dovoljno godina (zli jezici bi rekli previse), tako da za mene nije ni on neka zmija, ali ocekujem da ce ostatak takmicera njega postaviti visoko, ne bih ga ni ja sad stavio na 3. Mesto ali pored ostalih ljudi tako ispada sad sistemom eliminacije.
4. Joca – Ovo je vec neka prelomna granica, hahahaha. A nije ni Joca neka zmija, ali zna nekad da odvali neku glupost ili da zabiberi situaciju, uglavnom ne zato sto je zmija nego zato sto ne zamislja biggrin
5. Dux – ponekad malo nesto mulja, nista ozbiljno, obicno je iz mog iskustva veoma direktan, tako da ni za njega ne bih rekao to.
6. Roo – pa ne znam coveka, ali nisam ni od njega primetio tu neku auru
7. Dzejkobs – nije ni on nesto zmija, ali zna da se ubaci u tu ulogu, najvise poposlednjom VS-u, ali ovako nikad ne bih dodao taj “lep” epitet njemu.
8. Ja – svi koji me znaju ne bi nikad za mene rekli to, a I ocekujem da cu ovde biti pri dnu kod ostatka normalnih ljudi, hahahaha
9. Kacha – pa nisam stekao takav utisak od nje, zna da se drzi protiv ostatak foruma, ali nema nikakve “zmijolike” osobine

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko bi najviše voleo da bude pobednik. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
1. Chris – mislim ne verujem, ali kao da bi mogao da zacepi usta svim svojim hejterima <3
2. Joca – da bi do kraja vremenamogao da baca lose fore kako je pobedio na veceri.
3. Ja – Mislim ono, ne bih igrao da nisam dosao po pobedu, ali ne zelim je bas toliko.
4. Roo – pa verovatno da dokaze drugima da I sa “sabotazom” I “neprijatnim iznenadjenjima” moze da stigne do vrha, iako mi ne deluje kao da dokazuje bilo sta kome, ali eto, mora negde sve da stavim.
5. Kacha – Pa ne verujem da zeli nesto preterano pobedu posto bi onda izgubila neku opkladu, hahaha
6. Dzejkobs – isto je hteo da odustane, ali nije. Msm 6-9 mu negde dodje na isto.
7. Dux – pa hteo je da odustane da bi se ova dvojica vratila.
8. stingemmm – isto je odustao.
9. Nikola - pa mislim odustao je covek.

U ovom delu emisije se opredeljujete za jednog forumaša iz svakog para i među njima delite 10 poena (10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena i morate se odlučiti za jednog).

Mumina – Maski = 0-10, sa jednom osobom se povremeno cujem I vidim, sa drugom nemam nikakav preterani kontakt. Ne verujem da ce ovo ikoga iznenaditi biggrin
Young Wolf – papigm_993 = 7-3, pa youngwolfa znam, blejali smo par puta, papi je saplemenac iz VS-a, nema nekih preteranih razloga biggrin
Lara Croft – Lavica88 4-6. Hahahaha, a jel moze ovde 0/0? Mislim ne znam ni jednu ni drugu osobu, tako da bude neki balans, ali nesto je ipak prelomilo kod lavice.

U ovom delu emisije potrebno je da svako od vas kaže na kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči .

* škorpija - stingemmm –neki izlazak, pa neka dupla skorpija kad se pustila, AKO ME PAMCENJE DOBRO SLUZI.
* dvorska luda – Joca, uvek baca neke lose fore, hahahaha
* nevernost – Elio – izdao je savez u VS :O
* crna ovca – Joca, njegova kosa od pre je podsecala na crnu ovcu, hahaha
* Zoki Šumadinac – Chris, znam da ga nesto spominje po grupnim cetovima par puta
* ovca – Ja – pa par puta sam ispao onako naivan, ovcica I to biggrin
* krastavac – Killy, kao povrce, a on je vegetarijanac, vegan? Tako nesto biggrin
* konj – Dux - Pa ovde bas ne bih imao ideju da mi dux nije dodelio ovaj epitet u barazu, tako da sad me to asocira na njega da je rekao za mene biggrin
* Avalon – Chris – mislim da me je on prvi put zvao na igru I odatle je krenulo.
* neharizmatičnost - Sac - Eh, da je harizmaticnost odmah bih znao koga da stavim, a ovako sam ovo stavio cisto zbog skorasnjih desavanja.

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:37:31 | Message # 11
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
A sada je potrebno da svako od vas kaže prvu reč na koju ga asociraju ostali takmičari za večerom (reči ne smeju da se ponavljaju za više osoba , dakle potrenbno je osam reči za svakog po jedna ). Za sebe ne pišete reč.

Kacha – Sreca, uvek me nekako oraspolozi I razveseli biggrin
NikolaKhait – brat, mislim upoznao sam ga kao Lukinog burazera
Stingemmm – DRAMA – zna on zasto biggrin
JocaJuve94 – kosa – imao je pre veselu frizuru (da mogu dve reci, rekao bih “lose fore” xD)
TheGuardian
Roo – Survivor – mislim znam coveka preko VS-a
Chris Keller – prijatelj – msm znam coveka skoro 17 godina sad
DuX – analiza – uvek pristupa svemu nekako analiticki I izdeklamuje svoje tacke biggrin
Džejkobs – Nis – pa kad god pitamo da li je Jakov tu, obicno dobijemo odgovor da je u Nisu biggrin

Sada je potrebno da kažete koga bi od onih koji nisu u finalu najviše voleli da vidite tamo , a koga najmanje.

EthanMorasca
Killy
Erin Navan
Sac
aleksamil
tiksi
ivana123

Pa najmanje bih voleo da vidim Saca, posto je krenuo da troluje u barazu, verujem da bi isto tako odgovarao u finalu da je nekom magijom prosao.
A najvise bih voleo da vidim Tijanu u finalu jer bi to sigurno bilo zaniljivije I nastao bi neki sou biggrin

Za kraj treba da se izjasnite zašto baš vi treba da pobedite !

Glasajte za Kachu da bih dobio opkladu!

Salu na stranu, pa cenim da sam nekako odmerena opcija, dovoljna doza sprdanja I ozbiljnosti, I sansa da se iskupe svi oni koji nisu glasali za mene u finalu VS-a, MAKE IT RIGHT!
Ne pisem nesto previse referata/eseja ali nadam se da je bilo dovoljno zanimljivo da bi mi ljudi dali svoje poverenje.

Srecno svim ostalim takmicarima.

I hvala Leu sto je opet organizovao sve. (nije me platio Leo da kazem ovo xD)
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:38:45 | Message # 12
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
JOCAJUVE94

U prvom delu emisije potrebno je da odgovorite na sledeca pitanja sa DA ili NE.

1.Da li ste ikada pokušali da sabotirate konkurenciju tokom ove sezone ? DA, Kachi 2 poena iako je zasluzila 3, i Sacu u barazu...
2.Da li ste ikada na pitanja odgovarali onako kako ne mislite da biste se dopali publici ?
NE, svi odgovori su samo istiniti....
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu?
Valjda, znaci DA....mada koliko nas je u finalu ispada da sam sigurno trebao biti ovde samim tim sto sam se prijavio na veceru
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena?
Ahhh to je tako prevazidjeno...tako da NE
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite?
DA...al ne verujem
6.Da li ste zadovoljni svojim učešćem u ovoj sezoni?
DA

U ovom delu emisije svako od vas se opredeljuje za jednu od opcija.

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? zatvoren, ako je moguce i bez promaje, hvala
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? Starije, mladje su uglavnom nezrele
*brak ili veza bez obaveza? veza bez obaveza mi je trenutna opcija, u buducnosti svakako brak
*virtuelni ili realni svet? Trenutno je virtuelni mnogo lepsi al uzivam i u realnom
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ? posto vec imam lenjost, razvrat i gordost...izabrao bih od preostalih gnev....poprilicno sam mirna osoba, stalozena i fali mi gneva malo...

U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa po šest ostalih forumaša za večerom , ali ono što se razlikuje od prošlog puta je što MORATE DA RANGIRATE I SEBE tako da treba da date listu od devet osoba !!!

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome koliko su doprineli gledanosti ove sezone. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje). Kacha, Sting, Keler, duks, JA, khait, gardijan,dzejks, roo
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:39:08 | Message # 13
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko je najveća “zmija” .(pozicija 1 najveća , pozicija 9 najmanja).
Keler, Duks, gardijan,roo, sting, khait ,dzejks,kacha,ja
*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko bi najviše voleo da bude pobednik. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
KELER, sting, gard,khait, duks,dzejks.roo ja, kacha

U ovom delu emisije se opredeljujete za jednog forumaša iz svakog para i među njima delite 10 poena (10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena i morate se odlučiti za jednog).

Mumina – Maski 2-8
Young Wolf – papigm_993 9-1
Lara Croft – Lavica88 2-8

U ovom delu emisije potrebno je da svako od vas kaže na kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči .

* škorpija Kacha- ubola nekim otrovom i sad mislim da je najduhovitija osoba na forumu
* dvorska luda aleksamil, kad postanem Njegovo Kraljevsko Visocanstvo doticni ce dobiti velikodusnu ponudu da postane dvorska luda, pogotovo da gostima docara audio efekte nekih svojih dogadjaja
* nevernost - Ja- Nisam veran ljubavnici....kamoli devojci
* crna ovca Tiksi, crna ovca medj forumasima, totalna raznolikost po svemu
* Zoki Šumadinac- Khait, prvi koji je na ESC poslao autotune....ps. izgleda da sam jedini hipster ovde, posto sam Zokija slusao dok je to bilo fuuuuj pre 7-8 god SEZAAAMMMM
* ovca neko ko treba cobana da misli za njega posto nema svoj stav....hmmmm gde je onaj sto navija za zvezdu i brani osobe kad nista nije pitan
* krastavac – Kili, krastavac je bese povrce, to jedu vegeterijanci?
* konj Keler, Tamara Djuric PANAMERA
* Avalon Maski, ona me naucila da igram
* neharizmatičnost Sac, msm da je svima jasno

A sada je potrebno da svako od vas kaže prvu reč na koju ga asociraju ostali takmičari za večerom (reči ne smeju da se ponavljaju za više osoba , dakle potrenbno je osam reči za svakog po jedna ). Za sebe ne pišete reč.
Kacha -MOTIVACIJA, bila je uz mene i davala mi puno motivacije kad mi je najvise trebalo
NikolaKhait, mazica, ima takav i izgled
Stingemmm- Dragstor, msm jedini forumas koji istinski gotivi ovo mesto
JocaJuve94
TheGuardian operacija, postoji neko ko nije cuo za njegovu nogu? Ne, a?
Roo los izbor fudbalskog kluba, troja je izabrao jedan, al ovaj covek oba losa kluba...
Chris Keller Zadruga, generalno rijalitiji
DuX Kockice, freeman biggrin
Džejkobs Macja hrana, i dalje ne verujem njegovu reakciju na to...
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:39:46 | Message # 14
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Sada je potrebno da kažete koga bi od onih koji nisu u finalu najviše voleli da vidite tamo , a koga najmanje.
Najvise Tiksi i Ethana, najmanje sac.....uh kako bejzik, al nema veze...
EthanMorasca
Killy
Erin Navan
Sac
aleksamil
tiksi
ivana123

Za kraj treba da se izjasnite zašto baš vi treba da pobedite !

Neko MORA....nije da sam jako zaitneresovan za istu posto ne vidim da bi me pobeda na forumu nacinila pozeljnijom, boljom, ispunjenijom osobom u odnosu na sebe juce, al bi bila ta ista pobeda bila lep deo slagalice koji bi nadopunio moj ego...

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:40:40 | Message # 15
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
KACHA

U prvom delu emisije potrebno je da odgovorite na sledeca pitanja sa DA ili NE.

1.Da li ste ikada pokušali da sabotirate konkurenciju tokom ove sezone ?
Nope, volim dobru konkurenciju biggrin

2.Da li ste ikada na pitanja odgovarali onako kako ne mislite da biste se dopali publici ?
Ne, odgovarala sam iskreno, ali očito im se dopalo :P

3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu?
Da, ali s obzirom da nema ovdje nekih jasnih kriterija, svatko je zaslužio finale (osim saca koji je zaslužio dsq haha, a po meni i onih koji odgovaraju jednom rječju)

4.Da li vam je neko nudio razmenu poena?
Ne konkretno, ali bilo je ucjena oko toga koliko ću ja dobiti bodova, samo što nisam tip koji voli ucjene :P

5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite?
Imam, 1:9 (ili koliko nas je na kraju, ne pratim više ko je odustao)…

6.Da li ste zadovoljni svojim učešćem u ovoj sezoni?
Jesam, smatram da je moglo bit i puno zanimljivije, ali host me ne poznaje dovoljno da bi znao di gađat xD

U ovom delu emisije svako od vas se opredeljuje za jednu od opcija.

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ?
Prednost moram dat zatvorenom prostoru… na otvorenom je super u idealnim uvjetima, ali ti uvjeti su rijetki, a ja sam iznimno zimogrozna hahah.. u svojoj sam večeri rekla da volim javna mjesta, tako da je neka kombinacija javnog i zatvorenog prostora bombon xD

*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom?
Pa dosad sam u principu uvijek bila sa starijima, ali što sam starija prednost bi dala mlađima biggrin

*brak ili veza bez obaveza?
Otvoreni brak? :P
Msm ja sam u braku pa bi bilo glupo da kažem bilo šta drugo, ali podržavam poliamoriju biggrin
A veze bez obaveza isto super, ako su obje strane jednako neobavezne…

*virtuelni ili realni svet?
Po meni se te 2 stvari ne mogu uspoređivat… u realnom je velika većina zabave, ali nije ni virtualni loš, ako si dovoljno maštovit haha…

*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ?
Već imam (u manjoj ili većoj mjeri) proždrljivost, lijenost, zavist, razvrat, gnjev… ostaju mi znači pohlepa i gordost od koje biram gordost jer mislim da takvi ljudi bolje prolaze u životu…

U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa po šest ostalih forumaša za večerom , ali ono što se razlikuje od prošlog puta je što MORATE DA RANGIRATE I SEBE tako da treba da date listu od devet osoba !!!

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome koliko su doprineli gledanosti ove sezone. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
Pretpostavka mi je da gledatelji vole dramu pa:
1. chriskeller – najveći drama king i showman haha…
2. stingemmm – voli se posvađat više nego na žlicu pojest biggrin
3. nikolakhait – u stopu prati svoga brata u dramatičnosti
4. roo – bio na piku ovih gore, pa sigurno zaintrigirao neke
5. kacha – ista stvar ko roo, samo u blažem obliku haha
6. dux – rijetko se javi, ali uvijek direktno u glavu
7. theguardian – ne zanima ga ovo natezanje previše
8. jocajuve – slabo se javljao osim u svojoj večeri
9. džejkobs – još slabije se javljao
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Finale
Search: