Publika - Diskusije - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor X - Argentina: Segunda Oportunidad » Magacin » Publika - Diskusije
Publika - Diskusije
ErinNavanDate: Monday, 17 February 2020, 09:56:36 | Message # 46
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Videh u Vladovoj temi nešto o tome zašto je Selima dala kupljeni imunitet DelPieru, pa me interesuje iz vizure publike/porote kakvo je čije mišljenje na tu temu?
Meni je zadnje glasanje delovalo kao plansko deljenje glasova nekog ko drži (skoro) sve konce u rukama, i samo ne zna da li Vlad ima imunitet ili nema. "Imunizacijom" DelPiera je suzila mogućnost rasipanja glasova, koliko se meni čini.


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
DžejkobsDate: Monday, 17 February 2020, 19:25:31 | Message # 47
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Plansko deljenje i jako jako degutantan komentar zašto ga daje. Hoće da sačuva nekog ko će joj biti izazov? Izvini ali po kojoj statistici je to Del Piero?

Opet ograđujem se time da je to moje mišljenje i recimo da ja igram sezonu ja bih svim silama igrao protiv Selime jer je očigledno najveći favorit za pobedu ali ok. Možda Amil Toplica i Del Piero imaju drugu taktiku. Njih sam izdvojio jer sumnjam da Sanja igra s njom.
 
ErinNavanDate: Monday, 17 February 2020, 20:12:23 | Message # 48
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Pa ja imam neko svoje, mahom formirano, mišljenje o Selimi i njenoj igri, oni procenti koji još nisu formirani zavise zaista samo od toga dokle će se Sanja zadržati u igri, ako Selima nastavi da osvaja imunitet.
A moramo da se složimo da je praktično nemoguće izbaciti onog ko uvek osvaja imunitet.
E sad... da sam ja ostatak družine, koji možda želi Selimu napolje, ja bih napravila side-chat i timski igrala igre za individualni imunitet, da pokušamo da budemo brži od nje.
Ali moji planovi da se organizujem oko izbacivanja Selime su prošli davno pre nego što sam ja sama prošla, tako da...

Što se njenog komentara o čuvanju DelPiera tiče...
Iskreno, to nije njen prvi, pa ni peti komentar o njegovom igračkom kvalitetu, a ja mislim da je Selimina odluka bila da ispada Vlad, a za slučaj da Vlad ima imunitet Toplica bi bio žrtveno jagnje, a Vlad bi ispao u sledećem krugu.

Kao što rekoh... sad kad Selima opet ima imunitet, interesuje me ko je sledeći.

Mislim da cura zna da će teško pobediti, jer se krug saveza steže, i nekadašnji saveznici postaju porotnici, a mnogo je teško odigrati karte tako da zadržiš na svojoj strani nekoga koga si preveslao.



Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
DžejkobsDate: Tuesday, 18 February 2020, 01:27:33 | Message # 49
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Pa logično je da ako Sanja nema tajni imunitet da ispada sledeća a onda Toplica i u top dva Selima vosi Amila OSIM ako Del Piero ne izvuče tajni iz magične kutije jednog Deda Mraza.
 
troyaDate: Saturday, 29 February 2020, 12:17:47 | Message # 50
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Veceras u 22:00 proglasenje pobednika
 
Forum » Virtual Survivor X - Argentina: Segunda Oportunidad » Magacin » Publika - Diskusije
Search: