Eurovision Song Contest 2013 - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2013 (Diskusija o nacionalnim izborima i izabranim pesmama za 2013)
Eurovision Song Contest 2013
DonnieBrascoDate: Sunday, 16 December 2012, 17:08:24 | Message # 16
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Bosna odustala , 12-ka manje za nas sad
 
urkeDate: Sunday, 16 December 2012, 19:01:46 | Message # 17
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Miko)
Bosna odustala , 12-ka manje za nas


Ali svi glasovi koje je Bosna ranije dobijala ce se mozda preliti na Srbiju smile
 
LaraCroftDate: Sunday, 16 December 2012, 19:50:15 | Message # 18
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Miko)
Bosna odustala, 12-ka manje za nas

meni je zao sto Bosna nece ucestvovati zbog dobrih pesama koje je slala prethodnih godina...

slazem se da ce Srbija ostati kraca za 10 ili 12 poena, ali nece ucestovati ni Turska, Portugal, Poljska, Slovacka... od kojih ranijih godina nismo dobijali skoro nista...

Quote (urke)
Ali svi glasovi koje je Bosna ranije dobijala ce se mozda preliti na Srbiju

da, od drzava iz regiona i dijaspore, ali Srbija mora da posalje poznatog pevaca (pevacicu), a ne nekog anonimusa za koga gastarbajteri nisu ni culi...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
urkeDate: Thursday, 20 December 2012, 20:50:34 | Message # 19
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Crnu Goru predstavlja klapa WHO SEE smile
 
ToniDate: Thursday, 20 December 2012, 23:39:06 | Message # 20
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (urke)
Crnu Goru predstavlja klapa WHO SEE

I Hrvatsku predstavlja klapa. Pa šta je ovo,sad ni jedna ni druga neće dobro proć kad se glasovi podijele biggrin


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
SarbelDate: Friday, 21 December 2012, 16:41:52 | Message # 21
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Pesma Litvanije

Lithuania 2013 - Andrius Pojavis - Something

smorila me...
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 28 February 2013, 01:27:33 | Message # 22
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Niko ne komentarise , skoro sve pesme izabrane ali jako losa konkurencija , bar mi se cini tako
 
urkeDate: Thursday, 28 February 2013, 15:39:25 | Message # 23
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Meni se svidjaju pjesme smile
 
LaraCroftDate: Tuesday, 05 March 2013, 11:17:33 | Message # 24
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Tuesday, 05 March 2013, 11:18:29
 
NeoDate: Sunday, 17 March 2013, 14:34:31 | Message # 25
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
O.

Meni je odlicna stvar na prvo slusanje , dalko bolja od ostalih ex-ju.Od Srbije 12 kao kuca ..


Message edited by Neo - Sunday, 17 March 2013, 14:35:29
 
tiksiDate: Wednesday, 20 March 2013, 16:05:46 | Message # 26
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ja koliko sam videla i cula, pesme su truba (ili sam ja lose volje pa ne mogu da tolerisem sve i svasta, kao i obicno --->mrgud, :D), bukvalno mi se ni jedna ne izdvaja. Vidim favorizuju Dansku pesma je prosek proseka, da je opet cujem u 100 pesama nema sanse da bih je prepoznala. Norveska je nesto bolja, ali tu i tamo.

Ove nase susedne zemlje cini mi se ceka fijasko, ukljucujuci i Makedoniju, sanse da ova pesma prodje u finale su mozda 5-6 %. CrnaGora ima ok pesmu, ali ovo nije za ovaj tip takmicenja. Sto se tice nase pesme vidim je u finalu, zbog nasih zemljaka iz Austrije i Svajcareske i blizih suseda, ko zna mozda budemo i u prvih 5, ove godine je sve moguce, posto je izbor nikad gori i sve ostaje otvoreno do samog kraja).

Ne mogu da se oduzmem utisku da je Zeljko Joksimovic baksuz nad baksuzima, da je ove godine ucestvovao sa Nije ljubav stvar, mislim da bi pobedio 99%. Medjutim on kada ucestvuje ili se pojave neke babe, ili neki planinski skakavci i kungfu pande, pa mu nekako isklizne pobeda. Kakogod, tanko pretanko ove godine.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 20 March 2013, 16:08:29
 
LaraCroftDate: Thursday, 21 March 2013, 20:07:49 | Message # 27
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
gde si bre, Tiksi - Piksi... smile

donekle se slazem za Zeljka - ne bi pobedio ni ove godine, jer ce sigurno ucestvovati neke spodobe prerusene u zivinu, krokodile ili Miki Mausa, kao i neizbezna balavurdija kojoj je pre mesto na Decijoj Evroviziji...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Tuesday, 14 May 2013, 22:35:47 | Message # 28
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
prvo polufinale je katastrofa, kao takmicenje totalnih muzickih neznalica...
 
najbolja pesma je iz Rusije, solidnu ocenu jos mogu da dobiju Ukrajina, Irska, Belorusija i Danska...
 
ispod proseka za pesmu nedelje Pomoravskog okruga su : Litvanija, Hrvatska, Estonija i Slovenija
 
potpuna grozota su Moldavija, Kipar, Belgija, Austrija, Holandija i posebno Crna Gora
 
sta reci o pesmi Srbije - ovakvo predstavljanje jedne drzave treba kaznjavati oduzimanjem pasosa na duzi period - tri devojke (koje inace lepo izgledaju i mogu odlicno da se skockaju, samo da imaju stilistu) obucene kao da su iz obdanista, skacu i galame na sav glas, bez ikakvog smisla...
 
nisu one krive, znam da se za njihov izgled i nastup pitaju razni "strucnjaci" sa trecim stepenom srednje tekstilne skole iz Paracina...
 
ma, koje obdaniste, ja sam sa 5 godina isla u vrtic pristojno obucena i obuvena, jos tada bi me bilo sramota da idem ulicom onako kako su one izasle pred 15.000 gledalaca u hali i jos 100.000.000 preko TV...
 
Zeljko, vrati se i predstavljaj nas dok ne umres, a i kad umres, odvescemo te tamo i postaviti u stolicu...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Tuesday, 14 May 2013, 23:03:00 | Message # 29
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
ni jedna EX YU drzava nije se plasirala...

plasirali se:

Moldavija
Litvanija
Irska
Estonija
Belorusija
Danska
Rusija
Belgija
Ukrajina
Holandija

Hej Sloveni, jel ste zivi ? smile

Nadam se da Srbija VISE NIKAD nece organizovati kvalifikacije putem SMS ili nekog slicnog glasanja, jer od kad je sveta i veka, narod se nije pitao ni za sta, a pogotovo ne balavurdija


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Wednesday, 15 May 2013, 00:48:19 | Message # 30
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ja taman stigao doma pa idem vidit tko je prošao i vidim nijedna država sa Balkana. I mislim se,dobro ajde,znam da Hrvatska nastupa danas,nisam znao za ostale,kad ono vidim da nijedna država sa Balkana nije prošla?! 

Da mi je znati kako to moguće i kako su podijeljeni glasovi kad je cijeli istočni blok prošao a od nas nitko. Svašta.

Što se tiče država,meni je hrvatska pjesma bila odlična jer se kod nas u Dalmaciji slušaju klape i šta se mene tiče zaslužili su pobjedu. Ipak,ostatku Europe to je nepoznata vrsta muzike i bilo je za očekivat ili neprolazak ili loš plasman u finalu.
Slovenija je bila oslobodi Bože jer su me doslovno zabolile uši sad dok je slušam,ne zajebajem se.
Srbija mi je bila favorit od početka pa me malo iznenadilo kako nije prošla. Jest da su kostimi bili ubij Bože,ali odlična pjesma,baš sam očekivao top 10 plasman ali eto,zajebali nas sve SSSR-ovci.
Crna Gora... koji kraljevi,stvarno prelud nastup,unijeli su malo veselja nakon 289 balada zaredom,baš bi show napravili i u finalu.

Sve u svemu,žali bože para i vremena koje je uloženo u ovaj ESC,možda dogodine bude bolje. Nakon prošle godine i Željka i Kaliopi i Maye,nisam mislio da će finale proći bez ijedne ex-Yu pjesme.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2013 (Diskusija o nacionalnim izborima i izabranim pesmama za 2013)
Search: