EthanMorasca - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Big Brother » Ispovedaonica » EthanMorasca (Ispovedaonica)
EthanMorasca
troyaDate: Monday, 17 October 2011, 02:16:53 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kako ti se čine ukućani?

A kako cimeri?

Kako ti se svidja organizacija? Da li si ovako očekivao?

Da li te neko već nervira?

Šta očekuješ od igri, dosta pobeda ili ne?

Nisi igrao sličan koncept, mislim na pojedinačne igre, misliš li da će ti to biti mana ili prednost?

Šta mislisš o tome da si jedini sam ušao? biggrin
 
EthanMorascaDate: Monday, 17 October 2011, 02:37:20 | Message # 2
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
1. Не могу да кажем како ми се чине као група, зато што су у питању доста различите особе. Са 6 њих сам играо раније - једино сам са Уркетом близак. Мислим да ме Магдалена и не воли баш, Мико је Мико, са Марком се никада нисам капирао, са Бибом већ дуже времена немам неку комуникацију, а Лазар... Не верујем да је спреман да ми верује опет и да искушава срећу. laugh Не знам шта да очекујем од Ратка, Шонета и Лакија, први пут играју (Ратко је био у Винтерфелу, али се није прославио). Ајдин је супер дечко, али знам да је близак са Немањом, који вероватно мисли да сам ја највећа опасност и мастермајнд и да ме треба избацити што пре. О Ланчу сам из неких ранијих конверзација са другим људима на сајту стекао утисак да је размажен, недоказан и да никако не да на себе, а то не волим.

2. Не знам која је фора са цимерима, мислим да је могло и без тога. Као екипа смо ОК, Ланча најслабије познајем. Само са Ајдином и њим нисам никада играо раније.

3. Организација је за сада ОК, надам се да ће тако и остати. Не капирам поенту неписања у другој соби после 10 увече, али ми не смета ништа посебно, само се бојим да некада не погрешим и напишем нешто у погрешној соби.

4. Овом Лакију све мора да се црта, досадан је.

5. Нећу да лажем, очекујем доста победа. Један круг HoH, један круг вето. Не мислим буквално, али ћу се трудити да тако буде. Мету већ имам, тешко да може постати већа. biggrin

6. Наравно да је то мана, нема племена, свако се бори за себе и свако је свакоме од самог старта конкуренција. Оно што у Survivor-у креће од уједињења, овде креће од почетка.

7. Нимало ми се не допада, али боже мој. Беспотребно наглашавање, могао си убацити 3 пута по троје и 2 пута по двоје.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Monday, 17 October 2011, 02:42:03 | Message # 3
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Беспотребно наглашавање


Mislis da te vec ne znaju? biggrin

Svavako si ti da kazem najvece ime, i zasluzio si to. A ne mislim da je to veca meta, bas zato sto te vec svi dobro znaju.

Quote (EthanMorasca)
Не капирам поенту неписања у другој соби после 10 увече, али ми не смета ништа посебно, само се бојим да некада не погрешим и напишем нешто у погрешној соби.


Da ne bude monotonije.

Kako komentarises cinjenicu da ce publika videti sve, osim igara uzivo?
 
EthanMorascaDate: Monday, 17 October 2011, 02:48:27 | Message # 4
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (troya)
Svaкako si ti da kazem najvece ime, i zasluzio si to.


Хахаха, хвала. biggrin

Quote (troya)
Kako komentarises cinjenicu da ce publika videti sve, osim igara uzivo?


Равнодушан сам. Нити ми смета нити сам одушевљен. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Monday, 17 October 2011, 02:49:31 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To je to. biggrin
 
troyaDate: Thursday, 20 October 2011, 22:37:25 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Zašto si nominovao Lancha,Nemanju i MarkaNG?

Koliko ti je promenilo planove Mikino menjanje liste?

Da li si mislio da će Miko nominovati tebe?

Koga smatraš za najveću pretnju?

Zašto nisi skinuo ajdina ako misliš da zaslužuje da ostaje, koga si mislio da će Miko staviti kao zamenu?

I da li imaš nešto da podeliš sa BB, neki prljav veš cool
 
EthanMorascaDate: Thursday, 20 October 2011, 23:02:09 | Message # 7
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (troya)
Zašto si nominovao Lancha,Nemanju i MarkaNG?


Lanča ne poznajem, a kao što sam rekao ranije, stekao sam utisak da je razmažen i da se stalno nešto žali, takav igrač mi ne treba u igri. Marka sam nominovao zbog toga što mu ne verujem ni malo. Mislim da će on iskoristiti prvu priliku da me se otarasi i nisam želeo da mu pružim priliku za to. Nemanju sam nominovao zato što je bio najbezbolnije rešenje. Računao sam da sigurno ispada jedan neaktivni i da ostaju Marko (koji je ljut na mene, logično) i drugi neaktivni oko kojeg ne moram da brinem.

Quote (troya)
Koliko ti je promenilo planove Mikino menjanje liste?


Promenilo ih je dosta. Da on nije osvojio veto i spasio Marka, Marko bi 100% ispao. Takođe, spustio sam Miku kada smo se dopisivali na chatu, rekao sam mu da ne želim da mu bilo šta obećavam i on se naljutio. Mislio sam da nema šanse da on IKADA osvoji HoH, ali.. Ne lezi vraže.

Quote (troya)
Da li si mislio da će Miko nominovati tebe?


Na konto svega ovoga malopre rečenog, naravno da sam mislio da će me Miko nominovati. Bio sam 100% siguran. Imao sam dve opcije: da se pravim lud i da ga ignorišem - što bi me svakako dovelo na chopping block - ili da progutam svoj ponos, pošaljem mu poruku i predočim mu racionalne razloge zbog kojih bi trebao da me sačuva. Drago mi je da sam se opredelio za ovo drugo zato što sam uspeo da ubedim Miku ne samo da ne nominuje mene, već da ne nominuje dva jaka igrača (Magdalenu, Urketa, Lazara ili mene) i na taj način sam sačuvao ceo svoj savez. Ponosan sam na ovaj potez, tako se igra Big Brother. Naravno, morao sam Miki da obećam da će biti bezbedan kada osvojim HoH i nameravam da to ispunim.

Quote (troya)
Koga smatraš za najveću pretnju?


Svi su pretnja. Jedino sa Urketom imam dugoročni dogovor. Sa Magdom i Lazarom imam pakt o nenapadanju do Final 9, kada ćemo videti šta i kako dalje, ali ću se potruditi da produžimo taj pakt. Sa Ajdinom sam OK, mislim da me on ne bi nominovao, trenutno je njemu Miko na prvom mestu kao meta, tako da ću se potruditi da Ajdin ostane. Sa Mikom takođe imam primirje, ali je i on pokazao da je sposoban da osvoji dve igre, tako da to nije mala stvar. Ako moram da izaberem jednu osobu kao pretnju, to bi definitivno bio Marko. Dobijam čudnu energiju od njega. biggrin

Quote (troya)
Zašto nisi skinuo ajdina ako misliš da zaslužuje da ostaje, koga si mislio da će Miko staviti kao zamenu?


Zato što nisam želeo da se Miko razbesni i nominuje Magdu, Lazara ili Urketa. Ajdin jeste super, ali mi ovo troje više znače.

Quote (troya)
I da li imaš nešto da podeliš sa BB, neki prljav veš


Mislim da je ovo bilo dovoljno prljavog veša za par dana. biggrin

P.S. Za sada mi uspeva da osvajam jedan HoH, pa jedan veto. biggrin Nadam se da mi se smeši HoH u trećem ciklusu. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Thursday, 20 October 2011, 23:09:16 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
ili da progutam svoj ponos, pošaljem mu poruku i predočim mu racionalne razloge zbog kojih bi trebao da me sačuva.


Želiš li da podeliš koje? biggrin
 
EthanMorascaDate: Thursday, 20 October 2011, 23:16:22 | Message # 9
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (troya)
Želiš li da podeliš koje?


Naravno. Pa ukoliko izbaci mene, svi će znati da je on izbacio veliku pretnju i na taj način i on sam postao velika pretnja. Ako bih ja ispao, on bi bio jedini bivši HoH u igri i sigurno bi imao ooogromnu metu. Ovako ima mene kao veću metu od njega. Dalje, jak sam takmičar i ako ima mene na svojoj strani to mu garantuje sigurnost.

I ono što njemu nisam rekao, to je činjenica da sam bio siguran da mogu da osvojim veto. Da me je nominovao, a onda se ja skinuo sa nominacija, ne bi ga oprali ni Dunav ni Sava. Smaknuo bih ga u sledećem ciklusu. Ali nisam hteo da pretim HoH-u, ne ide. Samo bi izazvalo kontra-efekat.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Thursday, 20 October 2011, 23:17:30 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To je to biggrin
 
troyaDate: Friday, 28 October 2011, 21:29:14 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ponovo si HOH, da li je pobeda došla u pravo vreme?

Zašto si nominovao Lakija i Ajdina?

Imaš li zamenu i koja je?

Šta očekuješ od borbe za POV?

Niko još nije vezao POV i HOH.

Zašto urke?

Imaš li ti nešto da podeliš, neko novo dešavanje koje moje OKO ne vidi?
 
EthanMorascaDate: Friday, 28 October 2011, 22:39:04 | Message # 12
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (troya)
Ponovo si HOH, da li je pobeda došla u pravo vreme?


Nikad nije pogrešno vreme za HoH. biggrin Šalim se, došao je u pravo vreme. Posle dva bezuspešna pokušaja počeo sam da se bojim da sam izgubio nit sa HoH igrama, ali... I dalje je tu. biggrin Dogovori koje sam imao sa Magdom i Lazom da se ne diramo do Final 9 su istekli, tako da mi je ovo pružilo zaštitu od dva jaka igrača. Dogovor sa Lazom sam obnovio, a sa Magdom ću obnoviti na kraju ciklusa najverovatnije... Još uvek nismo pričali o tome. Sa Lazom sam sklopio pakt o nediranju do Final 6. Tako smo se dogovorili da posle ne bi bilo kuknjave, izdaje i tako tih stvari. Sa njim imam i više nego korektan odnos, tako da je pored Urketa on moj najbliži saveznik i drago mi je što konačno mogu da mu se iskupim za sve što sam mu do sada uradio...

Quote (troya)
Zašto si nominovao Lakija i Ajdina?


To je najbolji izbor. Nisam hteo da idem protiv Magdalene, a Biba se drži Urketa (kada bih bio nominovan, sačuvala bi me, takav sam utisak stekao), tako da mi ni ona nije pretnja. Prema Marku i Miki imam obavezu da ih ne nominujem prvi put kada osvojim HoH (što je sad) i svoju reč ću ispuniti. Sa Lakijem nemam komunikaciju, a Ajdin je jedini preostali.

Quote (troya)
Imaš li zamenu i koja je?


Nemam zamenu. Ako dođe do toga da neko iskoristi veto, biću jako ljut i uradiću nešto ludo. smile Zato što sam mnogo lud. laugh

Quote (troya)
Šta očekuješ od borbe za POV? Niko još nije vezao POV i HOH.


Očekujem da osvojim veto i stavim do znanja svima da je bolje imati me na svojoj strani, nego protiv sebe. Ako veto osvoji neko ko nije nominovan, staviću mu do znanja da nominacije moraju ostati iste. Ili će biti belaja. laugh

Quote (troya)
Zašto urke?


OK je sa Ajdinom, želim da vidim razvoj situacije ako uspe da osvoji veto. Pored toga, on mi je najbliži saveznik. Bolje da on osvoji nego Marko. biggrin

Quote (troya)
Imaš li ti nešto da podeliš, neko novo dešavanje koje moje OKO ne vidi?


Miko mi je pre neki dan prosipao neke dilove poput Magde i Marka, ali sve to uzimam s rezervom... Toliko. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Friday, 28 October 2011, 22:44:12 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To je to za sad.
 
troyaDate: Friday, 11 November 2011, 00:29:08 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Do sledećeg HOH-a si 2x izbegao nominacije, kako?

Onda si postao HOH, zašto Marko i Miko?

Da li su prošle nominacije prošle idealno po tebe?

I sada, zašto Magda i Lazar?

Sa kime si najbliži?

Da li igraš sutra ili ćeš prepustiti sve njima, sa obzirom da si ti bezbedan?

I koga želiš van?

I ako imaš ti nešto da izjaviš, već je kraj?
 
EthanMorascaDate: Friday, 11 November 2011, 01:06:22 | Message # 15
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (troya)
Do sledećeg HOH-a si 2x izbegao nominacije, kako?

Nije mi jasno zašto me Marko nije nominovao kada je bio HoH. Rekao je da želi da nominuje slabije igrače, a ja nisam želeo da se bunim. laugh Magdalena i ja smo u Final 9 produžili do Final 6 naš stari dil o nenapadanju, tako da me nije nominovala - održala je svoju reč.

Quote (troya)
Onda si postao HOH, zašto Marko i Miko?

Magda mi se javila preko privatne poruke i pitala me da produžimo dil do Final 4, a ja nisam mogao da je odbijem. Jednostavno, osećao bih se jako loše da sam odbio dil i da sam je nominovao, stvarno je super devojka. Sa Urketom i Lazom imam dil da idemo do kraja, tako da su ostali samo Marko i Miko.

Quote (troya)
Da li su prošle nominacije prošle idealno po tebe?

Ako misliš na ove kada je Urke bio HoH, nominacije su bile očekivane. Krivo mi je što ni Laza ni ja nismo uspeli da osvojimo PoV i osiguramo da on neće ispasti, ali je na kraju sve ispalo dobro.

Quote (troya)
I sada, zašto Magda i Lazar?

Zato što bi Urke digao frku da sam ga nominovao, iako nominacije nemaju nikakvu ulogu u ovom ciklusu. Laza nije imao problem sa tim. Magda je nominovana zato što sam bliži sa njima dvojicom, nego sa njom.

Quote (troya)
Sa kime si najbliži?

Već sam odgovorio, ali ću ponoviti. Sa Urketom i Lazom.

Quote (troya)
Da li igraš sutra ili ćeš prepustiti sve njima, sa obzirom da si ti bezbedan?

Igraću sutra. Probaću da pomognem Lazi da osvoji PoV, a ako je nezgodna igra za to, onda ću se potruditi da ja osvojim i skinem ga sa nominacija. On će onda izbaciti Magdalenu, a ja ću imati Final 3 koji sam želeo. Ništa mi ne vredi bezbednost u ovom krugu, ako u sledećem Magda osvoji HoH i šutne me tik pred finale. Ako Final 3 budemo činili Urke, Laza i ja, finale mi je zagarantovano, a igru neću ni igrati.

Quote (troya)
I koga želiš van?

Nažalost, želim da ispadne Magdalena. Imali smo više nego korektan odnos ove sezone, svaki dogovor smo ispoštovali do kraja i postala mi je jako draga, ali ne mogu 4 osobe da budu u finalu.

Quote (troya)
I ako imaš ti nešto da izjaviš, već je kraj?

Igre su bile jaaako dobre, super odrađeno, nema šta... Drago mi je što sam ušao u Final 3, ali želim još. Nije dovoljno. Hoću finale i pobedu. Zaslužio sam.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Big Brother » Ispovedaonica » EthanMorasca (Ispovedaonica)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: