Reunion show - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Reunion show
troyaDate: Sunday, 12 February 2012, 23:53:33 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers je završen i imamo pobednika. life4glory je u finalu porazila Miku i Roggya rezultatom 5-3-0. Ja joj ovom prilikom čestitam. Takodje čestitam i Miki i Roggiu na finalu.

Ovo je bio moj novi eksperiment koji sam dugo planirao, da se stari iskusni takmičari bore protiv novih ljudi. Čak na početku to nije bio plan, ali sam kasnije bio primoran da ga izvedem, u svakom slučaju jako sam zadovoljan kako je sve prošlo.

Prvo da se zahvalim starim takmičarima koji su prihvatili poziv. A onda i da pohvalim nove takmičare koji su se sasvim dobro pokazali,šta više odlično, bilo je neizvesno i na kraju su sitnice odlučivale o tome koje pleme će zavladati. U svako slučaju čestitam i nadam se da će te većina vas igrati opet i da se nećete ovde zaustaviti.

Malo sam vas sve namučio sa HI ali će te uskoro svi u toku ovog Reuniona dobiti rešenje.

Sad možete ponešto reći o sezoni.

Kakvi su vaši utisci o ovoj sezoni? Šta vam se dopalo? Šta vam se nije dopalo? Koje igre su vam se najviše dopale? Koje igre vam se nikako nisu dopale?

Ovde možete da diskujete o svemu: savezima, izdajama, obećanjima, glasanju, osveti i svemu ostalom što je obeležilo ovu sezonu.
 
MarkoNGDate: Sunday, 12 February 2012, 23:56:27 | Message # 2
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Cestitam Nina !! hands
Srecan rodjendan,Roggy cake
 
MarkoNGDate: Sunday, 12 February 2012, 23:57:27 | Message # 3
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (troya)
Koje igre vam se nikako nisu dopale?

Aukcija i igra posle aukcije biggrin
Svi iz Kee znaju zasto smile
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 00:04:12 | Message # 4
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
prelistah na brzinu koliko stigoh ostale showove , to me zanima , ovo manje-vise biggrin doduse moji glasovi su vrlo zanimljivi biggrin
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 00:05:29 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Miko, ko je glasao za tebe, sta mislis?
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 00:07:29 | Message # 6
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
90% sam siguran da su Biba i Sarbel nzm sto , mozda jos Maxy
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 00:09:38 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
90% sam siguran da su Biba i Sarbel nzm sto , mozda jos Maxy


Uskoro cemo videti da li si bio u pravu smile
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 00:13:33 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
BIBIN GLAS
 
djoDate: Monday, 13 February 2012, 00:14:23 | Message # 9
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Cestitam Miki i Roggyju na finalu i Nini na pobedi smile Kada sam bio u prvoj emisiji posle odustajanja,na pitanje ko ce pobediti rekao sam Nina,Magda ili Biba,procenio sam da ce se te tri devojke iz Iraklie drzati zajedno do kraja,i eto uspela je bar jedna od njih...

>>>may the odds be ever in your favor>>>

Message edited by Nemanja - Monday, 13 February 2012, 00:16:24
 
DzenisDate: Monday, 13 February 2012, 00:20:21 | Message # 10
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Prvo želim i ja da čestitam pobjednici Nini, drugoplasiranom Miki i trećeplasiranom roggyu.

Quote (troya)
Kakvi su vaši utisci o ovoj sezoni?

Sezona je bila uspješna i zanimljiva, ja sam zadovoljan svojim uspjehom i upoznao sam divne ljude sa kojima ću ostati u kontaktu i nakon svega ovoga.

Quote (troya)
Šta vam se dopalo?

Dopalo mi se to što sam pošteno odigrao ovu igru i tako stigao do Top6, i kao što sam već rekao, dopalo mi se to sam pronašao nove prijatelje.

Quote (troya)
Šta vam se nije dopalo?

Nije mi se dopalo to što sam morao da glasam za Nemanju i Marka, iako sam znao da su oni dobri igrači, ali u tom trenutku sam jednostavno imao potrebu da tako uradim, iako sada kad sam odgledao cijelu sezonu, vjerovatno bih uradio drugačije.

Quote (troya)
Koje igre su vam se najviše dopale?

Najdraža igra mi je bila 16. igra(pogađanje pobjednika survivor srbije) u kojoj sam pobjedio, ali nije mi bila draga samo zbog pobjede, već zbog zanimljivosti, a i cijelo vrijeme sam uživao, jer sam odgledao svaku sezonu par puta i bio sam ubjeđen da ću znati odgovore.

Quote (troya)
Koje igre vam se nikako nisu dopale?

Nije mi se svidjela 8. igra(grčka mitologija), jer ja nisam imao pojma o grčim bogovima, niti me je to nekada posebno interesovalo i znao sam da nemam šansu da tu borbu pobjedim.
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 00:21:47 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
MAXY GLAS
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 00:24:15 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Roggy da li si iznenadjen zato sto niko nije glasao za tebe?
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 00:30:01 | Message # 13
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ja kad vidim maxyev glas tacno razmisljam sto li sam ovo igrao uopste laugh
 
ToniDate: Monday, 13 February 2012, 00:31:20 | Message # 14
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Kakvi su vaši utisci o ovoj sezoni?


Sezona je bila stvarno odlična,neman nikakvih zamjerki. Odlična prilika za upoznavanje novih i zanimljivih ljudi,stvarno jedno super iskustvo.

Quote
Šta vam se dopalo? Šta vam se nije dopalo? Koje igre su vam se najviše dopale? Koje igre vam se nikako nisu dopale?


Jedna mi se stvar nije dopala,a to je koncept RI,koji je korišten u ovoj sezoni i mislin da bi ga trebalo ugasit. Ipak,nije ga bilo posli ujedinjenja,šta je jedina pozitivna stvar u vezi toga. Isto tako,Exile Island me nije oduševia. Čini mi se da san gleda u sezoni prije da nije bilo Exilea nego su dobijali neke tragove u kampu ( ispravite me ako nisan u pravu xD ),taj mi se koncept puno više sviđa. Treća stvar je ujedinjenje koje je došlo prerano i sa samo 5 izbačenih ljudi,mislim da je trebalo biti ili u top 9 ili top 8. Osim toga,sve je bilo odlično. Koncept All Stars vs Challengers je odličan,zanimljivi natjecatelji,jedino šta kvari taj doživljaj je nezanimljivost na plemenskim nakon ujedinjenja kad je Kea bila izbacivana jedan po jedan,ali to nije ničija greška,jednostavno splet okolnosti i to je to.

Sve u svemu,odlično i jako pozitivno iskustvo.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 00:34:40 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
SARBEL GLAS
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Search: