Publika chat - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Magacin » Publika chat (VS 4)
Publika chat
troyaDate: Sunday, 04 November 2012, 23:01:36 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Imate li favorita, za koje pleme navijate i tako dalje...
 
MarkoNGDate: Sunday, 04 November 2012, 23:02:47 | Message # 2
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
moj favorit je urke,ukoliko ga budu pustili do top 4 tongue
 
ToniDate: Sunday, 04 November 2012, 23:03:16 | Message # 3
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Kako ćemo bit super ekipa,još kad Matija dođe,bit će show biggrin
Ja imam nekog posla,ali kad to završim napisat ću mišljenje o svim učesnicima,osim možda o ovih četvero novih..


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Sunday, 04 November 2012, 23:05:37 | Message # 4
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
cast cetvorici novih takmicara, ali ovih preostalih 12 garantuju takvo smaranje narednih mesec dana (ili vec koliko ce ovo trajati), da me ne zanima ko ce prvi ispasti, a ko ce da pobedi...

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Sunday, 04 November 2012, 23:17:21 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sta mislite o ideji o 4 plemena?
 
NeoDate: Sunday, 04 November 2012, 23:47:02 | Message # 6
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Sta mislite o ideji o 4 plemena?

Meni se svidja , svako ima priliku da se izbori za sebe na ovaj ili onaj nacin .Poslednje pleme je dosta jako , favorit je Ethan , Miko je jak na igrama ali njegov problem je oduvek bio medjuljudski odnos , ako to malo koriguje mozda je ovo prilika da on konacno uradi nesto konkretno .
 
ToniDate: Sunday, 04 November 2012, 23:50:44 | Message # 7
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Četiri plemena mi se sviđaju,više bih volio da imamo četiri plemena sa po 5 članova,ali nije ni ovako loše.
Evo moje mišljenje o plemenima,vidjet ćemo koliko sam bio u pravu kad se sve završi.
Iz Pune,dosad su pobijedili DrDragan i NiNa na onom drugom sajtu pa se njih možda treba paziti,iako bi prikrivene prijetnje mogli biti druga dva člana ovog plemena. O njima se ne zna ništa i zato su prijetnje jer se preostalih 12 natjecatelja zna dosta dobro. Ako bi preživili do Ujedinjenja,mogli bi se dobro provesti jer među ostalima vlada dosta nepovjerenja,pa bi oni mogli biti kao nekakav swing vote.

Pleme FANG mi se čini najjače,tu su svi četvero dosta jaki.
SRĐAN je jak takmičar,ali moguće da je meta na njegovim leđima veća nego na leđima ostale trojice,pa bi on mogao rano ispasti.
SARBEL-sa njim sam igrao u Aegean Sea,znam da je u Harper's Islandu bio uspješan. U Aegeanu se sukobio sa Mikom,tj. obojica su htjeli imati glavnu riječ u ujedinjenom plemenu i tu ga je Miko pobijedio,bit će zanimljivo budemo li imali ponovno takav sukob. Moguće da će biti svojevrsna vođa plemena ili da izbaci nekoga tko se pokuša staviti u tu poziciju,kao Marka u Aegeanu.
TIC-TAC-on je definitivno došao po Redemption,mislim da bi mogao biti tempirana bomba koji mnogima može pomrsiti planove.
AJDIN je dosta uspješan do određene točke u igri kada pada,mislim da je par puta ispao u top 8-9,možda sam u krivu ali može daleko,a isto tako može ispasti i među prvima. Nekako mu predviđam ulazak u ujedinjenje.

Sarbel i Tic Tac su cimeri,ako se ne varam a Ajdin i Sarbel su uspješno surađivali u Aegean Sea. Zato mislim da je Srđan prvi na odstrelu ako ovo pleme izgubi,iako nekako sumnjam da će izgubiti tako lako.

Nastavak u sljedećem postu.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
m@rcip@nDate: Sunday, 04 November 2012, 23:52:01 | Message # 8
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Gdje se sve to moze vidjeti? Mislim sastavi ekipa, pravila, igre?

I nek neko skonta zasto mi je sve ovako sporo, otvaram milion puta da nesto otvorim i ostavim post. Ovo je treci pokusaj ostavljanja posta ovdje...
 
ToniDate: Sunday, 04 November 2012, 23:52:41 | Message # 9
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (Neo)
ako to malo koriguje mozda je ovo prilika da on konacno uradi nesto konkretno .

U prošloj Troyinoj sezoni je bio drugi,to je i više nego korektno.
Još kad se uzme u obzir da je bio drugi zbog bitter jury,on je definitivno odradio odličan posao prošlog puta.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
NeoDate: Sunday, 04 November 2012, 23:56:03 | Message # 10
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
U prošloj Troyinoj sezoni je bio drugi,to je i više nego korektno.
Još kad se uzme u obzir da je bio drugi zbog bitter jury,on je definitivno odradio odličan posao prošlog puta.

Miko je ovde jako dugo , ja msm da nije propustio ni jedan vs biggrin
 
ToniDate: Monday, 05 November 2012, 00:02:29 | Message # 11
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
MPONGWE mi se čine najslabiji ovako na papiru. Tu bi Miko mogao vladati laugh ,obzirom da su tu Biba i Roggy koji imaju under the radar taktiku koja im je dosad poslužila.
MIKO je napokon sazrio kao igrač,on više ne pokušava na silu izbaciti velike igrače već stvara prave saveze i čeka priliku. Ta mu je taktika poslužila da prošle sezone dođe do drugog mjesta,ja se toplo nadam da će ovdje i pobijediti,jedan od mojih favorita.
Ako bi poradio na društvenoj igri i neke jake igrače doveo na svoju stranu,mogao bi dogurati dosta daleko,on će ili biti izbačen prije porote ili će otići (skoro) do kraja.
BIBA tradicionalno izbjegava konflikte,često je ljudi ne smatraju prijetnjom i zato dogura daleko. Ako bi Biba pokušala preuzeti stvari u svoje ruke,možda napraviti dogovore sa drugim plemenom,mogla bi biti dosta opasna.
ROGGY je drag momak,ali nije ostavio neki veći trag prošle sezone. Tad je surađivao najviše sa Mikom,ali i Bibom i možda pokušaju obnoviti taj savez. Obzirom da ga je porota (među njima i ja biggrin ) prošli put oprala jer je bio previše u sjeni,možda se ove sezone odluči na drukčiji pristup i preuzme stvari u svoje ruke. Bilo bi svakako zanimljivo.
URKE-veliko pitanje je je li ovo Urketova sezona,može li ponovno otići u finale ili će opet biti treći laugh ? Obzirom da je u svojoj prvoj sezoni gotovo pobijedio,mislim da ljudi možda shvaćaju da je opasan za odvesti u finale jer zna što porota želi čuti. Iskreno sumnjam da će otići do kraja,iako mu želim svu sreću.

Istina da su Roggy,Miko i Biba odlično surađivali prošle sezone,ali bilo bi glupo samo tako isključiti Urketa ako izgube,on je ovdje među dva najjača igrača u plemenu. Bit će zanimljivo odu li na Plemenski.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
troyaDate: Monday, 05 November 2012, 00:03:40 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
Mislim sastavi ekipa


Home Page

Quote (m@rcip@n)
pravila


Pravila LEVO

Quote (m@rcip@n)
igre?


Cim bude odrzana neka igra, videcete je cim se zavrsi.
 
ToniDate: Monday, 05 November 2012, 00:22:04 | Message # 13
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Za kraj,NZERI (Kriste Isuse,odakle su imena ovih plemena)
MRDENY je jak igrač,vidjeli smo u VS:Vampires. On je u Indiji bio underdog i zasluženo pobijedio,vidjet ćemo kakav će biti sada. Definitivno ne spada u najuži krug favorita i mislim da mu to pogoduje jer meta na njegovim leđima neće biti velika kao Sacu,Ethanu i sl.
ETHAN je standardno jak u igrama. Ipak,zanima me hoće li i ovog puta doći do kraja,obzirom da svi znaju koliko je opasan. Hoće li biti srezan u korijenu ili će se ponovno plasirati u finale ? We shall see. Još jedan moj favorit.
SAC-s njim sam igrao samo jednom i tad je odmah ispao. Ako bi sklopio pravi savez,može otići dosta daleko,nije igrao dosta dugo (ne računajući Vampire),pa vjerujem da ima veliku želju da ovo odigra odlično. Još jedan moj favorit biggrin (ujedno i posljednji)
MIKA je vjerojatno jedini ovdje koji ima 100 postotni učinak (1 igra,1 pobjeda-ispravite me ako griješim). Bit će dosta zanimljivo vidjeti kako se snalazi ovog puta sa dosta jačim igračima nego prvi put kad je igrao. Iskreno,ne vjerujem da može ponovno pobijditi ili dogurati daleko,ali vidjet ćemo.

Ovo je savršena prilika da dobijemo još jednog dvostrukog pobjednika,obzirom da ima dosta prijašnjih pobjednika. Ako je tako,kladio bih se na Saca ili nekog od igrača sa drugog sajta,a ako ćemo imati novog pobjednika,onda bih se kladio na Sarbela,Miku ili eventualno Urketa.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."

Message edited by Toni - Monday, 05 November 2012, 22:39:44
 
troyaDate: Monday, 05 November 2012, 00:23:55 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Toni)
Vampire),pa vjerujem da ima veliku želju da ovo odigra odlično.
MIKA je vjerojatno jedini ovdje koji ima 100 postotni učinak (1 igra,1 pobjeda-ispravite me ako griješim).


Gresis, igrao je VS: India na ovom sajtu biggrin
 
ToniDate: Monday, 05 November 2012, 00:27:43 | Message # 15
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (troya)
Gresis, igrao je VS: India na ovom sajtu

Moj cijeli život više nema smisla laugh
A jbg,baš sam mislio da je jednom igrao i jednom pobijedio.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Magacin » Publika chat (VS 4)
Search: