5. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 5. emisija (tiksi)
5. emisija
Lavica88Date: Thursday, 16 March 2017, 23:01:58 | Message # 16
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
lol

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Thursday, 16 March 2017, 23:18:32 | Message # 17
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Jedna od dela grafickog umetnika
Attachments: 4678132.jpg (68.2 Kb)


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Thursday, 16 March 2017, 23:22:55 | Message # 18
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
lol :lol: lol

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Petar_KondorDate: Thursday, 16 March 2017, 23:27:49 | Message # 19
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
gde nađe ovog nevaspitanog "teto" biggrin

Gufuuu
 
tiksiDate: Thursday, 16 March 2017, 23:44:23 | Message # 20
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
//profesorka - teta, možda mu fetiš

//Ne dozvoljava mi da dodajem delove u ranije poruke pošto su i onako preduge, neke delove koji su vezani za radnje od ranije pišem u nastavku, na primer sledeći se odnosi na izbacivanje MarkaNG

Grobarenje po skajpu i "my precious" 

Osim tog saveza sa Ethanom koji mi nikako nije bio jasan i tumačila sam ga kao preigravanje (što se pokazalo i kao tačno jer smo nakon toga ispadali one by one), iako je Ethan imao sasvim solidnu argumentaciju sa dugoročnom vizijom (da je uzeo nekakve glasove-crne, bele, svakave u tom bunkeru i da neće dobro da prođe kod drugog plemena) ja se u tom triju nikako nisam videla, tj. nisam prepoznavala lično svoj interes. Istovremeno u taj trio bili su okviru nekakvih podgrupa pozivani i Matija, a kasnije i Poli, sto se prakticno svodilo na celo pleme, izuzev Tonija, koji je bio u nekakvom sukobu da Markom. Markovo ponašanje, osim toga, na bazi ranijih VS-ova mi je bila potpuna misterija, čovek je uvek bio normalan dok ne dođe u posed nekakve ekstenzije - crnog glasa, skrivenih imuniteta i sličnog gde bi ga mračna obuzetost sa "my precious" vodila ka čudnim potezima u igri i nisam bila sigurna da je spreman da se toga odrekne, kako bi spasao Ethana ili mene pa čak i sebe (Smigl).

Pošto je već bio pomahnitao dolazeći u ponovni posed nekakve čudnovate stvari iz tog čudnovatog bunkera, počeo je da pravi greške koje ljudima ne ulivaju poverenje. Na primer do mene su redovno dolazili screenshotovi nekakvih dijaloga koje sam  vodila sa markom, na primer pokaže sličicu onog što sam rekla Ethanu ili Matiji, ovi meni i bila sam prinuđena da po više pute čitam sopstvene bljuvotine u nekakvim konverzacijama.  Međutim presudilo je kada se zabrinuo za moj status grobara na skype grupnom čatu (pošto sam redovno po dužnosti presuđivala po kratkom postupku onima koji su bili izglasani, oduzimajući im članstvo) i konstatovao da će biti problem da se nađe novi grobar kada mene izbace. I bilo je vreme da leti..


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Petar_KondorDate: Friday, 17 March 2017, 00:31:46 | Message # 21
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
Quote tiksi ()
profesorka - teta, možda mu fetiš

decu treba učiti da se u 2017. godini profesorka se ne zove teta već milf biggrin


Gufuuu
 
tiksiDate: Friday, 17 March 2017, 00:33:48 | Message # 22
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa ovaj natpis je bio na skoli, pa je mozda u toj konotaciji stavljen, bilo je i drugih, iskreno ne zelim da mu/joj ulazim u viziju i namere

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
djoDate: Friday, 17 March 2017, 02:34:52 | Message # 23
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Tiksi zao mi je zbog pokvarenog stoprocentnog ucinka do sad u V igrama, nisam nesto pomno pratio (uopste, obaveze jbg) ali deluje da se bas ozbiljno igralo. Tj i dalje se igra, Kao da neki prejako ulaze u ovo. 
A mozda imam takav utisak jer sam sve svoje sezone igrao manje vise kroz dozu sprdnje. 
I da, malo mi je krivo sto nisam deo svega ovoga
Sezona sudar divova biggrin


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
MarkoNGDate: Friday, 17 March 2017, 10:04:53 | Message # 24
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Savez sa Ethanom je bio i pre pocetka sezone. Smatrao sam da sa njim mogu da probam da doguram daleko, jak je na igrama, nista losijiji kada su plemenski saveti u pitanju, i ako se pogledaju njegove makar tri sezone (All Star, Veliki Brat i Gabon), on ih je sve gubio, pa sam se ponadao da ako neko od nas dvojica bude blizu finala, mozda konacno i pobedi.

Istina je da sam ispao sa Ukletim glasom (uzimam neciji glas i glasom umesto njega), i o njegovom postojanju sam planirao da objavim tebi i Polly na onom chatu jer sam smatrao da ako se vec drzimo zajedno, i niko nije u dilu sa KA-ovcima, da treba da podelim tu info sa vama, i da probamo da to iskoristimo na sto bolji nacin. Mada, vidim sada da bi i to bilo uzaludno, ovo pleme je stvarno bilo pod tim nekim tamnim velom poraza, i tu nije moglo mnogo da se pomogne.

Jedini skrin koji sam delio je kada sam Ethanu prosledio ono sto si rekla o Matiji, da nije pametno da izbacimo Matiju, a to sam ucinio jedino iz razloga sto sam bio u guzvi na poslu i nisam imao vremena da ulazim u dug dijalog oko toga (a bas mu tenkju na podeli te informacije sa tobom). 

Komentari o tvojim kikovanjima na skajpu su uvek bili samo sprdnja, nista vise.

Istina je da sam imao pik na Tonija jos na pocetku sezone, igrao sam moju prethodnu sezonu sa njim i tu me je jako razocarao, i nije tokom ove sezone ucinio nista da to popravi. On je meni bio pik za izbacivanje na plemenskom kada ja ispao Miko, ali posto su svi bili za Miku, nije bilo smisla da u tom trenutku bac glas na njega.

Sledeci plemenski je za mene znacio pokusaj da izadjemo iz krize u koju smo upali, ali sam izasao ja XD (Lucky me).
Cela poenta grupnog chata je bilo to da se postigne isto ono jednoumlje koje smo imali kada se izglasao Miko. Ali nisam imao predstavu da sebi kopam grob time. Da sam imao bilo kakvu informaciju da se tako osecate, objasnio bih sve na vreme, i probali bi sve ispocetka, ali nema veze, na vreme sam izglasan i ne kajem se ni zbog cega u sezoni ovakvoj kakva se odigrava.
 
tiksiDate: Friday, 17 March 2017, 10:25:47 | Message # 25
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
Komentari o tvojim kikovanjima na skajpu su uvek bili samo sprdnja, nista vise.

I ovo je izkarikino u saljivom kontekstu, ali u principu realno, jer takve stvari ljudima ne ulivaju poverenje, u glavnom nista licno lose ne mislim. Kao sto se pokazalo sve je to uzadludno bilo jer je gotovo svejedno ko je ostao u igri.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MarkoNGDate: Friday, 17 March 2017, 10:31:32 | Message # 26
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote tiksi ()
Kao sto se pokazalo sve je to uzadludno bilo jer je gotovo svejedno ko je ostao u igri.
Slažem se, samo vidim da sezonu nisam shvatio dovoljno ozbiljno kao neki tamo u KA plemenu.
 
tiksiDate: Friday, 17 March 2017, 10:32:59 | Message # 27
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Sto se tice stoprocentnog utiska i igre, mislim da sam imala dobre sanse i dalje o cemu ne znam ni dal da pisem ovde, ali ovde su neke stvari iz proslosti i fanatizam otisli u neku krajnost, moguce da su se ljudi promenili dosta i u kasnijim vsovima koji su igrali (Neki su igrali i sve VSove kao npr Sac, tj. bar jedno 10 komada) a vrv sam se promenila i ja i na neki nacin htela da pokazem da su mi neke stvari u zivotu vaznije od VSa, sto je moguce da ljudi tesko ovde mogu da razumeju

Drugo nije ulog svakog od nas isti, neki vise ulazu neke stvari iz privatnog zivota, izlaske sa pravim dragim osoboma, ukusne pice, spavanje, tako da se ne kajem ni za sta



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Friday, 17 March 2017, 10:36:52 | Message # 28
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Napisacu kad se vratim iz skole nesto i o igrama (troya pazi se), o sansama u igri i nasim saplemenicima i odnosima u plemenima

Ali sta kazes na ovo sa HI?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MarkoNGDate: Friday, 17 March 2017, 10:41:42 | Message # 29
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote tiksi ()
Ali sta kazes na ovo sa HI?
Kanabis, kalasnjikov , marihuana biggrin
 
tiksiDate: Friday, 17 March 2017, 10:48:27 | Message # 30
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Haha, e jesam se pravila blesava i do kraja nisam odala da znam da se HI nalazi kod Sac-a, mada nam to i nije bilo relevantno i nije ugrozilo nikoga. Da si i ti uzeo Hi, opet se nista ne bi promenilo u igri, jer bi verovatno sa njim i ispao, a u tom trenutku je za mene bio rizik da bilo ko u plemenu ima HI.

Najjaca fora u svemu je da sam i ja izmanipulisana, ali kratkorocno, posto sam ubrzo saznala da mi je dat uradjeni zadatak da radim, na kojem je radio i Urke, mozda i jos neko nezavisno, a pretpostavljam da ga je Sac resio dosta ranije. Znaci cilj mu je bio da kupi nase poverenje u startu, ali mislim da je i to preigravanje tj preosiguravanje na sve strane, bez neke narocite potrebe rezultat panike i da ga ne bi odvelo daleko u igri. Bas me zanima sta bi na tu temu rekli Tic ili npr Lara.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 5. emisija (tiksi)
Search: