Reunion Show - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Reunion Show
troyaDate: Sunday, 17 December 2017, 22:30:08 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes je završen i imamo pobednika. noko_boy je u finalu porazio stingemmm-a i Bolest rezultatom 4-3-2. Ja mu ovom prilikom čestitam. Takodje čestitam i stingemmm-u i Bolesti na finalu.

Hvala svima na učešću, bila je ovo odlična sezona i opravdali ste sva očekivanja. Kao što se i očekivalo "finski vetrovi" su nam doneli promene i uz 13 novih aktivnih takmičara koji su nam ostali smo prvi put imali i glasačke blokove umesto saveza u većini glasanja posle ujedinjenja. Tako da se prilagodjavamo ovom novom stilu survivora koji ide zadnjih par godina. Trenutno neću da govorim o svakom pojedinačno ali bili ste super i nadam se da je svako od vas imao svoj survivor doživljaj kao što je i očekivao prilikom prijave, jer to je i suština ove igre.

Takodje bih se zahvalio i EthanuMorasci na pomoći oko sezone, prilično mi je olakšao posao. Uvek je lakše kad imaš nekoga da ti čuva ledja.

Sad možete ponešto reći o sezoni.

Kakvi su vaši utisci o ovoj sezoni? Šta vam se dopalo? Šta vam se nije dopalo? Koje igre su vam se najviše dopale? Koje igre vam se nikako nisu dopale?

Ovde možete da diskujete o svemu: savezima, izdajama, obećanjima, glasanju, osveti i svemu ostalom što je obeležilo ovu sezonu.
 
NikolaKhaitDate: Sunday, 17 December 2017, 22:35:33 | Message # 2
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Sada kada je sve gotovo, zeleo bih da vam saopstim jos jednu veliku laz koja se ticala stingemmmove, a pogotovo moje igre.
Stingemmm i ja smo rodjena braca. Moj citav identitet za vreme ove igre je bio lazan, a to sam uradio da stingemmm i ja ne bismo od starta imali na sebi metu zbog toga. U starom Nuuksiu je Ana gadjala Stola, McSteamyja i Jasona jer je zakljucila da se znaju od ranije, tako da mislim da je ovo bio potez koji se isplatio. Iskoristili smo naravno cinjenicu sto smo braca da od starta formiramo savez i cirkulisemo informacijama, ali ne bih se libio da ga izbacim da je doslo do toga da nije dobar po moju igru, kao sto verujem ni on ne bi obratno sto je i rekao na finalnom plemenskom. Najvece nesuglasice u igri su nam bile oko verovanja Anchy(on joj je mnogo vise verovao nego sto je trebalo) i oko mog govora na finalu kada je hteo da me ubije jer uopste nije znao da cu to da napisem a mislio je da mu smanjujem sanse time. Ja ipak stojim iza toga sto sam tada napisao i isto bih uradio i za neke druge takmicare, mozda sam previse gledao americki survivor. biggrin Nakon sto sam ispao nisam zeleo da odajem svoj identitet jos uvek da ne bih uticao na stingemmmovu poziciju i sanse za pobedu. Posto smo veliki fanovi Survivora, nije mi palo na pamet da mu prenosim ista od informacija nakon sto sam ispao, niti mi je on to trazio. Jedino sto sam se izlanuo je da i zvanicno jeste Ana izbacila mene kada je ona to rekla nakon sto je ispala, time sam morao da se nasladjujem odmah i nisam mogao da izdrzim. biggrin To je to, jedino mi je zao sto nisam dosao u priliku da ga izbacim jer bih tada zacementirao status najveceg zlikovca ikada. biggrin


Why do all good things come to an end?
 
Stefan97czvDate: Sunday, 17 December 2017, 22:38:34 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Gdje je i sta radi Nikola Perisic sa fejsbuka :O  biggrin Sam ti reko troyo da provjeravas ip adrese biggrin :D biggrin
 
stingemmmDate: Sunday, 17 December 2017, 22:38:44 | Message # 4
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
i oko mog govora na finalu kada je hteo da me ubije jer uopste nije znao da cu to da napisem a mislio je da mu smanjujem sanse time.
Ako je neko odustao od glasanja za mene zbog ovoga molim vas recite mi, zahvaljujem fool


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
SacDate: Sunday, 17 December 2017, 22:40:29 | Message # 5
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
He voted out his brother!!!!  surprised  cry  evil  lol

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
troyaDate: Sunday, 17 December 2017, 22:41:24 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Gdje je i sta radi Nikola Perisic sa fejsbuka :O biggrin Sam ti reko troyo da provjeravas ip adrese

Pa ja sam sa Nikolom B. dogovorio učešće, on je napravio Perišića tek nakon podele u plemena. biggrin

Normalno da sam znao da su rodjena braća.
 
troyaDate: Sunday, 17 December 2017, 22:42:07 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Ako je neko odustao od glasanja za mene zbog ovoga molim vas recite mi, zahvaljujem

I mene ovo zanima, poroto da li mu je Nikola skinuo koji glas?
 
lilakeDate: Sunday, 17 December 2017, 22:42:24 | Message # 8
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
to ti se u pravom survivoru može desit jedino u blood vs water sezonama jbg
 
NikolaKhaitDate: Sunday, 17 December 2017, 22:42:44 | Message # 9
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Hahahahaahhahahahahahahha ne bih ni koristio mozda da nismo bili u istom plemenu, bas nisam ocekivao to biggrin

Why do all good things come to an end?
 
Stefan97czvDate: Sunday, 17 December 2017, 22:43:30 | Message # 10
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Sto se mene tice da biggrin I ona njegova recenica na kraju da bi izdao rodjenog brata biggrin
 
troyaDate: Sunday, 17 December 2017, 22:43:56 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Imali smo 2 sestre u VS Gabon, NiNa je stvarno izglasala Tinu biggrin
 
tiksiDate: Sunday, 17 December 2017, 22:45:45 | Message # 12
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
oO

Zanimljiva sezona, tesko laktanje, mogu da kazem da ste nas u mnogo cemu nadmasili (ako to moze tako da se oslovi xD) i jos jednom cestitam svima.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
stingemmmDate: Sunday, 17 December 2017, 22:46:11 | Message # 13
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Sto se mene tice da biggrin I ona njegova recenica na kraju da bi izdao rodjenog brata biggrin
Ciero Eastin nebitna si, ovo je pravi game changer!!!!!!! Stefke, razočaran sam sad


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
SacDate: Sunday, 17 December 2017, 22:46:25 | Message # 14
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
stingemmmDate: Sunday, 17 December 2017, 22:47:09 | Message # 15
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Troyo, kad ćemo znati tačno ko je za koga glasao?

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Search: