7. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 7. emisija (DonnieBrasco)
7. emisija
PollyDate: Tuesday, 06 November 2018, 22:26:47 | Message # 1
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Sedmi natjecatelj koji napušta VS 8: Cambodia je DonnieBrasco.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Što misliš, tko pobjeđuje, a tko ispada sljedeći?

Što misliš, zašto si izbačen?

Jesi li si znao da ispadaš?

Kaješ li se zbog nečega u sezoni?

Misliš li da si zaslužio biti u all stars sezoni?

Za koga si od igrača koje poznaješ otprije mislio da će biti pozvani u ovu sezonu?

Smatraš li da si ovu sezonu krenuo igrati drugačije nego što si igrao prijašnje?

Ako netko iz publike želi postaviti neko pitanje, može to slobodno uraditi.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
anchyDate: Tuesday, 06 November 2018, 22:31:05 | Message # 2
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Mikooo, pa kako tako brzo ovde, ti, koji znaš da proceniš ljude, i koji imaš toliko iskustvo u ovoj igri? lol Da sam dobila dinar svaki put kad si mi to rekao, sad bih bila na jahti  cool

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 06 November 2018, 22:39:34 | Message # 3
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Haha, pa znao sam ja sta ce biti. Rekao sam Sanji jos jutros kako ce se glasovi odvijati, u bocu sam pogodio biggrin 

Problem je sto neki drugi nisu verovali da je tako, pa ce sad redom da ispadaju, meni draze da sam sad ispao nego da sam se mrcvario jos deset dana i bio sesti.

Lako je ovo za predvideti bilo  biggrin
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 06 November 2018, 22:52:41 | Message # 4
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?

Pa ono, nije bilo lose. Vecina igri je bila interesantna, opet neki bezveze twistovi, ali generalno organizacija nekih 7/10. 

Kako su ti se činila plemena?

Sasvim okej, oba plemena. Mada dosta nezainteresovanih igraca.

Imaš li favorite?

Ne.

Što misliš, tko pobjeđuje, a tko ispada sljedeći?

Pa mislim da Guardian i Maski imaju bas male sanse posle ovoga, verovatno da Ema, Roo i Kaca imaju najvece trenutno, ali nikad se ne zna.

Što misliš, zašto si izbačen?

Pa verovatno jer sam bio najveca pretnja na ovoj strani, kao npr. Guardian na drugoj. Sasvim legitimno, uspeli su da me izbace pre nego sto sam ja bio u situaciji njih da izbacim. Generalno na mene nisu bili planirani glasovi da idu nego na Erin, medjutim znao sam da ako Erin ispadne, ja, Vanda, Sanja i Jakov ostajemo u manjini i da mi je isto da li cu biti deveti ili sesti, to sam im rekao par puta ovih dana i pokusao sam celi dan da dodjem u situaciju da izglasam nekoga sa druge strane. Mi smo danas u jednom momentu (Ja, Vanda i Jakov) bili doneli odluku da glasamo za Rooa jer smo znali da ce tako glasati Sanja i Erin, ja i Vanda smo bili dosta sigurni da ovih 5 igra zajedno, problem je sto se Jakov plasio da se ne zameri njima i nije verovao da nece glasati sa nama posle, pa nije bilo smisla da forsiramo. Ali jbg. njegova naivnost, sve je to okej, neiskustvo u ovoj igri biggrin 

Jesi li si znao da ispadaš?

Pa ono, nisam bio 100% siguran, mislio sam da ce pre glasati za Erin kompletno, ali svejedno bismo bili u manjini na sledecem plemenskom. Opet kazem, ja sam Sanji jos jutros rekao da ovih pet igra zajedno jer sa nekim iskustvom igranja ove igre vise puta se to moglo zakljuciti. Vanda je isto zakljucila.

Kaješ li se zbog nečega u sezoni?

Pa generalno ne. Mislim zao mi je sto merge nije bio na 11. Tu bih iskoristio Anju da glasa sa nama jer bi verovatno htela i imali bi 6-5 vecinu na prvom plemenskom. Mislim jednostavno prosto je ovo bilo, Guardian je od pocetka bio u kontaktu sa Kacom i to se znalo. Kada su na swapu birali Maski umesto Vande, ja sam bio 100% ubedjen da imaju dogovor do kraja. Zato sam odrzavao kontakt redovan sa Sanjom da bude na mojoj strani. Mislim, ako bih mogao da izdvojim gresku, to je sto nisam insistirao kod Jakova da glasa za Roo jer da sam insistirao, glasao i bilo bi 5-5. Ali opet to ne bi puno promenilo, isli bi na purple rock i bukvalno bi sreca odlucila ko ima vecinu... Ovo je igra brojeva, mislim nije ovo neka velika misterija. Vise sam verovao danas tudjoj proceni nego svojoj iako sam znao da ispadne li Erin, mi nemamo nikakve brojeve na nasoj strani, jbg. ne igramo u novac, interesantno je bilo biggrin 

Misliš li da si zaslužio biti u all stars sezoni?

Nije ovo all-stars sezona. Mnogo je ovde neozbiljnih igraca da bi bili all-stars.

Za koga si od igrača koje poznaješ otprije mislio da će biti pozvani u ovu sezonu?

Nisam ni znao da ce biti sa povratnicima.

Smatraš li da si ovu sezonu krenuo igrati drugačije nego što si igrao prijašnje?

Apsolutno. Mislim da je ova sezona bila dosta korektna sa moje strane, od pocetka sam imao ideju kako igrati, pretpostavio sam od pocetka manje-vise sve dobro sta ce desiti, problem je samo sto nisam imao brojeve da izvedem sto sam zamislio. Ako bih morao da izdvojim najvecu gresku i sta bih promenio na drugo razmisljanje, to je sto nismo namerno izgubili igru da izbacimo Emu, a da Ana dodje do ujedinjenja. Ozbiljno sam razmatrao tu opciju, ali jednostavno sam bio uplasen da Ema ima HII i to je to. :D
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 06 November 2018, 22:57:09 | Message # 5
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Da dodam jos nesto, panika je nastala danas kad je Erin rekla Maski da imamo da se glasa za Rooa pokusavsi ubediti nju da glasa sa nama. Mislim ok plasila se jer glasovi idu na nju, to je bio bas bas amaterski potez i onda su ovi provalili da mi ciljamo na Rooa i prebacili glasove sa Erin na mene. 

Mada, i da su se pravili da vazi originalni Jarai alijansa i da su stvarno izglasali Erin sada, kao sto vec rekoh gore, nista ne bi promenilo jer bi redom ispadali jedan po jedan svi...

Mada ono, lako se sve moze okrenuti u igri. biggrin
 
anchyDate: Tuesday, 06 November 2018, 23:46:22 | Message # 6
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
Haha, pa znao sam ja sta ce biti. Rekao sam Sanji jos jutros kako ce se glasovi odvijati, u bocu sam pogodio  Problem je sto neki drugi nisu verovali da je tako, pa ce sad redom da ispadaju, meni draze da sam sad ispao nego da sam se mrcvario jos deset dana i bio sesti.
Klasičan Miko lol

Bravo, baš si pokazao da si znao, čim si hteo da na prvom plemenskom ideš sa većinom, koja ima kontakte i u drugom plemenu, umesto da sa nama ideš na 4:4, pa šta bude, bar smo pokušali. Ovako nisi uradio ama baš ništa. Bolje ti je da priznaš da nisi znao biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 00:02:57 | Message # 7
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Evo ga Miko, kao sto smo od pocetka znali, na dnu petorke iz originalnog Jarai plemena. Bas kako pomenuh kad sam ispao.

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 07 November 2018, 00:04:44
 
tiksiDate: Wednesday, 07 November 2018, 08:27:59 | Message # 8
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pozdrav Miko zao mi je sto si ispao, uvek imas neki haos u igri da ponudis.

Ovo ostalo nmg toluko da su udubljujem pa te molim da objasnis egzaktnije ko je kako glasao na ovom plemenskom?

Ko vodi igru? Ko sta misli da radi, a sta radi zapravo?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 07 November 2018, 08:45:45 | Message # 9
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Pozz, Miko

- Koja igra ti se najvise svidela ?

- Ko su sve neozbiljni i neaktivni igraci u ovom VS ?

- Zasto si promenio nick u Donnie Brasco ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 07 November 2018, 12:18:27 | Message # 10
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Bitna je vecina, makar i poslednji u vecini ali vecina je vecina. Rano je jos za poteze, ima vremena, da mi sad lepo izbacimo Nikolu, Slavomira, Anu, opasne igracine, da se prezivi jos krug, dva...posle cemo da razmisljamo o tome da li smo na dnu.
Maski i Jakov do pobede bre <3!


Why do all good things come to an end?
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:03:48 | Message # 11
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote anchy ()
Bravo, baš si pokazao da si znao, čim si hteo da na prvom plemenskom ideš sa većinom, koja ima kontakte i u drugom plemenu, umesto da sa nama ideš na 4:4, pa šta bude, bar smo pokušali. Ovako nisi uradio ama baš ništa. Bolje ti je da priznaš da nisi znao

Ja sam prvi dan igre dogovorio sa Jakovom da igramo celu igru zajedno do kraja. Meni je bilo bitno da igram sa Jakovom i Vandom, pre svega Vandom jer ona nije znala nikoga privatno, a Jakovu sam verovao, a i pokazao je lojalnost do kraja. Generalno me ostala dva igraca za vecinu nisu zanimala, ali Jakov nije bio dobar sa Slavomirom i to je glavni razlog sto nije bilo smisla da glasam sa vama.

Quote tiksi ()
Ovo ostalo nmg toluko da su udubljujem pa te molim da objasnis egzaktnije ko je kako glasao na ovom plemenskom?Ko vodi igru? Ko sta misli da radi, a sta radi zapravo?

Prosto je.

Od pocetka je bila alijansa Jarai (ja, Vanda, Jakov, Guardian i Maski), s tim da ja i Vanda nismo verovali nista ovima i znali smo od starta da je Guardian dobar sa Kacom i da ce igrati zajedno i od pocetka nam je kljucni cilj bio da na prvom plemenskom imamo vecinu i izglasamo Roo ili Kacu.

Kada se desio swap, znajuci da su Sanja i Dragana na dnu njihove alijanse, hteo sam da ih biram kako bih ih okrenuo na svoju stranu, tako je i bilo. Ja i Jakov smo zajednicki ubedljivali Sanju i radili na odnosu sa njom, dok je Dragana bila autsajder za koju je Vanda bila zaduzena. 

Pred start prvog plemenskog, ja i Vanda smo se dogovorili da glasamo za Rooa, Sanja i Dragana su to odmah ucinile i onda je trebalo samo nas troje da glasa za Rooa i bilo bi pet-pet. Trik je sto je chat originalne alijanse radio celi dan i sto nismo hteli da ide na 5-5 jer jbg. nismo mogli biti 1000% sigurni da ce Maski i Guardian od starta ici na nas.

Ja sam iskreno mislio da ce se drzati originalne alijanse do top7 jer su oni od pocetka nama pricali kako je cilj da se Sanja i Dragana odmah izbace u ujedinjenju i onda u top7 da Maski, Guardian, Kaca i Roo preuzmu igru.

Kao sto sam rekao, inciijalna odluka komplet plemena je bila da se glasa za Draganu jer su oni mislili da cemo mi to prihvatiti kao lagan glas i da necemo ocekivati sve sto ce se desiti posle... Mi smo pokusali da ih juce nagovorimo da delimo glasove izmedju Erin (Dragane) i Eme, tj. da neko od njih baci jedan glas na Emu, nas 5 glasa za Rooa i preuzme kontrolu u igri.

Na kraju je maltene bio gotov plan da nas 5 glasa za ROOa (i bilo bi 5-5), ali onda je Erin poslala Maski poruka da glasa zajedno sa nama i ova to okacila na plemenskom chatu i opet nastala pometnja, iskreno ni ja nisam imao zivaca ni zelje vise da se cimam toliko oko igre, na nasem chatu (Ja, Vanda i Jakov), Jakov i ja promenimo na Erin i na kraju smo Jakov, Vanda i ja glasali za Erin, a Sanja i Erin za Roo, ostatak za mene.

Sa strane ako gledas, ovo je bio idiotski i naivan potez, mislim najvise naivan od strane Jakova jer je verovao da ce se ovi drzati originalne alijanse, iako kao sto rekoh ja i Vanda smo bili svesni situacije.

Najveci problem je sto je njih 4, a verovatno i Ema igralo od pocetka jako ozbiljno i svi su dobri igraci, shvataju igru. Sa druge strane imas Sanju i Draganu koji su katastrofalni igraci u smislu socijalne igre. Dragana ni sa kim nije htela nikako da prica o taktici, znaci klasican autsajder koji glasa po svom nahodjenju. Cak je bila svesna da ispada, da ce svi glasati za nju i opet ni sa kim nije komunicirala. Tu je Vanda uspela da odradi super posao i da joj objasni da moze igrati sa nama i da se drzi nas. Ista prica je sa Sanjom koja je imala komunikaciju sa mnom i Jakovom, ali nije imala pojma da ovi imaju top5 alijansu iako sam joj ja to predocio i rekao joj juce ujutro kako ce se stvari odigrati. I imamo Jakova koji je mnogo naivan biggrin

U takvoj situaciji je jako tesko iskontrolisati takve igrace, jednostavno ne mozes racunati da ce se Dragana javiti Maski prvi put u igri i reci "ej ima nas koji glasamo za Rooa" u situaciji kad mi pokusavamo da blindsidujemo Maski i Guardiana.

Meni nije zao sto sam ispao samo iz razloga sto i da je ispala Erin, mi bi svakako ispadali jedan po jedan, sa ove perspektive ja stvarno nemam pojma juce sto nismo ostali da glasamo za Rooa, bas ono ishitrena odluka i sa moje strane gde sam rekao na nasem chatu u fazonu "necu da se cimam, jebe mi se, neka ispadnem".

Mislim da ti je sada jasno kako stoje stvari, jedna strana Guardian, Maski, Kaca, Roo i Ema, druga ostatak.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:03:52 | Message # 12
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote LaraCroft- Koja igra ti se najvise svidela ?- Ko su sve neozbiljni i neaktivni igraci u ovom VS ?

- Zasto si promenio nick u Donnie Brasco ?
Niti jedna posebno mi se nije svidela, ali su generalno bile okej igre.

Nema neaktivnih trenutno, ali Sanja i Dragana su potpuno neozbiljni igraci, mada Sanja ima potencijal, odlicna je cura ovako za igrati sa njom i mozda mi je najvise zao sto nisam imao priliku duze da igram sa njom. Ako bude igrala i u buducnosti, mislim da ce mnogo nauciti iz ove sezone. Donekle i Ema, mada nisam 100% siguran za nju.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:03:53 | Message # 13
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote NikolaKhaitBitna je vecina, makar i poslednji u vecini ali vecina je vecina. Rano je jos za poteze, ima vremena, da mi sad lepo izbacimo Nikolu, Slavomira, Anu, opasne igracine, da se prezivi jos krug, dva...posle cemo da razmisljamo o tome da li smo na dnu.Maski i Jakov do pobede bre <3!

Je li ti stvarno mislis da ja koji sam igrao ovu igru 7 ili 8 puta i gde me svi smatraju da za jednog najvecih "villaina", da sam igrao igru da prezivim krug po krug? Naravno da nisam. Mnogo si ti naivan ako mislis da sam ja bio naivan 

Meni se Jakov javio prvi dan, sa dosta dobrom pricom, gde mi je dosta stvari rekao i gde sam skapirao da je dobar momak, ali sam odmah konstatovao da je neozbiljan za ozbiljnu igru jos uvek, ali da je iskren. (znao sam da prica sa svima) tokom igre, i njemu sam to govorio da mu je velika mana, ali pogodio sam sto sam njemu najvise verovao kao igracu za kojeg sam znao da me nece izdati. Ne mogu samo njega kriviti za juce jer kao sto rekoh, ja sam odlucivao u sustini sta cemo raditi i koliko je njegova greska u proceni juce bila, toliko je i moja sto nisam insistirao da ostanemo sa glasovima na Roou.

Sa Vandom sam hteo da igram i odmah sam uspostavio kontakt jer kao sto rekoh, nikoga ne zna i mogao sam prodati pricu da smo mi autsajderi jer se vi znate privatno. Iz moje perspektive je bilo potpuno svejedno da li igrati sa tobom i Anom ili Maski i Guardianom. Ista mi je prica bila, ali dzaba kada Vanda i Jakov nisu bili dobri sa Slavomirom i za mene je prvi glas bio jasan. Cak sam ja predlozio da se glasa za tebe, kako bih spasao Slavomira taj prvi plemenski.

Ja sam od prvog dana planirao kako imati vecinu na ujedinjenju, a kada smo ja i Vanda shvatili da ovi igraju sa Kacom i Room (mnogo je bas bilo hintova, od toga da su birali Maski, a ne Vandu na swapu iako je Guardian rekao da ce nju birati, pa do toga da su slali Emu na exile da je zastite, mislim providno su igrali), gledali smo da imamo Sanju i Draganu na nasoj strani smo uspeli.

Isto tako sam ja konstantno drzao komunikaciju sa Anom znajuci da nam je to sesti glas na prvom plemenskom ako je merge u 11. Jbg. merge bio na 10 i desilo se ovo sto se gore desilo. Da je bio na 9, imali bi 5-4 vecinu u oba slucaja.

I da, ja ne mogu da zamerim nista Maski i Guardianu, mislim ja sam isto hteo njih da izbacim, Vanda predlagala da glasamo za Guardiana odmah sada na prvom plemenskom, ali dobro. Uspeli su da me izbace pre nego ja njih, bravo za njih.


Message edited by DonnieBrasco - Wednesday, 07 November 2018, 13:15:03
 
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:21:32 | Message # 14
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Lol, celu sezonu si zapravo prokockao jer si odlucio igrati sa Jakovom od pocetka, a ja sam ulozio brdo vremena u komunikaciju sa tobom da te uverim da igramo zajedno i da nam je ok cetvorka sa Nikolom i Anom. Nigde veze. I kazes kako si hteo sa Vandom da igras jer nikog ne zna,a ima sveze odnose sa ljudima, a ti i ja smo jedini bili od stare garde koji su ovde dosli nakon mnogo godina. Bas naivno. Pritom ja ne znam ljude iz naseg plemena takodje, a Jakov zna cak 4 xD

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 07 November 2018, 13:23:21
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:26:23 | Message # 15
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja ne znam sta je greska u tome?

Ljudi su ostali lojalni meni i glasali su po mom nahodjenju do kraja? Sta je tu greska?

Njih dvoje su blindisdeovani ako je ovo uopste blindside, i sada su na dnu plemena sa Sanjom i Draganom.

Meni je samo zao Jakova ovde jer verujem da mu je bas krivo sto nismo otisli na 5-5, ali dobro, ne igramo u pare, ima vremena naucice za buduce sezone kad bude igrao opet biggrin


Message edited by DonnieBrasco - Wednesday, 07 November 2018, 13:27:49
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 7. emisija (DonnieBrasco)
Search: