Ko ispada na 8 Plemenskom Savetu? - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Ko ispada na 8 Plemenskom Savetu?
Ko ispada na 8 Plemenskom Savetu?
Ko ispada na 8 Plemenskom Savetu?
1. Mumina [ 0 ] [0.00%]
2. ivana123 [ 1 ] [16.67%]
3. aleksamil [ 0 ] [0.00%]
4. maski [ 1 ] [16.67%]
5. papigm993 [ 3 ] [50.00%]
6. ChrisKeller [ 1 ] [16.67%]
Answers total: 6
DžejkobsDate: Sunday, 13 May 2018, 23:59:48 | Message # 1
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Zeleni izgledaju nezaustavljivo trenutno. Hoce li ovog puta Maski da ispadne ili ce bivsi zeleni probati da se osvete papigm za dobro iskorisceni idol na prethodnom plemenskom? 

 
YoungWolfDate: Monday, 14 May 2018, 00:15:50 | Message # 2
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Moram reci da je bilo histericno citati postove na ovoj grupi...

Je li sasvim u redu sto malo likujem? biggrin
 
DžejkobsDate: Monday, 14 May 2018, 01:13:59 | Message # 3
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Likovanje je dozvoljeno skroz  biggrin
 
tiksiDate: Monday, 14 May 2018, 10:23:45 | Message # 4
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa koliko kapiram Mumina je na proslom plemenskom igrala protiv svojih saplemenika i bas me zanimaju argumenti za to pa ce biti zanimljivo sacekati finale ili njeno ispadanje (ako se dogodi). Ako se ona ne predomisli/ pokaje ili bilo sta ili neko od starih zelenih ne pronadje neki drugi interes, ispadanje papige je dosta izgledno.

Na neki nacin steta, jer su se lepo iskoprcali prosli put sa pametnim igranjem HII i sad bi trebali da budu u situaciji 4-3 (ako je taj dupli glas kod njih) i uvek mi je drago kada ovi koji su u manjini naprave neki preokret i iskobeljaju se iz lose situacije.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 14 May 2018, 10:28:26
 
DžejkobsDate: Monday, 14 May 2018, 10:51:43 | Message # 5
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Mumina jeste igrala sa njima msm po glasovima se to vidi e sad ako ona i dalje jeste sa njima i plan se ne menja, dupli glas im nece biti od pomoci ali ko zna sta ce se tu dogoditi i ko je zaista u savezu i kakvi sve savezi uopste postoje. Svejedno bas je rano sezona pocela da bude zanimljiva i meni je posebno drago da je to tako  biggrin
 
tiksiDate: Monday, 14 May 2018, 11:03:02 | Message # 6
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa simptomticno je i to da prosli put nisu koristili taj dupli nego HII, sto moze da znaci da su znali da ce Mumina da flipne. Takodje mi nije jasno, zasto u toj varijanti nisu glasali za Chrisa (koji joj je valjda rl prijatelj), da ga odseku od nje pa da ona mora na neki nacin da se vrati kuci, vec za ovog Vucka. Mada moguce da ne znaju kakvi su RL odnosi.

U svakom slucaju bice zanimljivo cuti njenu argumentaciju i sta se tu zapravo desavalo. Za maski i papigu ce mi biti nekako krivo ako ispadnu, vidi se da imaju energiju za igru, dosli su do HII i duplog, gubili igre zbog veceg broja neaktivnih igraca i usli su solo u sve ovo.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 14 May 2018, 11:13:53
 
YoungWolfDate: Monday, 14 May 2018, 19:46:51 | Message # 7
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Poslednju igru su izgubili sa vise igraca. Jednostavno, izgleda da im se obilo moje izbacivanje o glavu...

Quote Džejkobs ()
Likovanje je dozvoljeno skroz
 
Hvala puno...

Inace, sad tek krece ludilo. Papig misli da ima konce u rukama, racunajuci na 3:3 situaciju, ali nazalost po njega je 2:4. Papig je katastrofalan saplemenik, jednostavno ne prestaje... Svaka mu cast na igrama, ali ih je ujedinio. Cak i probudio one uspavane i okrenuo ih protiv sebe.
 
anchyDate: Monday, 14 May 2018, 21:06:09 | Message # 8
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Već si pričao da se kaješ zbog upoznavanja njega, a sad i da je katastrofalan saplemenik... Kako se on to ponaša, pa imaš takvo mišljenje?

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
YoungWolfDate: Monday, 14 May 2018, 21:12:54 | Message # 9
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote anchy ()
Već si pričao da se kaješ zbog upoznavanja njega, a sad i da je katastrofalan saplemenik... Kako se on to ponaša, pa imaš takvo mišljenje?

On mozda nije los covek, stavise verujem da je sasvim OK momak. Ali je previse intenzivan bio sve vreme. Nastupao je izuzetno grubo, podelio je pleme pre nego sto smo se i mi, bivsi zeleni, uspeli da se bilo sta dogovorimo. Vrsan je takmicar i dobro mu idu ove igre, zasto je i interesantno bilo igrati sa njime. Ali je u pojedinim nastupima bio previse, da se ne izrazim pogresno, isfuran, i to je stvorilo probleme unutar plemena.
 
DžejkobsDate: Monday, 14 May 2018, 22:49:38 | Message # 10
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Razumem o cemu pricas.. Agresivnost i takav stil igre nekad moze da frustrira druge u plemenu... Te podele mogu da mu se obiju o glavu vec na ovom plemenskom ali nekako imam utisak da nece i da ce on zapravo ici daleko u ovoj igri mada sasvim je moguce da gresim i da ce ga izbaciti bas zbog toga sto je takav kakvim si ga opisao.

Mada u sustini igra je igra a pravi zivot i ponasanje ovako uzivo je potpuno druga prica nekad.  smile


Message edited by Džejkobs - Monday, 14 May 2018, 22:56:58
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 01:25:17 | Message # 11
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Da se nadovezem, posto sam ispao biggrin

Prvi savez u koji sam usao je osnovala Isidora (Mumina). Znali smo da u RL-u poznaje Milana (TheGuardian), ali ne i za bilo koga drugog. 

Takve reakcije su namerne, radjene za savez. Trebalo je da ih frustriram posto je bilo 4 iz starih zelenih vs 3 iz saveza , kako bih stavio metu na sebe i iskoristio HII i na taj nacin izjednacimo broj clanova na 3:3
Zapravo, uopste ne volim da frustriram druge niti da stvaram negativne emocije i nelagodu.

Medjutim, Mumina je fantasticno upotrebila svoje vestine komunikacije, uticaja, manipulacije i svoj savez u svoju korist smile

Is, (a i ostali), kad budes citala ovo, zelim da shvatis da ovo pisem sa odusevljenjem, jer si odigrala na zaista sjajan nacin, kog se licno nikad ne bih setio... Svaka cast!


Financially free means being able to change the world
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 01:27:02 | Message # 12
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
P.S. nick je papi gm 993 -> Papi (moj nadimak), GM (moj rodni grad Gornji Milanovac)  wine

Financially free means being able to change the world
 
DžejkobsDate: Wednesday, 16 May 2018, 12:35:39 | Message # 13
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Drago mi je da si nam objasnio i svoje reakcije i sto vise citam nacin na koji objasnjavas igru i svoje poteze vidim da su reakcije bile namerne. Nadam se da se ne ljutis sto se tice mog komentarisanja. Kao sto sam gore napisao uvek postoji to da je u igri neko drugaciji nego van igre  smile
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 14:07:20 | Message # 14
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Džejkobs,
Naravno, nema ljutnje... uzivaj


Financially free means being able to change the world
 
YoungWolfDate: Thursday, 17 May 2018, 08:38:26 | Message # 15
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Ironije radi, treba spomenuti da Papi i ja ovih dana bas lepo komuniciramo. Podseca me na one price o vojnicima sa suprotnih strana koji su nakon sto se rat zavrsio zajedno slavili sto su preziveli. Elem, da, hteo si da projektiras takvu sliku i uspeo si. Zao mi je zbog toga, jer verujem da bi nase pleme vise koristilo da se okanilo starih dogovora. Ali ponovo, sta je, tu je...

Ali da... Koliko je iritantan bio u Suvivoru, toliko je posle njega kul lik. Potpisujem biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Ko ispada na 8 Plemenskom Savetu?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: