12. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 12. plemenski savet (Takamaka)
12. plemenski savet
troyaDate: Monday, 21 February 2011, 22:42:27 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Takamaka, dobrodošli na dvanaesti plemenski savet u Virtual Survivor: Seychelles. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće dvanaesta osoba koja napušta VS: Seychelles. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 21:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote urke, Miko, LaraCroft i AleXandar koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja. Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate. Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

EthanMorasca ima lični imunitet. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.


A sada nekoliko pitanja:

Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?

Ethane od autsajdera do najjačeg igrača. Svi će se složiti da si sad u najboljoj poziciji i da će verovatno tvoj glas odlučiti ko ide kući. Kojim kriterijumom ćeš se voditi večeras?

 
biba91Date: Monday, 21 February 2011, 22:54:17 | Message # 2
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?
DOLAZIM NA SVAKU IGRU, TRUDIM SE.......A MOJA MANA....JAKO SAM SPORA HEHEHE biggrin

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?
NISAM SA NIKOME U KONTAKTU U VV........VV ČE SIGURNO GLASATI TAKO ŠTO TREBA....NE MISLIM SE TIME OBTERIČEVAT.....

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?
IGRALI SMO VS DJEVOJKE PREMA MOMCIMA...NE ŽALIM NI ZA JEDNU POTEZU......NE NE POSTOJI....

 
EthanMorascaDate: Monday, 21 February 2011, 22:54:43 | Message # 3
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (troya)
Ukoliko želi da ga ustupi nekome

laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Monday, 21 February 2011, 23:24:10 | Message # 4
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
pozdrav svima jos jednom i cestitka Ethanu na osvojenom licnom imunitetu...

PITANJE ZA SVE: gde biste stavili sebe i preostalih cetvoro takmicara - u HEROJE ili ZLIKOVCE - ako biste dobili poziv za ucesce u novom VS koji se sprema ?
trazim odgovor za svih petoro pojedinacno - u koje pleme ?
hvala, necu vas vise maltretirati na ovom plemencu...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
CruellaDate: Monday, 21 February 2011, 23:28:15 | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 137
Awards: 5
Reputation: 10
Status: Offline
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?
...Nemam sposobnosti biggrin :D a mana sto ne stignem uvek na igru

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)?
Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?
...licni odnosi i dogovor...sa Larom

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?
...ne postoji osoba u koju sam izgubila poverenje...verovala sam samo magdi i lari 100 posto...

 
biba91Date: Monday, 21 February 2011, 23:35:04 | Message # 6
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
PITANJE ZA SVE: gde biste stavili sebe i preostalih cetvoro takmicara - u HEROJE ili ZLIKOVCE - ako biste dobili poziv za ucesce u novom VS koji se sprema ? nisu samo heroji i zlikoci...ima nas nekoliko koji razmišljamo svojim glavma...
trazim odgovor za svih petoro pojedinacno - u koje pleme ?
Ne razumem šta misliš tim pitanjem?
hvala, necu vas vise maltretirati na ovom plemencu
 
LaraCroftDate: Monday, 21 February 2011, 23:39:07 | Message # 7
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (biba91)
trazim odgovor za svih petoro pojedinacno - u koje pleme ?
Ne razumem šta misliš tim pitanjem?

u koje pleme - HEROJE ili ZLIKOVCE - bi stavila sebe, Cruelu, Merry, Magdu i Ethana?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
biba91Date: Monday, 21 February 2011, 23:46:53 | Message # 8
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
Quote (biba91)
trazim odgovor za svih petoro pojedinacno - u koje pleme ?
Ne razumem šta misliš tim pitanjem?

u koje pleme - HEROJE ili ZLIKOVCE - bi stavila sebe, Cruelu, Merry, Magdu i Ethana


U PLEME VEŠTICA NA TURBO METLAMA
 
TroanGirlDate: Monday, 21 February 2011, 23:48:11 | Message # 9
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?
Pa trudim se kolko mogu da budem redovna na igre,,trudim se da budem dobra sa sve takmicare,ne svadjam se ni sa kim...
mana: mozda sam malo slabija na igrama od ostalih takmicara.

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?
Ne teram nikog na silom da glasa za mene. Nek glasa ko kako hoce.Necu da se umiljkavam VV'u.

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?
Ne zalim.
Ispostovala sam dil koji sam imala sa devojkama do top 5 smile
Ne,sve smo devojke odrzale datu rec,i jako mi je drago zbog toga. smile

 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 22 February 2011, 01:16:10 | Message # 10
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Evo mene ponovo xD...
5 pitanja po obicaju

Slusajte , imam pravo na 1 reply i hocu tacne odgovore i navedene , jasno ??? Nema kod odgovora ne mogu izabrati hocu da imenujete

1. Omiljeni GLUMAC I GLUMICA ( Znaci dvoje , 1 glumac , 1 glumica )
2. Omiljeni film ? ( Dovoljan je 1 )
3. Da imate licni imunitet i da ga morate nekome dati od preostalih osoba kome bi ga dali ? ( 1 ime , znaci da morate , 1 ime recite )
4. Za Cure : Da morate automatski izbaciti 1 osobu iz igre , ko bi to bio ? ( Znaci ne racuna se Ethan nego samo cure odgovorite )
5. Ko je najgluplja osoba u sezoni ( 1. odgovor , 1 ime )

 
MagdalenaDate: Tuesday, 22 February 2011, 01:57:07 | Message # 11
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?

Solidna sam u igrama i ne bas dobra u ostalim aspektima igre

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?

Verovatno nesto izmedju. Ili mozda u zavisnosti od toga ko dodje do finala.

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?

Jedino mi je zao sto sam bezveze glasala za Ninu. Mada ko zna sta bi se tada sve desavalo ... Ne postoji takva osoba.

PITANJE ZA SVE: gde biste stavili sebe i preostalih cetvoro takmicara - u HEROJE ili ZLIKOVCE - ako biste dobili poziv za ucesce u novom VS koji se sprema ?
trazim odgovor za svih petoro pojedinacno - u koje pleme ?

Ne znam ni sebe gde bih stavila ... Hajde da vidimo kako ce da se zavrsi ovaj VS. Jos uvek ima vremena da se neko istakne na taj nacin smile

Omiljeni GLUMAC I GLUMICA

Lane Gutovic i Vesna Trivalic

Omiljeni film

Love acctualy

Da imate licni imunitet i da ga morate nekome dati od preostalih osoba kome bi ga dali ?

Cruelli

Da morate automatski izbaciti 1 osobu iz igre , ko bi to bio ?

Biba

Ko je najgluplja osoba u sezoni?

Ne mogu to da ocenim. Sa pojedinim takmicarima nisam razmenila ni rec. A i sa onima sa kojima jesam nisam vodila takve razgovore da mogu da ocenim njihovu inteligenciju.

 
biba91Date: Tuesday, 22 February 2011, 10:40:21 | Message # 12
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
1. Omiljeni GLUMAC I GLUMICA ( Znaci dvoje , 1 glumac , 1 glumica )
NICOLAS CAGE JODIE FOSTER
2. Omiljeni film ? ( Dovoljan je 1 )
KEKEC biggrin
3. Da imate licni imunitet i da ga morate nekome dati od preostalih osoba kome bi ga dali ? ( 1 ime , znaci da morate , 1 ime recite )
MERY
4. Za Cure : Da morate automatski izbaciti 1 osobu iz igre , ko bi to bio ? ( Znaci ne racuna se Ethan nego samo cure odgovorite )
MAGDALENA
5. Ko je najgluplja osoba u sezoni ( 1. odgovor , 1 ime )
NISAM PSIHOLOG NI PSIHIATER, DA BI OCENJIVALA IGRAČE biggrin POMALO SMO SVI GLUPI AKO NEMAMO DRUGOG POSLA NEGO DA IGRAMO VS tongue
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 22 February 2011, 12:28:11 | Message # 13
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?

Najveća vrlina mi je to što sam uporan, a najveća mana što često umem da budem paranoičan.

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?

Mislim da će se rukovoditi sa tri stvari - ko je imao najbolju strategiju, ko se dobro pokazao u igrama i sa kim imaju najbolji odnos. Ne znam šta podrazumevaš pod kontakt. Ako misliš na to da li redovno četujemo - ne. Ako misliš na to da se kuckamo s vremena na vreme, onda da. Najbolji odnos imam sa Alexom.

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?

Ne žalim ni zbog čega. Čovek radi ono što misli da je za njega najbolje u tom trenutku, nema povratka. Ne postoji takva osoba.

Ethane od autsajdera do najjačeg igrača. Svi će se složiti da si sad u najboljoj poziciji i da će verovatno tvoj glas odlučiti ko ide kući. Kojim kriterijumom ćeš se voditi večeras?

Vodiću se onim što je najbolje za moju dalju igru. Znači, ostaću sa osobama kojima verujem maksimalno i koje su me spasile prošli put.

______________________________________

Quote (LaraCroft)
u koje pleme - HEROJE ili ZLIKOVCE - bi stavio sebe, Cruelu, Merry, Magdu i Bibu?

Mislim da su sve preostale devojke pravi Heroji. Ovo mislim najiskrenije. Ja bih bio u Villainsima. laugh

______________________________________

Mikina pitanja:

1. Omiljeni GLUMAC I GLUMICA ( Znaci dvoje , 1 glumac , 1 glumica )
Nikola Simić i Courteney Cox.

2. Omiljeni film ? ( Dovoljan je 1 )
Alien Resurrection.

3. Da imate licni imunitet i da ga morate nekome dati od preostalih osoba kome bi ga dali ? ( 1 ime , znaci da morate , 1 ime recite )
Merry.

4. Ko je najgluplja osoba u sezoni ( 1. odgovor , 1 ime )
Ivana. laugh Tražio si konkretno ime, mislim da je od svih ona najmanje pokazala svoju inteligenciju.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
CruellaDate: Tuesday, 22 February 2011, 19:11:48 | Message # 14
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 137
Awards: 5
Reputation: 10
Status: Offline
PITANJE ZA SVE: gde biste stavili sebe i preostalih cetvoro takmicara - u HEROJE ili ZLIKOVCE - ako biste dobili poziv za ucesce u novom VS koji se sprema ?
trazim odgovor za svih petoro pojedinacno - u koje pleme ?
hvala, necu vas vise maltretirati na ovom plemencu...
...svi u zlikovce biggrin

1. Omiljeni GLUMAC I GLUMICA ( Znaci dvoje , 1 glumac , 1 glumica )
...Nikolas Cage i neka bude Angelina Jolie
2. Omiljeni film ? ( Dovoljan je 1 )
...the collector i Saw-ovi
3. Da imate licni imunitet i da ga morate nekome dati od preostalih osoba kome bi ga dali ? ( 1 ime , znaci da morate , 1 ime recite )
...magdi
4. Za Cure : Da morate automatski izbaciti 1 osobu iz igre , ko bi to bio ? ( Znaci ne racuna se Ethan nego samo cure odgovorite )
...biba
5. Ko je najgluplja osoba u sezoni ( 1. odgovor , 1 ime )
...ne znam

 
TroanGirlDate: Tuesday, 22 February 2011, 20:13:42 | Message # 15
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
LARA

PITANJE ZA SVE: gde biste stavili sebe i preostalih cetvoro takmicara - u HEROJE ili ZLIKOVCE - ako biste dobili poziv za ucesce u novom VS koji se sprema ?
trazim odgovor za svih petoro pojedinacno - u koje pleme ?
hvala, necu vas vise maltretirati na ovom plemencu...

Tutto completo u Heroje smile

MIKO

1. Omiljeni GLUMAC I GLUMICA
Josh Duhamel i Halle Berry

2. Omiljeni film ? ( Dovoljan je 1 )
Van Helsing

3. Da imate licni imunitet i da ga morate nekome dati od preostalih osoba kome bi ga dali ? ( 1 ime , znaci da morate , 1 ime recite )
Bibi.

4. Za Cure : Da morate automatski izbaciti 1 osobu iz igre , ko bi to bio ? ( Znaci ne racuna se Ethan nego samo cure odgovorite )
Magdalena. wink

5. Ko je najgluplja osoba u sezoni ( 1. odgovor , 1 ime )
WTF?...srry miko ali na ovo pitanje ti necu odgovoriti...

 
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Završeni plemenski saveti » 12. plemenski savet (Takamaka)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: