13. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Zima)
13. plemenski savet
troyaDate: Thursday, 21 November 2019, 22:00:12 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pleme Zima, dobrodošli na trinaesti plemenski savet u Virtual Survivor 9 - Ice and Fire. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće četrnaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 9 - Ice and Fire. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Dolaze i članovi Porote – Selima, Angie, JohnLark, Hakerka, DelPiero i StarCraft koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu. Oni vam mogu postaviti pitanja na koja također trebate odgovoriti.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

WanderLust je pobedila u poslednjoj igri i osvojila poslednji Imunitet. Na ovaj način, ona je obezbedila sebi mesto u finalu i stigla do samog kraja ove igre. Pošto je WanderLust bezbedna, Uma može da glasa jedino za Anhela, a Anhel može da glasa jedino za Umu. Prema tome, njihovi glasovi se međusobno poništavaju i odlučujući će biti glas WanderLust. Zato će jedina osoba koja večeras glasa biti WanderLust, koja će izglasati četrnaestu osobu iz VS 9: Ice and Fire i automatski izabrati svog protivnika u finalu. Izglasana osoba će postati 7. član Porote.

A sada nekoliko pitanja:

WanderLust, upravo si obezbedila sebi mesto u finalu. Kako se osećaš? Sa jedne strane ti je drago zato što si stigla do kraja, a sa druge strane imaš jako tešku odluku.

Na koji način ćeš doneti svoju odluku večeras? Ko je po tvom mišljenju veća pretnja za pobedu - Uma ili Anhel?

Uma, na koji način ćeš pokušati da ubediš WanderLust da baš tebe povede u finale? Koje su prednosti tebe kao protivnika u finalu?

Anhel, isto pitanje i za tebe. Zbog čega bi WanderLust  trebala da povede tebe u finale, a ne Umu?
 
StarCraftDate: Thursday, 21 November 2019, 22:04:30 | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 117
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Evo par pitanja za takmičare:

Kako si? Šta ima? smile 

Kako vam se čini ova igra survivora preko foruma?

Čime se baviš u životu?

Da li imaš dovoljno vremena da pored osnovnih obaveza u životu igraš i ove igre?

Da li bi više voleo/la da se igre dešavaju ređe ili bih voleo/la da budu češće?

Ako pobediš u finalu, da li bi ti to nešto značilo u životu? smile
 
WanderLustDate: Friday, 22 November 2019, 01:33:28 | Message # 3
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Wow StarCraft, super koncept sa ovim pitanjima!

Nakacicu se kasnije sa kompa pa cu odgovoriti na sva pitanja.
 
WanderLustDate: Friday, 22 November 2019, 11:28:10 | Message # 4
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
WanderLust, upravo si obezbedila sebi mesto u finalu. Kako se osećaš? Sa jedne strane ti je drago zato što si stigla do kraja, a sa druge strane imaš jako tešku odluku.

Super, iako smatram da je prevashodna poenta igrati se, razmrdati vijuge i zabaviti se, ne zaboravljam nikad da je cilj takmicarskih igara da pobedis i uvek mi je drago kad imam sansu za to.

Na koji način ćeš doneti svoju odluku večeras? Ko je po tvom mišljenju veća pretnja za pobedu - Uma ili Anhel?

Do sad sam se pri glasanju vodila sledecim motivima - ko ne ucestvuje uopste i da slabiji mora ispasti, a bolji ostati.
Uz to u dva plemenska sam posegla za glasom onim ljudima za koje smatram da nisu blizu mog senzibiliteta i da su nadmeni.
Ovog puta, jer dalje nema, cu igrati takticki i prvi put glasati za izlazak osobe za koju smatram da treba da bude u finalu od dve preostale jer je bolji igrac i kao sto kazes pretnja.
Koga smatram vecom pretnjom videce se iz mog glasa wink

Kako si? Šta ima? 

Evo super, opet skitam po belom nam gradu.

Kako vam se čini ova igra survivora preko foruma?

Super, moglo bi da bude malo duze ili da igre budu duze kao sto su poslednje bile, tj teze.

Čime se baviš u životu?

Upravnik sam hotela u Grckoj, doduse u ostavci u trenutnom biggrin

Da li imaš dovoljno vremena da pored osnovnih obaveza u životu igraš i ove igre?

Da jer su van sezone pa sam uvece slobodna.

Da li bi više voleo/la da se igre dešavaju ređe ili bih voleo/la da budu češće?

Ne znam koliko cesto se igraju, na forum sam naisla tek kad sam se prijavila za igru, a nisam mnogo istrazivala.

Ako pobediš u finalu, da li bi ti to nešto značilo u životu? 

U zivotu nista osim ako nema neko milionce nagrada biggrin
Generalno prijatna satisfakcija pri zavrsetku jedne igre koja je trajala neko vreme i u kojoj sam se trudila da dam sve od sebe.


Message edited by WanderLust - Friday, 22 November 2019, 11:28:52
 
AnhelDate: Friday, 22 November 2019, 11:57:53 | Message # 5
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Da odgovorim sada, pošto večeras neću imati prilike

Quote troya ()
Anhel, isto pitanje i za tebe. Zbog čega bi WanderLust  trebala da povede tebe u finale, a ne Umu?


Pa po njenom odgovoru bih rekao da je ona već donela odluku, tako da za ubeđivanjem nema potrebe. Eto jedino bih mogao reći da sam joj ja manja pretnja cool

Quote StarCraft ()
Kako si? Šta ima?


Ma dobro je, što ja kažem uvek može gore. Ima svašta, a opet nema ništa biggrin

Quote StarCraft ()
Kako vam se čini ova igra survivora preko foruma?


Pa super. Meni ovo inače nije prvi put da igram na ovaj način, doduše ne na ovom forumu već na drugom. Volim ja ovakve igre smile

Quote StarCraft ()
Čime se baviš u životu?


Kuvam angel

Quote StarCraft ()
Da li imaš dovoljno vremena da pored osnovnih obaveza u životu igraš i ove igre?


Uglavnom imam, s obzirom da su igre i ostala dešavanja uveče oko 10. Mada dešavalo se i da uveče ne stignem da uđem na forum zbog nekih privatnih obaveza. Ali uvek nađem vreme za forum, bilo ovaj ili onaj drugi tongue

Quote StarCraft ()
Da li bi više voleo/la da se igre dešavaju ređe ili bih voleo/la da budu češće?


Što se mene tiče, može češće up

Quote StarCraft ()
Ako pobediš u finalu, da li bi ti to nešto značilo u životu?


Potpisujem odgovor od WanderLust wink
 
WanderLustDate: Friday, 22 November 2019, 12:54:34 | Message # 6
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Pazi..... Ovo

KUVAM

je sasvim dobra strategija ubedjivanja
 
AnhelDate: Friday, 22 November 2019, 13:01:43 | Message # 7
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Ne znam u čemu je problem? biggrin
 
WanderLustDate: Friday, 22 November 2019, 14:19:13 | Message # 8
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Pa nikakav, samo prednost ispred Ume, osim ako i ona ne kuva.
Onda idemo na next level
 
UmaDate: Friday, 22 November 2019, 19:25:09 | Message # 9
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 67
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Quote troya ()
Uma, na koji način ćeš pokušati da ubediš WanderLust da baš tebe povede u finale? Koje su prednosti tebe kao protivnika u finalu?
Isto kao i Anhel, mislim da nema smisla da ju ubjedjujem kad je vec odlucila, ali ili si u finalu ili si veca prijetnja. Tako da, kako god, zadovoljna sam hahah

Quote StarCraft ()
Kako si? Šta ima?
Evo nije lose, s faksa pa pivo-tusiranje-ucenje, zivot u krug biggrin

Quote StarCraft ()
Kako vam se čini ova igra survivora preko foruma?
Nikad ranije nisam igrala nista slicno, a ovo mi je bilo zapravo bas zabavno, jedino mi je sad zao sto se nisam vise posvetila, tj. sto sam propustila X igara i sto sam zaspala za vrijeme posljednje biggrin Tako da jebiga, sklona sam tome da se ne iscimam, pa da mi bude zao kad je kraj

Quote StarCraft ()
Čime se baviš u životu?
Studiram astrofiziku i trenutno radim u Beer shop-u. I kuvam. Anhele, sta cemo sad?! Jk, al zbilja volim da kuvam

Quote StarCraft ()
Da li imaš dovoljno vremena da pored osnovnih obaveza u životu igraš i ove igre?
Koliko sam ih propustila, rekla bih tesko. Ali vise sam slabo organizovana

Quote StarCraft ()
Da li bi više voleo/la da se igre dešavaju ređe ili bih voleo/la da budu češće?
Uf, tesko pitanje.. Ako bih imala vise vremena, onda cesce

Quote StarCraft ()
Ako pobediš u finalu, da li bi ti to nešto značilo u životu? smile
Ne bas, samo ne volim da gubim
 
troyaDate: Friday, 22 November 2019, 20:00:31 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glas.
 
troyaDate: Friday, 22 November 2019, 20:01:35 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glas, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila glas mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glas...
 
troyaDate: Friday, 22 November 2019, 20:04:00 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Četrnaesti takmičar koji napušta Virtual Survivor 9 - Ice and Fire i sedmi član Porote je...

Uma

Uma, pleme je odlučilo.
 
troyaDate: Friday, 22 November 2019, 20:21:30 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
WanderLust i Anhel, vas dvoje ste uradili ono u čemu 14 drugih takmičara nije uspelo. Stigli ste do samog kraja. Međutim, sada je odluka na Poroti. Sedmoro ljudi u čijem ste izglasavanju direktno ili indirektno učestvovali sada drži vašu sudbinu u svojim rukama.

Poslednji plemenski savet počinje sutra u 14:00.
 
Forum » Virtual Survivor 9 - A Song of Ice and Fire » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Zima)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: