11. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 11. plemenski savet (Ekata)
11. plemenski savet
troyaDate: Wednesday, 27 April 2011, 22:30:48 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ekata, dobrodošli na jedanaesti plemenski savet u Virtual Survivor 2: India. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće jedanaesta osoba koja napušta VS 2: India. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 20:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Neo, Nate, Miko, roggy83 i Gaga koja je izglasana na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja. Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate. Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Alek ima lični imunitet. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas. Ovo je zadnja prilika za to.

A sada nekoliko pitanja:

Šta mislite, ko je najmanja pretnja za pobedu? Da li biste voleli tu osobu u finalu pored sebe?

Posle ovog izbacivanja ostala je još samo jedna igra za imunitet i izbacivanje, nakon čega će dva takmičara ući u finale. Da li vas blizina finala brine što se tiče glasova Porote i eventualne pobede?

Kakav je sada kriterijum za glasanje? Da li je to poverenje? Ili se čak i poverenje urušava kada znate da nekog ne možete da pobedite u finalu?

Na sledećem plemenskom savetu glasaće samo osoba koja ima imunitet. Da li se uzdate u to da imunitet osvojite ili da vas neko povede u finale? Koliko će ovo uticati na večerašnje glasanje?

Zašto večeras NE treba glasati za vas?

 
urkeDate: Wednesday, 27 April 2011, 22:41:54 | Message # 2
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (troya)
Šta mislite, ko je najmanja pretnja za pobedu? Da li biste voleli tu osobu u finalu pored sebe?

Srdjan je najmanja prijetnja za pobjedu! Ne bih ga volio u finalu pored sebe...

Quote (troya)
Posle ovog izbacivanja ostala je još samo jedna igra za imunitet i izbacivanje, nakon čega će dva takmičara ući u finale. Da li vas blizina finala brine što se tiče glasova Porote i eventualne pobede?

Ne brine me... Bitno mi je da udjem u finale, a za posle cemo vidjeti...

Quote (troya)
Kakav je sada kriterijum za glasanje? Da li je to poverenje? Ili se čak i poverenje urušava kada znate da nekog ne možete da pobedite u finalu?

Povjerenje..

Quote (troya)
Na sledećem plemenskom savetu glasaće samo osoba koja ima imunitet. Da li se uzdate u to da imunitet osvojite ili da vas neko povede u finale? Koliko će ovo uticati na večerašnje glasanje?

Uzdam se u to da osvojim imunitet, a mislim da imam i sansi da me neko povede u finale... To ce mnogo uticati na vecerasnje glasanje...

Quote (troya)
Zašto večeras NE treba glasati za vas?

Jer imam HII smile

Message edited by urke - Wednesday, 27 April 2011, 22:42:15
 
cpdjaNDate: Wednesday, 27 April 2011, 22:42:46 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote (urke)
Srdjan je najmanja prijetnja za pobjedu! Ne bih ga volio u finalu pored mene...

Da li ovo ima smisla? biggrin

 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 27 April 2011, 22:43:38 | Message # 4
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Urke je sad provalio najvecu glupost
 
urkeDate: Wednesday, 27 April 2011, 22:46:01 | Message # 5
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (cpdjaN)
Da li ovo ima smisla?

da... najmanja prijetnja si za pobjedu jer ispadas veceras...

Added (27 April 2011, 10:46 PM)
---------------------------------------------
Nemojte me jos vi nervirat.. Izgubio mi real sad

 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 27 April 2011, 22:46:03 | Message # 6
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
urke ti si los igrac u Survivoru , daleko los ... Ako ne osvojis imunitet u top 3 ispadas ... ako udjes u finale neces pobediti smile tako da si protracio dobijenu sezonu
 
urkeDate: Wednesday, 27 April 2011, 22:48:22 | Message # 7
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Miko)
urke ti si los igrac u Survivoru , daleko los ... Ako ne osvojis imunitet u top 3 ispadas ... ako udjes u finale neces pobediti tako da si protracio dobijenu sezonu

Haha.. Uzivaj.. smile Nije sve u pobjedi

 
mrdeny93Date: Wednesday, 27 April 2011, 22:54:08 | Message # 8
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
Šta mislite, ko je najmanja pretnja za pobedu? Da li biste voleli tu osobu u finalu pored sebe?

Stvarno nzm...
Quote
Posle ovog izbacivanja ostala je još samo jedna igra za imunitet i izbacivanje, nakon čega će dva takmičara ući u finale. Da li vas blizina finala brine što se tiče glasova Porote i eventualne pobede?

Ko god dap obedi od nas troje bice mi drago...tako da me ne brinu glasovi porote.
Quote
Kakav je sada kriterijum za glasanje? Da li je to poverenje? Ili se čak i poverenje urušava kada znate da nekog ne možete da pobedite u finalu?

Poverenje.
Quote
Na sledećem plemenskom savetu glasaće samo osoba koja ima imunitet. Da li se uzdate u to da imunitet osvojite ili da vas neko povede u finale? Koliko će ovo uticati na večerašnje glasanje?

Nadam se da cu osvojiti imunitet...to nece uticati na vecerasnje glasanje.
Quote
Zašto večeras NE treba glasati za vas?

zato sto ima precih od mene...


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
NeoDate: Wednesday, 27 April 2011, 22:55:23 | Message # 9
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Ajd da prekinem ovo , sta mislite ko ce uci u finale LIGE SAMPIONA biggrin , salim se naravno , ovako pitanje za sve takmicare :

Da li ste zadovoljni svojim ucescem u ovoj sezoni?
Da li se kajete zbog svojih postupaka ?
Srdjane dali mislis da je taktika bitna stvar u survivoru ? , posto je EX prvi Vaagai izbacen prakticno,sem tebe naravo , a u ujedinjenje je usao kao favorizovano pleme pojacano novim ljudima , kako ti se to cini ?
Pitanje za Aleka i Deny-a ,ko vam je u celoj sezoni ostavio najbolji utisak kao kompletan igrac , a ko kao najnamzaniji ?

Hvala smile

Message edited by Neo - Wednesday, 27 April 2011, 22:56:40
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 27 April 2011, 22:55:41 | Message # 10
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Citam vase odgovore , deny i urke , jednostavno ne znate igrati Survivor ... idite u sve za ljubav smile
 
urkeDate: Wednesday, 27 April 2011, 22:59:21 | Message # 11
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Miko)
Citam vase odgovore , deny i urke , jednostavno ne znate igrati Survivor ... idite u sve za ljubav

Vidi ko nam kaze... Koji je tvoj najbolji rezultat? biggrin

Added (27 April 2011, 10:59 PM)
---------------------------------------------

Quote (Neo)
Da li ste zadovoljni svojim ucescem u ovoj sezoni?

S obzirom na splet okolnosti, DA...

Quote (Neo)
Da li se kajete zbog svojih postupaka ?

Ne...

 
mrdeny93Date: Wednesday, 27 April 2011, 23:02:10 | Message # 12
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
deny i urke , jednostavno ne znate igrati Survivor ... idite u sve za ljubav

To mi kaze decko koji je odavno ispao...ja bih rekao da ti nisi za survivor...

Added (27 April 2011, 11:02 PM)
---------------------------------------------

Quote
Da li ste zadovoljni svojim ucescem u ovoj sezoni?

Da.
Quote
Da li se kajete zbog svojih postupaka ?

Samo zbog jednog postupka se kajem i rekao sam to na pretproslom plemenskom savetu.
Quote
ko vam je u celoj sezoni ostavio najbolji utisak kao kompletan igrac , a ko kao najnamzaniji ?

Urke i Neo...a najnamazaniji je miko i to ubedljivo.


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 27 April 2011, 23:02:51 | Message # 13
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
pa jos jedan dokaz da niste za survivor , nije cilj u survivoru da se pobedi ili da se dodje u top 3 ... ustvari to je jedan od ciljeva ali glavni cilj je da napravite nesto po cemu cete biti upamceni , sama rec survivor... vi igrate sve za ljubav ... ja sam pokusao igrati survivor , hteo sam izbaciti srdjana dok je imao HI , to je survivor , hteo sam izbaciti aleka jer je opasan u igrama ... i sve to sam iz manjine pokusavao dok ste vi ladili guzove i igrali sve za ljubav

Added (27 April 2011, 11:02 PM)
---------------------------------------------

Quote (mrdeny93)
Urke i Neo...a najnamazaniji je miko i to ubedljivo.

To mi kaze osoba koja je imala dil sa mnom i roggyem na jednoj strani a na drugoj sa urketom i alekom i ja namazan , ja sam se bar drzao svog dila i ne znam da li je to namazano

 
mrdeny93Date: Wednesday, 27 April 2011, 23:04:24 | Message # 14
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
miko sve mi je bilo jasno kada si mi rekao moras me slusati...kako ja kazem ti ces glasati.

Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
urkeDate: Wednesday, 27 April 2011, 23:04:58 | Message # 15
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Miko)
pa jos jedan dokaz da niste za survivor , nije cilj u survivoru da se pobedi ili da se dodje u top 3 ... ustvari to je jedan od ciljeva ali glavni cilj je da napravite nesto po cemu cete biti upamceni , sama rec survivor... vi igrate sve za ljubav ... ja sam pokusao igrati survivor , hteo sam izbaciti srdjana dok je imao HI , to je survivor , hteo sam izbaciti aleka jer je opasan u igrama ... i sve to sam iz manjine pokusavao dok ste vi ladili guzove i igrali sve za ljubav

Jel ti krivo biggrin Taj ''sve za ljubav'' nas je doveo dovde...

 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 11. plemenski savet (Ekata)
Search: