13. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
13. plemenski savet
troyaDate: Saturday, 30 April 2011, 17:00:54 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Alek i mrdeny93, dobrodošli na Poslednji plemenski savet u Virtual Survivor 2 - India: The New Generation.

Dolaze i članovi porote Neo, Nate, Miko, roggy83, Gaga, cpdjaN i urke koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Poslednji plemenski savet će teći na sledeći način: Alek i mrdeny93 će prvo dati svoje uvodne reči, u kojima će pokušati da vas ubede da baš oni zaslužuju titulu Sole Survivor u Virtual Survivor 2 - India: The New Generation. Nakon toga, članovi Porote će postavljati pitanja finalistima. Svakom finalisti morate postaviti najmanje po 1 pitanje.

Nakon toga ću ja dati znak za početak glasanja!

Finalisti, imate reč. Srećno!

 
mrdeny93Date: Saturday, 30 April 2011, 17:11:21 | Message # 2
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Sad smo Alek i ja spalili kamp u kome smo ziveli i evo dosli smo na ovaj poslednji plemenski savet. Pre svega pozdrav svima.Za pocetak bih hteo da cestitam Aleku na finalu.I ponosan sam sto su u finalu dva clana ex-Kaamila,zato sto smo bili u manjini od pocetka igra i posle na ujedinjenju je uslo samo dva clana Kaamila.
Trudio sam se da budem u dobrim odnosima sa svima, ali sa nekim clanovima to nije bilo moguce,ali nema veze.Bila mi je cast da igram ovu igru sa vama.
Trudio sam se na igrama i osvojio sam dve igre(jednu za imunitet i jednu za nagradu) nadam se da je to dovoljno,ako neko zeli da glasa na osnovu toga.Stvarno mi je drago sto sam usao u finale,jer ovo mi je prva sezona(ne racunajuci Mikin VS koji je prekinut pred ujedinjenje) i nadam se da sam vise zasluzio pobedu od Aleka.Ako sam nekog uvredio nekim mojim potezom ,izvinjavam se,mada smatram da nikog nisam izdao ili povredio.Molio bih vas da vase licne nesuglasice ostavite po strani i glasate za onog ko je bio bolji u igrama i to je svakako sasluzio strategijom,sposobnoscu i poztrvovanoscu.
Sto se tice mog protivnika imao je odlicnu taktiku(cutanje na plemenskom) i tim cutanjem je zaradio barem jedan glas, ako ne i vise.
To je sve od mene.Na vama je sada da odlucite.


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!


Message edited by mrdeny93 - Saturday, 30 April 2011, 17:12:13
 
AlekDate: Saturday, 30 April 2011, 17:15:50 | Message # 3
Colonel
Group: Publika
Messages: 215
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Pre svega moram da napomenem da je ovo moja prva sezona i ni u snu nisam sanjao da cu dogurati cak do finala... Jako je cudan, ali ujedno i lep osecaj. smile Takodje, zelim da zahvalim Deny-ju sto je mene odabrao za svog ''suparnika'' i sto smo on i ja uspeli u u svom planu, a to je da se drzimo zajedno do samog kraja.

Zasto ja zasluzujem titulu Sole Survivor?! Mislim da sam uvek bio neutralan i nisam se nikome zamerao, nisam pricao iza ledja, niti bilo koga na neki nacin uvredio prvi, igrao sam fer i nisam propustio nijednu igru i bio sam aktivan... Sama cinjenica da u ujedinjenju nisam imao nikoga osim Deny-ja (a dospeo do ovde) govori da zasluzujem pobedu, jer sam se na neki nacin snasao... Bio sam par puta na ivici da ispadnem i uspeo sam da se odrzim u igri do samog kraja. Mislim da je to veliki uspeh, pogotovo zato sto igram prvi put.

Ne znam koliko ova uvodna rec moze da utice na necije glasove, zapravo smatram da svako vec zna otprilike za koga bi glasao (mozda gresim) ali ne verujem da neko olako moze da promeni misljenje o nekome koje je stvarao 30 dana, na osnovu 15ak napisanih recenica... Na kraju krajva, napisao sam sta sam imao kratko i jasno. Na vama je sada odluka, toliko od mene. smile

 
troyaDate: Saturday, 30 April 2011, 17:21:40 | Message # 4
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Porota može da krene sa pitanjima.
 
NeoDate: Saturday, 30 April 2011, 18:10:37 | Message # 5
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Prvo da cestitam jos jednom ex saplemenicima, i pozelim srecu obadvojci, jer ce vam biti neophodna u ovom trenutku :).
Pocetak sezone nije obecavao dobro , porazi su se redjali , dosli smo do samog ponora ,al ja sam i dalje verovao da neko od nas 3-je moze otici dalje , iz prostog razloga jer sam smatrao da je to realno ,to se i desilo samo bez mene u ujedinjenju na zalost.krenucu hronoloski od pocetka sezone ,pokusati da podvucem crtu i razresim misteriju ,ko je prava osoba kojoj treba uputiti glas ...Jedini dil koji sam ja imao jeste sa Alekom i Denijem ,svo troje smo dali rec da necemo glasati jedni za druge , pa pre svega u odlucujucem momentu , Deny je ispostovao to i potvrdio da je covek koji ima svoj stav ,i ne gazi po recima koje izgovori.U ujedinjenju me je vec cekao Miko koji je garantovao sve i svasta smile ,al nisam se domogao ujedinjenja .

Da otvorimo karte i odma da izrazim svoje zadovoljstvo sto vidim dvojcu saplemenika u finalu jos jednom tj KAAMIL ! :)Prvo cemo krenuti od Aleka naravno ...
Mozes li ispricati tvoju verziju price sukoba sa Benny-em na pocetku , posto mi nije bas nesto najjasnije bila ta situacija .Dan pre toga nisam bio na igri , dolazim sutra ,vidim ubedljiv poraz , sacekale su me reci da ce Denny i Benny(kako se lepo rimuje:D) zele mene da odstrane iz plemena , ti nisi hteo tako da bude, i nisi hteo da glasas za mene , potom si se posvadjao sa Benny-em koji ti je psovao i pretio .Dakle bi si ugrozen i ti jel te , sto si mi rekao , ja sam smatrao u tom trenutku da leti Benny jer ga nisam poznavao jbg .

Prvo Alek ,kad smo igrali igru Asocijacije , bio si na cetu al nisi bio aktivan na igri ,izgubili so , a moje pitanje je ,dali si tad dao svoj maksimum , il te bilo bas briga posto nisi voleo tu igru ?

Drugo pitanje za Deny-a , dali je istina to sto mi je Alek tad ispricao , da si rekao da je Benny dobar momak, i covek pre svega , i da si hteo da glasas za mene zajedno sa Benny-em posto nisam bio na igri ?

 
AlekDate: Saturday, 30 April 2011, 18:16:41 | Message # 6
Colonel
Group: Publika
Messages: 215
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote
Da otvorimo karte i odma da izrazim svoje zadovoljstvo sto vidim dvojcu saplemenika u finalu jos jednom tj KAAMIL ! :)Prvo cemo krenuti od Aleka naravno ...
Mozes li ispricati tvoju verziju price sukoba sa Benny-em na pocetku , posto mi nije bas nesto najjasnije bila ta situacija .Dan pre toga nisam bio na igri , dolazim sutra ,vidim ubedljiv poraz , sacekale su me reci da ce Denny i Benny(kako se lepo rimuje:D) zele mene da odstrane iz plemena , ti nisi hteo tako da bude, i nisi hteo da glasas za mene , potom si se posvadjao sa Benny-em koji ti je psovao i pretio .Dakle bi si ugrozen i ti jel te , sto si mi rekao , ja sam smatrao u tom trenutku da leti Benny jer ga nisam poznavao jbg .

Istina je sledeca... Kada smo izgubili tu igru, oni su predlozili da izbacimo neaktivne (u tom slucaju si logikom bio ti) cime sam se ja suprodstavio i onda je nastala diskusija koga izbaciti... Naravno time sam navukao sve na sebe i bio glavna meta za izbacivanje, sto se njih dvojice tice... Potpisujem da je ovo tacno! Ja nisam imao drugog izbora, nego to da ti javim i predlozim da izbacimo Benny-ja, sto se na kraju i dogodilo...

Quote
kad smo igrali igru Asocijacije , bio si na cetu al nisi bio aktivan na igri ,izgubili so , a moje pitanje je ,dali si tad dao svoj maksimum , il te bilo bas briga posto nisi voleo tu igru ?

Secam se te igre, ali ne znam da li se ti secas da vama moje poruke nisu stizale?! To vece mi je uzasno bagova chatzy i nesto nije bilo u redu sa mojom konekcijom, nisam imao pojma sta se desava u igri, niti da pogledam kakvo je stanje, nazalost... Svakako da ne bih prepustio igru suparnickom plemenu, jer smo ionako bili, jos tada, manjina...
 
NeoDate: Saturday, 30 April 2011, 18:16:56 | Message # 7
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Pitanja za Aleka i Deny-a :

Po vama koji igrac je najkompletniji u ovoj sezoni , znaci samo jedno ime napisite ?
Ko je po vama najgori igrac ?
Da li je dobro biti glasacka masina nekome ?
Ko ima najbolju taktiku od svih igraca ove sezone ?
U koga ste imali najvise poverenja ove sezone, i ko vam je bio siguran osonac ?
Za kime najvise zalite sto nije u finalu ,a zasluzio je ?
Navedite mi vase karakteristike koje sacinjavaju kompletnu osobu da postane Sole Survivor ?

Message edited by Neo - Saturday, 30 April 2011, 18:20:54
 
AlekDate: Saturday, 30 April 2011, 18:20:54 | Message # 8
Colonel
Group: Publika
Messages: 215
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote
Po vama koji igrac je najkompletniji u ovoj sezoni , znaci samo jedno ime napisite ?
urke

Quote
Ko je po vama jagori igrac ?
predpostavljam da si hteo da napises najgori... Neka bude Benny xD
Quote
Da li je dobro biti glasacka masina nekome ?
Ne, ali smo imali takve...
Quote
Ko ima najbolju taktiku od svih igraca ove sezone ?
Ne mogu nikog izdvojiti, jer da su bile dobre taktike, ne bi ispali, ostajemo onda Deny i ja... Neka bude Deny.
Quote
U koga ste imali najvise poverenja ove sezone, i ko vam je bio siguran osonac ?
Ti, mrdeny i urke
Quote
Za kime najvise zalite sto nije u finalu a zasluzio je ?
urke
Quote
Navedite mi vase karakteristike koje sacinjavaju kompletnu osobu da postane Sole Survivor ?
Mislim da je dovoljna samo jedna... Fer igra!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 30 April 2011, 18:22:05 | Message # 9
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Prvo da cestitam finalistima i da prokomentarisem sezonu ...

Odlicna sezona ... Ali sezonu su obiljezile urketove gluposti koji je stvarno po meni odigrao najlosije sezonu ... Pre svega usao je u dil sa Alekom i Denyom... Stvarno su napravili odlican posao , izbacili 7 clanova Vaagai-a , stvarno skidam kapu... Nemam pitanja msm da nema nekog razloga da postavljam glupa pitanja kada znam za koga cu glasati i moju odluku nece promeniti nista.

Greske u sezoni :

1) Kada je Srdjan glasao za mene , da je glasao za Aleka to bi bilo to i sve bi islo drugacije
2) urketovo glasanje za gagu je po meni najgori potez u istoriji virtualnog sveta ... Bez pameti izbaciti osobu u koju ste sigurni da ce glasati na vasoj strani a ostaviti u igru 2 pretnje , to je bez pameti

To su 2 greske po meni koje su obiljezile tok sezone ...

 
NeoDate: Saturday, 30 April 2011, 18:23:20 | Message # 10
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Pitanje za Aleka jos jedno , zasto na Trojina pitanja uvek odgovaras indirektno , cini mi se i to sto kazes , krzuzis kao kisa oko kragujevca , nikad konkretno ne odgovor na pitanje ..il si varam mozda ?
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 30 April 2011, 18:28:04 | Message # 11
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Da , 3 greska sezone je odluka za koga cu ja glasati , mislim da se deny tokom svi mojih pitanja na plemencima pokazivao odbojno , odbojno odgovarao i mislim da nije zasluzio glas clanova velikog veca , nije ispostovao mene kao clana porote , nema razloga ocekivati glas od mene smile
 
AlekDate: Saturday, 30 April 2011, 18:32:12 | Message # 12
Colonel
Group: Publika
Messages: 215
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote
Pitanje za Aleka jos jedno , zasto na Trojina pitanja uvek odgovaras indirektno , cini mi se i to sto kazes , krzuzis kao kisa oko kragujevca , nikad konkretno ne odgovor na pitanje ..il si varam mozda ?

Hmmm... Zaista?! To nisam primetio... biggrin Daj mi primer, pa cu reci... xD

 
NeoDate: Saturday, 30 April 2011, 18:39:16 | Message # 13
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Miko ni ja kao porota tebe ne postujem , pogotov jer si mladji , jer si ispo nekako nedorastao ovoj igri laugh :lol:.Zeleo si da kontrolises celo pleme , nisi prosao , isapo si naglavacke ,i vidim vec odavno da pljujes po igracima .Pojedinci ovo igraju a nemaju taktiku , komunikacija sa ljudima 0 , znaci igru survivor gledaju samo po tome kakav kvalitet imaju na igrama , pa ljudi ne igramo fudbal , pa bolji da pobedi , znaci cene se i druge stvari sem igara , meni je najvaznija karakteristika komunikacija sa ljudima ...

Pitanje za Aleka , rekao si mi da nakon sezone neces vise igrati VS nikad vise , i da brises forum ? Da li to znaci da ti pobeda nista ne znaci ?

Added (30 April 2011, 6:35 PM)
---------------------------------------------

Quote
Daj mi primer, pa cu reci... xD

Navescu ti kasnije ,posto moram da idem sad , al od plemenskog do plemenskog sam stekao takav utisak

Added (30 April 2011, 6:39 PM)
---------------------------------------------

Quote
odbojno odgovarao i mislim da nije zasluzio glas clanova velikog veca

Samo cu da vadim iz konteksta ovakve nebuloze , zasto jedna osoba ima ovakav uticaj na ljude ? Miko ako nisi dobar sa denijem to je tvoja stvar , sto ti ubedjujes druge da ce tebe neko poslusati uopste , tj mislim da bi Troja takve postove morao da brise zajedno sa ovim .Zamisli on MISLI ?! laugh laugh laugh


Message edited by Neo - Saturday, 30 April 2011, 18:34:56
 
AlekDate: Saturday, 30 April 2011, 18:40:17 | Message # 14
Colonel
Group: Publika
Messages: 215
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote
rekao si mi da nakon sezone neces vise igrati VS nikad vise , i da brises forum ? Da li to znaci da ti pobeda nista ne znaci ?

Necu obrisati nalog na forumu, ali ne zelim uskoro jos da igram, ali ne znam zasto to znaci da mi pobeda ne bi znacila?! Ja sam veliki fan Survivor-a i svakako da bi mi znacila pobeda, jer nisam bezveze ovde gubio 30 dana...

 
NeoDate: Saturday, 30 April 2011, 18:40:31 | Message # 15
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Po meni je VAAGAI ispao jer je imao ne zrele ljude ,koji si imali uticaj na pleme , i to ih je kostalo ...
 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: