Beosong Online 2013 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Beosong Online 2013 (Online izbor predstavnika za Evroviziju 2013...)
Beosong Online 2013
SarbelDate: Sunday, 02 December 2012, 14:32:26 | Message # 1
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Dobrodošli na specijalno izdanje forumskog takmičenja pod nazivom BEOSONG ONLINE 2013!



Kao što znate 2. i 3. marta 2013. godine biće održano polufinale i finale našeg nacionalnog izbora za pesmu koja će nas predstavljati na Evroviziji.

Svi smo uzbuđeni zbog vraćanja ovakvog izbora, te je cilj ovog takmičenja da kroz igru odaberemo predstavnika za kog mislimo da bi nas najuspešnije predstavljao na predstojećem ESC-u.

PRAVILA SU JEDNOSTAVNA:
1) Šalju se izvođači i žanrovi pesama za koje smatrate da bi imali uspeha na Beosongu 2013. Naravno, izvodjači se ne mogu ponavljati.
2) Nije bitno da li su pesme ranije učestvovale na nekom od forumskih takmičenja, ali pesme koje su ucestvovale na prethodnim nacionalnim izborima Srbije i CG nisu dozvoljene.
3) U skladu sa pravilnikom pravog Beosonga, broj prijava je ogranicen na 15, a 5 najboljih pesama po glasovima forumaša plasiraće se u završnu fazu takmičenja tj. finale.
4) U polufinalu će imati pravo da glasaju samo prijavljeni forumaši, a u finalu svi registrovani forumaši.
5) Prijavljene pesmu cu postavljati odmah u ovaj post jer nije bitno koji forumaš šta šalje. Cilj je izabrati pravog izvodjača i žanr pesme.
6) Pesme ne mogu biti na stranim jezicima.
7) Prijave šaljete do 10. decembra, a ako 15 prijava stigne ranije, onda ce takmicenje takodje poceti ranije.


Message edited by Sarbel - Sunday, 02 December 2012, 15:38:50
 
SarbelDate: Sunday, 02 December 2012, 14:41:51 | Message # 2
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
PRIJAVE:
1) Emina Jahovic - Da mogu
2) Saska Janković aka Miss Jukebox - Nikom nije lako
3) Noc je vedra nad Srbijom - Models
4) Sara Jovanovic - Zauvek
5) Cveta Majtanovic - Nisam ista
6) SevdahBABY Ft. Anette_Ljubi me brzo zurim
7) Dado Glisic - Dodji
8 ) Marija Serifovic - Bol do ludila


Message edited by Sarbel - Tuesday, 04 December 2012, 00:48:09
 
LaraCroftDate: Sunday, 02 December 2012, 15:30:24 | Message # 3
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
zanimljivo...

saljemo jednu pesmu sa YT linkom tebi u poruci ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SarbelDate: Sunday, 02 December 2012, 15:35:03 | Message # 4
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Da da, to je standardno smile
 
urkeDate: Sunday, 02 December 2012, 16:04:22 | Message # 5
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Sarbel)

1) Emina Jahovic - Da mogu


Ovo sam htio da posaljem biggrin
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 02 December 2012, 16:14:24 | Message # 6
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ne znam da li ste za to ali do Eurosonga ima jos dosta a i smorili smo s ESC-ovima , taman do 100 dosli , mogli smo sada lepo imao svaki ESC za jednu zemlju i kad skupimo koliko vec clanica ima skupimo sve i napravimo jedan pravi ESC wink To bi bilo taman nekad pre pravi ESC , sta mislite ?
 
urkeDate: Sunday, 02 December 2012, 16:19:00 | Message # 7
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Miko)
Ne znam da li ste za to ali do Eurosonga ima jos dosta a i smorili smo s ESC-ovima , taman do 100 dosli , mogli smo sada lepo imao svaki ESC za jednu zemlju i kad skupimo koliko vec clanica ima skupimo sve i napravimo jedan pravi ESC To bi bilo taman nekad pre pravi ESC , sta mislite ?


Svidja mi se ideja smile
 
SarbelDate: Sunday, 02 December 2012, 16:21:24 | Message # 8
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Ja ne razumem najbolje tacno ideju... A i ovo sto ja sad pravim je da bi videli tip izvodjaca i zanr pesme koji ovaj forum zeli da posalje na esc smile

p.s. razumeo sam ideju i odlicna je smile


Message edited by Sarbel - Sunday, 02 December 2012, 16:27:31
 
LaraCroftDate: Sunday, 02 December 2012, 16:30:22 | Message # 9
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Miko, kako bismo mogli da napravimo izbor za sve zemlje koje ucestvuju na pravom ESC ?

pored srpskih, ja znam (a verovatno i ostali) pesme samo iz EX YU drzava i eventualno neku englesku i francusku, ne znam kako bismo mogli da organizujemo izbor za predstavnika Litvanije, Irske ili Islanda ?

EDIT: Ili iz Albanije...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Sunday, 02 December 2012, 16:35:02
 
ToniDate: Sunday, 02 December 2012, 16:55:23 | Message # 10
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
pored srpskih, ja znam (a verovatno i ostali) pesme samo iz EX YU drzava i eventualno neku englesku i francusku, ne znam kako bismo mogli da organizujemo izbor za predstavnika Litvanije, Irske ili Islanda ?


Mogli bismo uz malo truda,nije teško naći pjesme iz svih zemalja. Naravno,ne bi ih bilo 15 ili 20 nego manje,ali opet bismo mogli organizirati.
Meni se ideja stvarno sviđa smile


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
SarbelDate: Sunday, 02 December 2012, 16:56:24 | Message # 11
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
I meni se svidja, jer trazenje pesama jeste mozda malo zahtevno ali svakako da bi bilo interesantno smile
 
LaraCroftDate: Sunday, 02 December 2012, 17:03:09 | Message # 12
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
nemam nista protiv, mada ce to biti pravo mucenje... wacko

iz nama manje bitnih zemalja na YT uglavnom stoje pesme koje su ucestvovale na ESC ili bile na njihovim kvalifikacionim takmicenjima...

ja predlazem da napravimo EX YU ESC plus pesme iz Engleske, Italije i Francuske koje nisu bile na pravom ESC niti na kvalifikacionim takmicenjima...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 02 December 2012, 17:35:41 | Message # 13
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Kakvo crno mucenje , ukucas google albania , nadjes top 10 albanskih pesmi pa opleti , tipa one sa zadnjeg esc-a caaaaaaaaaaaaaj biggrin
 
LaraCroftDate: Sunday, 02 December 2012, 17:56:50 | Message # 14
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
pa necemo pesme sa dosadasnjih ESC-ova niti kvalifikacionih takmicenja...

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
djoDate: Sunday, 02 December 2012, 21:06:51 | Message # 15
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Da se zna,Saska je najbolja u Prvog Glasu jer je iz Smedereva :))

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Beosong Online 2013 (Online izbor predstavnika za Evroviziju 2013...)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: