15. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 15. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
15. plemenski savet
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 21:31:07 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Miko, roggy83 i life4glory dobrodošli na Poslednji plemenski savet u Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers.

Dolaze i članovi porote Maxy, Sarbel, ludjak_18, ajdin_sa , Nauparac, Dzenis, biba91 i Magdalena.

Poslednji plemenski savet će teći na sledeći način: Miko, roggy83 i life4glory će prvo dati svoje uvodne reči, u kojima će pokušati da vas ubede da baš oni zaslužuju titulu Sole Survivor u Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers. Nakon toga, članovi Porote će postavljati pitanja finalistima. Možete postaviti koliko god pitanja želite.

To traje do subote u 22:00, kada ću ja dati znak za početak 24 satovnog glasanja!

Finalisti, imate reč. Srećno!
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 23:17:54 | Message # 2
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pre svega , dobro vece svima smile

Nakon duge i interesantne sezone doslo i vreme na finale.
Iskreno mislim da ove diskusije u finalu vrlo tesko mogu promeniti misljenje nekoga za koga da glasa , ako je vec odlucio ranije ali ja cu pokusati u ovoj poslednjoj diskusiji da ubedim sto vise osoba zasto bas ja treba da pobedim i postanem JEDINI PREZIVELI.

Ja mislim da zasluzujem da pobedim iz sledecih razloga :

- Osvojio sam najvise igri u ujedinjenju pa tako i onu u top 4 koja mi je donela finale i time doprineo svojoj poziciji.
- Kontrolisao sam igru od samog njenog pocetka do kraja i ne samo svoju nego i igru pojedinih clanova , bukvalno sam odredjivao ko ce za koga da glasa i time imao uvid u celu situaciju sto u mom dilu (Ja,Nina,Rogi i Biba) pa tako i sire.
- Napravio sam vrlo dobre takticke poteze koji su mene,Ninu i Rogija doveli u finale , kao sto je kupovina duplog i crnog glasa , kupio sam crni , rekao Nini i Bibi da licitiraju 20 odmah za dupli i time osigurao pre svega nama ujedinjenje jer niko iz plemena u tom trenutku ne bi isao na mene i Ninu a tako i ojacao poziciju u ujedinjenju a kasnije u ujedinjenju pravilno ih odmah iskoristio.
- Uspio sam da okrenem Naupa u situaciji u kojoj ni ja sam nisam mislio da cu ga uspeti okrenuti na pocetku ujedinjenja i bilo mi je drago za to ,ali ponovo je postojala sumnja jer nam se Ludjak nudio tj meni za dil , ja sam mu ga ponudio a on je isao sa taktikom da izbaci Sarbela , kako tada nismo znali ko ima HII , odlucio sam da kazem Naupu i Ludjaku da glasaju za Dzenisa a komplet pleme za Maxya i time vidimo ko je lojalan , kada je dosao 1 glas za Dzenisa , Naup mi je poslao ss svog glasa a nmg se tacno setiti msm da se i Ludjak odao , a nekome je rekao dan ranije , magdi ili nini , stvarno se nmg setiti kome , davno je bilo , da se zna ko je mastermind u igri , nzm na koga je mislio , mozda na sarbela ,to on zna :D. Naup je dosao sa nama do top 7 ali onda je nazalost Magda je izvadila HII i Naup je ispao , da nije verovatno bi dosao tj sigurno bi dosao do top 5 a onda bi se stvorila ,,mozda,, situacija i za vise.
- Potencirao sam tzv ,,zenski klan,, , tako da niko prvo iz Kee nije mogao da skonta za dil mene i Nine , za Rogija su vecila sumnjali ali mislim da apsolutno niko iz Kee nije ocekivao da ja i Nina imamo dil od 1.dana za otici do kraja i u tome je lepota tog dila. Zahvaljujuci tom klanu imao sam uvid u celu igru , tj sva desavanja u sezoni kao sto su : Cijeli istorijat razgovora Nina-Magda-Sarbel , koji mi je moram priznati bio vrlo zanimljiv , pa onda sam saznao da je Magda nasla HII preko Morzeove Azbuke a ne preko OD-a ali nazalost prekasno tj saznao sam posle ispadanja Naupa.
- Delio sam uvek glasove na par osoba i time stitio sebe i svoj klan od moguceg ispadanja.

To su pre svega neki osnovni razlozi zasto ja treba da pobedim i postanem Sole Survivor.
Rado cu odgovoriti na svaka pitanja i doprineti time ovoj sezoni.

Jos samo da dodam , sto je meni vrlo vazno u ovoj sezoni je to da se ni sa kime u sezoni nisam zamerio ili posvadjao , sa svima sam ostao u dobrim odnosima sem dogadjaja sa bibom koji mi realno nije trebao , tu sam pogresio tj sto sam joj rekao da glasa za ninu , ali i mene je uvredilo to sto je ona mene htela blindsideovati tako msm da smo kvit smile


Message edited by Miko - Friday, 10 February 2012, 23:19:58
 
SarbelDate: Friday, 10 February 2012, 23:25:02 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Miko ja imam jedno pitanje... Rekao si Nini i Magdaleni da sam ti ja ponudio dil da ih izbacimo i tako si ih i ubedio da se drze tebe, barem Magdalenu. Da li mozes javno da priznas da si mi ti, cim smo usli u ujedinjenje i ajdin osvojio dupli glas, ponudio dil da ti, rogi, ja i mozda naup izbacimo devojke? smile

hocu reci da si me kontaktirao preko msn pocevsi recenicom ,,da ne duzimo evo sta odmah imam da ti ponudim''...


Message edited by Sarbel - Friday, 10 February 2012, 23:33:59
 
roggy83Date: Saturday, 11 February 2012, 01:22:53 | Message # 4
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
DOBRO VECE SVIMA smile

Kao prvo hteo bi da cestitam Miki i Nini na finalu smile
Kada je ova sezona počela, mislio sam da će to biti sezona kao i prosla sezona. Nadao sam se da ću uspostaviti dobre odnose sa članovima svog plemena i da ćemo zajedničkim snagama osvojiti većinu imuniteta do ujedinjenja, čime bismo obezbedili potpunu kontrolu nad igrom. Međutim,nismo poceli dobro, poceli smo da ispadamo jedan po jedan jer nismo imali srece u igrama u kojima su odlucivale sekunde,kada mi je miko ponudio dil sa njim ,Ninom i Bibom koji sam ja prihvatio odmah na pocetku,i tako da smo dosli do ujedinjenja.U igrama sam davao sve od sebe i borio sam se za svaku nagradu i imunitet,i osvojio sam imunitet tacno kada je bilo i najvaznije na top5 kada je na zalost morala biba da ispadne.To je to mislim da ste vi i ranije odlucili za koga cete glasati ,da bi dalje ubedjivanje bilo suvisno i sta vise da kazem ako nekog zanima neka pita ja cu mu rado odgovoriti.

Kako Dragojlo kaze ; Mislim nemoj da se ljutite Glasajte za mene biggrin
 
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 02:15:28 | Message # 5
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Evo ovako, posto jedva gledam, a kontam da ste nestrpljivi sa pitanjima, napisacu jednu kratku uvodnu rec, koja verovatno nece nista promeniti u vasem misljenju, ali cu barem reci kako je sezona izgledala iz mog ugla.

Prvo, kako red nalaze, pozdravljam vas sve biggrin Cestitam Miki i Rogiju i svima ostalima koji su ucestvovali u sezoni.

E sad.. Moja taktika za ovu sezonu je bila vrlo jednostavna. Nisam zelela da se isticem, niti da pokusavam da ''kontrolisem situaciju''.. Moj prvi cilj je bio da napravim jak dogovor na samom pocetku sezone i da obezbedim sebi ujedinjenje. Izbor je pao na Miku, koga sam prvog kontaktirala i pitala da li zeli dogovor sa mnom. Razlozi sto sam htela Miku za ''saradnika'' su specificni ali trenutno nebitni, pa da ne sirim pricu. Nego, Miko je prihvatio ponudu i rekao mi da zeli dil sa mnom i sa bibom, i spomenuo rogija kao cetvrtog. Moram priznati, da to iz pocetka nije bio moj prvi izbor ljudi, ali nisam imala nista protiv. Ok, dalje svi znamo sta se desilo, doslo je ujedinjenje. Situacija je bila napeta. S jedne strane Sarbel sa svojim predlogom, a s druge strane siguran dogovor sa cetiri osobe. Miko je vec spomenu pricu o neocekivanosti mog i njegovog dila, i mislim da je to jedan od kljucnih trenutaka za opstanak Iraklie jer je suprotno pleme imalo neku ideju o zensko/muskim klanovima. Miko, malo si preterao sto si i ovo ubacio u svoje zasluge, ali nema veze. Sad ja treba da kazem da sam imala uvida u pricu o eventualnom muskom klanu? a realno svi smo znali sta se desava, tj. mogli smo pretpostaviti da se svako drzi svog prvobitnog plemena. Uglavnom, situaciju smo iskoristili u nasu korist, mislim u korist ex plemena Iraklia, s tim da ne znam koliko je pojedincima iz tog plemena odgovorala sva ta prica, ali da ne zalazim u detalje. Moj cilj za dalje je bio da vidim na cemu sam s Mikom, da li da se drzim s njim i dalje ili da razmisljam o eventualnoj promeni taktike.. Dobila sam odgovor da on ima najvise poverenja u mene i da planira nas dvoje za finale. To mi je bilo dovoljno.. Da sam i u jednom trenutku pomislila da nije tako, mislim da bi prica bila drugacija. Ne bih da dajem sebi na znacaju, ali u par situacija mislim da je bilo prilika da se izbaci Miko, naravno da se to nije desilo, sto se mene tice mislim da koliko god sam dobila ja s tim dogovorom, toliko je dobio i on. Eto ukratko ti zanimljiviji trenuci iz moje perspektive, posto se do kraja nista znacajno nije desilo, sem price s Magdom koji sad valjda vec svi znaju.
Sto se tice mog ucesca u igrama, malo sam razocarana. Ali moram reci da mi igre ni nisu bile prioritet, posto sam imala dosta bezbednu situaciju na plemenskim savetima. Ali da se nisam pokazala, to stoji. S tim da sebe ne smatram slabim igracem, jednostavno takve su bile okolnosti.
Poenta moje uvodne reci jeste da nisam kontrolisala sveukupnu situaciju, ali jesam svoju, i mislim da u bilo kom trenutku da mi se nije svideo tok kojim igra ide, da sam mogla uticati na to.
U svakoj sezoni koju sam do sada igrala, osnovna ideja mi je bila da igram fer koliko je to moguce. Mislim da je i u ovoj sezoni to bio slucaj, i da niko nema prava da mi zameri bilo sta. Mislim da zasluzujem finale, ali bicu iskrena i reci da trenutno postoji osoba koja zasluzuje vise pobedu od mene. Tako da mi nece biti zao sta god da se desi na kraju ovoga. Hvala onima koji su procitali ovo biggrin


X.O.X.O
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 02:27:04 | Message # 6
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Miko ja imam jedno pitanje... Rekao si Nini i Magdaleni da sam ti ja ponudio dil da ih izbacimo i tako si ih i ubedio da se drze tebe, barem Magdalenu. Da li mozes javno da priznas da si mi ti, cim smo usli u ujedinjenje i ajdin osvojio dupli glas, ponudio dil da ti, rogi, ja i mozda naup izbacimo devojke? smile

hocu reci da si me kontaktirao preko msn pocevsi recenicom ,,da ne duzimo evo sta odmah imam da ti ponudim''...


Jeste upravu si. Ja sam ti nudio dil ali to nije bilo nudjenje nekog tajnog dila nego se za to nudjenje znalo , tj znali su svi clanovi Iraklie da cu ja tebi ponuditi dil da izvidim situaciju pre nego sto sam to uradio isto tako kao sto sam ja znao za celi razgovor izmedju tebe-magde i nine dok se on odrzavao i njegov sadrzaj smile tako da razgovro sa mnom koji si vodio i razgovor sa magdom i ninom su bili takvi da je to bila izvidnica da se sazna kakvo je stanje kod vas a ujedno eto i sam kazes da se magdi malo poverenje zada.
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 02:28:20 | Message # 7
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (Miko)
Jeste upravu si. Ja sam ti nudio dil ali to nije bilo nudjenje nekog tajnog dila nego se za to nudjenje znalo , tj znali su svi clanovi Iraklie da cu ja tebi ponuditi dil da izvidim situaciju pre nego sto sam to uradio isto tako kao sto sam ja znao za celi razgovor izmedju tebe-magde i nine dok se on odrzavao i njegov sadrzaj tako da razgovro sa mnom koji si vodio i razgovor sa magdom i ninom su bili takvi da je to bila izvidnica da se sazna kakvo je stanje kod vas a ujedno eto i sam kazes da se magdi malo poverenje zada.


ok ako je tako smile dobra strateska igra...

Nemam vise pitanja ni za koga, odluku sam doneo, da li je ispravna ili ne, bas me briga xD


Message edited by Sarbel - Saturday, 11 February 2012, 02:30:05
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 02:36:38 | Message # 8
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Dobra večer svima. Miko,Nina i Roggy,čestitke na finalu smile

Quote
a nekome je rekao dan ranije , magdi ili nini , stvarno se nmg setiti kome , davno je bilo , da se zna ko je mastermind u igri , nzm na koga je mislio , mozda na sarbela ,to on zna :D


O kojem razdoblju ode govoriš,i mene zanima za koga san reka da je mastermind xD. Podsjeti me kad je ovo bilo,možda se sjetin na koga san mislia.

Pitanje za Roggyja i Ninu,bi li mi mogli reći koji je najbitniji potez koji ste povukli u ovoj igri? Ovo san pitanje postavia na jednom od prijašnjih plemenskih,ali san dobia nejasne odgovore,pa bi mi bilo drago da opet promislite i odgovorite.

Miko,jasno je da ste ti i Nina imali klan i sve,pa mi odgovori na ovo pitanje: Zašto ti zaslužuješ pobjedu više od nje? Samo jedan razlog tražim. Nemoj okolišat,molim te jer san ti već objasnia da volim izravne odgovore biggrin

To je sve zasad,kasnije možda bude još pitanja.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 02:44:23 | Message # 9
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Miko,Nina i Roggy,čestitke na finalu


hvala smile

Quote (ludjak_18)

O kojem razdoblju ode govoriš,i mene zanima za koga san reka da je mastermind xD. Podsjeti me kad je ovo bilo,možda se sjetin na koga san mislia.


ufff ja mislim kada je maxy ispao da si rekao nini a ona ti nije stigla odgovoriti , ako se ne setis a ona vidi ona neka napise posto mi je to ona rekla.

Quote (ludjak_18)
Zašto ti zaslužuješ pobjedu više od nje?


zato sto sam ja kontrolisao igru a ne ona smile

p.s. nina, nhf biggrin


Message edited by Miko - Saturday, 11 February 2012, 02:44:31
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 02:45:54 | Message # 10
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Aj baš me zanima xD Kad vidi,neka napiše.

Btw,izravan odgovor,kako mi se i sviđa biggrin Bit će kasnije još pitanja,zasad dobro kotiraš kod mene xD


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 03:13:00 | Message # 11
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Pitanje za Roggyja i Ninu,bi li mi mogli reći koji je najbitniji potez koji ste povukli u ovoj igri?

Secam se da si ga postavio. Recicu ti da je to bio potez na samom pocetku sezone, jak dogovor, zbog kojeg se nisam osecala ugrozeno ni na jednom plemenskom do kraja..

a sto se tice ovoga sto ste spomenuli.. ne znam sto je to bitno? i kakve sad veze ima.. A mislim da Miko misli na trenutak kad je Magda provalila da se ti foliras, tj. da nesto mutis u vezi sa onim pokusajem prilaska nasem plemenu, tj. Miki i rogiju.. rekao si nesto tipa: vi ne znate sta se ovde desava i ko ustvari vodi igru.. tako nesto, mada se vise ni ne secam, sto govoti samo o tome da je totalno nebitno biggrin


X.O.X.O
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 03:16:11 | Message # 12
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (life4glory)
rekao si nesto tipa: vi ne znate sta se ovde desava i ko ustvari vodi igru..

i posle ludjak preneo Kei kako sam se ja izlanuo kod vas smile
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 03:17:10 | Message # 13
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Nek smo riješili i tu misteriju xD

Miko je gore napisa da je on kontrolira igru,a ne ti. Slažeš li se s time ili misliš da ste odluke ravnopravno ? Jesi li bila samo njegov pomoćnik ili vladar iz sjene ?

Added (11 February 2012, 2:17 AM)
---------------------------------------------

Quote
i posle ludjak preneo Kei kako sam se ja izlanuo kod vas


To mi je Miko reka i ja nisan ništa prenia nego samo tebe pita je li to istina.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 03:29:08 | Message # 14
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Iskreno, mislim da je Miko malo preterao sa hvalama na svoj racun biggrin samo sto jos nije uveo struju na pusto ostrvo .. nhf Miko biggrin
Ali realno, mislim da je miko odigrao vrhunski.. S tim da sigurno ne bi sve ispalo ovako da nismo jedno drugome verovali.. Miko je napisao i da je on delio glasove i sta sve ne, ali on je imao jedan glas, kao i svako od nas.. A da podeli svoj glas, mislim da to nije moguce biggrin Tako da bez obzira sto je Miko napisao da je on kontrolisao, ja mislim da smo bili ravnopravni, i to najozbiljnije mislim biggrin Znaci, niti je on meni naredjivao, niti ja njemu.. Odluke su nam jednako isle u korist..

Ja sam izabrala igru za koju smatram da donosi rezultat.. Prednost te igre je sto sam imala manju opasnost da se nekome zamerim i samim tim ugrozim sebe.. A ocigledan nedostatak to sto sa strane izgleda kao da sam se provukla do finala i da me je neko drugi doveo.. Mislim da je mojoj igri falilo samo malo vise komunikacije sa igracima iz suprotnog plemena.. jednostavno nisam imala potrebu za tim, ali eto..


X.O.X.O
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 03:31:10 | Message # 15
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Žališ li za tim što nisi imala više komunikacije sa igračima iz Kee ?

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 15. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: