6. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » 6. emisija (Miko)
6. emisija
troyaDate: Friday, 23 November 2012, 23:34:45 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Šesti takmičar koji napušta VS: Gabon je Miko.

Kako ti se činila sezona?
Kako su ti se činila plemena?
Imaš li favorite?
Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Da možeš šta bi promenio?
Koliko si iznenadjen ispadanjem?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 24 November 2012, 00:05:32 | Message # 2
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Nisam raspolozen za komentare biggrin
 
NeoDate: Saturday, 24 November 2012, 00:56:39 | Message # 3
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Sou na plemenskom , tajnih imuniteta ko salate na kilo laugh
 
urkeDate: Saturday, 24 November 2012, 01:39:52 | Message # 4
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Mikejnzi, ovo mi je unistilo vece... 5 pakovanja maramica sam potrosio placuci zbog tvog ispadanja.. a bio si glavni favorit -.- razocaran sam
 
ToniDate: Saturday, 24 November 2012, 01:59:57 | Message # 5
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Evo mi ispade jedan od favorita.. Miko,bar ti se ispunila želja,nisi morao sam odustajat laugh
Meni je žao što si izbačen nakon što si organizirao veliki blindside Urketa,ali bome ni tvoj blindside nimalo ne zaostaje za njegovim biggrin


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 24 November 2012, 02:05:01 | Message # 6
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ja nisam blindsideovan inace , tic tac mi je rekao za 1 HII , ja sam se manje-vise sam borio za svoj opstanak , ajde da objasnimo kako je islo , ja,sac,ethan i biba smo imali dil pre spajanja i to smo kao konstantovali na pocetku novog ujedinjenja ali kasnije se izgubio kontakt i ethan mi danas kaze da ce glasati najverovatnije za mene posto imam najmanju zelju za nastavak takmicenje a tic me ubedjivao da glasam za saca , meni je manje-vise bilo svejedno jer sam cak htio i odustati i rekao sam im ako izgubimo igru da glasaju za mene slobodno , sto ima u temi nasoj , videcete kad se mognu videti teme na kraju sezone s obzirom da sam mnogo popizdio u igri s japancem.
kasnije sam s ethanom ponovo popricao i dog smo se da glasamo za tica ali tic mi je bio poslao ss od hii-a , jednog naravno za drugi nisam imao pojma i bio je dil da glasamo za tica i ja,ethan i sac smo glasali za tica , tic i biba za saca a srdjan za mene , s obzirom da je sac neocekivano iskoristio HII ja sam ispao , prvi put da sam ispao a da nisam toliko razocaran iako definitivno glup nacin za ispasti wink Toliko od mene , bez pitanja molicu lepo biggrin cak je trebalo biti 5-1 tj 4-2 posto biba mozda i ne bi za mene biggrin
 
ToniDate: Saturday, 24 November 2012, 02:11:26 | Message # 7
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (Miko)
s obzirom da sam mnogo popizdio u igri s japancem.

Sa Filipincem.

Inače,hvala jer si otkrio ko je za koga glasao,baš me zanimalo kako je došlo do ovakve podjele u glasovima. Dakle,cilj je izbaciti Saca.
Zašto,ako ste ti,on,Biba i Ethan imali dil? Samo ovo pitanje i to je sve.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
troyaDate: Saturday, 24 November 2012, 02:12:44 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jos jednom napisi japanac i ima da odmaras opet dugo.
 
ToniDate: Saturday, 24 November 2012, 02:14:50 | Message # 9
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (troya)
Jos jednom napisi japanac i ima da odmaras opet dugo.

Watch out,we got a badass over here laugh

Za one kojima je engleski nepoznanica evo i prijevod: Pazite se,imamo zloćka ovdje laugh

Nema na čemu.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 24 November 2012, 02:19:46 | Message # 10
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pazi kad smo se pomesali jednostavno kao da se izgubila volja , mi na chatu manje-vise nismo mnogo ni kontaktirali sem na igri a i tu nismo mnogo , kad sam ja igrao onu igru tj vodio sam sa vecinom igrao , malo tic pomagao , pa onda 3 u nizu izgubili sa 0 scorom skoro , nije bilo volje a onda doslo ovo sa filipincem biggrin gde sam izbacen iz takta , nzm kako ne mozes shvatiit , ne zelim da stranac vodi igru , sta bi bilo ako neko ne zna engleski ? biba se recimo nije snasla u igri , da je troya bolestan ili vec sta da nema neta pa bi razumio ali da vodi igru a troya moze da je vodi , nepotrebno je i urusava kvalitet vs-a , to me je ispizdilo i na chatu sam im rekao da glasaju za mene slobodno , cak sam pitao troyu ako izgubimo igru za imunitet tj ako ja odustanem i oni izgube da li ce ispasti 2 ili 1 osoba , on rekao 2 pa nisam htio da odustajem i da 2 osobe ispadnu bzvz. Ovako sam odlucio da odem do kraja i nisam do 3 sata danas nista ni dogovarao ali sam glasao dan ranije tj juce za tica jos cisto jer je to bio neki dil prvog dana ako izgubimo.
Dobio sam ponudu od tica da idem sa njim i onda sam kontaktirao ethana da mu to presnesem jer nisam htio u dil sa ticom , ethan mi je pre toga prenio da planira za mene jer ga je tic ubedjivao danima da glasa za mene i onda sam dobio zelju da se aktiviram i da pokusam ostati jos jedan ciklus u igir mozda i ujedinjenje i ucinim igru zanimljivijom. Samim time sto je sac planirao glasati za mene sa ethanom odlucio da sa osiguram tako sto cu reci bibi da glasa za saca jer sam ja vec glasao za tica i to su bila 3 glasa za tica , 2 za saca sa onim bibinim i ticovim i srdjan nepoznanica , s obzzirom da je srdjan glasao za mene a sac neocekivano hii izvadio ja sam ispao , eto biggrin


Message edited by Miko - Saturday, 24 November 2012, 02:20:01
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » 6. emisija (Miko)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: