Prvi glas Srbije - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Prvi glas Srbije (Prva TV)
Prvi glas Srbije
tiksiDate: Monday, 05 December 2011, 18:15:16 | Message # 31
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
U potpunosti se slazem sa Lazom (dal je moguce da sam ja to rekla biggrin ).

I meni se cini da su Dariji smestili (sve se plasim da Georgijev ili Lena dobro izvode Lepu Brenu ili Vesnu Zmijanac). Nevena je odlican teenage pevac na visokim lagama, ali joj niske lose leze. U celom showu me posebno iritira Igor, sasvim prosecan i mozda ispredprosecan pevac koji izvodi uvek iste lake pesme na tri tona (Vladu i Bojana), izrecituje i ko zna zbog cega prodje. Da ne govorim da nasa estrada i ne postoji izvan takvih pevaca.

Davor je svakako neko ko ima nekakav sarm i moze da izvede sve i svasta, doduse ne fascinantno. Iako prema Filipu imam neki animozitet, moram da priznam da je odlican i sve bolji pevac. Kako vreme prolazi, kao sto rekoh u prvi plan izlazi Aleksandra sa najbogatijom bojom glasa, neverovatnom energijom i ponasanjem na sceni i neverovatnim rasponom (ako se uzmu u obzir i niski tonovi).


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
urkeDate: Monday, 05 December 2011, 19:27:39 | Message # 32
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
To već ne znam... Znam šta je izjavila prošle nedelje i šta je rekla u prošloj emisiji (kad je ispala Ana).


To sam i ja cuo! smile
 
LazarDate: Monday, 05 December 2011, 23:47:02 | Message # 33
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Kako god, Ethane, ona se suprotstavila i ziriju, neki pisu da je i zbog toga ispala (tacnije, nije htela da trpi njihovo omalovazavanje i vredjanje, nego je rekla sta je rekla, jedinostano se nije slozila sa njima). Naravno da ne verujem medijima, jos ako je napisao Kurir, ja znam sta je pisala ona (provereno pravi profil, drugarica sa putovanja u Brisel i Prag iz Uzica je dobro poznaje).

Tiksi, i ja se slazem sa svime sto si ti sada rekla, osim da Davor moze da izvede sve i svasta. Tacnije, moze, ako se pod izvodjenjem podrazumeva zavijanje iz Kristala (Ethan zna o cemu pricam biggrin ) koje slusam svakog petka i subote do 3 ujutru kad legnem u krevet.

Iako ne planiram da vise gledam, od devojaka mi je najbolja Aleksandra, a od momaka Filip.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 06 December 2011, 00:16:05 | Message # 34
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Lazar)
jos ako je napisao Kurir

Toalet papir ne čitam. biggrin U esmisiji je to izjavila, opet ponavljam. Jednom je to rekla u emisiji kad je ispala Ana, a jednom sad u subotu.

Quote (Lazar)
zavijanje iz Kristala

Da pojasnim, u pitanju je pirotski kafić/klub/diskoteka sa muzikom diskutabilnog kvaliteta. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LazarDate: Tuesday, 06 December 2011, 19:55:44 | Message # 35
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Da pojasnim, u pitanju je pirotski kafić/klub/diskoteka sa muzikom diskutabilnog kvaliteta.

MUZIKOM? laugh

Necu vise na tu temu, sta god da je bilo, onakav kvalitet glasa mislim da nije zasluzio da ispadne.
 
MagdalenaDate: Wednesday, 07 December 2011, 02:22:21 | Message # 36
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (tiksi)
U celom showu me posebno iritira Igor, sasvim prosecan i mozda ispredprosecan pevac koji izvodi uvek iste lake pesme na tri tona (Vladu i Bojana), izrecituje i ko zna zbog cega prodje.


Skroz se slazem. Kad on peva moram da se bas potrudim da celu pesmu odslusam ... i uglavnom ne uspem smile
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Prvi glas Srbije (Prva TV)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: