Survivor VIP: Serbia & Croatia - Page 9 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor VIP: Serbia & Croatia
Survivor VIP: Serbia & Croatia
EthanMorascaDate: Saturday, 02 June 2012, 01:23:38 | Message # 121
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Od ove četvorice navijam za Vladu.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Sunday, 03 June 2012, 01:11:52 | Message # 122
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Bas mi je drago sto je Vlada pobijedio, ali jos mi je draze sto je Ava favorit publike! biggrin

Milan nije zasluzio nijedan glas.. Kakav licemjer! Bas me razocarao!
 
MarkoNGDate: Sunday, 03 June 2012, 01:17:08 | Message # 123
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
budimo realni,nisam ocekivao da ce glasovi ovako ici
nisam ocekivao bitter jury,ali boze moj,kakva je sezona bila,nsta drugo se nije moglo ni ocekivati.

od glasaca,najvise su me iznenadili Kris i Jelena.

Jelena koja je rekla da je prijatelj sa Milanom toliko dugo nije glasala za Milana nego za Vladu,ali dobro.Ko se jos pita da li je ona pri cistoj svesti i "zdravoj pameti" to uradila........

kazem za bitter jury bas zbog 0 sebiju,koji je zaista zasluzio uci u finale,ali nije bio moj favorit posle svega.Mislim da nije realno ni da je Nikola dobio ta dva glasa od nezainteresovanog Nevena i Aleks koja je mogla vratit uslugu Milanu i glasati sada za njega,kada to vec nije ucinila na pocetku.

ali dobro,narcis pobedi,ca je je,bio je dosta dobar sa svima,zavoleli su ga,i to mu je proslo,svaka cast bracala smile
 
ToniDate: Sunday, 03 June 2012, 01:22:11 | Message # 124
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Milan nije zaslužio nijedan glas,a Vlada pretpostavljam je zaslužio pobjedu? Ja se ne mogu sitit boje njegovog glasa a više od pola sezone san pogleda,eto koliko se isticao. Dno dna. Iako je i Milan pretjerao sa vapajima kako mu treba novac,kome ne treba? On je mislia da će ode skupit 50 iljada i da će moć svoje baletne papučice obisit o klin. Ne ide to tako,Milanče..
Ipak,drago mi je da je Sebo popušio,ono je bia vrh. I na šta ono liči,on ko penzić,a Maja Lena ko transvestit,bome je kraljica i ona,šta sve neće navuć na sebe.
Jelena kad je rekla da oni bre ne zaslužuju pobedu i da im ne bi dinara dala HAHAHAHA,čin se ona puca da mi je znat... To je bila jedina svijetla točka emisije,to i Aleksino izlaganje a ono Žaretovo preseravanje. On je neki komičar,zar on ne bi treba bit smiješan ? Žalim ljude koji ga moraju slušat cili dan.
E da vas pitan,jel na Prvoj isto pisalo da je ukupno primljeno 3000 glasova za favorita publike ili je to 3000 u Hrvatskoj? Jer ako je ukupno,na cilom Balkanu,onda je to debakl,u tri miseca toliko glasova primit. Meni bi bilo neugodno tongue


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
ToniDate: Sunday, 03 June 2012, 01:25:16 | Message # 125
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ajme,zaboravia san Natašine pokrete dok je pivala biggrin Šta je ono bilo,majko moja mila?
Još neki kralj napisa Nataša pozitivna,pola Srbije u strahu hahahahah,ovo ni njoj nije trebalo


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 03 June 2012, 01:27:56 | Message # 126
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Buraz moj Natasa hands heart
Bice Daca kad je slupao ruku slupao i oci pa nije vidio sta je ostavio laugh
 
urkeDate: Sunday, 03 June 2012, 12:19:50 | Message # 127
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Jelena koja je rekla da je prijatelj sa Milanom toliko dugo nije glasala za Milana nego za Vladu,ali dobro.Ko se jos pita da li je ona pri cistoj svesti i "zdravoj pameti" to uradila........


Jelena je glasala za Milana :P
 
MarkoNGDate: Sunday, 03 June 2012, 15:06:56 | Message # 128
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
onda sam pobrkao nekog sa njom biggrin
 
djoDate: Sunday, 03 June 2012, 17:40:02 | Message # 129
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Krivo mi je zbog Alex,zasluzila je finale i ona i Kristina od cura...Vlada najjaci bio,Nikola isto lik...Drago mi je sto su prva tri mesta Srbi biggrin Hrvat bez glasa...Dosta su oni pobedjivali u nasim rijalitijima xD Sledeci survivor ako bude sa normalnim ljudima,bice ok biggrin Taman mogu da se prijavim,za mesec punim 18 biggrin

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
tiksiDate: Sunday, 03 June 2012, 19:17:13 | Message # 130
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (Nemanja)
Sledeci survivor ako bude sa normalnim ljudima,bice ok Taman mogu da se prijavim,za mesec punim 18


Tu nemas brige, mozes ti i u VIP, mislim da ovi nisu nista poznatiji javnosti od tebe xD

Meni je postalo svejedno kada je Alex ispala (za koju sam navijala), samo dok nije pobedila Kiki (koja me je zgrozvala svakim minutom koji sam je gledala). Nije mi jedino jastan toliki hejt ka Sebi, uopste mi nije jasno sta je to covek toliko lose uradio, niti vidim da je neka bezveze licnost, makar ima neku licnost, za razliku od npr. toliko voljenog Vlade.

Sve u svemu ponovo se pokazalo da je VIP cista glupost i sami su priznali da su napravili dogovor i pre leta za Kostariku, tako da nista tamo nije ni imalo smisla.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
urkeDate: Sunday, 03 June 2012, 20:50:13 | Message # 131
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (tiksi)
Meni je postalo svejedno kada je Alex ispala (za koju sam navijala)


Ovo mi je drago da vidim biggrin
 
urkeDate: Sunday, 03 June 2012, 20:50:42 | Message # 132
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Ajme,zaboravia san Natašine pokrete dok je pivala Šta je ono bilo,majko moja mila?
Još neki kralj napisa Nataša pozitivna,pola Srbije u strahu hahahahah,ovo ni njoj nije trebalo


Pjesma joj je predobra biggrin
 
djoDate: Sunday, 03 June 2012, 21:51:29 | Message # 133
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Quote (tiksi)
Tu nemas brige, mozes ti i u VIP, mislim da ovi nisu nista poznatiji javnosti od tebe xD

I to sto kazes biggrin :P Kad su im sminkerka,baletan neki stilisti VIP,onda mogu meni da napisu Ragista,ili Folkloras....ako treba bicu i maneken,nije problem biggrin isao sam u UMS do 5razreda xD


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
ToniDate: Monday, 04 June 2012, 00:21:44 | Message # 134
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Drago mi je sto su prva tri mesta Srbi Hrvat bez glasa...Dosta su oni pobedjivali u nasim rijalitijima xD


a) Nikola je Crnogorac
b) Ovo je bio regionalni Survivor,ni naš ni vaš wink

Quote
Pjesma joj je predobra

Pisma nije loša,ono solidno ali izvedba je vrh,još se tome smijem. Jedino bolje od toga je bilo kad je Ava skočila kad je čula da je favorit publike,ko da je ona osvojila milijun eura a ne dobila priliku odlučit ko će osvojit 50 tisuća eura.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
MarkoNGDate: Monday, 04 June 2012, 02:17:30 | Message # 135
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (ludjak_18)

Kazi mi samo da li su Srpski takmicari bili titlovani na RTL-u biggrin
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor VIP: Serbia & Croatia
Search: