Pleme Tormays - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Magacin » Pleme Tormays (Kamp)
Pleme Tormays
JasonDate: Thursday, 23 November 2017, 07:28:23 | Message # 16
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Kao prvo to nije moj stil ni u realnom zivotu a kamoli u virtuelnoj igri. Kao drugo moja situacija je toliko jasna da mi ne pomaze ni sedam duplih glasova. A kao trece ovu igru znam mnogo duze od vas zbog Petrovih proslih sezona (troya zna o cemu se radi) i fazon kod ove igre je da u prvih petnaest sekundi na srecu kliknes na sto vise kartica pa ako nemas skoro pa 1/3 parova momentalno prekidas sa igrom i ne mucis se dalje.
 
DuXDate: Thursday, 23 November 2017, 08:26:53 | Message # 17
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Hvala na odgovoru. Vrlo moguće da nešto pogrešno radim (pa možeš i odmah da mi ukažeš ako sam negde pogrešio u ovome što ču napisati), ali ne mogu da kliknem na više od 10 parova sličica u 15 sekundi iako se stvarno trudim da klikćem što brže mogu, zbog toga što kada se sličice otvore potrebno je više od sekunde da se zatvore.

Verovatnoća da od 10 nasumičnih parova pogodiš 6 (koliko je 1/3 svih ukupnih) je, ako me matematika dobro služi, oko 1/300000000. Dakle, nadam se da ćemo se složiti, skoro pa nemoguće ubosti za sat vremena pokušavanja. Hajde da pretpostavimo da si rekao otprilike brojeve, verovatnoća da pogodiš 3 para od 10 nasumično izabranih je oko 1/5000, takođe mala, ali mogao si jednom da imaš sreće, opet, ostaje nejasno kako si brzo pogodio i 15 preostalih parova.

Jedino alternativno što vidim i što sam pokušavao je sledeće - Ako se klikne dva puta brzo na jednu istu karticu, ona se brzo upali i ugasi, pa nema onog zastoja od jedne sekunde, tako da je moguće da brzo klikćemo na svaku karticu i zapamtimo gde je koja. Pretpostavio sam da imam brzo i perfektno pamćenje, i računao koliko bi mi vremena trebalo. Samo da prvo kliknem i vidim sve kartice mi treba 15 sekundi. Onda recimo da sam sve zapamtio, i sada ću ih samo spajati, trebalo mi je još tačno 30 sekundi da kliknem na 18 parova (i to uzastopnih kartica redom). To ukupno daje 45 sekundi, uz apsolutno perfektnu igru (koja je nemoguća za čoveka), a to bi bilo tek jedan sekund brže od tvog vremena.

Jasone, ne želim pogrešno da me shvatiš, ne želim odmah da te optužim da varaš jer sam možda propustio neku mehaniku igre, ali jednostavno mi još uvek nije jasno kako je moguće.

Ipak, ukoliko ne kažeš alternativnu metodu kojom je moguće legitimno ostvariti rezultat od 46 sekundi, ja bih molio troyu i Ethana da još jednom ispitaju validnost ovog rezultata i uzmu u obzir ovo što sam napisao. Ova igra možda i nije toliko bitna, ali mislim da je bitno za nastavak i utisak oko ove sezone. Mislim da igre ipak jesu vazan deo survivora, i neki su tu da bi se zabavili rešavajući razne zagonetke. Ako je cilj da se što bolje "snađemo", a ne da igramo onako kako je zamišljeno, mislim da to malo gubi poentu jer verujem da u mnogim igrama mogu da se iskoriste neke slične "cake", manje ili više očigledne.
 
JasonDate: Thursday, 23 November 2017, 10:18:29 | Message # 18
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Pa neka ispitaju.Nemam ja nista protiv  smile
 
lilakeDate: Thursday, 23 November 2017, 11:47:48 | Message # 19
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Nije mi jasno zašto se niti jedan moderstor ne želo oglasiti oko ovog problema - "što očekujete od mene" i "trebali ste reći tijekom igre" je neprihvatljivo u ovoj situaciji i ne predstavlja rješenje.

Message edited by lilake - Thursday, 23 November 2017, 11:48:01
 
troyaDate: Thursday, 23 November 2017, 13:21:34 | Message # 20
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Zato što razmatramo naše opcije.
 
JasonDate: Thursday, 23 November 2017, 13:23:02 | Message # 21
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ja napustam takmicenje.
 
lilakeDate: Thursday, 23 November 2017, 13:27:15 | Message # 22
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Nemoj napustiti nego neka samo igramo nešto drugo.

Message edited by lilake - Thursday, 23 November 2017, 13:27:33
 
JasonDate: Thursday, 23 November 2017, 13:30:19 | Message # 23
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ja samo ne razumem toliku pricu oko svega toga kad meni taj dupli glas ne znaci ama bas nista realno mogao sam i da ne igram igru od sinoc.

A mozemo da igramo i nesto drugo tipa da resavamo novi zadata za tajni ako vec nije resen  biggrin
 
lilakeDate: Thursday, 23 November 2017, 13:37:42 | Message # 24
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Hahah, pa baci se tamo u grbove i nabadaj, to ti je novi zadatak wink
 
JasonDate: Thursday, 23 November 2017, 13:57:45 | Message # 25
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Pa nije stvar samo u nabadanju prvo treba naci pripadnost grba i forumulu pa po tome naci slova i kombinatorikom ih smestiti na odgovarajuce mesto  up
 
lilakeDate: Thursday, 23 November 2017, 14:07:30 | Message # 26
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Meni je sasvim jasno što treba. Jel stvarno toliki problem pronaći grbove?
 
JasonDate: Thursday, 23 November 2017, 14:16:01 | Message # 27
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Pa da je stvar samo u tome pronaci grbove onda bi bio obican zadatak a ne onaj za tajni imunitet.
 
lilakeDate: Thursday, 23 November 2017, 14:27:26 | Message # 28
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
To je prvi korak stari moj, ako se tebi to neda, onda ne znam što dalje reći smile
 
JasonDate: Thursday, 23 November 2017, 14:52:53 | Message # 29
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Pa meni se itekako vec dalo  cool
 
troyaDate: Thursday, 23 November 2017, 14:55:08 | Message # 30
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Izvinjavam se svima, a naročito Jasonu u Ethanovo i moje ime povodom greške u zadnjoj igri.

U našu odbranu nema ni jednog logičkog objašnjenja zašto je igra napravljena tako da skor može da se menja.

Uglavnom naša odluka nema veze sa Jasonovim skorom, apsolutno nema ni jednog dokaza da je varao, kao ni Matija ali je igra sama po sebi kompromitovana.

Dakle zvanična odluka je da je igra za Dupli glas PONIŠTENA!

Nova igra za Dupli će se održati u petak u 22:00 dok je igra za Imunitet večeras.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Magacin » Pleme Tormays (Kamp)
Search: