11. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 11. emisija (NikolaKhait)
11. emisija
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 23:20:24 | Message # 31
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Tačno tako Vanda, Ana je razmišljala mozgom čitavo vrijeme. A anima marioneta je tad rekla da mu je to jedini način da ostane malo duže u igri. Ne bi reagovao da sam ispao sad, ali na egalu prvom plemenskom da izbaciš nekoga najbližeg od početka je glupost. I to pokazuje da je išao za anom onako kako ona kaže tako je i glasao
 
NaupDate: Saturday, 02 December 2017, 23:21:42 | Message # 32
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Quote Sac ()
Mozda je u pitanju jos jedan majstor photoshopa?


Iki jednostavan Inspect Element biggrin

Nek lupi screenshot sa telefona, pa da mu verujemo
 
lilakeDate: Saturday, 02 December 2017, 23:26:18 | Message # 33
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Stefane, ti si izbačen jer si svojim pristupom stalno dizao tenzije u svome plemenu i od prve igre se po vašim razgovorima vidjelo da si najglasniji i najviše naživciran. Ne slažem se s nikolom kad aludira da nisi obilježio sezonu biggrin
 
SacDate: Saturday, 02 December 2017, 23:27:26 | Message # 34
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote Naup ()
Iki jednostavan Inspect Element

Nek lupi screenshot sa telefona, pa da mu verujemo
Ne znam, ja nisam strucnjak biggrin

Nego hajde da sacekamo da vidimo prvo sta ima Nikola da kaze.

Stefane, kako cemo bez tebe do kraja? cry


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 23:28:30 | Message # 35
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Da nervirao sam Anu od šaha. Ali ne možeš nekog svog izbaciti tad kad se gleda ko će imati prednost, već sad bi lagano letio. Prosto nije više mogao manipulisati i ispao je jer Jason ili ko vec nije glup kao ja jer sam se ja samo na saveze oslanjao.
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 23:29:14 | Message # 36
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Pričao je i matija na njega i ti i ja.. Nije moguće da svi lažemo ako lažem ja
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 23:32:06 | Message # 37
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Jer to nije pravo vrijeme izbaciti nekoga ko ne igra svojom glavom i onako kako njemu najviše odgovara.. Ne znam kako su uspeli izbaciti i tebe i matiju ali više očigledno nije prolazilo.
 
DžejkobsDate: Saturday, 02 December 2017, 23:38:55 | Message # 38
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Ako si odlučivao o bilo čemu ostao bi u igri.

Ne brini nisam tu da provociram samo iznosim cinjenice. Da je ekenas imao.bolje poteze i da nisu izbacili vandu i matiju ti bi odavno leteo.

Šta ti je bilo najzanimljivije u igri? Neki poseban momenat itd i koja igra ti se najviše svidela?
 
NikolaKhaitDate: Saturday, 02 December 2017, 23:40:27 | Message # 39
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Kada sam bio odbacen u Ileskvet, zajedno sa Ivanom, morao sam nesto da uradim da bih osigurao da me nece izbaciti, s obzirom na to da je bilo 3:2 odnos nuuksio i ekenas. Zblizio sam se sa Matijom i uspeo da ga nagovorim da izbace Ivana pre mene, a eto desilo se i da je Mitke ispao zbog neaktivnosti. Kada sam usao u ujedinjenje, imao sam dve opcije: da se vratim nuuksiu ili da nastavim sa ekenasom. Ana i ja smo odmah ustanovili da treba da se izbaci Stefan jer je previse naporan, i Luka se slozio sa nama, te smo SVE TROJE glasali sa ekenasom za stefana. Ja sam se sve vreme pravio da sam ugrozen i Lilake je slala lazni cet stefanu gde pise da glasaju za mene, a u stvari su se dogovorili da glasaju za njega. Stefan je poverovao, i posto sam znao da Jason ima imunitet, uspeli smo da ga ubedimo da ga iskoristi za mene, iako sam sve vreme znao da nisam ugrozen. Kada je Stefan ispao, plan mi je bio da rasturimo malo Ekenas, tj. vodecu cetvorku koju su cinili Matija, lilake, Bolest i noko. Shvatio sam da lilake igra najbolju igru i da je najveca pretnja, te da ona mora da izleti. Posto sam bio blizak sa Matijom, a i moj krajnji cilj je bio da idem u top 3 sa njim i lukom, jer je ana velika pretnja pa sam hteo da nju u top 5 izbacim, nisam smeo Matiji da kazem da hocu da izbacim Lilake. Za njega je prica bila da se izbacuje anchy, i oni su glasali za nju, medjutim ja sam ga lagao kasnije da sam i ja to uradio. Zapravo sam skrinsot u kome lilake meni pise da hoce duxa da izbaci poslao anchy da prosledi duxu(nisam ja hteo, u slucaju da on to dalje prosledi lilake ili nekome, da bi ovi okrivili anchy sto prenosi a ne mene) i zajedno sa duxom i dzojbericom smo izbacili lilake. I to je bio jedini put da sam ja matiju lagao ali jednostavno sam morao i mnogo mi je zao zbog toga. Kada je lilake ispala, I DALJE mi je bio plan da idem sa matijom i lukom do kraja. S toga sam odlucio da dux mora da se izbaci sledeci, jer je i jak igrac i poceo je da bude arogantan i da naredjuje za koga da glasamo. Dux je hteo da se izbaci matija, a ja to nikako nisam zeleo, pa sam ubedio anu, luku i jasona da izbacimo duxa i naravno i matija i noko su hteli to. Prvobitan plan i nije bio da se izbaci Dux, vec da se deli izmedju matije i novaka, ali da se na kraju izbaci Matija. Posto sam ja po svaku cenu zeleo da sacuvam Matiju, rekao sam Matiji da glasa za noka, i onda da kao slucajno noko ispadne, a ja bih se pravio lud i uspeo bih u tome da sacuvam Matiju. Medjutim, posto je dux poceo da naredjuje i nije hteo da slusa nas da se dele glasovi, vec je hteo svi za Matiju da glasamo, bio sam primoran da nateram Anu, Luku i Jasona da izbacimo Duxa, i rekao sam Matiji da ipak glasamo za Duxa, tj. da ne glasa za noka. Nazalost dux je iskoristio tajni i ispao je Matija. Dalje mi je plan bio da pokusam da ubedin noka da ide sa mnom, Lukom, Anom i Jasonom, jer su ovi izglasali njegovog najblizeg saveznika, medjutim on je ipak odlucio drugacije. Mozda ipak nije Jason flipovao, nego Ana, ne zelim da govorim unapred, ali svakako ko god da je to uradio mislim da je jako glup potez, jer ce sa Ekenasom da bude u manjini. Ako je vec hteo mene da izbaci, mogao je to recimo da uradi u top 6 kada ostane 2 ekenasa, pa sa njima da izbaci mene. To bi cak bilo i jako pametno. Ali sad je svakako prerano za to, kao sto rekoh, dogurace do top 5 ali ce biti peti. Sve u svemu, ne zalim ni za cim, nisam ljut ni na koga, naravno da necu da blokiram Jasona/Anu kao neki ovde sto blokiraju ljude, samo mislim da je taj koji je flipovao pogresio. Smatram da je sve ovo igra, i ne shvatite nista licno kad napisem nekome da je glup/imbecil, smatram da je u igri u tom trenutku taj neko ispao takav, naravno da to nema nikakve veze sa stvarnim zivotom. Voleo bih da ne budemo neprijatelji, i Stefane i sa tobom da zakopam ratne sekire, jer ne vidim poentu u tome da se mrzimo u rl, zbog igre u kojoj sam te izdao. Pozdrav svima i nadam se da cemo imati priliku da igramo zajedno u nekoj sledecoj sezoni smile

Why do all good things come to an end?
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 23:41:44 | Message # 40
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Šta da odlučuje kad je igrao od početka sve ukupno možda 2,5 igre cry
 
NikolaKhaitDate: Saturday, 02 December 2017, 23:43:24 | Message # 41
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Igre nisam igrao jer mi se skoro svaki put desilo da sam na fakultetu do kasno uvece, kad god sam mogao sam igrao. I kakve veze igre imaju sa strateskom igrom? Kao sto rekoh, od ujedinjenja sam svaki put ja odlucivao za koga se glasa, to ce vam potvrditi i Ana i Luka.

Why do all good things come to an end?
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 23:48:09 | Message # 42
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Ne mrzimo se čekamo da se večeras potvrdi slika gdje se vidi sve da je luka glasao za Jasona i da si samo bio anina marioneta koja nastavlja da igra najbolje i izbacila te onda kad sam očekivao da ispadnem ja.. Ja tebe ne mrzim samo sam te vise zagotivio pa me razočarao malo više jer ne možeš da shvatiš da si bio anina marioneta.
 
lilakeDate: Saturday, 02 December 2017, 23:49:24 | Message # 43
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Što te ta blokada toliko muči da ju moraš spomenuti u svakom postu?
Tako mi je život malo lakši.
 
lilakeDate: Saturday, 02 December 2017, 23:50:57 | Message # 44
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
ajde ti stefane dozvoli da možda nije bio marioneta nego da su se susrele dvije vrlo dobre strategije
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 23:53:57 | Message # 45
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Vidiš da Ana vuče poteze od početka i ona sve odlučuje samo je pitanje dal ce je to dovesti do kraja, mislim da nece jer kolko god zvučalo čudno msm da ni ovo nije pravi trenutak da ga izbace kad je ponovo bio egal.
Al ovde vise nista nije realno
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 11. emisija (NikolaKhait)
Search: