14. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 14. emisija (anchy)
14. emisija
anchyDate: Tuesday, 12 December 2017, 19:24:28 | Message # 46
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Sac ()
Uzivo? S kim? Kako? Koliko je trajalo? Opisi nam sve...
Sac again  blink
Je l' to nesto cudno? biggrin Nisam ni znala da se neko igra online dok nisam dosla na ovaj forum... Igrala sam bas dosta puta, naucila na pocetku srednje skole, pa smo bas dosta igrali i na tom kampu, pa posle u Petnici (tu su bile najbolje igre, jer nas je bilo i po 20-25 i mogu ti reci da je odlican osecaj kad ostanes jedini mafijas i pobedis biggrin ), pa sam prenela i u moje selo, igrala sa komsijama smile , pa i kada sam radila u skoli, prenela na decu... biggrin
Stvarno se ne secam, ali moguce je da su te partije sa vecim brojem ljudi trajale i po sat i po. Super je kad se uzivo ubedjujete, iznosite na pocetku neke glupe argumente, ali posle idu vise po reakcijama ljudi... :)
Quote Dzojberica ()
Ja sam za to da se sada obrne prasence  ogladneo od ovoliko citanja  :D
  Slazem se u potpunosti, i ja od pisanja biggrin

Edit: Sac, hvala za preporuku, a gde to mogu da gledam? smile


Kad se bojiš - ne postojiš!

Message edited by anchy - Tuesday, 12 December 2017, 19:48:08
 
anchyDate: Tuesday, 12 December 2017, 20:37:54 | Message # 47
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ana zao mi je sto si ispala, lepo je videti aktivnog zenskog igraca, mislila sam da ces uspeti da se domognes finala. 

Zasto si odlucila da promenis pleme i zasto se od pocetka nisi drzala Jasona i Nuksia?

Kako je Bolest provalio da imas dogovor sa Duxom? (ako si ga uopste imala xD)

Da li sebe vidis kao heroja ili zlikovca?

Cao, tiksi smile
Hvala za podrsku biggrin , bas sam i sa lilake pricala o tome kako malo ima zenskih igraca...  I ja sam mislila da cu se domoci i zanima me kako bih tad prosla biggrin
Za sva tri plemena je bilo strateskih razloga i za i protiv, ali nekako mi je najzanimljivije bilo da predjem u Ekenas, jer je meni, a nadam se i drugima, bilo neocekivano smile To sto je Jason odabrao mene za pleme je i za mene bio sok, do tad otprilike nismo progovorili biggrin 
Ako nije ranije, onda je svakako u glasanju kada smo izbacili Jasona. U glasanju za Nikolu mu je bilo vrlo sumnjivo sto me Dux i Dzojberica brane i sto bi hteli da izbace pre njega nego mene.
Odlicno pitanje biggrin Ne znam kakvi su kriterijumi za tu podelu, nekako mislim da ne spadam ni u jedno ni u drugo po nazivima. Kao Varis u GOT-u biggrin Jesam saradjivala sa mnogima, ali sam se trudila da ne obecam nista eksplicitno, jer stvarno ne volim da lazem :). Sto bi Stefan rekao pred njegovo ispadanje "Kakvi su to odgovori nista ne mogu da znam" biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
LaraCroftDate: Tuesday, 12 December 2017, 20:42:52 | Message # 48
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Anchy, kako komentarises to sto si u prethodnim komentarima, od strane pojedinih takmicara koji su ispali, okvalifikovana kao "mastermind" ovog VS ?

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
anchyDate: Tuesday, 12 December 2017, 21:00:19 | Message # 49
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Nisam to bas tako skapirala, da sam bila "mastermind ovog VS-a" verovatno ne bih sad ispala biggrin Ali prija mi ako stvarno tako misle biggrin

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
MarkoNGDate: Tuesday, 12 December 2017, 21:44:04 | Message # 50
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote anchy ()
imam utisak kao da nije ni igrao sezonu, a dosao je do finala
kako to mislis nisam igrao? 


 
anchyDate: Tuesday, 12 December 2017, 21:55:05 | Message # 51
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
just kidding :D, svaka mu cast ako je tako
Zato rekoh da cemo videti, to je samo moj utisak smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
SacDate: Tuesday, 12 December 2017, 22:56:10 | Message # 52
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ovde imas sve epizode: http://itswatchseries.to/survivor/season-15

P. S. Hvala na odgovorima. biggrin


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Tuesday, 12 December 2017, 22:56:27
 
anchyDate: Wednesday, 13 December 2017, 00:04:54 | Message # 53
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Nema na cemu smile

Inace, citam sad teme ljudi koji su ispali pre mene... Bas je bilo dosadno na pocetku kad nije ni bilo takmicara biggrin
Lilake, totalno pogresno si procenila moje javljanje posle tvog izbacivanja - zasto bih se pravdala nekom ko je u istom krugu glasao za mene? smile Ono sto sam napisala, to sam zaista i mislila - da je bila dobra borba, a pritom i smesna, jer je kao postojao zajednicki neki drugi dogovor, a svi se prave ludi kad su krenuli da iskacu tvoji i moji glasovi biggrin I da, rekla sam da to mora nekad da krene, da bih te malo utesila. I jos rekoh cucemo se mi ovako, jer se i jesmo cule nevezano za survivor, doduse, nista preterano, ali jesmo. Kad ono, medjutim - block biggrin Nisam to ocekivala, ali sam makar bila spremnija na Boletovu reakciju biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DžejkobsDate: Wednesday, 13 December 2017, 01:37:39 | Message # 54
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote anchy ()
Bolest - ne znam puno o njemu, nismo mnogo kontaktirali, ali to sto me je izbacio sa fejsa, jer misli da sam glasala za Duxa (a u stvari sam za Matiju) i sto mi pritom govori da se u mojoj maloj bocici drzi govno za analizu :D, mi dosta govori o njemu.


Na ovo za malu bocu i analizu sam izvristao biggrin Ljudi ce misliti da sam samo bitter i da samo njega napadam ali ovo mi je upalo u oko od silnog citanja ovde biggrin
 
anchyDate: Wednesday, 13 December 2017, 09:23:32 | Message # 55
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Izvristala sam i ja biggrin Pricala sam i drustvu tu anegdotu i svaki put izvristim biggrin Videcete vec, okacila sam sliku kad sam glasala za njega smile

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 13 December 2017, 12:29:59 | Message # 56
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Ja sam odlican,kakvi su pojedini ovde bili kad su izbaceni biggrin :D Znaci Ancy trebao sam te blokirati odma biggrin
 
lilakeDate: Wednesday, 13 December 2017, 13:37:21 | Message # 57
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Comic relief ljudi moji.

Ana, mi smo znali da si sa duxom i dzojbericom čim je dux rekao da ne izbacimo tebe nego dzejkobsa.


Message edited by lilake - Wednesday, 13 December 2017, 13:50:15
 
anchyDate: Wednesday, 13 December 2017, 19:33:34 | Message # 58
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Stvarno? E tad ja nisam verovala biggrin Jeste mi ponudio savez tada, ali sam mislila da je to samo fora da biste me se zajedno resili kad vam vise ne budem trebala smile

Nisi trebao, Stefko, i hvala ti na tome smile Ovo je samo igra smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
lilakeDate: Wednesday, 13 December 2017, 20:29:03 | Message # 59
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Kad smo čuli da nam dolaziš, oni su se prvi uzjogunili i bio je dogovor da čim idemo na plemenski, glasamo za tebe. Dalje znaš kako je išlo, ali je bila jasna situacija. Mislim, dux je ustvrdio da se uopće ne čuje sa dzojbericom i da nisu ni u kakvom dogovoru, ali to je isto bilo preprozirno smile
Pokušala sam stupiti u kontakt s tobom još nakon prve ili druge igre, ali i sama znaš da je ta komunikacija bila prilično hladna i onda kad sam čula način komunikacije između vas troje, znala sam da nema šanse da budeš u "mojim" brojevima tj u mom savezu i da vas troje idete na mene. Zbog toga sam htjela preduhitriti "napad", ali nije prošlo. Ekenas5 je bio dogovor od prije nego si stigla u naše pleme, zbog toga sam tako pisala onaj post pa je ispalo da sam bahata ili nešto. cool
 
anchyDate: Wednesday, 13 December 2017, 21:09:06 | Message # 60
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ne znam, ja sam iz onoga sto si rekla da je Stefan obrisao poruke skontala da hoces na mene, i zato sto sam to cula od Nikole, a on od Matije... A i ne znam sto mislis da nam je nesto bila hladna komunikacija, ja na pocetku bas nisam mogla da verujem nikome od vas, pa ni Duxu i dzejkobsu koji su mi najvise pisali. Prosto mi je pozicija bila takva. A cak sa tobom sam najmanje pisala o igri, vise smo pricale stvari iz zivota, sto mi je bilo totalno ok, na kraju krajeva, ne mozemo ni svi biti saveznici u igri smile A van igre mozemo pricati uvek. Bar sam tako mislila biggrin

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 14. emisija (anchy)
Search: