10. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 10. emisija (bennyo)
10. emisija
ivana123Date: Thursday, 24 May 2018, 10:29:47 | Message # 16
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
U suštini, plan vam je bio isti koji smo i mi verovali da imamo (da se što više oslabi suprotno pleme kako bi u Ujedinjenju stvari išle glatko po vas), sobzirom da smo se i mi svi dogovorili da se držimo zajedno i idemo protiv vas plavih, samo što su oni koji su ostali u zelenom bili u malo boljoj poziciji, tako da, sa kim god da ste se dogovarali, sad ti je i više nego jasno da nikad i nije planirano da to i stvarno bude tako. U suštini sve nas je zeznulo par osoba (kao i tebe sad).

Samo, Maski je devojka, čisto da znaš i takođe se nadam da će ići što dalje u igri. biggrin


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
tiksiDate: Thursday, 24 May 2018, 10:29:47 | Message # 17
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nista ja ne razumem, evo bogu mi. Mozda je bolje i ne pisati mnogo, ako ovo uopste ima nekog logickog smisla, jer su infoi poceli izgleda da cure iz publike, a ko to i zasto radi, ne znam.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ivana123Date: Thursday, 24 May 2018, 14:33:45 | Message # 18
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Iako mi jedna stvar nije jasna (mada razumem da si se razočarao ranije i prestao aktivno da učestvuješ). Ne znam tačno ko ti je ispričao to da hoće Maski da izbace, ali zašto nisi pokušao da stupiš u kontakt sa drugom stranom i proveriš o čemu se radi?

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
bennyoDate: Thursday, 24 May 2018, 21:14:44 | Message # 19
Sergeant
Group: Publika
Messages: 21
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Iako mi jedna stvar nije jasna (mada razumem da si se razočarao ranije i prestao aktivno da učestvuješ). Ne znam tačno ko ti je ispričao to da hoće Maski da izbace, ali zašto nisi pokušao da stupiš u kontakt sa drugom stranom i proveriš o čemu se radi?

pa ako izbacuješ aktivnog člana, osobu koja ima znanje, osoba koja ima ogromne šanse biti pobjednik zašto je onda izbacuješ? a pored neaktivnih osoba postoje ljudi koji samo pametuju a ne učestvuju u igri, zašto se oni ne izbacuju iako su predlagani da se izbace? niko nije glup da ne zna zbrojit dva i dva wink
 
ivana123Date: Thursday, 24 May 2018, 21:18:12 | Message # 20
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Nisi me razumeo šta želim da pitam (inače mi je potpuno jasno to što pokušavaš da kažeš), ali mislim da bi joj mnogo više pomogao da si ostao u igri i možda joj čak i rekao o toj zaveri. smile

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Thursday, 24 May 2018, 22:26:02
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 10. emisija (bennyo)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: