11. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 11. emisija (TheGuardian)
11. emisija
TheGuardianDate: Sunday, 27 May 2018, 14:47:47 | Message # 16
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Volim i ja tebe Ana kiss
 
troyaDate: Sunday, 27 May 2018, 18:02:25 | Message # 17
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Poznavati ljude u RL, prednost ili mana? biggrin
 
tiksiDate: Sunday, 27 May 2018, 21:06:52 | Message # 18
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote troya ()
Poznavati ljude u RL, prednost ili mana?

biggrin 

ja licno preferiram da poznajem nekog i u RL, a kako drugi ne znam. 

Bogato ovo ispadanje informacijama biggrin Milane angry


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
TheGuardianDate: Sunday, 27 May 2018, 23:18:35 | Message # 19
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Quote troya ()
Poznavati ljude u RL, prednost ili mana?
Pa zavisi koliko ko koga poznaje dobro, ali na pocetku je definitivno prednost, mana postane tek kad se to procuje pa se ljudi oko toga okupe protiv vas, kao sve stvari ima i dobre i lose strane.

Kad smo vec kod poznavanja RL, posto se vec potencira da ja znam neke ljude, red bi bio da se izbalansiraju tasovi i da  kazem da se znaju i drugi ljudi RL, najpre Petar, Killy i Elio. Eto da zabiberim malo pricu kad su se vec ljudi zalili da im nisu dovoljno zanimljiviji moji odgovori. Meni se sad obilo o glavu sto sam znao nekoga RL jer me je ta osoba izdala i udruzila se sa drugima.
 
TheGuardianDate: Sunday, 27 May 2018, 23:23:56 | Message # 20
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Quote tiksi ()
ja licno preferiram da poznajem nekog i u RL, a kako drugi ne znam. Bogato ovo ispadanje informacijama Milane
   Ej, ne kradi mi 5 minuta slave :P dovoljno mi tesko pala izdaja, hahahahah. KOje informacije jos zelis da ti kazem, bicu otvoren kao biblioteka :P
 
DžejkobsDate: Monday, 28 May 2018, 00:26:43 | Message # 21
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote troya ()
Poznavati ljude u RL, prednost ili mana?


Ako odigraš kao Tic i Urke i da te niko ne provali celu sezonu koliko si blizak onda je prednost. Poverenje je ključ u ovakvim igrama. Bar je to moje mišljenje. smile


Message edited by Džejkobs - Monday, 28 May 2018, 01:16:07
 
Tic-TacDate: Monday, 28 May 2018, 00:31:42 | Message # 22
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Žao mi je što si ispao jer si se baš trudio i možda i najbolju igru imao u tom ETF društvu. Smatram da su sami hostovi pogrešili što su uopšte dopustili da vas četvoro koji ste dobri prijatelji privatno igrate u istoj sezoni zajedno jer je to ogromna prednost u odnosu na ostale igrače koji igraju solo i treba da grade poverenje između sebe tokom sezone, a koje verovatno nikada neće biti toliko jako kao između vas četvoro. Da zanemarimo taj troyin fijasko, imali ste igru u šaci od starta, ali vaša je greška što ste se oslonili samo na to i sve ostale igrače marginalizovali. Tako da je samo bilo pitanje vremena kada će ostali sabrati dva i dva i napraviti potez protiv vas. Ali voleo bih da te vidim u nekoj drugoj sezoni i u drugačijim okolnostima.

A ne sviđa mi se što si pokušao da zabiberiš igru tako što si izmislio da se i drugi ljudi poznaju privatno. Tj. barem za Elia znam praktično svaku osobu sa kojom se druži i gore pomenuti forumaši sigurno nisu među njima. Kontam da si iznerviran zbog ispadanja (i ja bih bio), ali ne sviđa mi se ovaj način da pokušaš da dolijaš ljudima koji su te pobedili u igri. Pretpostavljam da hoćeš da pomogneš nekako svojim ETFovcima, ali pusti ih neka se sami koprcaju. Eto, ne volim da se mešam, ali ovo mi je baš bilo trn u oku.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Tic-TacDate: Monday, 28 May 2018, 01:01:17 | Message # 23
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Ako odigraš kao Tic i Urke i da te niko ne provali celu sezonu koliko si blizak onda je prednost.

Jesmo bili bliski, ali u tom trenutku se nismo još ni upoznali uživo. To je zapravo i ono što najviše volim kod ove igre, kada nisi siguran da li nekome možeš da veruješ i igradiš poverenje tokom same igre.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
DžejkobsDate: Monday, 28 May 2018, 01:10:24 | Message # 24
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Znam da niste pošto si to napomenuo ali 4 godine dopisivanja je opet urodilo plodom da imate takvu vrstu poverenja :). I drago mi je da jeste jer smo tako dobili sezonu za pamćenje smile
 
papi_gm993Date: Monday, 28 May 2018, 01:20:32 | Message # 25
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Primetio sam po prethodnim sezonama da to u vecini slucajeva ipak nije prednost

Financially free means being able to change the world
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 11. emisija (TheGuardian)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: