14. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 14. emisija (Petar)
14. emisija
PetarDate: Tuesday, 05 June 2018, 22:21:43 | Message # 16
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Pa dobro, svako ima svoju igru. Neki ne urade ništa i uđu u finale.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
JasonDate: Wednesday, 06 June 2018, 06:35:07 | Message # 17
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Juuuuuuu  biggrin
 
YoungWolfDate: Wednesday, 06 June 2018, 09:03:35 | Message # 18
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote tiksi ()
You must be shapeless, formless, like water. When you pour water in a cup, it becomes the cup. Become like water, my friend.

 
PetarDate: Wednesday, 06 June 2018, 10:29:20 | Message # 19
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Iskoristio bih priliku dok je spotlight još uvek na meni samo da publici objasnim još nešto, a što nisam planirao da ponavljam i ne bih, da mi ptičica nije šapnula šta se sada priča u tajnim četovima.

Dakle, osoba odgovorna za moje izbacivanje je jedino statista Acestas, zapamtite to. Pojavio se lažov Joca sa pričom da nas je sve provalio i da je zato dao maski tajni, i čak je predvideo da ću ja glasati za njega. Lažov Joca je, izgleda, proročica Babu, pa mu se javilo u kugli ko će šta uraditi. Dečko me je skroz razočarao, a njegove tvrdnje nemaju dodira sa zdravim razumom. Zar nije sumnjivo da je sam predvideo čitav plemenski? Pa osoba sa minimumom zdravog razuma bi provalila da je reč o lažovu.

Takođe, lažov Joca je rekao da bi ovog momenta potpisao da maski pobedi. Jer je "gotivna". Mislim da takva osoba nema šta da traži u finalu Survivor-a, a kamoli da pobedi. Odustao je jer zna da mu je finale maksimum pored maski i to mi je baš jadno.

Tako da svi koji navijate za maski, ne brinite. Joca joj osigurao pobedu. Tačnije, serviraće joj na tacni.


Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on


Message edited by Petar - Wednesday, 06 June 2018, 10:30:18
 
TheGuardianDate: Wednesday, 06 June 2018, 11:59:57 | Message # 20
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Sad zvucis kao nasi politicari xDDDDD
 
YoungWolfDate: Wednesday, 06 June 2018, 14:19:23 | Message # 21
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Nekako sa ispadanjem TheGuardiana izgubio sam interesovanje. Kao sto Ivana jednom rece, ovde ce trebati dosta da se pohvata ko koga kako zna. 

A, da, Petre, chill out... Mislim, sve je ovo igra... Mene su Papi i Maski izbacili, pa mi je Papi postao sjajan drugar, a za Maski navijamo.
 
ivana123Date: Wednesday, 06 June 2018, 14:34:37 | Message # 22
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
To sam napisala u komentarima publike nedavno, sobzirom da se konstantno potencira informacija da se Elio, Petar i Killy znaju i RL, a koliko znam to nije istina (ili nek me Petar demantuje, pošto sad ima priliku   ). Što se interesantnosti sezone tiče, možda to zavisi i od toga na čemu ti je glavni fokus u igri, meni, na primer ništa manje nije interesantnije, sobzirom da me još više zanima šta će biti do kraja (a koliko je blesava sezona, ne bi me čudilo da ovde ne bude kraj ludim scenarijima).

A slažem se i za ovo dalje, mislim da nema potrebe za bilo kakvom količinom "zle krvi" (da tako nazovem), ipak je, na prvom mestu sve ovo samo igra. smile


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Wednesday, 06 June 2018, 14:36:57
 
tiksiDate: Wednesday, 06 June 2018, 15:12:04 | Message # 23
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Petar ()
Joca joj osigurao pobedu. Tačnije, serviraće joj na tacni.


Pa to je tako leepo <3 Maaaada ,mislim da ima jos da se igra.

Trenutno je zanimljiva Chrisova pozicija u igri i bas me zanima u kom pravcu ce to da ide, tacnije tek sad mi je postalo bas zanimljivo. Sto se tice Maski da ne komentarisem previse jer ovde izgleda zidovi imaju usi, a na neki cudesan nacin je cak bitno i ko se kome od publike svidja, ali fascinira me sto su joj cak 2 igraca dala HII, odigrano je 3 na njeno ime i ne znam da li se to ranije nekada desavalo.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
PetarDate: Wednesday, 06 June 2018, 19:39:03 | Message # 24
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ne znam nikog iz igre u RL.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
LaraCroftDate: Wednesday, 06 June 2018, 19:57:52 | Message # 25
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
fascinira me sto su joj cak 2 igraca dala HII, odigrano je 3 na njeno ime i ne znam da li se to ranije nekada desavalo.

Debelo je prevazisla moje spasavanje u VS China od strane Polly i Ethana.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Wednesday, 06 June 2018, 20:47:20 | Message # 26
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
prevazisla moje spasavanje u VS China

Mozda je tu samo jedan HII iskoriscen, ali je to ipak spasavanje Lare Croft, a to nije mala stvar tongue


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Thursday, 07 June 2018, 07:21:08 | Message # 27
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Mozda je tu samo jedan HII iskoriscen, ali je to ipak spasavanje Lare Croft, a to nije mala stvar

Sprema Spilberg film "Spasavanje redova LA RAjana", pa zato kasni sa nastavcima Avatara smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 14. emisija (Petar)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: