Reunion Show - Page 53 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 7 - New Zealand: A Fresh Start)
Reunion Show
ChrisKellerDate: Sunday, 01 July 2018, 19:23:18 | Message # 781
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Maski ()
Ce ici neo danas na rodjemdan astala btw?
ja neee xd
mada moramo jednom avalooon xd


Can't stop, so shut your mouth
 
LaraCroftDate: Sunday, 01 July 2018, 19:26:41 | Message # 782
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Takodje i da se obavezno napise ko je od starih doveo koga od novih takmicara, da znam kako da se postavim pred neki naredni VS ili neku slicnu igru tongue

#oprezjemajkamudrosti


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Sunday, 01 July 2018, 19:27:40 | Message # 783
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Mogao bi Troya na kraju da uporedi takmicare sa nama starima (cija igra podseca na koga), neki njihov potez sa potezima nas starih takmicara...

To nikad ne izadje na dobro, a i tesko ih je uporediti, ima jedinstvenih takmicara biggrin
 
MaskiDate: Sunday, 01 July 2018, 19:29:03 | Message # 784
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
ja neee xdmada moramo jednom avalooon xd


Pfft bzvz...
A i tajavalon samo obecavate za sad ni a od avalona nisam videla...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
ChrisKellerDate: Sunday, 01 July 2018, 19:44:09 | Message # 785
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Maski ()
Pfft bzvz...A i tajavalon samo obecavate za sad ni a od avalona nisam videla...
biceee
kad prodje julski rok ;P


Can't stop, so shut your mouth
 
KillyDate: Sunday, 01 July 2018, 20:05:37 | Message # 786
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Ja imam samo još jedan ispit 8. jula and I am freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

お前はもう死んでいる
 
MaskiDate: Sunday, 01 July 2018, 20:14:25 | Message # 787
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
pih kad su vam sjebani prioriteti...
birate obrazovanje umesto boargameova...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
stingemmmDate: Sunday, 01 July 2018, 20:16:57 | Message # 788
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ja sam doveo Muminu, Kelera, Guardiana i Aleksumila(tj. to su ljudi koji su preko mene upali u forumaško društvo, ne znam tačno ko je koga zvao u sezonu, a ja ih svakako više od dvoje ne bih ubacivao), Tic je doveo Elija, Džejkobs Kilija i to je to od onoga što ja znam. Dosta drugih ljudi je Tiksi dovukla koliko sam upućen, ali svakako će bolje hostovi da kažu

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
anchyDate: Sunday, 01 July 2018, 20:27:07 | Message # 789
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Sac ()
Da ovca nema noge bila bi oblak.
heart 

Evo da i ja prozborim po koju o igračima, ali ću samo o aktivnim biggrin

Splash - Jak u igrama, izbačen prerano, jer se dosta ljudi znalo, a i sa druge strane, on nije radio uopšte na socijalnoj igri. Inače mu se VS baš svideo. Zanimljivije bi bilo da je dogurao do ujedinjenja.

YoungWolf - Slična priča, jako mu se svideo VS, iako mi na početku nije delovao previše zagrejano. Imao je više socijalne igre od Splasha (što nije teško lol ), ali moglo je još malo više. Nesrećom ispao zbog tajnog imuniteta, ne znam zašto tad nisu delili glasove na Maski i Papija.

papi_gm993 - Veoma borben od početka, baš mi se svidela zagrejanost za igru, nalaženje tajnog, dobijanje duplog glasa i igranje sa njim biggrin Nažalost, prerano ispao zbog RL poznanstva.

ivana123 - Naš novoizglasani porotnik biggrin Dobro se držala sa jednim savezom pre mešanja i sa drugim posle, ali pored slutnji da u tom savezu postoji nešto više, nije povukla nikakav potez, što se ispostavilo kao greška.

bennyo - Prezanimljivo mi je bilo što namerno nije glasao, jednostavno sam mislila da je u zemlju propao, kao i ostali neaktivni takmičari. Druga priča je što se ni posle nije pojavio uopšte biggrin

TheGuardian - Preživeo krug više zbog bennyo-a. Jak u igrama, ali nažalost je došlo do izdaje. Jednostavno je igrama stavio sebi metu na čelo, a uljuljkao se u top 5 priču. Mislim da bi bolje prošao bez RL poznanstva.

Mumina - Kao što rekoh i u njenom povratku, moj apsolutni favorit pre početka igre, kao i na početku kada sam videla kako se lepo skontala sa članovima plemena i da već ima savez, što sam i očekivala od nje biggrin Imala je i odličan potez izdavanja Maski i Papija, ali u tom nekom periodu je prestala da mi bude favorit, jer je generalno DPPETF bagra nonšalantno igrala, očekujući garantovani top 5 i to mi je bilo dosadno i nije mi se svidelo. Svakako Muminica u nekom drugom VS-u bar do finala  heart 

Petar - Moguće da je imao genijalan plan u glavi, ali nije ga baš ostvario. Prosto bi bilo suviše lako. Klasičan provokator, bez koga ova sezona ne bi bila ista biggrin Jedva sam čekala da bude izbačen da skonta da i nije bio neki mastermind biggrin

ChrisKeller - Bilo mi je presmešno kad je glasao za Balegu, a i predrago za njega kad je Petar ispao. Drago mi je što nije otprilike odustao kad su ispali svi njegovi, nego krenuo da pokušava nešto, mada je realno bilo malo kasno. 

Acestas - Klasičan statista i Petrov potrčko, bar je tako izgledalo sve vreme. Dok nije obelodanio da je shvatao da njemu tu nema mesta i odlučio da izda Petra. To jeste bio odličan potez, ali pošto se ranije nije mnogo udubljivao u igru, nije znao odnose u igri i nije bio svestan da je jedini izbor za izbacivanje ako Elio uzme u sledećoj igri imunitet, što se i desilo.

Elio - Dosta dugo igrao na dve stolice i jako mu je dobro išlo. Bennyo ga spasio obelodanjivanja izdaje za jedan krug. biggrin Kasnije se on uljuljkao u top3 priču sa Petrom i Killy-jem i to mu se obilo o glavu. Osvajao imunitete, stavio time metu na sebe. Da li bi i u poslednjoj igri on uzeo Imunitet i birao koga će voditi u finale, nikad nećemo saznati.

JocaJuve94 - Joca jak u igrama, ali sam imala utisak da ne obraća puno pažnje na stratešku igru i da ide sa Eliom, Petrom i Killy-jem, pa dokle stigne. Drago mi je što me je demantovao pred kraj, kada mu je Killy poklonio tajni imunitet.

Maski - Veoma borbena, što se videlo još od prve igre, kada su svi već poludeli od koordinata i njihovih kombinacija biggrin Bukvalno se digla iz pepela posle ispadanja Papija i kada je shvatala da je sledeća. Ni u jednom trenutku nije odustala, iako je ostala bez ikog "svog", bila u senci etf-ovaca, izgradila odnose sa Jocom i Killyjem i to ju je i dovelo do finala. Kad je Mumina prestala da mi bude favorit, to je postala Maski biggrin Sve do trenutka kad je...

Killy dao Joci svoj tajni imunitet. Od tada sam navijala za njega biggrin Igrač iz senke. Stvarno niko nije očekivao neki specijalan potez od njega, a povukao je najbitniji i pritom se prikrio. Nikad nije bio ugrožen, što isto dosta govori o njegovoj igri. Zaslužena pobeda  hooray


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
troyaDate: Sunday, 01 July 2018, 20:30:42 | Message # 790
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ana je dovela Aquilusa biggrin sve ostale smo nalazili random

Osim Petra i Ivane sa kojima smo Ana i ja igrali GOT
 
TheGuardianDate: Sunday, 01 July 2018, 20:34:50 | Message # 791
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Meni su obecane neke pare nakon svega ovoga
 
ivana123Date: Sunday, 01 July 2018, 20:48:38 | Message # 792
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote troya ()
Osim petra i ivane sa kojima smo Ana i ja igrali GOT

Dovoljno bi bilo i da si napisao da se znamo sa drugog foruma, na koji si "nabasao" u potrazi za učesnicima za prethodnu sezonu.  biggrin 

Drago mi je što sam bila deo ovako zanimljive i, u isto vreme lude sezone, iako sam, što sticajem okolnosti, što mojim neodigravanjem nekih poteza, ispala ranije nego što sam se, u neku ruku nadala. Iako sam pre prijave razmišljala da li da se prihvatam učešća (sobzirom da sam uspela da iščitam sve prethodne sezone i ispratim VS China), nije mi žao što sam odlučila ovako. Sve u svemu, mogu da kažem da je bilo zabavno, uz dosta sjajnih ljudi..Takođe sve pohvale troyi i anchy na vođenju sezone i igrama (većinom su mi se dopale). smile


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
tiksiDate: Sunday, 01 July 2018, 21:01:35 | Message # 793
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Meni je najdraze da se ovo uopste realizovalo, jer nas par koji smo trazili ucesnike zna koliko je taj proces imao uspona i padova, ponekad smo mislili da smo beznadezni, a vec par trenutaka kasnije da cemo imati za 2 dana jos 100 super ljudi za ovo. Nekada intenzivnije trazila, nekad manje intenzivno, na kraju sam se iskljucila zbog gubitka bake, fokusirala potpuno bezuspesno na zene, rl velike avanturiste i dovela 3 učesnika: Mazu, Papija i Acestasa. Takodje mislim da ima ljudi za jos jednu sezonu novajlija, koji su se kasnije javili.

Za Mazu je upadljivo bilo to da je sredio net 2 dana nakon sto je ispao, Papi je opravdao moja ocekivanja i mislim da bi daleko dogurao u nekoj drugoj prici, dok sam od Acestasa ocekivala vise i stvarno i dalje mislim da je neko ko moze jako puno da pokaze u ovoj igri, da se vise usmerio na ovo, mada ga jeste smarala odredjena jezicka barijera.

Ugl jako mi je drago da smo stekli ovako nove zanimljive forumase i da je u sezoni, uprkos svim ovim problemima, bilo dosta zara i dinamike.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MaskiDate: Sunday, 01 July 2018, 21:03:36 | Message # 794
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Teheh dopada mi se anchin sve dok prelaz biggrin

You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
YoungWolfDate: Sunday, 01 July 2018, 21:03:57 | Message # 795
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Mene je anchy dovela i drago mi je zbog toga... Ne znam kako je do mene dosla... Pretpostavljam preko Pab Kviza...

Nazalost, da... Anchy je u pravu, ali meni je pocetak sezone bio izuzetno klimav zbog porodicnih problema. Kada sam otisao u PG nisam imao mozga ni za sta sem za malog brata kojem su dijagnostikovali Hodzkinov limfom. Pa je onda cela porodica ocekivala detaljna objasnjavanja od mene. Zato sam i ispao iz koloseka oko toga sta je ko gde radio. Nije to izgovor, daleko od toga, brat je sad super, ziv i zdrav, ima 100 godina da napuni, samo sam sebi dozvolio da ne mislim o stvarima o kojima bih inace itekako bio svesan.
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 7 - New Zealand: A Fresh Start)
Search: