Emisija 1 - Kacha,JocaJuve94,Ethan Morasca i Džejkobs - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 1 - Kacha,JocaJuve94,Ethan Morasca i Džejkobs
Emisija 1 - Kacha,JocaJuve94,Ethan Morasca i Džejkobs
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 08:59:14 | Message # 16
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Jos jednom tri poena za njih. Nisu toliko losi koliko se cinilo.

Tokom leta spavam :
a)u pidžami
b)u donjem vešu
c)bez odeće

*EthanMorasca – b - Morasca leti spava u donjem vešu. 

Kacha - b) pretpostavljam u donjem vešu, još iskreno nisam upoznala muškog koji po ljeti spava u pidžami, a s obzirom da ujutro prvo vježba mislim da bi to bilo dosta nezgodno s letećim dijelovima tijela, da je gol xD
JocaJuve94 - b...cini mi se da zivi sa cimerom pa je onda malo neprihvatljivo totalno go...a ne deluje kao osoba koja nosi pidzamu
Džejkobs - b

Đavolji advokat – Ja mislim da on spava obučen bar mi tako deluje .



 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 08:59:32 | Message # 17
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Jedan poen samo za Dzejkobsove strahove.

Najviše volim da u životu imam nekog s kim mogu da podelim svoje :
a)snove
b)suze
c)strahove

*Džejkobs – c ( traume :P )

Kacha - c) ako nešto drugo odgovori - laže :P ne, mislim može bit bilo šta od tog troje, ali ja mislim da bi najviše volio imat nekog za podjelit strahove..
JocaJuve94 - b...od kralja melanholije se ocekuje ovaj odgovor
EthanMorasca – b - Jao, ovo je baš teško. Ima Jakov taj blagi depresivni vajb, ali opet ne znam šta mu je važnije. Snove nekako uvek možemo da podelimo sa nekim, a za suze i strahove je potrebna veća bliskost. Neka budu suze
Đavolji advokat – Delio bi on nešto drugo ali nećemo o tome sada.

 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 08:59:47 | Message # 18
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Dva poena za postenje ove mlade dame.

Da li ste se ikada besplatno ušunjali u bioskop?
a)da
b)ne

*Kacha - b) nisam ne, previše mi je neugodno za tako nešto, iako obavezno u kino švercam grickalice i cugu (kad stvarno pretjeruju s cijenama)

JocaJuve94 a - ...a ko nije....bar pokusao....eventualno uspeo...
EthanMorasca – b - Mislim da nije. Nismo mi sad neka generacija koja nije izbijala iz bioskopa, skidali smo s neta filmove za koje nismo imali da ih gledamo u bioskopu. :‘D
Džejkobs – b

Đavolji advokat – Ja nisam ali ova devojka možda jeste. Chris Keller sigurno jeste.


 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:00:09 | Message # 19
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Verovatno bi imali i ova dva poena da nije ostao zakljucan.

Da li ste ikada popili piće u restoranu,kafiću... a da ste otišli i niste ga platili?
a)da
b)ne

*JocaJuve94 a - OSTAO SAM ZAKLJUCAN U KAFICU JER JE KONOBAR ZABORAVIO NA MENE I MOJU DEVOJKU, PA SMO MORALI DA OTKLJUCAMO REZERVNIM KLJUCEM ...usput, besplatno pice hehe

Kacha - a) mislim da je… takav mi je tip da mislim da bi tako nešto napravio samo da vidi ako se može izvuć :P
EthanMorasca – a - Mislim da jeste, ima dosta nekih priča iz izlazaka, dosta njih uključuje brdo alkohola, tako da se verovatno jeste nekad desilo.

Džejkobs - b
Đavolji advokat – Ma gde nije. Možda je i Maski sa njim bila tada.



 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:00:28 | Message # 20
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Bez poena za stidljivog Ethana.

Da li ste se ikada kupali goli na javnom mestu?
a)da
b)ne

*EthanMorasca – b - Nikad. Previše sam stidljiv za to. 

Kacha - a) vjerujem da je, već sam rekla da je otvorenog uma haha
JocaJuve94 - a....nocno kupanje neko...sigurno...
Džejkobs – a
Đavolji advokat – On nije ali jeste stingemmm. Javila nam jedna ptičica.

 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:00:52 | Message # 21
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Dva poena za neprekidanje !

Da li ste ikada prekinuli nekog u toku seksa?
a)da
b)ne

*Džejkobs - b

Kacha - b) ahahahah ne vjerujem da je ikoga PREKINUO, a ako je sigurna sam da se izvinuo xD <3
JocaJuve94 - b, rodjenog brata bar nije....a ostale, deluje kao covek koji se najavi..

EthanMorasca - a - Verujem da se jeste desilo. Ima nekoliko braće i sestara, možda se nekada vratio kući pre vremena dok je neko od njih bio sa devojkom/dečkom. 
Đavolji advokat – Možda je i sam sebe . Ne bi me čudilo.


 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:01:17 | Message # 22
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
KORPA ZA VEŠ

Kacha– guardian.. pa kao na neki pjesnički način, njemu iznosim svoj „prljavi veš“ (misli, nerviranja, probleme i slično) xD
JocaJuve94– inter, znaci troya
EthanMorasca – Tiksi, zato što je mama i sigurno se neprekidno petlja sa gomilom veša.
Džejkobs – Lavica88
 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:01:30 | Message # 23
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
AVA KARABATIĆ

Kacha– maski.. isključivo po boji kose, nikavih drugih sličnosti hahah
JocaJuve94- Kacha to je ta CRO povezanost
EthanMorasca – Recimo Joca, ima bisere ponekad.
Džejkobs - tiksi
 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:01:43 | Message # 24
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
HLADNOĆA

Kacha– jocajuve94, koji mrzi hladnoću SKORO koliko i ja
JocaJuve94- Tiksi, njoj je zima romanticna a hladnoca mi je isto sto i zima
EthanMorasca – ChrisKeller. <3
Džejkobs – The Guardian
 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:02:00 | Message # 25
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
BIČ

Kacha– ethan, kad već voli dominaciju
JocaJuve94- Ancy, ne znam zasto...al ona...nekako...
EthanMorasca – Tiksi. <3
Džejkobs - anchy
 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:02:14 | Message # 26
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
VAMPIR

Kacha– anchy, sisala mi krv tijekom/nakon vs-a xD
JocaJuve94- Keler, ima to belilo neprirodno...
EthanMorasca – Magdalena, pobedila je u VS: Vampires. :‘D
Džejkobs – Chris Keller
 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:02:33 | Message # 27
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline

Kada biste imali izbor da pozovete na večeru bilo koju osobu na planeti, koga biste odabrali?

Kacha - Oprah winfrey… ona uvijek nešto dijeli, možda bi i mene kojim autićem iznenadila haha

JocaJuve94 - Zavisi da l bih hteo ozbiljan razgovor sa nekim filozofom, neki kreativni razgovor sa umetnikom ili reziserom, dal bih zeleo da saznam novosti u nauci, dal bih samo zeleo da se izgubim u pogledu Alesandre Ambrosio...
Neka bude da bih trenutno zeleo razgovor sa direktorom Airbus-a, posto zelim da cujem njegove prognoze o vazduhoplovstvu...

EthanMorasca - Lana Del Rey. :‘D

Džejkobs - Senidah
 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:02:56 | Message # 28
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ako biste mogli da se probudite sutra sa još jednim kvalitetom ili sposobnošću, šta bi to bilo?

Kacha - Želim da mi je potrebno manje sna, i/ili da postanem jutarnji tip osobe… šta ću kad je svijet prilagođen jutarnjim tipovima, a mi nek budemo zombiji

JocaJuve94 - Talenat za muziku, ako je moguce, nekako....bar da ubodem ritam...ne mora ni instrument, samo da budem iole muzikalniji

EthanMorasca - Voleo bih da umem da peeeeevam.

Džejkobs - Sposobnost – da mogu da pevam
 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:03:17 | Message # 29
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Koja je vaša najstrašnija uspomena?

Kacha - Pa ne znam dal je doslovno najstrašnija, al tad sam se možda najviše bojala.. ugl, bila sam u adrenalinskom parku, na jednoj stazi koja je kao najgora (najviša je), inače takve stvari volim, prošla već pola staze i dođem do jednog dijela di je sajla po kojoj hodaš (naravno da si zavezan, ali ne osjećaš se baš presigurno), dođem do pola, pogledam dole i uhvati me napad panike… uglavnom jedno valjda 20 min sam ja tamo stajala (činilo se ko vječnost), hiperventilirala i tresla se.. na kraju sam morala preć, jer je druga opcija bila da me neki bager spušta za što mi je bilo preneugodno.. od tada imam blagi strah od visine haha

JocaJuve94 - Kraljevo, Vidovdan, 2011. Godina....vozim bickil na ugodnih 34 stepena, medjutim kako sam imao probleme sa pritiskom, samo je nesto pocelo da mi se sve pomera, i ja sam lelujao levo desno po ulici...udario me golf, srecom vozac je primetio mene pa je usporio....e najstrasnija uposmena koju imam, je kad on izlazi iz kola, pocinje da se dere,....a ja gledam u kamion iza njega, koji ne usporava, i on udara u golfa, mene vuku po ulici posto se jos nisam pomerio...uhh...na svu srecu nije mi nista bilo, al to ne mogu reci za moj pokojni bicikl

EthanMorasca - Jao, definitivno prvi dan bombardovanja Pirota 1999. U podrumu smo sedeli mama, prababa, pas i ja. Bomba je pala na 100 m od kuće, čula se užasna detonacija i osetili smo nalet vrelog vazduha. Užasno je bilo, krenu mi suze i danas od pomisli na taj trenutak.

Džejkobs - Trauma iz detinjstva (ne bih da zalazim u detalje hvala lepo)
 
JasonDate: Sunday, 03 February 2019, 09:03:54 | Message # 30
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
GLASANJE

GLASATE PUTEM PRIVATNE PORUKE !

Kacha
Ethan Morasca
Dzejkobs
JocaJuve94


Njih cetvoro glasaju poenima 3 - 2 - 1

Svi ostali kako ucesnici sa ostalih vecera tako i publika glasaju poenima 4 - 3 - 2 - 1

Glasovi njih cetvoro bice predstavljeni javno a glasovi ostalih ce biti poznati tek posle finalne emisije.

Glasovi njih cetvoro i glasovi publike i ostalih ucesnika bice prevedeni u poene 4-3-2-1 (ako npr. drugi i treci imaju isti broj poena dobijaju po 2,5 poena) . Maksimalan broj poena je 8. Pobednik je onaj sa najvise poena. Ako bude izjednaceno pobedjuje onaj ko je imao vise poena od publike i ostalih ucesnika.

Glasanje je do srede u 20h kada su i rezultati prve emsiije !

Nadam se da cete glasati za onog ko vam se svideo zbog svojih izjava,ko vam je bio smesan i zanimljiv... a ne sa kim ste inace dobri. Ali i to nije zabranjeno jer smo i dalje u paklu  .


 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 1 - Kacha,JocaJuve94,Ethan Morasca i Džejkobs
Search: