Finale - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Finale
Finale
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:41:23 | Message # 16
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko je najveća “zmija” .(pozicija 1 najveća , pozicija 9 najmanja).
1. kacha – nije neki pokušaj da druge poštedim, nego sebe najbolje znam, pa znam i više svojih „zmijskih“ ponašanja u odnosu na ostale finaliste xD
2. jocajuve – proračunat do bola
3. stingemmm- on je ovako logična zmijica, iako vjerujem da su neke prikrivene zmijice puno gore..
4. chriskeller - ne bi ga opisala baš kao zmijastog, ali paljenje vatre bi se isto moglo svrstati u zmijastu kategoriju, pa eto mu
5. nikolakhait – ne znam ništa o njemu, pa se oslanjam na genetiku i da su on i brat tu negdje po toj karakteristici.. ipak, on manje jer je mlađi pa neiskvareniji <3 :P
6. theguardian – voli skrivat sve, a to mora bit malo zmijasto..
7. dux – ne znam ga, al pretpostavljam da je zmijastiji od preostalo dvoje…
8. džejkobs – ima zmijastu stranu koju voli skrivat i potiskivat
9. roo – on mi baš onako najmanje se uklapa u to… takvo mi je bilo iskustvo iz vs biggrin

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko bi najviše voleo da bude pobednik. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
1. stingemmm – pa ovo odustajanje zbog prevelike konkurencije mi je znak da im je baš stalo, vrijedi za oba brata
2. nikolakhait
3. chriskeller – ne mislim da shvaća baš jako ozbiljno, ali mislim da bi volio pobjedit
4. jocajuve – znam da je vodio neke unutarnje borbe oko glasanja, pa mi se čini da mu je ovo bitno
5. kacha – sebe stavljam u zlatnu sredinu ovaj put, jer sam podjeljenog mišljenja želim li pobjedit… s jedne strane bilo bi „da, super, pobjeda!“, s druge strane mi je već sad dosta priče o tome kako ću pobjedit jer sam žensko, i mislim da bi popizdila kad bi to krenulo, pojačano na ntu, ako bi stvarno pobjedila…
6. roo- mislim da bi mu bilo drago da pobjedi, zbog ovih hejtera biggrin
7. džejkobs – iako mu nije stalo do igre, ipak bi volio pobjedit…
8. theguardian – više se zeza oko svoje pobjede, nego šta ga stvarno briga
9. dux – mislim da je skroz flegma, i da ga boli kurac za ovo xD

U ovom delu emisije se opredeljujete za jednog forumaša iz svakog para i među njima delite 10 poena (10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena i morate se odlučiti za jednog).

Mumina – Maski
0-10 , nije mi neki težak izbor kad muminu nisam nikad susrela u ovim bespućima foruma xD
Young Wolf – papigm_993
1-9 , wolf mi isto ovoliko dao kad je bio advokat, a ja sam osvetoljubiva :P
Lara Croft – Lavica88
1-9, ne znam ni jednu ni drugu, ali lara mi baš ne leži po nekim svojim komentarima…

U ovom delu emisije potrebno je da svako od vas kaže na kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči .

* škorpija – ma bilo šta uz horoskop mora bit Ethan (vageeee xD )
* dvorska luda – gardijan, dvorska luda kad me treba oraspoložit biggrin
* nevernost – auf teško teško, ovdje su svi neki romantici… reć ću troja jer mi se čini kao najmanji romantik, a to me onda asocira na nevjernost xD
* crna ovca – sac, baš ga svi napadaju ☹
* Zoki Šumadinac – jocajuve, jer hejta autotune, a i hipster je koji je daaavno slušao zokija ahahah
* ovca – jel mogu stavit sebe? mislim da sam u vs bila ovca xD
* krastavac – krastavac me asocira na masturbaciju (nije da osobno prakticiram, krastavce preferiram na salatu), što me onda asocira na killya jer kolko sam pohvatala, čovjek ne masturbira :O
* konj- jason, jer je konjina koja je stavila konja i u baraž i u finale xD
* Avalon – maski, ona mi je objašnjavala igru biggrin
* neharizmatičnost – just_vlad, ne znam, sorry, ali da…

A sada je potrebno da svako od vas kaže prvu reč na koju ga asociraju ostali takmičari za večerom (reči ne smeju da se ponavljaju za više osoba , dakle potrebno je osam reči za svakog po jedna ). Za sebe ne pišete reč.

Kacha
NikolaKhait – fejs, doslovno ne mogu uć na fejs bez da mi ga predloži za prijatelja xD
Stingemmm – pička, odnosno opsjednutost istom ovdje na forumu :P
JocaJuve94 – svemir, jer vodimo jako dubokoumne rasprave o teoriji paralelnih svemira i o tome tko smo i šta smo u tim svemirima biggrin
TheGuardian – Lol, njegovo ultimativno i hvalevrijedno strpljenje dok sam feedala i nervirala se <3
Roo – maski, mislim da objašnjenje nije potrebno haha
Chris Keller – emoji, u životu nisam pričala s nekim tko koristi toliko emojija i reactova kao on (a ja ih koristim masu) biggrin
DuX – seks, jer je jedini u baražu odabrao seks umjesto ljubavi, i bio je kvalitetan odgovor
Džejkobs – prokrastinacija, mislim da je napisao više riječi o tome kako mora pisat diplomski, nego što je riječi napisao U diplomskom xD <3

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:42:20 | Message # 17
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Sada je potrebno da kažete koga bi od onih koji nisu u finalu najviše voleli da vidite tamo , a koga najmanje.

EthanMorasca
Killy
Erin Navan
Sac
aleksamil
tiksi
ivana123

Najviše bi htjela vidjet ethana, kad je već izjavio da je opljačkan u našoj večeri hahahh
A najmanje saca, jer nije ozbiljno sudjelovao…

Za kraj treba da se izjasnite zašto baš vi treba da pobedite !
Hmm… iskoristila bi ovu priliku da kažem da mi je draže pošteno izgubit nego nezasluženo pobjedit, pa ako stvarno postoje ljudi koji glasaju po kriteriju spolnog organa, molila bi da me zaobiđu biggrin nisam preko pičke došla ni do čega u životu (osim, bukvalno gledano, do djeteta), pa ne bi ni do pobjede ovdje, hvala biggrin
Za ostale, mislim da sam bila relativno zabavna, da nisam previše dramila, a opet nisam bila ni van svega (umjerenost je vrlina) :P

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:43:29 | Message # 18
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
RO

U prvom delu emisije potrebno je da odgovorite na sledeca pitanja sa DA ili NE.

1.Da li ste ikada pokušali da sabotirate konkurenciju tokom ove sezone ? Ne, nisam s namjerom išao nikog sabotirat da bi ja prošao što bolje
2.Da li ste ikada na pitanja odgovarali onako kako ne mislite da biste se dopali publici ? Ne, sve šta sam mislio sam i rekao odnosno napisao na večerama, nema tu nekih kalkulacija kome će se moji odgovori svidjet, a kome neće
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu? Da, pa mislim da ipak kad se sve zbroji i oduzme da sam zaslužio bit u finalu
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena? Ne, svaka čast svima xD
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite? Pa šanse postoje, ali mislim da nisu velike
6.Da li ste zadovoljni svojim učešćem u ovoj sezoni? Da, ne znam zašto ne bi bio, čak se nisam ni htio prijavit, ali sam nagovoren, i eto ipak usprkos tome motivirao sam se nekako da se potrudim bit što zanimljiviji i čini se da je uspjelo xD

U ovom delu emisije svako od vas se opredeljuje za jednu od opcija.

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? Zatvorenom, puno ugodnije, više opcija i puno više privatnosti, iako bilo bi zanimljivo probat i na otvorenom jednom xD
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? Potpuno nebitno u principu, godine mi nisu bitne toliko, osim ako je baš neka ogromna razlika, no ipak nekako kao da mi starije više leže xD
*brak ili veza bez obaveza? Više sam za brak ako moram baš birat, prije me veza bez obaveza privlačila, ali više ne, a tek mi je 21 godina, jel sve u redu samnom o.O???
*virtuelni ili realni svet? Realni svijet, uvijek, koliko god on nekad usran bio
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ? Pa lijenost, moj omiljeni smrtni grijeh koji mi teče venama <3

U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa po šest ostalih forumaša za večerom , ali ono što se razlikuje od prošlog puta je što MORATE DA RANGIRATE I SEBE tako da treba da date listu od devet osoba !!!

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome koliko su doprineli gledanosti ove sezone. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
1. stingemmm
2. ChrisKeller
3. Kacha
4. Roo
5. NikolaKhait
6. TheGuardian
7. JocaJuve94
8. DuX
9. Džejkobs

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko je najveća “zmija” .(pozicija 1 najveća , pozicija 9 najmanja).
1. stingemmm
2. NikolaKhait
3. ChrisKeller
4. The Guardian
5. Roo
6. Kacha(žena zmijaaa sedi za šankooom, pije svoj viski s ledom, igra se vatrom xD)
7. JocaJuve94
8. DuX
9. Džejkobs
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:44:07 | Message # 19
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko bi najviše voleo da bude pobednik. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
1. JocaJuve94(djeluje kao netko tko bi volio pobjedit doslovno u svemu xD, ima taj neki kompetitivni vajb)
2. TheGuardian
3. ChrisKeller
4. Kacha
5. Roo
6. Džejkobs
7. DuX
8. NikolaKhait
9. stingemmm

Ova zadnja dvojica su se valjda povukli, pa sam ih ostavio sa strane za ovo pitanje

U ovom delu emisije se opredeljujete za jednog forumaša iz svakog para i među njima delite 10 poena (10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena i morate se odlučiti za jednog).
Mumina – Maski 0-10, prvu ne znam, a drugu znam i “previše” <3
Young Wolf – papigm_993 10-0, ovdje kao i prvi duel, jednog ne znam, a prvi je dosta aktivniji na forumu
Lara Croft – Lavica88 3-7, prednost Lavici jer se priključila pokretu povlačenja sa esc-a, što znači da ne tolerira sranja, to je plus

U ovom delu emisije potrebno je da svako od vas kaže na kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči .

* škorpija – stingemmm, barem se tako ponaša xD
* dvorska luda – ChrisKeller, pa to mu je posao na ovom forumu, trolanje i ludiranje xD
* nevernost - ovdje mi stvarno nitko ne pada napamet, ali ajde Killy jer sam čuo da je fino izmuljao nekog u VS valjda xD
* crna ovca – Sac, ne ljube njega baš ovdje čini mi se, sva sreća pa njega nije briga, to je lijepo xD
* Zoki Šumadinac – anchy, spominjala je nešto da joj je on super, sjećam se toga kroz maglu xD
* ovca – ovdje pomislim na sebe, jer tu gdje živim često se može ovca vidjet xD, nitko mi ostali ne pada na pamet iskreno
* krastavac – Jason, ti sigurno jedeš zdravo Leo, pa valjda jedeš krastavce xD, inače asocijacija je kaos, sat vremena sam potrošio na ovom
* konj – opet konj xD, Leo ne ponavljaj seeee, a ja opet moram reći Maski
* Avalon – koliko kandidata lol, čuo sam da ih većina igra to, ali ajde neka bude odgovor Ethan
* neharizmatičnost - Sac, karizme bez, čak i kad se trudi bit zanimljiv, ne uspije mu xD, da se malo uozbilji bio bi puno bolji lik vjerujem

A sada je potrebno da svako od vas kaže prvu reč na koju ga asociraju ostali takmičari za večerom (reči ne smeju da se ponavljaju za više osoba , dakle potrenbno je osam reči za svakog po jedna ). Za sebe ne pišete reč.

Kacha – EMPATIJA, mislim da je ona dosta empatična osoba, što je vrlo lijepa vrlina
NikolaKhait – PRATILJA, prva pratilja stingemmma, ne znam hahah, to mi palo na pamet, shvatite to kako oćete
stingemmm –ZRCALO, kad sam vidio kako je počeo tamo psovat na temi kao da sam sebe ugledao kad poludim na nešto hahaha
JocaJuve94 – NOGOMET, nogometni zaluđenik kao i ja, respekt za to
TheGuardian – PROBLEM, samo neki problemi s njim :/, pogotovo u igricama, dobar je u njima biggrin
Roo
Chris Keller IGROKAZ, on je razvio svoju personu na forumu, uživio se u ulogu i dere on po svome, briga njega, mana ovoga je što ga većina vjv ne shvaća ozbiljno nikad, npr.ja, možda to za njega i nije mana, tko će ga znat lol, ali vjerujem da mu puno sreće donosi kad trola po forumu ljude, pa što bi se reklo neka ga aj xD
DuX - RACIONALIZAM, čini mi se kao racionalna osoba
Džejkobs DRUŽENJE, čim pomislim na njega pomislim na druženje, razgovor,na kvalitetno vrijeme u kojem smo se družili i sprijateljili do kraja
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:45:15 | Message # 20
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Sada je potrebno da kažete koga bi od onih koji nisu u finalu najviše voleli da vidite tamo , a koga najmanje.

EthanMorasca
Killy
Erin Navan
Sac
aleksamil
tiksi
ivana123

Najviše tiksi iako nije ni Ethan loš kandidat, ali ipak tiksi, msm da bi davala zanimljive odgovore, a najmanje Saca, mislim da ovdje objašnjenje nije potrebno

Za kraj treba da se izjasnite zašto baš vi treba da pobedite !

Pa ono kao možda zato da ne ispadne da sam se uzalud spuštao nekad na razinu amebe i papučice kako bi zabavio forumsku masu, iako bilo je zabavno moram priznat, te kao neke svađe, drame, prozivke i tako, provocirao sam ljude, ljudi su provocirali mene, i sve super na kraju, konačni rezultat više manje, šta god, već sam igrao ovu igru na drugom forumu sad već davne 2017. godine također u organizaciji Leonarda DiBrkanlića, i mogu reći kako je ovdje bilo puno zabavnije xD, kakvih sve ovdje forumskih likova ima pa ovo je genijalno jbt, drago mi nakraju što sam se prijavio opet da igram.
P.S. nove naučene riječi : čepljenje, baronisanje, kajmakarenje <3

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:46:12 | Message # 21
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
STINGEMMM

U prvom delu emisije potrebno je da odgovorite na sledeca pitanja sa DA ili NE.

1.Da li ste ikada pokušali da sabotirate konkurenciju tokom ove sezone ?
Da. Nema potrebe za dodatnim komentarom, kao što sam u već previše navrata napomenuo, ja se igram od početka ovog rijalitija.
2.Da li ste ikada na pitanja odgovarali onako kako ne mislite da biste se dopali publici ?
Ne. Igram se od početka ovog rijalitija, i to je ono što publika voli, ne moram da im se dodvoravam.
3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu?
Naravno. Svako ko je ušao u finale zaslužio je da se nađe u njemu. Osim ovih koji su čak i baražni gubitnici, ali njih i ne smatram finalistima već prismrdcima Leove dosade.
4.Da li vam je neko nudio razmenu poena?
Da. Taktički ću preskočiti ulazak u detalje.
5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite?
Ne. Da se više pički našlo u finalu pa da imam mogućnost da nekako ispletkarim uz računicu da će da se raspu bodovi između njih pa i ajde, ovako je jasno da Kacha pobeđuje. U ovakvoj konkurenciji, prilično zadovoljavajuć ishod doduše čak i za mene pičkomrsca.
6.Da li ste zadovoljni svojim učešćem u ovoj sezoni?
Naravno. Da citiram jednog od članova #stingyArmy: ‘’Ulazim u ĐV, svuda čuje se STINGY’’

U ovom delu emisije svako od vas se opredeljuje za jednu od opcija.

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ?
Na zatvorenom. Ovo će možda iznenaditi publiku jer u nedostatku jedne jedine tiksi u ovom finalu važim za dežurnu drolju, ali uopšte mi nije privlačan egzibicionizam u vidu seksa na otvorenom. Obraćanje pažnje na to da te niko ne uhvati je samo bespotrebno odvlačenje fokusa sa samog čina seksa, a na sve to kao neko ko voli glasan seks sa obe strane nemam baš želju da se odričem tog zadovoljstva. Imao sam seks na otvorenom u raznim kombinacijama i znam o čemu pričam.
*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom?
Pa moj neki ideal su približno moje godine, ali neka bude starije, ionako mi je teško da nađem osobu koja bi me zanimala duže od mesec dana(i ovo je velikodušno) tako da verujem da sa više godina dolazi i više stvari u ponudi koje bi me eventualno zadržale. Takođe, sviđala mi se mlađa osoba i definitivno sam pobornik one ‘’ko sa decom spava, upišan se budi’’.
*brak ili veza bez obaveza?
Ovo je izuzetno glup ili/ili. Potpuno dve različite stvari i nešto što radiš sa različitim tipom osoba, u različitim fazama života, okolnostima itd. Svačiji ideal je osoba koja ga ispunjava na svim poljima, tako da neka bude brak. A i kao verena osoba red je da izaberem to i budem optimističan povodom svoje večne ljubavi sa najdražom Muminicom.
*virtuelni ili realni svet?
Realni. Osobama koje izaberu virtuelni hitno potreban psihoterapeut. Doduše, nikome ne može da škodi psihoterapeut, ali njima je baš baš urgentno.
*Sedam smrtnih grehova (razvrat, zavist, proždrljivost, lenjost, pohlepa, gnev i gordost ) – Koji bi izabrali da morate ?
Lenjost. Razvrat i gordost se bore za drugo mesto.

U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa po šest ostalih forumaša za večerom , ali ono što se razlikuje od prošlog puta je što MORATE DA RANGIRATE I SEBE tako da treba da date listu od devet osoba !!!

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome koliko su doprineli gledanosti ove sezone. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
1. stingemmm
2. keller
3. khait
4. kacha
5. roo
6. dux
7. juve
8. guardi
9 džejkobs

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko je najveća “zmija” .(pozicija 1 najveća , pozicija 9 najmanja).
1. khait
2. stingemmm
3. keller
4. roo
5. kacha
6. dux
7. juve
8. guardi
9. dž
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:47:00 | Message # 22
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko bi najviše voleo da bude pobednik. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).
1. stingemmm
2. keller
3. dux
4. roo
5. khait
6. guardi
7. juve
8. dž
9. kacha

U ovom delu emisije se opredeljujete za jednog forumaša iz svakog para i među njima delite 10 poena (10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena i morate se odlučiti za jednog).

Mumina – Maski
9 – 1
Protiv moje verenice je sve što nije 0-10 uspeh, masketino ovo znači da te obožavam.
Young Wolf – papigm_993
Uhhhh dve bebe moje predrage. 6-4 neka bude jer je Wolf predsednik #stingyArmy ali obožavam i papija mog.
Lara Croft – Lavica88
10 – 0
Ne bi bio red da razočaram publiku i armiju i dam Mrđi pozitivnu. Mada zna Lavičica da se ja igram od početka ovog rijalitija. (btw rangirao bih je ispred mnogih finalista za gledanost)

U ovom delu emisije potrebno je da svako od vas kaže na kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči .

* škorpija
Tiksi. Ima neka turbo folk pesmica u kojoj se spominje dupla škorpija a to mi nekako ima vajb tiksike.
* dvorska luda
Aleksamil
* nevernost
Tiksi. Jebem li ga prva mi je pala na pamet jer znam da će svi da je stave.
* crna ovca
Killy
* Zoki Šumadinac
Khait
* ovca
Juve. Imao je onu kosurdaču kao ovčica neka. Bilo, ne ponovilo se što se kaže.
* krastavac
Keleraba.
* konj
Maski. Ima neki vajb da voli da jaše.
* Avalon
MinaG95
* neharizmatičnost
cprdjan

A sada je potrebno da svako od vas kaže prvu reč na koju ga asociraju ostali takmičari za večerom (reči ne smeju da se ponavljaju za više osoba , dakle potrenbno je osam reči za svakog po jedna ). Za sebe ne pišete reč.

Kacha
poker
NikolaKhait
beba
stingemmm
JocaJuve94
Sajzor
TheGuardian
burazengija
Roo
Ko?
Chris Keller
keleraba
DuX
Venov
Džejkobs
sneaky

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:47:47 | Message # 23
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Sada je potrebno da kažete koga bi od onih koji nisu u finalu najviše voleli da vidite tamo , a koga najmanje.

EthanMorasca
Killy
Erin Navan
Sac
aleksamil
tiksi
ivana123

Najviše – aleksamil i tiksi, večera 3 finale pre finala svi smo svesni toga
Najmanje – Sac ako bi bio simpatičan kao u baražu. Ako bi ipak ulazio u pičkaranja onda Itan, ova emisija nije za kajmakare jbg.

Za kraj treba da se izjasnite zašto baš vi treba da pobedite !

STOP PIČKI, SMRDLJIVIM BARAŽISTIMA I KAJMAKARIMA! #stingyArmy

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 20:48:51 | Message # 24
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
ADVOKAT

U prvom delu emisije potrebno je da odgovorite na sledeca pitanja sa DA ili NE.

1.Da li ste ikada pokušali da sabotirate konkurenciju tokom ove sezone ?

ETFantastic Four je jedini sposoban da prepozna KVALITET. Učili ih Nikola Tesla i Blair Waldorf.
Kako su samo presavršeni, nije realno više <3

2.Da li ste ikada na pitanja odgovarali onako kako ne mislite da biste se dopali publici ?

Nikog pobeda na zanima
Ni kad razmenjuju poene
Ni kad lažu bez teme
Ni kad na fer glasanje se žale
Ni kad Lavicu hvale

Ni kad neulogovani bleje do zore
Ni kad blate da pičke smore
Ni kad srcem te kite
Ni kad podmite
Ni kad lekciju drže
Ni kad Joundze za čopor prže

3.Da li ste zaslužili da se nađete u finalu?

Šta kaže trending?
ako je pitanje za stingemmm niko osim njega.. može i brat jedini daleko… i do 1…bravo Nikolice <3 <3 <3
ako je pitanje za mene, samo je The veliki Guardian zaslužio…vole te tvoje slatkice se sa foruma koje uopšte ne muvaš… lepoto !!!

Ne znam šta rade među elitom ovi odpadnici iz baraža samo. Ni meni se ne gledaju.

4.Da li vam je neko nudio razmenu poena?

Poen za poen pobedica, kroz prostor i kroz vreme
I uvek ista pitanja i uvek iste za razmenu šeme
I tako dan za danom, pred forumskim ekranom
Po-po-poen, po-po-poen


5.Da li smatrate da imate šansu da pobedite?

Do hormona je. Ovi sa PMS ( prepare to meet Satan) su po mom ukusu , a sa PBS ( pretending to be Satan) jeftine amebicne kopije. Parodicni i bespoentni kao i ovaj nakaradni show. Ispravite me molim vas, ako gresim.

6.Da li ste zadovoljni svojim učešćem u ovoj sezoni?

Ova vecera nije ispunila moja ocekivanja, steta, vise sam ocekivala od ljudi koji imaju prirodne obrve. Advokatica, ako ikad bude licno i personalno ucesnik bilo cega, a nece, sigurno nece biti na sporednim dogadjajima ko sto je ovo finale.

U ovom delu emisije svako od vas se opredeljuje za jednu od opcija.

*seks na otvorenom ili u zatvorenom prostoru ? U zatvorenom , ali nisu sposobni za to

*veza sa mlađim ili starijim partnerom/partnerkom? Partnerom, ali nisu sposobni za to

*brak ili veza bez obaveza? Bez veze su i nisu sposobni za to

*virtuelni ili realni svet? Realni, ali nisu sposobni za to

*Sedam smrtnih grehova? Razvrat bi oni hteli, ali ni za to nisu sposobni

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 21:02:18 | Message # 25
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa po šest ostalih forumaša za večerom , ali ono što se razlikuje od prošlog puta je što MORATE DA RANGIRATE I SEBE tako da treba da date listu od devet osoba !!!

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome koliko su doprineli gledanosti ove sezone. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).

Misle ovi da su doprineli. Misliti i srati nije isto (iako u ovom slučaju jeste isto).

1. aleksamil, 2. Joundž, 3. Sac, 4. Lavica88, 5. LaraCroft, 6. ivana123, 7. Erin Navan, 8. Killy, 9. papigm_993

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko je najveća “zmija” .(pozicija 1 najveća , pozicija 9 najmanja).

Zmije su inteligentna bića… ne bih išao tako daleko..
Zmijska tela takođe nemaju…

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri i vas po tome ko bi najviše voleo da bude pobednik. (pozicija 1 najviše , pozicija 9 najmanje).

(1) Dux, hoće ovaj jako - al zna da ne može
(2) TheGuardian, ovaj biva opsjednut kada je do pobede– bez da mu se priviđa da može
(3) JocaJuve94 i Juventus bi prodao – al teško da mu se posrjeći kao i u drugim stvarima
(4) stingemmm, hoćemmm i previše – al se pravim da nećemmm kad se ljulja
(5) Roo bi da iznenadi – al mašta radi svašta
(6) Chris Keller, ovaj bi sve dao - al mu fale neke stvari
(7) Džejkobs, ovog bi polivali vodom da pobjedi– al se kao žrtvuje
(8) Kacha, ova zna da hoće – al čeka da vidi jel može
(9) NikolaKhait, sanja o ovome – al se pravi da odustaje

U ovom delu emisije se opredeljujete za jednog forumaša iz svakog para i među njima delite 10 poena (10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena i morate se odlučiti za jednog).

Mumina – Maski (4-6). Kako se zove ciga sa splava na Savi sa harmonikom? – Bazdim-Bazdim-Bazdim-Bazdim.

Young Wolf – papigm_993 (1-9) Sreli se Joint i Aloe vera na rejvu. Hvali Joint Aloe “Kako si zdrava mmm lečiš svaku ranu”, hvali Aloe Jointa“ Kako si lepo upakovan, mmm, svaka bi te poželela”. Hvalili se oni tako 21 dan za dummies, napravili biznis plan veze, ali nije došlo do seksa. Pita Aloe Jointa: “Pa kad če više ta realizacija?”, odgovara on “Kad prestaneš samo da-MI, di-MI, da-MI, di-MI….”

Lara Croft – Lavica88 (0-0) (.)+(.) i ništa više
 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 21:03:02 | Message # 26
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U ovom delu emisije potrebno je da svako od vas kaže na kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči .

* škorpija –YoungWolf, mala bočica – malo govno, velika bočica – veliko govno

* dvorska luda – Sac, ja mozak miniram, ja haluciniram

* nevernost -Maski, prve dve prijevare sa foruma sam oprostio, više neču

* crna ovca – PRoo. Ne zna matematiku i jedini taktizira, sramota

* Zoki Šumadinac – anchy voli njega, a TheGuardian nju

* ovca -Dzejkobs . Prvi glas Dzejkobs, drugi glas Dzejkobs, Dzejkobs pleme je odlučilo

* krastavac – tiksika, imam i snimak sa fejsbuka

* konj – Dux, pokriva forum

* Avalon – King Arthur

* neharizmatičnost – Kacha, Bracha, pičkennn, JocaBuve94, TheSmordijan, RooB, Feller, Sux, Željkobs. REPEAT. REPEAT. REPEAT.

A sada je potrebno da svako od vas kaže prvu reč na koju ga asociraju ostali takmičari za večerom (reči ne smeju da se ponavljaju za više osoba , dakle potrenbno je osam reči za svakog po jedna ). Za sebe ne pišete reč.

Kacha – LJUBAV SA FORUMA

NikolaKhait- mutant

stingemmm- tverk

JocaJuve94 –krilo

TheGuardian – big Daddy

Roo- doggy

Chris Keller- plastika

Dux – threesome, foursome, fivesome

Dzejkobs- misionar

Sada je potrebno da kažete koga bi od onih koji nisu u finalu najviše voleli da vidite tamo , a koga najmanje.

Piksika i Sac. Ako ih neće Laza hoću ih ja…

EthanMorasca
Killy
Erin Navan
Sac
aleksamil
tiksi
ivana123

Za kraj treba da se izjasnite zašto baš vi treba da pobedite !

DAP…JA SAM ZAPRAVO VEĆ POBEDIO KADA SU PRISTALI DA IGRAJU OVU IGRU… JOŠ JEDNOM JE SVET POTVRDIO…. ŠTA GOD DA UMEJU DA RADE…. JA RADIM BOLJE…

JER RADIM...

OVO JE U REDU.

 
JasonDate: Thursday, 28 March 2019, 21:05:38 | Message # 27
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
GLASANJE

1-2-3-4-5-6-7

PUBLIKA

1-2-3-4-5-6-7-8

NEDELJA 31.3.2019. 18h

NEKA NAJBOLJI POBEDI !

Pogadjate i ko je advokat !


Message edited by Jason - Friday, 29 March 2019, 13:44:48
 
ChrisKellerDate: Thursday, 28 March 2019, 21:30:14 | Message # 28
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
što se takmičara tiče sve oke xd

advokati su više smorili predvidljivošću pljuvanja svih kandidata
sad je tu kao i neki copy paste rađen, dosadno, sorry

ETF Fantastic Four je na ETFu, ti teško #honest_hour

iskreno toliko teksta ima da sam pozaboravljao šta sam hteo da quoteujem xd možda kasnije xd


Can't stop, so shut your mouth
 
stingemmmDate: Thursday, 28 March 2019, 22:22:06 | Message # 29
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Volim kada nasednu na moju dramu pa im ga suptilno zavučem kao prava zmijurina hihi #bitchesknowtheycantcatchme
Finale razočaravajuće, fali ono pogađanje šta su drugi rekli, to najviše drame donese. Kad ni ja ne dam referate jasno je da su pitanja neinspirativna.
U svakom slučaju, hvala svima na pažnji, drago mi je da ste bili deo STINGEMMM ŠOUA
P. S. No hard feelings ka ikome(nadam se obostrano), ja se igram od početka ovog rijalitija.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Thursday, 28 March 2019, 22:24:38 | Message # 30
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Bravo advokatčićuuuu, ja volim da mešam, tverkujem kako u RL tako i u ovom rijalitiju.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Finale
Search: