Porota - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Magacin » Porota (VS 8 - Cambodia)
Porota
troyaDate: Monday, 26 November 2018, 22:15:15 | Message # 46
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
7. član Porote je Džejkobs!
 
KachaDate: Monday, 26 November 2018, 22:32:28 | Message # 47
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Iako je i mene izdao i povrijedio, ja moram reć da je jakov igrao vrhunsku igru, imao je potpuno kontrolu tijekom cijele igre (do pred par dana), igrao na dvije, tri, pet strana. Najviše će pobrat pljuvanja, ali zato što je najviše i napravio, nije se skrivao iza nikog i šlepo se nego bio na prvoj crti cijelo vrijeme. Kao osoba koja je veliki fan survivora, moram mu reć svaka čast iako sam ja bila jedna od žrtava njegove igre, jer objektivno je rasturio i žao mi je da nemam prilike ovo pisat na finalnom plemenskom smile

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
DžejkobsDate: Monday, 26 November 2018, 23:19:50 | Message # 48
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Hvala ti puno! Jedina si i tokom igre prišla i opisala moju igru i hvala ti na ovome! Trudio sam se,ali neke stvari prosto nisam video na vreme  smile
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 27 November 2018, 12:46:25 | Message # 49
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Kacha ()
Iako je i mene izdao i povrijedio, ja moram reć da je jakov igrao vrhunsku igru

Ne bih se ja sa ovim slozio uopste. Nije ovo bila ni iz bliza vrhunska igra, ali je bila dobra igra, bolja od svih ostalih cini mi se. Da je bila vrhunska igra, u ovim odnosima snaga bi lagano stigao do finala.

Ako je imao toliko dobar odnos sa Room, mogao je rutinski da ode do kraja i izvesno pobedi sa ovim argumentima, ali ono bas bas opusteno. Iz ove perspektive mi se cini da je na prvom plemenskom u mergeu imao 6-7 od 9 ljudi sa kojima je bio u super odnosima, da je tad izbacio npr. Guardiana ili Maski tj. da je skupio brojeve, imao bi potpunu kontrolu igre, pogotovo zbog tog dila sa Room.

Ovako nije napravljen niti jedan veliki potez tokom igre i neko veliko izbacivanje, kad kazem veliko mislim na ljude koji su takodje tokom igre imali najvecu kontrolu, a to su Guardian i Maski.
 
KachaDate: Tuesday, 27 November 2018, 12:55:13 | Message # 50
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Pa dobro, bolja od ostalih onda haha.. Meni je ovo prvi vs pa nemam s čime uspoređivati xD

S time da jbg, na kraju se sve svelo na to da je krivu osobu izabrao za vjerovati, da je sve napravio isto uz tu razliku bio bi u finalu...


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 27 November 2018, 13:02:41 | Message # 51
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa da, mislim igrao je okej igru, ali nista novo. Ovo me cak malo podseca na moju neozbiljnu igru u nekim davnim VSovima pre 8-9 godina biggrin

Iskreno, po mom misljenju ovo je bila najslabija sezona od svih u kojima sam igrao (jedino je slabija bila u onom pokusaju od VSa kod Marka nekad davno koji se nije ni zavrsio). Kad kazem najslabija, mislim na ozbiljnost igraca, a ovoj tvrdnji u prilog ide cinjenica da ce verovatno pobediti osoba koja o Survivoru kao igri nema pojma biggrin Mislim na Emu naravno, ali sam fakat da je zasluzila vise pobedu od preostala dva finalista (koji se pri tom smatraju za jedne najozbiljnijih igraca u sezoni) dovoljno govori o njihovoj igri. Na kraju krajeva, cura se maltene bez ozbiljne alijanse dokopala finala, izvukla jedan HII kad je trebala ispasti, izvukla drugi kad je bila ugrozena i na kraju osvojila imunitet jer bi ispala da nije. Svaka joj cast na igri u igrama, iako to generalno nikad u Survivoru nije presudno za pobedu, mislim da ce ovoga puta biti.

Sad kad bacim retrospektivu, vidim da vecina nije imala apsolutno nikakvu sansu da pokusa nesto da odigra. Sa ove distance npr. kapiram da bih ja licno jedinu sansu za pobedu imao da se prvi plemenski drugacije razvio i da je ispala npr. Maski. Jer posle do mergea nisam nisao niti na jedan plemenski niti sam sta mogao promenti.

Generalno kad ti skontas da od 10 igraca u mergeu, troje nije igralo ozbiljno i nije htelo u neke alijanse (Sanja, Dragana i Ema), a na to dodas troje koji se znaju u RL (Maski, Jakov i Gardijan), pa onda taj dil Jakova sa Room koji je bio dil za finale valjda, skapiras da apsolutno nije bilo nikakvog prostora za igru niti meni niti Vandi. Jedino da smo imali kontakt sa tobom i Emom neki, ali moja procena je bila da ste ti i Roo u dogovoru sa Guardianom i Maski. Sto opet neko napisa, ne vidim kako bi vi u bilo kom scenariju pobedili da ste dosli do finala.
 
KachaDate: Tuesday, 27 November 2018, 13:40:02 | Message # 52
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
Generalno kad ti skontas da od 10 igraca u mergeu, troje nije igralo ozbiljno i nije htelo u neke alijanse (Sanja, Dragana i Ema), a na to dodas troje koji se znaju u RL (Maski, Jakov i Gardijan), pa onda taj dil Jakova sa Room koji je bio dil za finale valjda, skapiras da apsolutno nije bilo nikakvog prostora za igru niti meni niti Vandi. Jedino da smo imali kontakt sa tobom i Emom neki, ali moja procena je bila da ste ti i Roo u dogovoru sa Guardianom i Maski. Sto opet neko napisa, ne vidim kako bi vi u bilo kom scenariju pobedili da ste dosli do finala.


Istina, nisam ni ja imala baš ikakve šanse ni prostora. Eventualno to sa slavomirom i anom, ali onda bi samo ušli u merge di bi nas pojeli, baš zato što sanja, dragana i ema nisu bile zainteresirane za neku ozbiljniju igru, ili bi u najboljem slučaju došlo do ove iste stvari jer su opet jakov i roo imali najjači savez.
Žao mi je da nismo prije komunicirali, iako budimo realni vjerojatno ne bi ništa promijenilo xD
Meni je ovo bilo čudno iskustvo, malo sam se osjećala zarobljenom, za razliku od toga što bi možda bilo u stvarnom survivoru. Ne sviđa mi se što je ovdje taj dio povjerenja dosta drugačiji i bilo me jako strah krenut agresivno zbog fakin ss-ova, a i tog početka same igre gdje je roo bio označen kao izvor svog zla samo zato što se nekome javio za savez haha..


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
SanjaDate: Tuesday, 27 November 2018, 14:22:37 | Message # 53
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
To da ja nisam bila zainteresovana za ozbiljni igru nije tacno tj ispada delimicno tacno samo iz razloga sto ovo prvi put igram, nikad nisam ni gledala neki rl survivor i samo sam se pogubila u svemu tome jer sam saveze trebala mnogo ranije da pravim, a ne samo od glasanja do glasanja negde do polovine igre. I to je jednostavno bilo samo neiskustvo gde je eto npr Jakov imao sansu da me usmeri na bilo koju stranu koja mu je odgovarala jer sam mu verovala i mogao me uvek imati uz sebe. Kao sto je Miko vec napisao u svojoj emisiji da je hteo da me pridobije sebi jer sam novajlija. I ti bi mu uspelo 100% da nije ispao tad, a vec posle i ja za njim.
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 27 November 2018, 14:36:45 | Message # 54
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Sanja ()
To da ja nisam bila zainteresovana za ozbiljni igru nije tacno tj ispada delimicno tacno samo iz razloga sto ovo prvi put igram, nikad nisam ni gledala neki rl survivor i samo sam se pogubila u svemu tome jer sam saveze trebala mnogo ranije da pravim, a ne samo od glasanja do glasanja negde do polovine igre.

Pa to da nisi pravila alijanse do ujedinjenja se podrazumeva u Survivoru da nisi bila zainteresovana. biggrin

Ali da, sve sto si napisala tacno je. Meni je steta sto nisi igrala od pocetka jer ti bas imas ono sto treba za ovu igru, samo eto iskustvo ti je nedostajalo, to sam ja napisao u svojoj emisiji za tebe cini mi se. Igras vrhunski igre, mozda si i najbolja u celoj sezoni bila po tom pitanju, a dovoljno si pametna sada da vidis kako funkcionise igra.

U sustini, kasno se skapirala kakva je ovo igra i nije bilo prilike da se iscupas, kao ni ja smile

Ali ako budes igrala jos nekad VS, smem se kladiti da ces daleko dogurati biggrin


Message edited by DonnieBrasco - Tuesday, 27 November 2018, 14:37:22
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Magacin » Porota (VS 8 - Cambodia)
Search: