6. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 6. emisija (anchy)
6. emisija
JocaJuve94Date: Tuesday, 06 November 2018, 15:48:44 | Message # 16
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote anchy ()
2. Bolje je pitanje ko nije trebao :P

uuu jakooo..
 
anchyDate: Tuesday, 06 November 2018, 18:46:20 | Message # 17
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote tiksi ()
Za Anchy sta je sve uradila da pokusa da se izvuce iz ove situacije i na koje je karte igrala?


U suštini, pošto nisam imala šta da izgubim, bukvalno sve. I javno govorila ko je sa kim, sprdala se ko je koga dodao još na početku, kako se sad to isplati i tako dalje... Sve, jel, u nadi da će neko progledati, ali jok... I po biranju u nova plemena su svi bili svesni da nemam nikog i da mogu da im poslužim, ali jok biggrin Niti je Maski htela protiv Guardiana, niti novi protiv njih dvoje... Inače, u novom plemenu je Guardian bio zadužen za Kaću, famozni SS ako je napravio Guardian, onda se baš potrudio, pošto sam tražila razne neke dokaze i sve mi je "dokazao" u minut. I što se tiče Nikolinog i mog ispadanja, njemu to više odgovara nego Maski, tako da nisam sigurna koliko ona nešto vodi igru... Nisam stigla još da čitam Publiku, ali načula sam da ona zna neke od novih, pa možda i njoj više odgovara, ne znam, videćemo biggrin Svakako su stvorili simbozu za ovo biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
anchyDate: Tuesday, 06 November 2018, 20:18:33 | Message # 18
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Polly ()
Kako ti se činila sezona?
Baš mi je bila zanimljiva tema, svakako me zanima da vidim da li će se novi izboriti do kraja smile Igre mi se i nisu preterano svidele generalno, jer je bilo dosta sličnih, a naročito mi se nije svidela igra za tajni imunitet, jer je bila prelaka i više je bilo pitanje sreće ko će ga ćapiti  dry 
Quote Polly ()
Kako su ti se činila plemena?
Po jačini bih rekla dosta izjednačena.
Quote Polly ()
Imaš li favorite?
Ne preterano biggrin Miko bi mi bilo ok, ali mislim da je to nerealno. Možda neka od ovih novih devojaka sa kojima nisam stupila u kontakt u toku sezone. Još bi bolje bilo neka koja je bila protiv Mateja, odnosno, u manjini u prvobitnom plemenu. 
Quote Polly ()
Što misliš, tko pobjeđuje, a tko ispada sljedeći?
Da nije ujedinjenje, verovatno bi izgubilo moje pleme i ispao bi Matej. Ovako nemam predstavu, moguće i Miko, koji je stavio sebi metu rešavanjem igara, a pritom misli da mnogo toga zna, pa se ispostavi suprotno biggrin Za pobedu baš nemam predstavu. Nema leba od mene biggrin , niko nije hteo da sarađujemo, tako da sam dobijala nekonkretne i netačne informacije...
Quote Polly ()
Što misliš, zašto si izbačena?
I ja bih volela da znam smile Kontam da su svi išli linijom manjeg otpora i to je to. Što se to neće većini isplatiti, druga je priča biggrin
Quote Polly ()
Jesi li si znala da ispadaš?
U suštini sam očekivala sve vreme, kao što sam rekla i u svom glasu kad je bug ispao, verujem da sam i tad trebala. Naročito posle Slavomirovog ispadanja, kada su delili na nas i tada mi je i rečeno da ispadam sledeća ako izgubimo.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
SacDate: Tuesday, 06 November 2018, 20:27:07 | Message # 19
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ko ti je rekao da ispadaš ako izgubite?

Ko je ćapio skriveni? biggrin

Daj zadatak za HI da rešavamo. biggrin


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Tuesday, 06 November 2018, 20:28:12
 
anchyDate: Tuesday, 06 November 2018, 20:40:40 | Message # 20
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Polly ()
Kaješ li se zbog nečega u sezoni?
Pa ne, stvarno mislim da nemam zbog čega. Jedino drugačije što sam mogla da uradim je da sam odmah prihvatila u prvom krugu da glasamo za Slavomira, ali mislim da bi kranji ishod bio jako sličan, jer i sada sam pričala da sam više za Vukija ili Vandu, ali u krajnjem slučaju, može i on.
Quote Polly ()
Misliš li da si zaslužila biti u all stars sezoni?
Mislim biggrin Samo što igru iz Finske nikad neću moći da nadmašim dok god igraju ljudi koji se znaju biggrin
Quote Polly ()
Za koga od ostalih all stars igrača misliš da su zaslužili biti u ovoj sezoni?
Recimo Maski, Nikola i Vanda, nisam čitala prethodne sezone, pa ne znam kako su igrali Slavomir i Miko.
Quote Polly ()
Za koga si još mislila da će biti pozvan?
Nisam mislila baš ništa, i ja sam kasno pozvana biggrin
Quote Polly ()
Smatraš li da si ovu sezonu krenula igrati drugačije nego što si igrala prve dvije?
U prvoj mi je bilo zanimljivo da upoznajem ljude i nisam na početku razmišljala o nekoj taktici, u drugoj je bilo par novih ljudi za upoznavanje i gledala sam da koliko toliko održavam kontakt sa svima, u cilju osluškivanja informacija, a u ovoj već po sastavljanju plemena nisam nešto imala volje da se sa svima dopisujem, nije mi toliko baš stalo do igre lol , čak su i neki od novih ljudi bili dosta rezervisani (bug i Kaća)... Što se taktike tiče, u ovoj mi je bilo prilično jasno da ako prvi ispadne Slavomir, Nikolina i moja šansa koja je ionako mizerna, se još smanjuje, dok recimo u prvoj sezoni bih odmah glasala za osobu koja nije igrala igru. Tako da jeste drugačije, bar u neku ruku smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
anchyDate: Tuesday, 06 November 2018, 20:50:13 | Message # 21
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote DeMarcus ()
Stize nam Ana <3
To sam tražila biggrin heart
Quote troya ()
Nisam imao srce da joj ja ugasim baklju
A zato Polly ima srca   angry 

Maso, Ethane, Laro, Koviljka, Lukice heart

Quote Lavica88 ()
Pitanje za Anchy: ima li i ko je najkrticastija krtica u ovom izdanju VS?
Ma nema ovde krtica, svi su muve bez glave , guske u magli i tako to lol

Quote EthanMorasca ()
Ana, da li možeš da povežeš svakog novajliju sa po jednim starim učesnikom koji mu je najbliži u igri?
Ne mogu stvarno, ne znam da li Matej ima realan plan, ostale maltene i ne znam.
Quote EthanMorasca ()
Da li misliš da ima ikakve šanse za 5-5, odnosno oživljavanje podele na challengere i all-starove?
Šanse uvek postoje biggrin Ako tako bude, novi će me oduševiti. smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
anchyDate: Tuesday, 06 November 2018, 20:52:00 | Message # 22
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Sac ()
Ko ti je rekao da ispadaš ako izgubite?
Maski i Matej. Mislim, nije morao niko ni da mi kaže, čim su delili na Slavomira i mene. Ovako su kao ispali iskreni, kada je sve već vidljivo lol


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 6. emisija (anchy)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: