13. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 13. emisija (Džejkobs)
13. emisija
troyaDate: Monday, 26 November 2018, 22:17:08 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Trinaesti takmičar koji napušta VS 8: Cambodia je Džejkobs.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobeđuje?

Šta misliš zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Misliš li da si zaslužio biti u all stars sezoni? *verovatno si video komentare publike

Za koga od ostalih suplemenika misliš da su zaslužili biti u all stars sezoni?

Za koga si još mislio da će biti pozvan?

Smatraš li da si ovu sezonu krenuo igrati drugačije nego prethodnu?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
DžejkobsDate: Monday, 26 November 2018, 22:36:44 | Message # 2
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?

Sezona je bila super. Svaka čast za organizaciju, oboje ste bili fantastični. 

Kako su ti se činila plemena?

Pa bila su ok šta znam. Očekivao sam i neka druga imena medju all starovima ali eto. I sa ovom postavkom verujem da je vama bila zabavno da nas pratite.

Imaš li favorite?

Pa u finalu već otprilike znam za koga ću da glasam ali to ostavljam za sebe.

Šta misliš ko pobeđuje?

Ema.

Šta misliš zašto si izbačen?

Zato što je Ema uzela imunitet a ne neko drugi pošto verujem da bi me u tom slučaju zadržali a i ono. Jedini meni spas je bio da ja uzmem imunitet ali nisam uspeo.

Da li si znao da ispadaš?

Znao sam.

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Mnogo stvari. Ne znam odakle da počnem haha.

Misliš li da si zaslužio biti u all stars sezoni? *verovatno si video komentare publike

Nisam video ništa posebno  zato što i ono što sam video me je pogodilo pa sam odlučio da se distanciram. Ipak da odgovorim na pitanje. Naravno da nisam zaslužio. Ja nisam all star. Jedva sam i second chance ali sam tu svoju šansu da opet igram iskoristio. Sad da li je baš sve prošlo kako treba pa naravno da nije. Šta je tu je.

Za koga od ostalih suplemenika misliš da su zaslužili biti u all stars sezoni? 

To nije na meni da govorim. Verujem da je svako od njih na svoj način jak igrač. Zavisi kako definišeš "all star".

Za koga si još mislio da će biti pozvan? 

Tiksi, Lara, Luka, Dux, Ethan, Ivana, Wolf, Papi.
Ima tu još neka imena ali eto za njih sam baš mislio da će biti pozvani.

Smatraš li da si ovu sezonu krenuo igrati drugačije nego prethodnu?

Apsolutno. Svašta sam uradio što u prošloj i nisam stigao da uradim. Mnogi će možda pomisliti da sam imao saveze pre sezone ali ja nisam ni znao ko će igrati sezonu, bio sam siguran samo za Vladu i Mateja. Ali s njima nisam pravio saveze odmah na početku. Ja nisam ni trebao da igram ovu sezonu. Katji sam i pokazao ss razgovora izmedju mene i Troje kada me je i pozvao da učestvujem. Par sati pre nego što je sezona počela ja sam rekao da. Razlog zašto nisam hteo da igram jesu ta rl poznanstva koja imam i smatrao sam da nije fer da igram ali je Troja rekao da će biti ok i Matej mi je takodje rekao da igram pošto sam ja bio taj koji ga je uopšte pozvao ovde da igra i odavno smo pričali kako bi bilo lepo da igramo zajedno i eto ukazala nam se prilika i vrv je i njemu bilo lakše što sam rekao da. Tek posle prvog plemenskog mog ili tokom njega više se i ne secam, sam odlučio da igram sa Matejem sa punim poverenjem. On jeste moj jako blizak prijatelj i znao sam da svakako mogu imati poverenja u njega tako da sam sa tom idejom i krenuo u taj savez. Posle tek nam se pridružila Maski koju niti u jednom momentu nisam terao da igra sa nama. Sama je otvorila grupu za nas troje i samim tim sve što smo zajedno radili nije mi padalo na pamet da će ipak birati stranu. Ali birala je i izabrala je da se drži svog prvog saveza i to je ok. Ne mogu i neću biti bitter ni ljut zbog neke igre. Šta sam ja sve uradio i koliko sam laži samo izrekao msm da bi bilo licemerno da sam se uopšte naljutio. Bilo mi je samo na kraju žao svih nekih stvari zato što su laži, gluma, izigravanje ljudi, sve je to došlo zato što je neko morao da preuzme tu ulogu na sebe i preuzeo sam je ja. Na kraju se svakako osetiš glupavo nakon svega ali opet i shvatiš da nije smak sveta svakako. Uvek sam na ovo gledao kao na igru i gledaću kao na igru. Volim Survivor ali ga sigurno više nikada neću igrati.

Što se tiče svih ljudi koje sam zeznuo, obmanuo, lagao, prevario. Da vas molim za oproštaj i da se pravdam ne vredi. Sve što sam radio je bio deo igre. Ako sam negde preterao onda se izvinjavam ali ono što ja jesam u real lifeu i ono što sam bio u igri su sušte usprotnosti.

Nisam ispričao sve detalje ali trenutno nemam baš ni koncentracije ni snage da sve ispišem.  smile
 
ErinNavanDate: Monday, 26 November 2018, 22:37:23 | Message # 3
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Džejkobse, naravno, puno nas je ispalo, ali ono pravo iskreno ogorčenje postoji samo prema tebi, koliko sam uspela da ispratim.

Kad podvučeš crtu - da li je sve bilo vredno toga i da li si postigao cilj koji si planirao da postigneš?
Roo ti drži stranu, ali meni se čini da si i njega preveslao u Maskinu korist, kao i da je cela tvoja igra vodila ka tome da budeš Maskina odskočna daska.

Naravno, sve je ovo igra, ali ljudi dožive stvari lično i ponekad ne možemo da odvojimo VirtualReality od Reality... koliko su sve višestruke igre uticale na tebe i tvoj RL odnos sa ljudima sa kojima si igrao i sa kojima si se poigrao?


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
DžejkobsDate: Monday, 26 November 2018, 22:41:48 | Message # 4
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote ErinNavan ()
Džejkobse, naravno, puno nas je ispalo, ali ono pravo iskreno ogorčenje postoji samo prema tebi, koliko sam uspela da ispratim.Kad podvučeš crtu - da li je sve bilo vredno toga i da li si postigao cilj koji si planirao da postigneš?
Roo ti drži stranu, ali meni se čini da si i njega preveslao u Maskinu korist, kao i da je cela tvoja igra vodila ka tome da budeš Maskina odskočna daska.

Naravno, sve je ovo igra, ali ljudi dožive stvari lično i ponekad ne možemo da odvojimo VirtualReality od Reality... koliko su sve višestruke igre uticale na tebe i tvoj RL odnos sa ljudima sa kojima si igrao i sa kojima si se poigrao?

Da se fokusiram samo na ovo Maskina odskočna daska i da sam preveslao Mateja. NIKADA ali apsolutno NIKADA ne bih to uradio Mateju. Niti sam ja bio u savezu sa Maski od samog početka. Guardian je bio a ne ja. Ja nikome nisam nudio savez već samo Mateju. Matej jeste moj prijatelj i već godinu dana smo u kontaktu svakodnevno. Poznajem ga jako jako dobro i glavna stvar u našem odnosu je apsolutno poverenje koje imamo jedno prema drugom.

Grešku koju sam napravio jeste da verujem Andrei toliko koliko sam joj verovao. Naravno da na kraju shvatiš da nije bilo vredno svega onoga i osetiš se iskorištenim zato što na neki način jesam bio osoba koja ih je sve pogurala toliko daleko svojom igrom i skupljanjem informacija sa svih strana. Ja sam svojevoljno prebacio sav hejt na sebe, ona je to fantastično umela da iskoristi i to je to. Ništa joj ne zameram. Sve zameram samo sebi  smile

Da dodam i za ovo koliko je sve to uticalo na mene. Pa puno. Puko sam ja mislim najviše kad je Kaća ispala kako je ispala. Zna ona sve detalje i pričali smo već pa neću da se ponavljam. To me je slomilo a i bilo je puno razloga za tako nešto. 

Kaća i ovim putem oprosti što ipak nisam stigao do finala i oprosti što ti nisam pružio šansu kad je trebalo i ako sam te ikada povredio svojom igrom, nadam se da ćeš moći da mi oprostiš i duboko verujem da si to već uradila  smile


Message edited by Džejkobs - Monday, 26 November 2018, 22:44:08
 
troyaDate: Monday, 26 November 2018, 23:46:13 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Da li si cuo novi nadimak koji su ti nadenuli pojedini takmicari? biggrin

 
tiksiDate: Monday, 26 November 2018, 23:54:28 | Message # 6
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pozdrav Jakove, nista meni tu nije jasno, iako mi je od pocetka jasno da igras sa Maski, protiv Guardijana, pitala sam odavno i ovde po emisijama da li igras u korist druge osobe i konstatovala da imas igru za trece mesto, sto je manje vise ovo sada.

1. Ono sto mi je nejasno je zasto si dozvolio da se toliko osoba koje su ti bliske bile izbace i ne samo dozvolio vec tome i sam kumovao, mislim i da si dogurao do finala kako bi tako imao i 1 glas. Pa molim da obrazlozis ispadanje-po-ispadanje te situacije kada su ispadali ljudi koji su ti bliski.

2. Zasto si dozvolio da Guardian ostane u igri kada je sve to samo jacalo Maski? Ocigledno je da si se sa ljudima bas dobro povezivao i kako te Guardian u tom domenu nadigrao i opstao ovoliko dugo da bi te na kraju izbacio.

Hvala


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 26 November 2018, 23:56:52
 
DžejkobsDate: Monday, 26 November 2018, 23:54:38 | Message # 7
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Haha hvala lepo  :). Pristoji mi ne mogu da lažem  biggrin
 
lilakeDate: Tuesday, 27 November 2018, 00:10:39 | Message # 8
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Pozdrav Jakove, moram priznati da sam se do zadnjeg trenutka nadala da ćeš se prikloniti meni, a ne Maski i tu sam se zeznula. Jasno mi je zašto si tako odabrao i bila sam skroz razočarana, ali ovo je igra za koju treba određena doza emocionalne zrelosti pa ću se time i voditi. Sve si nas dobrano prevario, ali mi je žao da je završilo tako kako se predviđalo cijele sezone, a to je maski i gardijan bez tebe u finalu. Kako si se nadao izbaciti gardijana?
 
DžejkobsDate: Tuesday, 27 November 2018, 00:22:04 | Message # 9
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote tiksi ()
Pozdrav Jakove, nista meni tu nije jasno, iako mi je od pocetka jasno da igras sa Maski, protiv Guardijana, pitala sam odavno i ovde po emisijama da li igras u korist druge osobe i konstatovala da imas igru za trece mesto, sto je manje vise ovo sada.1. Ono sto mi je nejasno je zasto si dozvolio da se toliko osoba koje su ti bliske bile izbace i ne damo dozvolio vec glavno tome kumovao, mislim i da si dogurao do finala kako bi tako imao i 1 glas. Pa molim da obrazlozis ispadanje-po-ispadanje te situacije kada su ispadali ljudi koji su ti bliski.

2. Zasto si dozvolio da Guardian ostane u igri kada je sve to samo jacalo Maski? Ocigledno je da si se sa ljudima bas dobro povezivao i kako te Guardian u tom domenu nadigrao.

Hvala

Uf sad dolazi onaj teži deo. Setiti se svega i sve objasniti.

Ajmo prvo od kraja. Nije me nadigrao već je uradio ono što ja nisam. Pitao je za savez prvi a ja nju to nisam ni pitao već sam verovao da će sama doneti odluku i kad ju je donela verovao sam da će biti sa nama a dil je bio da se Guardian ne dira tj da ako će se izbaciti da se izbaci tako da ona to ne zna. Normalno da mi je ovo bila crvena lampica kod nje ali ono. Verovao sam joj i mogu i sad da kažem da je ogromna greška igrati sezonu sa ljudima koje poznaješ u RL.

Ajde sad da pokušam da objasnim izbacivanje po izbacivanje...

1. NikolaKhait - Iskreno taj prvi plemenski je bio jedno veliko shit. Mnogo toga rečeno a na kraju se više ne zna ko je lagao a ko govorio istinu. Nikola je ispao a nije trebao da ispadne.

2. Vlada - Vlada je osoba koju poznajem uživo i odmah sam pomislio da će biti zabavno igrati sa njim pošto sam i onako sa njim odigrao punoooo igara što board games što online. Zna on vrlo dobro koliko zao u igrama umem da budem kada mi dodje takva uloga. Kod njega je odlična stvar što ništa ali apsolutno ništa ne prihvata lično pa dok sam bio uključen u njegovo izbacivanje mi nije bilo toliko teško  :D. Rekao mi je da ima tajni imunitet i ja sam mislio da će to biti dobro za kasnije ali on je dosta krenuo da se aktivira i video sam da mu je jako stalo do igre što je u jednu ruku dobro u drugu ne pošto ga onda ljudi vide kao pretnju. Kad je hteo da krene na Mateja ja sam to normalno sprečio, tj dao sve od sebe da to sprečim. Onaj koji je sve to sproveo u delo je normalno Matej uz pomoć Kaće i drugih. 

Želim samo da kažem da kad je saznao šta sam uradio Vladine reči su bile - Sotono kako si to izveo i ajmo na pivo kad se vratiš u BG. Tako da mi je to bilo najdraže kod njegove igre to što nikad ništa ne shvata lično.

3. Miko -  Njemu nisam obećavao nikakav savez ali smo pričali ovako i videlo se da ima poverenja u mene. Kad je rekao da želi da ide na Mateja i da bude 5 5 pa makar i po cenu purple rocka - prebacili smo glasove na njega i ako je Dragana trebala da ispadne ali smo iskoristili to što se tad javila Andrei i rekla joj sve. Matej nije voleo što je od samog početka ujedinjenja bio vrsta mete pa sam se potrudio da što pre tu metu anuliram.

4. Sanja - Jedna od mojih velikih grešaka i kad to kažem mislim na količinu izgovorenih laži i glume koju sam tu morao da izvedem. Kod nje sam prvi put dozvolio da mi emocije prorade pa neke poteze i nisam izveo kako treba. Ali sam zaista najiskrenije hteo da izbacim Guardiana i ona mi je bila velika šansa da to izvedem ali kad je uzeo imunitet a ona dragana i vanda su hteli da idu na maski nisam mogao da rizikujem pa smo išli na deljenje glasova i kad je došlo da se bira ona ili vanda izabrao sam nju jer je postala velika pretnja što normalno pozitivno govori o njenoj igri. Svakako bih voleo da je gledam opet u Survivoru. Verujem da će sledeći put sa ovom dozom iskustva rasturiti smile

Part 1 pošto je poruka predugačka.
 
DžejkobsDate: Tuesday, 27 November 2018, 00:22:36 | Message # 10
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
5. Vanda - Osoba koju stvarno nisam hteo da lažem ali kada sam već išao toliko daleko nekad sam i morao. Mnogo toga bih tu mogao da pišem ali ne vredi zato što stvarno mislim da sam je povredio tako da ne znam koliko će tu reči da pomognu. Mogu samo reći da ne bih glasao nikad za nju ali sam glasao kad je rekla Emi da će se ići na nju. Da ona to nije uradila Ema bi tad ispala zato što se već išlo na nju. Ali eto. To je dobro ispalo po Emu zato što je opstala do samog kraja i sa Vandinim legacijem, svojim hiiem i svojim umećem došla tu gde jeste ali mogu slobodno reći da je Vanda tu imala puno udela.

8. Erin - Dragana i ja smo se na ličnom nivou skroz skontali. Na kraju je razumela da su Džejkobs i Jakov dve suprotne osobe i mislim da joj se Jakov kao osoba više svidja ^^. Sa njom sam imao više lični kontakt nego li kontakt u vezi igre. Kod nje se nikad nisam trudio da nešto previše kopam u vezi igre prosto ona igru nije igrala na taj način i ja sam to poštovao. Povredio je sigurno jesam sa mojim igranjem na sto stolica ali to na kraju nije uticalo na naš odnos van igre. Mogu da kažem slobodno da sam i ovde kod njenog izbacivanja hteo da izbacim Guardiana ali nažalost nisam mogao da pronadjem dovoljno ljudi da to izvedem kako treba.

9. Kacha - Ovo izbacivanje je najviše bolelo zbog svega što se desilo nakon njega. O tim detaljima radije neću i sve što se dogodilo je Kacha već verovatno ispričala.

10. Ro - ... Kad bi ste vi znali šta smo sve pretrpeli on i ja onda bi ste možda neke stvari bolje razumeli. Ali bolje da ne pričam o detaljima. Neke detalje ne treba iznositi. 

11. Dzejkobs - Preveslao sam samog sebe zato što sam verovao slepo i zato što sam dozvolio da sve što sam radio bude bačeno u vodu. 

Naravno da mi je žao zbog svog ponašanja ali da se pravdam neću. Radio sam sve što sam radio svojevoljno. Preuzimao rizik, bacao hejt na sebe samo da bi savez Matej Andrea i ja uspeo. Medjutim ona to nije tako gledala i ima svoje razloge za to. Razloge koje ja znam i manje su bitni svakako u celoj ovoj situaciji. 

Part 2.
 
DžejkobsDate: Tuesday, 27 November 2018, 00:24:16 | Message # 11
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Da odgovorim Vandi. Da sam imao npr tajni imunitet veruj mi da bih ga dao osobi na koju smo išli a upisao bih Milanovo ime. Medjutim ta situacija se nikada nije dogodila a kad je trebalo ja nisam povukao dovoljno odlučan potez da ga se rešim smile
 
troyaDate: Tuesday, 27 November 2018, 00:44:01 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Da odgovorim Vandi. Da sam imao npr tajni imunitet veruj mi da bih ga dao osobi na koju smo išli a upisao bih Milanovo ime. Medjutim ta situacija se nikada nije dogodila a kad je trebalo ja nisam povukao dovoljno odlučan potez da ga se rešim

Kakvo je ovo imitiranje Ilije biggrin
 
DžejkobsDate: Tuesday, 27 November 2018, 00:58:33 | Message # 13
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Haha. Sad imaš još razloga da me zavitlavaš za brata tongue
 
SanjaDate: Tuesday, 27 November 2018, 01:09:02 | Message # 14
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Pratim lol
 
SanjaDate: Tuesday, 27 November 2018, 02:16:00 | Message # 15
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Inace, ono sto sam htela danas da kazem je to da si ispao sve ono sto si pricao za Milana da je, i iako nisam igrala zajedno sa njim u mojim ocima je on mnogo iznad tebe, ja to jednostavno tako vidim. A znas zasto? Evo ponavljam opet, iako nismo bili u savezu nekom nikad on i ja, a pisali smo cesto o igri, desavanjima, glasanju, nikad ali nikad me nije slagao. Tako da mi ne mozes reci da nije moglo bez toga, jer on to nije radio a opet evo dosli ste do skoro istog nivoa, sve je bilo pitanje srece ili po tebe nesrece pa Ema uze imunitet
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 13. emisija (Džejkobs)
Search: