Reunion Show - Page 24 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Reunion Show
troyaDate: Thursday, 13 December 2018, 17:26:25 | Message # 346
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
NikolaKhait - Igrač koga prati loša reputacija, mada je ovo bila sezona u kojoj je možda mogao i više samo da nije krenuo prebrzo da igra. Kako neki kažu prvi dan je bio medju top3 najsigurnije osobe u plemenu dok nije pokušao da izbaci Maski, koja jeste velika pretnja ali je preveliki zalogaj za plemenski pre bilo kakvog testiranja lojalnosti saveznika.

Just_Vlad - Nažalost za njega sam pogodio još pre sezone da postoji šansa da bude first boot. Uopšte nije loš igrač, kako u igrama tako i u dogovorima ali mu fali neki balans. Doduše ovo mu je bila 1. sezona pa je bio previše uzbudjen. Ali je definitnvno od onih igrača koji zrače energijom i mogu ili da ispadnu prvi ili da pobede ako se zadese u sezoni sa ljudima koji cene tu agresivnost.

Dario - Za njega nemam ništa pametno da kažem pošto je bio jedini neaktivni igrač u sezoni.

b_u_G - Igrač koji se pre svega prijavio zbog samih igara, ne toliko zbog survivora. Probao je, nije mu se svidelo što mora stalno da dolazi na forum u odredjeno vreme i to je to. 

DeMarcus - Isto igrač sa malo lošijom reputacijom, i da se našao u plemenu samo sa starim igračima možda ne bi imao nikakve šanse. Ovako možda i bi, ali nije došao na prvoj igri i odma olakšao ljudima da njegovo ime dodje u prvi plan, i ako nije ispao on, nakon celog tog haosa on je ostao na strani manjine. Kasnije je imao sreću da završi na Exile islandu i da osvoji crni glas i mislim da ga je morao mnogo bolje iskoristiti. Makar da sa njim preživi još jedan krug što je itekako bilo moguće i da sačeka ili ujedinjenje ili da neko od igrača reši da napravi neki potez.

Anchy - Verovatno uz Maski favorit za pobedu pre sezone. Poznavala je dosta ljudi, što i jeste i prednost i mana ali mislim da je mogla dosta bolje. Kao što sam već rekao nije smela da ostane uz Nikolu kada je videla da je krenuo da tone i samim tim ostane u manjini. Mada svi koji znamo Anu znamo da ona može biti jako napadna kada je igra u pitanju, primer ako joj predložiš da se neko izbaci ona je u stanju da te 2,3 sata ispituje da joj detaljno objasniš zašto. Tako da mislim da baš zbog toga nije uspela da se spasi nakon početka haosa, jer je očekivala objašnjenja i dokaze umesto da se prilagodi situaciji.
 
LaraCroftDate: Thursday, 13 December 2018, 21:02:28 | Message # 347
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
svi koji znamo Anu znamo da ona može biti jako napadna kada je igra u pitanju, primer ako joj predložiš da se neko izbaci ona je u stanju da te 2,3 sata ispituje da joj detaljno objasniš zašto.

Titanik je manje vremena tonuo  tongue

Quote troya ()
DeMarcus - Isto igrač sa malo lošijom reputacijom, i da se našao u plemenu samo sa starim igračima možda ne bi imao nikakve šanse.

Mozda bi prosao bolje sa starim igracima. Pa igrao je ranije i imao solidnog uspeha  wink


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 13 December 2018, 21:02:55
 
troyaDate: Thursday, 13 December 2018, 22:25:14 | Message # 348
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
DonniBrasco - Stara škola, igrač koga takodje godinama unazad prati loša reputacija. U većini all stars sezona je ispadao medju prvima. Upao je u sezonu u kojoj je maltene jedini bio "nov" medju starima ali je baš zbog tog iskustva uspeo da sačuva sebe u većini po svaku cenu. Ironično ali dominacija u igrama nakon swapa mu je najviše uništila šansu za nastavak, dok su drugi igrači izbacivali igrače koji im smetaju, on ljudima sa kojima možda nije hteo da radi nije mogao ništa.

Sanja - Ona je obeležila ceo jedan deo sezone. Apsolutna dominacija nakon swapa i u svim igrama nakon ujedinjenja. Uzela je i tajni imunitet i definitvno da se nije kockala i da ga je odigrala kada je trebala uz par imuniteta kasnije mogla je daleko i da ovu sezonu okrene naglavačke. Ko zna šta bi sve bilo. Ali to prepisujemo neiskustvu jer joj je ovo prva sezona i nikada nije gledala survivor. Ogroman potencijal.

Lilake - Skromna kao i uvek, i dalje tvrdi da ne zna zašto je jedan od najboljih igrača finske. I u ovoj sezoni kao i tada je skupila par ljudi oko sebe, doduše ovog puta žene(Erin, Sanju mislim da je morala i Emi dosta ranije da pridje) plus Miku koji joj je bio najbliži saveznik i mislim da je to retko ko očekivao. Najveća greška joj je verovanje Jakovu, koji joj je i rekao na početku sezone ako se ne varam da ne želi da radi sa njom. Tako da je morala mnogo ranije da smisli šta će i da ona napravi prvi potez, verujem da bi je Miko podržao.

ErinNavan - Nju sam bukvalno gledao kako sazreva tokom sezone, od žene koja se ježi bilo kakvih spletki i dogovora do igrača koji se zainatio i želeo da izbaci bilo koga ko je protiv nje. Mislim da joj je ovo bila dobra lekcija, da sada zna šta je survivor i da će je biti zanimljivo gledati u još nekoj sezoni.

Kacha - Moj favorit, tj. osoba čija mi se priča najviše svidela i želeo sam da dogura što dalje moguće. Veliki fan survivora za razliku od ostalih novih igrača, zakasnila je pola dana za prijave ali je odustajanjem jednog igrača upala bukvalno 1 sat pre prve igre. Kao da joj je bilo sudjeno da igra. Bila je glavna u toj prvoj pobedi i nakon toga je bila na svim plemenskim savetima u sezoni, preživela je devet za redom, ispala na desetom, ja sam se nadao da će oboriti rekord i stići do kraja. Kakva bi to priča bila. Na kraju je sama kriva što je ispala, imala je 2 opcije da se spasi, ona je napravila početničku grešku i glasala za osobu za koju je znala da osigurana, to nije smela sebi da dozvoli. Takodje jedan od igrača koji ima još štošta da pokaže u budućnosti.

Roo - Preživeo je 10 plemenskih za redom, jedan od najaktivnijih novih igrača. Bukvalno je kroz iglene uši preživeo prvi plemenski savet a opet mu je tako malo falilo da stigne do kraja. Najveća greška mu je ne verovanje ali držanje za Džejkobsa koga već zna od ranije i igrati sa ljudima kojima on veruje umesto da igra sa ljudima kojima sam veruje. Par puta je imao prilike i želje da napravi neki potez, ali svaki put je odustao i možda ga je to najviše koštalo finala.

Džejkobs - Diskutabilna igra, i on je imao dosta poznanstava na početku sezone ali svakako da nije mogao da igra sa svima. On ide iz krajnosti u krajnost od toga da želi da bude dobar sa svima do toga da je u ovoj sezoni rešio da prekine to i otvoreno zajebao 5 ljudi i da su svi oni završili u poroti, po meni to definitvno nije igra za pobedu. Plus ostali igrači mogu da iskoriste te iste ljude da te izbace. Trebao je naći neki balans, ovako je bio ranjiv i ispao prvom prilikom. Velika greška što se nije prilagodjavao igri, nego se uzdao u Maski.
 
troyaDate: Friday, 14 December 2018, 00:52:41 | Message # 349
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sutra po koja reč o finalistima i u ponoć zatvaramo reunion show. 
 
troyaDate: Friday, 14 December 2018, 12:58:04 | Message # 350
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
TheGuardian - Ove sezone je odigrao mnogo bolje nego što su drugi očekivali, izvrsni potezi da osigura svoju poziciju i kod novih. Ali kao da nije znao da završi sezonu, prvo dozvolio je sebi da bude u Maskinoj milosti, trebao je ranije sam da se reši ljudi koji su hteli da ga izbace. A i predao se u finalu čim je postalo gusto, treba se mnogo više i odlučnije boriti za pobedu, za svaki glas. Trebao je biti malo agresivniji.

Maski - Najsvežija VS zvezda pa je samim tim bila i najveća pretnja u sezoni. Sama činjenica da je opet stigla do finala i ako je to uradila samo par meseci ranije govori sve. Mislim da nije mogla preterano drugačije da igra, bukvalno od prvog dana je bila meta i držanje za muške takmičare sa kojima se zna i lično je za nju bio najbolji potez. Najveća greška je onaj "mess" plemenski kad je ispala LIlake, Ema kao najveća pretnja u tom trenutku je morala biti izbačena u strogoj tajnosti.

Ema - Aktuelni Sole Survivor, definitivno jedini takmičar koga pamtim da je pobedio a da se nije mešao na plemenskim savetima i pokušavao da okreće vodu na svoju vodenicu, skroz drugačiji stil igre koji je ovog puta po nju savršeno prošao. Ostvarila je lepu komunikaciju sa ženama i nasledila Legacy Advantage koji joj je možda i doneo tu titulu. Bukvalno je postojao samo jedan plemenski savet gde je mogla biti izbačena, tu je rizikovala i debelo joj se isplatilo. Sve u svemu, dugo će ostati upamćena po tome.
 
LaraCroftDate: Friday, 14 December 2018, 16:52:59 | Message # 351
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
Ema - Aktuelni Sole Survivor, definitivno jedini takmičar koga pamtim da je pobedio a da se nije mešao na plemenskim savetima i pokušavao da okreće vodu na svoju vodenicu, skroz drugačiji stil igre koji je ovog puta po nju savršeno prošao. Ostvarila je lepu komunikaciju sa ženama i nasledila Legacy Advantage koji joj je možda i doneo tu titulu. Bukvalno je postojao samo jedan plemenski savet gde je mogla biti izbačena, tu je rizikovala i debelo joj se isplatilo. Sve u svemu, dugo će ostati upamćena po tome.

Nesto kao Merry u VS Seychelles. Posebno ovo boldovano.

Cestitam pobedu.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Friday, 14 December 2018, 17:29:55 | Message # 352
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ipak skroz drugaciji stilovi igre, Merry je imala bolju drustvenu igru, ako se secas nije osvojila ni jedan imunitet a opet nije dobila ni jedan glas protiv sebe u sezoni. Isto tako pravila je i saveze, primera onaj u top5 sa Ethanom i Bibom da se izbace Magdalena i Cruella.
 
troyaDate: Saturday, 15 December 2018, 00:01:43 | Message # 353
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To je to. smile
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Search: