Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko
Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 20:46:13 | Message # 16
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ko je od ostalih osoba za stolom najviše odan porocima?

*Pejko– Djo,ne poznajem lika,I doneo sam odluka zbog njegovog nadimka,kao neki reper iz huda,a bogami oni imaju poroke. ;)

Anchy – djo, Realno je djo, puši, tako da je svakodnevno odan porocima :P
Djo - Djo verovatno

TheGuardian – anchy , Hahaha, cenim da nece reci mene, znaci ostaju mi Djo I Ana, pa neka bude Ana opet, da ne zaboravimo zenski deo foruma xD

Ne smeš se više ni zvati djo a da ne ispadneš član bande. Zapisano.

 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 20:48:56 | Message # 17
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Za koga od ostalih troje takmičara za stolom se može reći da se pravi naivnijim nego što jeste?

*TheGuardian – Pejko , Sa obzirom da samo znam Anu, a ona sigurno nije naivna, neka bude 50/50 izmedju ostatka, pa cu reci Pejko xD

Anchy – anchy , Baš se niko od nas troje ne pravi naivan, tako da opet bih rekla anchy, jer jedino mene zna, a možda i misli po mom avataru da se nešto pravim biggrin
Djo – Pejko
Pejko– Anchy,mislim da su imali poprecna misljenja oko one trke,na onom forumu,mozda sam pogresio osobu,ali odgovoricu tako.

Ma najbolje da na svako pitanje odgovor bude mala maca koja je sve samo ne naivna . Loša taktika. Ili ne ?


 
troyaDate: Thursday, 30 August 2018, 20:50:18 | Message # 18
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pejko jos malo pa upucen kolko i Stefan oko Tara biggrin
 
PejkoDate: Thursday, 30 August 2018, 20:51:38 | Message # 19
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Ne zamaram se ja oko tih igara preterano,imamo vrhovnog vodju.  tongue
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 20:51:48 | Message # 20
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Za koga sa foruma bi rekli da mu/joj je jezik brži od pameti ?

*Anchy – Tic-Tac , Ovde bih definitivno stavila i sebe, ali pošto ne može… Konkurencija je jaka, mada prvo mesto ide Prvom Mestu Tic-Tac-u, njegovu brzojezičost :P sam najviše puta doživela <3

Djo - Pejko mozda
Pejko– TheGuardian,cista pretpostavka…mada verovatno gresim,jer nisam pricao sa njom o toj temi. 
TheGuardian – NikolaKhait , hmmm, dosta kandidata ima, ali neka bude NikolaKhait biggrin

Posle duže vremena bez poena. Ali kriva je jaka konkurencija . Morate to da priznate. Tačnije prejaka konkurencija kad bolje razmislim.



Message edited by Jason - Thursday, 30 August 2018, 20:52:32
 
TheGuardianDate: Thursday, 30 August 2018, 20:52:35 | Message # 21
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Quote Jason72209Posle duže vremena bez poena. Ali kriva je jaka konkurencija . Morate to da priznate. Tačnije prejaka konkurencija kad bolje razmislim.Slazem se skroz biggrin
 
anchyDate: Thursday, 30 August 2018, 20:55:01 | Message # 22
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Prejaka konkurencija je bila otežavajuća okolnost za malu macu-bočicu-pametnicu-nenaivnicu sad    ali bitno je da kidamo, iako su predviđanja bila sasvim suprotna biggrin

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 20:55:51 | Message # 23
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Sa kojim forumašem muškog pola bi se poljubili da je pitanje života ili smrti ?

*Djo – urke , Da je pitanje zivota i smrti ne bih birao neka bude Uros

Anchy – urke , Pretpostavljam Urke, mislim da se sa njim najviše druži 
Pejko– TheGuardian…stvarno nzm sta da odgovorim,da je pitanje toliko ozbiljnom kapiram da mu ne bi bilo bitno ko je sa druge strane…meni maker ne bi.
TheGuardian – troya , hahahah, nemam pojma sta ce reci, ali neka bude Troya, to je vec postala neka fora biggrin

Taman da ih ChrisKeller ubaci u Zadrugu da budu Matora i Sanja sezone 2. Još jedan poen od mace. Ne diskrecije.

 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 20:58:46 | Message # 24
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Koji forumaš po vama praktikuje BDSM ?

*Pejko– Tiksi,jer mi deluje naj “vatrenije” na forumu,e sad…koji tip BDSM-a,dal nesto lakse ili teze…to nije navedeno u pitanju. :P

Anchy – tiksi , Logično mi je da će reći tiksi, i u VZ (RIP ) je naširoko pričala o tome, a i skoro na ESC :D
Djo - Anchy
TheGuardian – Tiksi , Imam osecaj da ce reci Tiksi, ne znam zasto.

I ovde ima mnogo kandidata . Možda i među njih četvoro . Šta vi mislite o tome ?

 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 21:00:59 | Message # 25
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Sa kojim forumašem (ženskog pola) se nikada ne bi poljubili?

*TheGuardian – Polly , hahaha, gde meni ova najteza pitanjaaaa, nemam pojma, neka bude Polly xD

Anchy – anchy , Prvo sam mislila da stavim Laru, čisto pošto se njen pol dovodi u pitanje, ali sad se setih da me Vuki nije naveo u top 5 forumašica sa kojima bi bio, a Laru jeste, tako da kod Vukija odavno ljubim patos, a posle TAR-a sam to mesto zacementirala zauvek biggrin
Djo – Lara , moze
Pejko– Lara,jer ne znamo jos uvek kako izgleda…jedini razlog…I skoro sam siguran u njegov odgovor.

Sa divnom Polly ? Ako se ne sečate nje videćete je u baražu jer se zamerila organizatoru pa nije ušla u finale. Ali zar stvarno Polly ?

 
anchyDate: Thursday, 30 August 2018, 21:02:22 | Message # 26
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Vuki laže za ovo, daj poen lol

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 21:04:44 | Message # 27
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Osoba u koju imam najmanje poverenja je :
a)troya
b)Jason
c)Elio

*Anchy – b, Reći ću Jason, ali samo zato što se ubedljivo najslabije čujem sa njim u ovoj konkurenciji, a inače nema nikakvog razloga da nemam poverenja.


Djo b , Anchy najmanje veruje Jasonu
Pejko– a, Troja,bila neka svadja kolko znam,pa bi to mogao da bude razlog…a I dosta je jak igrac,I dolazi do cilja na sve moguce nacine.
TheGuardian –a , sa obzirom da zna svu trojicu, tu mi najvise strci Troya, pa neka bude pod a)

Da li sam malopre rekao da je Polly ostala bez finala jer se zamerila organizatoru. E ova će i bez baraža. Ma ćao zdravo.



Message edited by Jason - Thursday, 30 August 2018, 21:05:23
 
troyaDate: Thursday, 30 August 2018, 21:07:01 | Message # 28
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sto nije bilo najvise xD
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 21:07:30 | Message # 29
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline

Za koju od osoba sa foruma bi rekli da vas najviše ogovara ?
a)troya
b)Polly
c)Urke

*Djo a Polly i Urke su duse , mora da me Troya ogovara

Anchy a , Urke ne sigurno, a verujem da će između troye i Polly pre reći troya, naročito i zbog njihovog “rivalstva” oko ESC-a biggrin
Pejko–a , Troja - Ovo stvarno nzm,ali mi troja deluje kao neko ko u igrama zeli da dodje do cilja po svaku cenu,sto je ok po meni,ima prava na to…ali ume da bude nekad bas neugodan,pa msm da ce I djo slicno misliti.
TheGuardian – a , Polly ne deluje tako, Urke ne znam ko je, tako da je opet crna ovca Troya, znaci pod a)


I dalje su u igri sa nova tri poena. Troya stara tračara.

 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 21:09:42 | Message # 30
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ako bih morao sa nekim da vodim ljubav to bi bila:
a)Lavica88
b)Tiksi
c)LaraCroft

*Pejko– b ,Tiksi svakako,ima odlicno telo i mislim da bi se poklapali u krevetu,volim energicne devojke. 

Anchy – a, Ako bi se fokusirao na reč “morao”, odgovorio bi Lara, ne verujem da bi Lava i Tiksi doživeo kao neko moranje :D, ali pošto pretpostavljam da se neće fokusirati i da to i nije bio cilj pitanja, nego sa kim bi najradije vodio ljubav od njih tri, verujem da će reći Lavica. Koliko znam, Pejko najviše voli velike grudi i britak um, a jedino Lav’ca provereno ispunjava oba uslova <3
Djo b Siguran poen i Tiksi
TheGuardian – b , eci peci pec, ti si mali zec, neka bude pod b)


Pošto smo saznali da je tiksi svejedno da li je batak ili belo meso može jedna porcija Pejka na žaru.


 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko
Search: