Baraž - Page 10 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Baraž
Baraž
ivana123Date: Tuesday, 11 September 2018, 20:31:02 | Message # 136
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Čestitke obojici.. biggrin

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
ChrisKellerDate: Tuesday, 11 September 2018, 20:39:42 | Message # 137
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Sace da ti odg

pa ni tvoji pajtosi ti nisu dali lepe poene (neimenovani takmicari baraza, bar njih 3-4)

a ni publika nesto

zato kazem zasluzeno dno, a ni ne smatram da si zanimljiv za igru i sl, jbg biggrin

bez uvrede naravno kiss

djo-a i pejka ne znam, lara i khait su mi super, young/killy/juve su zavrsili u topu


Can't stop, so shut your mouth
 
TheGuardianDate: Tuesday, 11 September 2018, 20:50:18 | Message # 138
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
morace da se prosiri finale izgleda, pravi vecu gozbu, kupuj stolice iz IKEA
 
YoungWolfDate: Tuesday, 11 September 2018, 20:51:16 | Message # 139
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Evo i ja da se javim... Danas me drama prati gde god da se okrenem... Hvala svima.

1. Ovako, ja sam licno glasao za neki dozivljaj samih takmicara i njihove odgovore. Djo je dobio 1 zbog Twilight, Lara, Keller i Khait su mi bili sredina... I naravno 3 koja me najbolje zna i sa kojom se najvise druzim. Oni mogu da vam bjasne zasto su za mene glasali. Ja sam glasao za Saca.

2. Ne znam je li Khait mislio na mene kada je pricao o olosima. Voleo bih da mislim da nije jer smo imali zaista normalnu komunikaciju...

3. Ne znam koji su to ciji forumski hejteri... Elio, ja jednostavno to mislim o vama... Tako da, nije to taktika koliko moje misljenje. Tiksi, ja ne znam ko ne voli TT i Elia, znam kakvo je moje misljenje, ali ja nisam za sebe glasao.
 
ElioDate: Tuesday, 11 September 2018, 21:03:36 | Message # 140
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Pa ne znam sto mislis jer si svojevremeno pricao da sam tvoj muzicki brat jer volimo istu muziku, normalno si se dopisivao sa mnom, ne znam otkud neki hejt prema meni jer ga osecam pogotovo od trenutka kad sam ti privatno zamerio nesto za videvision sto je po mom misljenju bilo osnovano. Al od tad si krenuo da se kacis za moje ime kad god nesto napisem. smile al dobro, vidis da to donosi poene na Djavoljoj xD

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
NikolaKhaitDate: Tuesday, 11 September 2018, 21:06:18 | Message # 141
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Ne znam je li Khait mislio na mene kada je pricao o olosima. Voleo bih da mislim da nije jer smo imali zaista normalnu komunikaciju...

Nisam mislio na tebe, pronasli su se ljudi na koje sam mislio, ne brini smile 

I za kraj: Srecno svima u finalu! Idemo Dux do pobede heart  

Vidimo se ljudi za mesec-dva, kada ce se, nadam se. ovaj forum malo procistiti od olosa... Uzivajte svi biggrin


Why do all good things come to an end?
 
TheGuardianDate: Tuesday, 11 September 2018, 21:07:42 | Message # 142
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
LEAVE BRITNEY ALONE!!!

 
SacDate: Tuesday, 11 September 2018, 21:08:43 | Message # 143
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Bar mesec-dva ce biti jedan manje...

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
YoungWolfDate: Tuesday, 11 September 2018, 21:15:44 | Message # 144
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Elio ()
Pa ne znam sto mislis jer si svojevremeno pricao da sam tvoj muzicki brat jer volimo istu muziku, normalno si se dopisivao sa mnom, ne znam otkud neki hejt prema meni jer ga osecam pogotovo od trenutka kad sam ti privatno zamerio nesto za videvision sto je po mom misljenju bilo osnovano. Al od tad si krenuo da se kacis za moje ime kad god nesto napisem. al dobro, vidis da to donosi poene na Djavoljoj xD

1. Ono oko videa na VV zaista ne igra nikakvu ulogu i da, bilo je osnovano. I Troyi sam promasio video, pa nas evo OK. Zaista, nije to nesto sto smatram tvojim atakom na mene ili bilo kakvim iskazivanjem animoziteta sto se Rubi tice... 

2. Ne kacim se za tvoje ime... Takodje, ne znam kakva ti je popularnost na forumu, jer ovde znam samo uzak krug ljudi.
 
Tic-TacDate: Tuesday, 11 September 2018, 21:57:16 | Message # 145
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Kurjak je pokazao da je odličan strateg. U moru iskompleksiranih uvek je najbolja taktika udariti na onog ko poseduje najviše očiglednih kvaliteta. Krivi su oni koji su se na to upecali.

Čestitke obojici finalista!!


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
ElioDate: Tuesday, 11 September 2018, 22:37:11 | Message # 146
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Takodje, ne znam kakva ti je popularnost na forumu, jer ovde znam samo uzak krug ljudi.

Velika. I na forumu, a i u real lifeu sam elita smile


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
YoungWolfDate: Tuesday, 11 September 2018, 22:55:39 | Message # 147
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
 
djoDate: Tuesday, 11 September 2018, 23:15:09 | Message # 148
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Cestitam finalistima smile
NikolaKhait, na osnovu cega si zakljucio da mene pucaju kompleksi?
Ne poznajem te covece, kao ni ostale ljude u barazu, Pejka upoznao jer sam s njim bio u veceri4, Laru znam od ranije i koliko toliko Saca. Mada to nije ni bitno, bar mislim, u ovoj igri. Svako drugacije pravi kljuc na osnovu kojeg glasa. Ne razumem zasto si me spominjao u onom kontekstu. Zato sto sam ti dao 1?


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
stingemmmDate: Tuesday, 11 September 2018, 23:45:28 | Message # 149
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Čestitao bih Mladom Vuku na zaista nesvakidašnjem napretku od prvog kola do baraža, odlična promena pristupa i sasvim novi stav i strategija što je publika prepoznala i nagradila. Ukoliko barem polovina tog napretka bude i od baraža do finala, pobednik će biti jasan. Srećno u finalu!
Ostale ološe, oštrokonđe, kelerabe, čepulje, licemere, dpp-ove/ddp-ove, kraljice drame, nesigurne egocentrike, iskompleksirane glasače, kvalitetne mediokritete i polarne majmune nema potrebe dodatno komentarisati, Kejtić je sve rekao. Zabava je ovde najbitnija a tom nam je Leo svakako dostojno priredio heart
Mnogo sreće svim finalistima, želim samo dobar šou i pobednika koji će doprineti istom. Moji glasovi su skroz otvoreni, donesite mi dramu i humor i glasovi će sami uslediti heart
A u drugoj sezoni vam vaš stingemmm sprema do sada neviđeno, stay tuned


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
ElioDate: Wednesday, 12 September 2018, 01:30:49 | Message # 150
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ja sam mislio da se Djo i Nikola Khait znaju uživo sa Avalona i da ga ipak malo bolje poznaje od ostalih biggrin

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Baraž
Search: