Raiders of the Lost Ark - Page 23 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Raiders of the Lost Ark (avantura pocinje...)
Raiders of the Lost Ark
LaraCroftDate: Wednesday, 18 May 2011, 23:53:03 | Message # 331
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
bilo je 11 slova, a TROYA je imao tacnih 12 odgovora... cool

kada je skupio sva slova, nije hteo odmah da odgovara, vec je isao dalje i cekao sledecu pomoc...

a sledeca pomoc su bila dva vezana slova i informacija koja su po redu...

posto je dobio slova sledecim redom - N E G M I I G N A R S - sledeca pomoc bila su 7 i 8 slovo po redu - IN

odgovorio je odmah posle toga


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Wednesday, 18 May 2011, 23:59:52 | Message # 332
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
cestitam troyi

Hvala i ovde biggrin

Ja necu igrati 2. sezonu smile

Quote (LaraCroft)
u temi nam moze reci kako se njemu cini sve ovo i u kom trenutku je bio siguran u tacno resenje...

Pa zanimljiva ideja, svidjalo mi se to sto je postojao samo jedan pokusaj i sto se moglo pokusati tek kada se skupe sva slova, pa se samim tim izbeglo lupanje. U narednim sezonama mogla bi da najavis dan ranije ili da ima tacno vreme, mozda bi bilo vise ljudi.

Pa ja sam trazio zamak tek posle prve pomoci sa spojenim slovima, tako da sam ga vrlo brzo nasao i odma sam bio siguran u resenje.

 
LaraCroftDate: Thursday, 19 May 2011, 00:02:52 | Message # 333
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
U narednim sezonama mogla bi da najavis dan ranije ili da ima tacno vreme, mozda bi bilo vise ljudi.

pa zna se vreme kada je najvise ljudi na sajtu svake veceri - posle 21:00...

ja mogu posle 21:30, svakim danom osim petka i subote...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Raiders of the Lost Ark (avantura pocinje...)
Search: