ESC 132 - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: urke  
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 132 (Domace pesme uz koje naricete, kukate, pijete na eks)
ESC 132
NaupDate: Friday, 02 June 2017, 23:37:14 | Message # 31
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ne znam koje pesme ocekujete biggrin
 
SacDate: Friday, 02 June 2017, 23:38:06 | Message # 32
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Vibrato, donje lage biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
tiksiDate: Friday, 02 June 2017, 23:40:35 | Message # 33
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Dok se ne isprazne sve čakre, nema ništa

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Friday, 02 June 2017, 23:46:53 | Message # 34
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
S obzirom na to da ocekujem uvijek najgore od ljudi, ovdje sam ocekivala nesto neocekivano.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
MarkoNGDate: Saturday, 03 June 2017, 07:24:06 | Message # 35
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Realno tema nije bila hitovi, nego pesma koja svakog licno dodirne, tako da normalno je da se u tudjim pesmama ne pronalazite, a i da zbog kvaliteta kukate "nisam zadovoljna". 

Svaka pesma ovde sigurno ima neku pricicu koju samo mi znamo.

Tako da nisam ni ocekivao nesto tipa Harlem Shake, ili Eifel 65 - Blue biggrin
 
PollyDate: Saturday, 03 June 2017, 08:36:48 | Message # 36
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
Svaka pesma ovde sigurno ima neku pricicu koju samo mi znamo.

Nadam se da je tako; zato je ovo jedan od najosobnijih esc-a (ako su stvarno svi poslali pjesmu s nekom pozadinom).


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
Lavica88Date: Saturday, 03 June 2017, 08:43:53 | Message # 37
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Realno tema nije bila hitovi, nego pesma koja svakog licno dodirne, tako da normalno je da se u tudjim pesmama ne pronalazite, a i da zbog kvaliteta kukate "nisam zadovoljna".


Upravo zato sto je ta tema, ocekivala sam da bude manje pjesama koje su hit, izlizane... Ne idete mi vi svi uz takve pjesme ( cast izuzecima ). Al mozda je to do mene, pogresna procjena. smile


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Saturday, 03 June 2017, 08:44:27
 
MatijaDate: Saturday, 03 June 2017, 14:21:04 | Message # 38
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Ne znam koliko ste za, ali uz glasove bi mogli napisati zasto ste bas poslali tu pesmu, ne morate opsirno ko ne zeli, moze u kratke crte smile
 
NaupDate: Saturday, 03 June 2017, 14:28:45 | Message # 39
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Evo ja cu ovde, kucao sam na YT "Tuzne pesme" i prelistavao sam i rekoh "moze ova"
 
EthanMorascaDate: Saturday, 03 June 2017, 14:56:00 | Message # 40
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
A šta ćemo sa ovom što je već pobedila? Diskvalifikacija?

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Saturday, 03 June 2017, 14:57:42 | Message # 41
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
I jesu bezveze pesme. laugh

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
NaupDate: Saturday, 03 June 2017, 15:22:41 | Message # 42
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
A šta ćemo sa ovom što je već pobedila? Diskvalifikacija?

Koja je pobedila? Propust organziatora, bzvz da izvisi neko sad
 
Lavica88Date: Saturday, 03 June 2017, 15:35:24 | Message # 43
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Napisacu i ja ovde zasto sam predlozila pjesmu koju sam predlozila, jer sam vec glasala.

Momentalno, vec na prve taktove doticne pjesme, tokom prvog slusanja, osjetila sam kako me preplavljuje vrtlog raznih emocija..Tuga, ljubav, radost, sjeta, sve u istom trenutku, kao da me neko sakom u glavu udario biggrin Potpuno neplanirano, jer sam odbijala da cujem tu pjesmu zato sto njenog "interpretatora" nisam pretjerano voljela vidjeti biggrin . Bas mi je doprijela do duse, vrlo lagano. Vjerujem da je tome pogodovao i period kroz koji sam tad prolazila ( raskid dugogodisnje veze ). Mnogi kazu, cak i par vas ce to sigurno uraditi, da je pacenicka, al meni je daleko od toga. Tekst i muzika ( a i pozadina pjesme, kako je nastala, itd. ) potpuno mi odgovaraju, pronalazim se skroz. I iako uz nju ponekad zaplacem , uvijek se posle slusanja te pjesme osjetim ispunjenije, poletnije, mirnije.. Nadam se da ce jos neko od vas dozivjeti bar slicno iskustvo prilikom slusanja.
A ako ne, vala moram i ja nekad biti u ESCu na POSLEDNJEM mjestu biggrin


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Saturday, 03 June 2017, 15:45:31 | Message # 44
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ne verujem da Kaorlina ovde moze bilo sta da uradi, tako da ne bih ja tu ništa dirala. Ovo je drugi esc, sa drugacijim pesmama i glasacima.

Ja sam moju poslala jer u pogledu nje imam uslovni refleks, tako da cim je cujem istog trenutka mi se vracaju emocije, stanja, osecanja koja sam davno imala prema jednoj osobi. Ne ocekujem neki narociti plasman (kao i uvek)


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MatijaDate: Saturday, 03 June 2017, 16:18:19 | Message # 45
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Ja sam moju poslao jer sam prosle godine izgubio majku posle duge borbe sa onom bolescu. Tacnije, od pocetka prosle godine mi je krenuo jako los period, kako se ona razbolela, jedva sam preziveo to vreme i te dane, i jos uvek su teski, dok ne prodje neko vreme.. Uz ovu pesmu i danas danju zaplacem, setim se svega sto se desilo, sve te muke, kako sam je gledao, brinuo o njoj jer nisam hteo ni jednog momenta da legne u bolnicu gde bi se ionako izmucena mucila i ne bi trebalo da doceka kraj u toj supi zvana bolnica nego kod mene u mom narucju kuci, kako je i bilo. Na rukama mi je izdahnula, uvek mi te slike,a posebno ta slika prodje pred ocima. Cuvajte se, sta da vam kazem. Rane ce uvek biti duboke, a samo osyaje nada da ce vreme to zaleciti sve  smile

I jos jedna stvar, cuvajte i volite svoje bliznje, kakvi god bili, jer ce vam jednog dana biti jako tesko, najteze je izgubiti svog bliznjeg, ko je iskusio, zna o cemu pricam. Nekad ti bude zao sto neke reci i stvari nisi mogao reci i uraditi, pa kazes ono "da samo mogu da vratim vreme". Volite ih svaki dan, svaki sat, svaki minut, svak isekund, jer nikad se zna kad moze biti poslednji.  heart


Message edited by Matija - Saturday, 03 June 2017, 16:23:44
 
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 132 (Domace pesme uz koje naricete, kukate, pijete na eks)
Search: