ESC 147 - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: urke  
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 147 (Crtaci :))
ESC 147
anchyDate: Wednesday, 13 December 2017, 01:57:43 | Message # 16
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ali ok, taj neko ce poslati "popularnu" pesmu, koja se, eto, njemu dopada, oni kojima se svidja glasace, ti neces jer je popularna i to je to, ja problem ne vidim smile Mislim, nije fora da svi sad napisemo koje pesme ne zelimo da cujemo biggrin Mada i nemam takvu, meni se ovo vise sada svidja zbog efekta iznenadjenja, mozda je vama drugacije, jer igrate dugo... Ima i pesama koje jesu popularne, tipa vrv bile na vrhu nekih toplisti ili otkud znam, vrtele se na radiu, a da su dobre. Nije ni fora da bas sad kopamo po nekim nepoznatim crtacima, da bismo ispali kreativni biggrin
Odosmo malo u preveliko filozofiranje u odnosu na temu smile Jos jednom da kazem da naknadne izmene ne prihvatam, na to bar mogu da uticem smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Lavica88Date: Wednesday, 13 December 2017, 02:06:51 | Message # 17
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ma kakvo filozofiranje, mogli bismo mi to jos bolje. biggrin Ali nema potrebe. Misljenja postoje da bi bila razlicita. smile

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
anchyDate: Wednesday, 13 December 2017, 02:14:57 | Message # 18
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Apsolutno se slazem smile A sto se filozofiranja tice, jel ima neka tema za to? biggrin

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Lavica88Date: Wednesday, 13 December 2017, 02:19:52 | Message # 19
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Nema posebna tema, ali se filozofira o svemu i svacemu. smile

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 13 December 2017, 09:57:55 | Message # 20
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja sam se šalio za japanske nebuloze, ako mi se pesma svidi, može da dobije i 12 bodova. Osim ako nije Naruto, onda nulica. laugh Šalim se, opet.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 13 December 2017, 12:32:33 | Message # 21
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
TEENAGE  MUTANT  NINJA TURTLES
 
urkeDate: Wednesday, 13 December 2017, 12:56:51 | Message # 22
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
146 izdanja ESC-a smo odigrali sa pravilom da je moguce promijeniti pjesmu tako da ce to pravilo postojati i dalje.

Anchy, kada si otvorila temu trebalo je odmah da naglasis da u ovom izdanju izmjene nece biti moguce, a ne nakon sto je nekoliko nas poslalo prvu pjesmu koje smo se sjetili u slucaju da nesto sto naknadno posaljemo bude zauzeto.

Na osnovu ucesca u svojoj debitantskoj sezoni moze se zakljuciti da si i te kako u mogucnosti da ispratis potencijalne izmjene tako da dozvoli ljudima da promijene ono sto su poslali  up
 
NaupDate: Wednesday, 13 December 2017, 13:06:15 | Message # 23
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Poslah 3 pa biraj tongue
 
troyaDate: Wednesday, 13 December 2017, 13:09:07 | Message # 24
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To pravilo sa menjanjem pesme je totalna glupost! Sta ako osobaA posalje pesmu koju je vec poslala osobaB i ja je odbijem. Da bi nakon vremena osobiB palo na pamet da promeni tu pesmu? Gde je tu logika???
 
djoDate: Wednesday, 13 December 2017, 13:30:44 | Message # 25
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Pesma moze da se menja, sto godina igramo tako i tako ce ostati. Nemam nista protiv Anchy, ali nece neko ko od juce igra esc da mi zavodi neki red sad. Ispala si iz sezone i sad imas vremena da organizujes ovo kako treba, evo pomazem ti, moja promenjena pesma nije bila do sad smile

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
tiksiDate: Wednesday, 13 December 2017, 13:36:51 | Message # 26
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
E qq isfilozofirali oko filozofije. I ja uvek bolje bodujem meni poznate pesme i radujem se kad čujem nešto novo. Ko sta komentarise, šalje i slicno me ne zanima, samosvojni smo. A ovo za promenu ne znam kakav je problem.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
anchyDate: Wednesday, 13 December 2017, 13:37:47 | Message # 27
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Malo je bezveze da se obracanje paznje na neka pravila naziva zavodjenjem reda smile Nemam ni ja nista protiv bilo koga od vas, ali receno mi je ovde da se pita onaj ko vodi igru i zato sam tako i napisala. A i totalno se slazem sa Trojinim argumentom. Ok, vrv je greska sto nisam napisala na pocetku, ali ako je toliki problem za nesto sto prvi put vodim i treci put igram, onda stvarno... smile

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
tiksiDate: Wednesday, 13 December 2017, 13:42:51 | Message # 28
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ako ce ovo da nam bude neki problem onda bestraga sa nama xd ajmo ljudi crtaći su tema :-)

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
PejkoDate: Wednesday, 13 December 2017, 14:21:14 | Message # 29
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Ajmo ljudi malo da spustimo tenziju,pustite devojku da radi...lepo razmislite sta saljete,i posaljite joj...nema svako od nas toliko vremena da menja pesmu po 60 puta.
 
NaupDate: Wednesday, 13 December 2017, 14:42:53 | Message # 30
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Anchy koju si mi pesmu prihvatila (redni broj)? biggrin
 
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 147 (Crtaci :))
Search: