ESC 224 - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: urke  
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 224 (Musica E')
ESC 224
RooDate: Sunday, 25 October 2020, 22:53:15 | Message # 61
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Na stranu to što ovdje vlada metuzalemski ukus(svako ima pravo slušat šta god oće), originalnost i kreativnost u slanju pjesama na ovom forumu je ravna NULI, ne sjećam se dal sam ikad tu otkrio 2-3 dobre pjesme za koje nikad nisam čuo, uglavnom se šalju pjesme koje smo slušali tisuću puta i koje svi već znamo. Da sutra otvorim istu ovu temu opet bi se slao Eros, Bella Ciao(slušali smo je pred par izdanja Aloooo), i standardna ekipa, nerealno mi je da nitko ne želi otkrit nešto novo i poslat, a Italija puna odličnih izvođača, ali ne, ajmo Al Bana 3 puta na istom izdanju slat, i ne daj bože da bez Erosa prođe, inače gasi izdanje, smiješno. Lijepe su pjesme s ovog izdanja to stoji, i neke od navedenih sam fino nagradio jer mi se sviđaju i nikad neću sabotirat pjesme koje mi se sviđaju, ali realno dosadni ste više. Jel može nekad nešto novo i drugačije? Pošto znam da ne može moram se opet povući odavde jer je ovo postao teški festival smora i ne mogu jedno te iste pjesme slušat do iznemoglosti. Kako vam se samo da slušat jedno te isto hahaha

Naravno čestitke pobjednicima i pohvale za Ivanu, DelPiera, Anhela koji su poslali pjesme koje dosad nisam čuo, jest da mi se nisu dopale Bog zna šta, ali bar sam nešto novo čuo
 
troyaDate: Sunday, 25 October 2020, 22:55:04 | Message # 62
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pobednicki duel i Mladenova faca kad je saznao da deli sa Selimom.

 
AmilDate: Sunday, 25 October 2020, 22:56:29 | Message # 63
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 70
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Cestitke
 
YoungWolfDate: Monday, 26 October 2020, 00:23:31 | Message # 64
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Hvala svima na glasovima.

Leu hvala na 0, mora da mu se bas svidela.
 
troyaDate: Monday, 26 October 2020, 01:43:23 | Message # 65
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Roo ()
Na stranu to što ovdje vlada metuzalemski ukus(svako ima pravo slušat šta god oće), originalnost i kreativnost u slanju pjesama na ovom forumu je ravna NULI, ne sjećam se dal sam ikad tu otkrio 2-3 dobre pjesme za koje nikad nisam čuo, uglavnom se šalju pjesme koje smo slušali tisuću puta i koje svi već znamo. Da sutra otvorim istu ovu temu opet bi se slao Eros, Bella Ciao(slušali smo je pred par izdanja Aloooo), i standardna ekipa, nerealno mi je da nitko ne želi otkrit nešto novo i poslat, a Italija puna odličnih izvođača, ali ne, ajmo Al Bana 3 puta na istom izdanju slat, i ne daj bože da bez Erosa prođe, inače gasi izdanje, smiješno. Lijepe su pjesme s ovog izdanja to stoji, i neke od navedenih sam fino nagradio jer mi se sviđaju i nikad neću sabotirat pjesme koje mi se sviđaju, ali realno dosadni ste više. Jel može nekad nešto novo i drugačije? Pošto znam da ne može moram se opet povući odavde jer je ovo postao teški festival smora i ne mogu jedno te iste pjesme slušat do iznemoglosti. Kako vam se samo da slušat jedno te isto hahahaNaravno čestitke pobjednicima i pohvale za Ivanu, DelPiera, Anhela koji su poslali pjesme koje dosad nisam čuo, jest da mi se nisu dopale Bog zna šta, ali bar sam nešto novo čuo

Morah da proverim, samo su 3/13 vec bile na prethodnih 223 esc-a biggrin

Ti Amo, Felicita i Bella Ciao
 
JasonDate: Monday, 26 October 2020, 08:35:28 | Message # 66
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Na prozivke za taktiziranje i slicno se vec godinama ne obazirem jer ono "za dobrim konjem prasina se dize".
Ko salje meni smor pesme neka se javi na drugu adresu kod mene moze da dobije samo cao,zdravo.
 
WanderLustDate: Monday, 26 October 2020, 12:11:46 | Message # 67
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote troya ()
Bella Ciao

a na kom je bila ova?

---------------------------

Inace, nisam znala da je poenta ovoga da se ostali edukuju o novim pesmama na trzistu.
Ja za to koristim spotify, a u kolima radio.

Sve u svemu, uvek cu poslati pesmu koja mi nesto znaci, koju volim i koja mi prva padne na pamet na zadatu temu.
Isto tako i glasam.

Nemam ni vremena, ni namere da "trazim" pesme za esc na vs forumu. Izvini  biggrin

----------------------------
Inace, troya pokupio Jasonove fore biggrin


Message edited by WanderLust - Monday, 26 October 2020, 12:12:52
 
WanderLustDate: Monday, 26 October 2020, 12:13:52 | Message # 68
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Quote Jason ()
kod mene moze da dobije samo cao,zdravo.

ciao bello  lips
 
SelimaDate: Monday, 26 October 2020, 19:24:06 | Message # 69
Queenpin
Group: Publika
Messages: 710
Awards: 3
Reputation: 4
Status: Offline
Šaljem onu koje se prve sjetim, a obzirom da znam dvije pjesme na italijanskom, nije da sam imala neki izbor lol
 
ivana123Date: Tuesday, 27 October 2020, 16:57:01 | Message # 70
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Bella ciao je bila na 193. izdanju, takođe "italijanski" ESC, slao YoungWolf. Nije što sam bila u ulozi organizatora tada, ali mnogo više mi se dopao izbor forumaša na pomenutom, nego sada.

Što se svega ostalog tiče, ok, neka šalje ko šta hoće i glasa kako hoće, ali mislim da se ne bi trebalo dozvoljavati da se izvođači u okviru istog izdanja i pesme koje su već bile, ponavljaju. Znači, u ovom slučaju troya poslao Al Bana u duetu sa Rominom, ostalo dvoje je trebalo da traži novog izvođača. A nije da nije ogroman izbor sjajnih izvođača.


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Tuesday, 27 October 2020, 17:01:59
 
WanderLustDate: Wednesday, 28 October 2020, 22:08:12 | Message # 71
Crna vatra
Group: Publika
Messages: 563
Awards: 4
Reputation: 1
Status: Offline
Taj esc kao sto vidim je bio vise od pola godine pre nego sto sam se prikljucila forumu generalno.

Bella ciao je vanvremenska pesma i kome je zasmetala nije trebalo ni da je glasa u svakom slucaju.

Italija ima izuzetne izvodjace i pesme i recimo izbor i Laure i Erosa je mogao biti bolje, ali svako bira pesmu koju zeli,
bilo da mu je motiv da se pesma svidi njemu ili drugima.

Kod mene je uvek prvi kriterijum, valjda zato ni ne pobedjujem  biggrin .
 
AnhelDate: Friday, 30 October 2020, 08:44:42 | Message # 72
Major general
Group: Publika
Messages: 433
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
Čestitke pobednicima hands Zahvaljujem na poenima za Lauru, a posebno Killyju (12p) i Sacu (10p) happy

Mene su pesma i spot oduševili, s obzirom da znam samo 2-3 Laurine pesme (ovu nisam znao, otkrio sam je tokom potrage za ovo izdanje) izbor nije mogao biti bolji wink
 
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 224 (Musica E')
Search: