ESC 20 - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: urke  
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 20 (slobodna tema)
ESC 20
TroanGirlDate: Friday, 08 April 2011, 17:19:57 | Message # 16
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
Laro pa bice jos pesama..bzvzz ovo sto si ovako objavila. wink

Added (08 April 2011, 5:19 PM)
---------------------------------------------

Quote (Nemanja)
Vec sam odredio 12

David Guetta laugh


Message edited by TroanGirl - Friday, 08 April 2011, 17:20:24
 
LaraCroftDate: Friday, 08 April 2011, 17:25:14 | Message # 17
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (TroanGirl)
Laro pa bice jos pesama..bzvzz ovo sto si ovako objavila.

zasto ??? kako na pravom ESC, neka drzava izabere izvodjaca i pesmu jos u decembru, a neka tek polovinom marta...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NeoDate: Friday, 08 April 2011, 18:38:32 | Message # 18
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Pa znaš i sam koliko neki ovo ozbiljno shvataju, gledalo bi se koja je čija pesma i ne bi bilo objektivno glasanje...

Ma bzw ,ja sam poslao ,al ne znam sto se protezu te teme, i dalje da ima razmene glasova , mene i dalje to ne pogadja , ja glasam za pesme ne za ljude , saljem pesmu koju ja hocu , a ne koja se svidja janku ili marku , to govorim jer su prozvali to sto sam slao Toseta Proeskog , i bas me ne pogadja sta ko misli , i koliko je puta bio , ima covek mnogo dobrih pesama ..
I ne razumem ovo larino tako je Ethan hteo , al ajd biggrin nebitno

Added (08 April 2011, 6:38 PM)
---------------------------------------------
Procitao sam nesto, zasto ucestvujes ako ne zelis pobedu ?
Pa ucestvujem da slusam pesme , neke sam i zaboravio , neke nikad nisam cuo , mislim smisao imati samo pobedu u glavi je smesan , jer ne igras za pare jbt smile

Message edited by Neo - Friday, 08 April 2011, 18:19:11
 
DonnieBrascoDate: Friday, 08 April 2011, 18:42:10 | Message # 19
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Vazno je ucestvovati a jos vaznije je pobediti laugh
 
NeoDate: Friday, 08 April 2011, 18:46:06 | Message # 20
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Ocemo 21 ESC svi pobednici do sad , nema slanja pesama , samo glasanje , svi glasaju ucesnici foruma za 20 pesama , posto je urke rekao da pobednika ne bi dodavao na listu uspesnosti , to bi ispostovao naravno , od svih ovih numera koja je najbolja ? mislim da to pitanje sve zanima smile
Naravno da kazemo glasacima , da glasaju za pesme koje im se svidjaju , bez obzira ko stoji iza te pesme ,tj ko je poslao ..


Message edited by Neo - Friday, 08 April 2011, 18:48:49
 
EthanMorascaDate: Friday, 08 April 2011, 18:50:38 | Message # 21
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja se slažem, ali će biti previše subjektivno bez obzira na to šta kažemo glasačima. smile

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Friday, 08 April 2011, 18:50:49 | Message # 22
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Konacno neke malo manje poznate pesme...

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
TroanGirlDate: Friday, 08 April 2011, 18:53:56 | Message # 23
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
zasto ??

pa nije fora,jedne sad ,druge posle 2 dana

Quote
Vazno je ucestvovati a jos vaznije je pobediti
 
NeoDate: Friday, 08 April 2011, 18:54:12 | Message # 24
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
ali će biti previše subjektivno bez obzira na to šta kažemo glasačima.

Pa mislim da bez obzira sto ce njih 2-3 razmeniti najveci broj poena nece uticati na krajnji skor , bar ja to smatram , i vidis miko se bas trudi da pobedi svaki put , al nesto teze uspeva u tome smile
 
TroanGirlDate: Friday, 08 April 2011, 18:54:43 | Message # 25
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
smile
 
tiksiDate: Friday, 08 April 2011, 18:56:07 | Message # 26
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ne znam zasto bi bilo ko subjektivno glasao, mi smo ovde da slusamo i glasamo za pesme. Pored toga mislim da bi u ovom slucaju to bilo providnije nego sto je inace, a da se razmenjuju poeni stoji i ostaje.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 08 April 2011, 18:56:42
 
EthanMorascaDate: Friday, 08 April 2011, 19:02:07 | Message # 27
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Laro, u nazivima pesama na engleskom jeziku se svaka reč koja nije član, veznik ili predlog (the, a, in, on, of, with, and itd.) piše VELIKIM početnim slovom. Ja sam naziv svoje pesme poslao onako kako treba da se zove, a ti se praviš veći katolik od pape i menjaš u mala slova. U srpskom se sve reči koje nisu vlastita imena u pesmama pišu malim slovom.

Znam da smo na forumu i da je pravopis ne toliko bitna stvar, ali ako sam ti već poslao kako treba da bude, ne vidim zašto se petljaš i menjaš. I ne sviđa mi se što si objavila deo pesama sada, a deo ćeš kasnije, zato što je tako i na pravoj ESC. Nije pravedno prema ljudima koji nisu još uvek poslali pesmu, a nije pravedno ni prema onima koji su poslali, zato što će sada ostali imati priliku da procene konkurenciju i pošalju neku ultra-mega-giga-hit pesmu koja će već poslate da počisti.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
NeoDate: Friday, 08 April 2011, 19:03:13 | Message # 28
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Jedan od mojih predloga je da se krene od pocetka sa temama ESC 1 ,ESC 2 ,..itd. jer ima mnogo ne pomenutih pesama iz svake kategorije , naravno neke kategorije bi izbacio , vecinom bas direktno vezane za eurosong contest ,naravno izvodjaci pesama mogu ucestvovati ponovo isti , ali ne i pesme .Takodje sta bih naglasio , da nema istog izvodjaca u jednoj kategoriji tema .Jedna promena se vec desila , iznad esc teme su postavljene 2 liste , tako da ko organizuje sledeci nema potrebe da pise listu uspesnosti , dodata je jedna nova lista svih pobednika tj zlatna lista.Tu listu menja samo 1 osoba tj u ovom slucaju GH Troya,Ko organizuje ESC na kraju samo treba da postavi konacnu tabelu u toj temi , sa numerama po redosledu ...
 
TroanGirlDate: Friday, 08 April 2011, 19:06:15 | Message # 29
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
Simple plan - I cant wait forever

I CAN wait forever... smile
 
NeoDate: Friday, 08 April 2011, 19:08:57 | Message # 30
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
I ne sviđa mi se što si objavila deo pesama sada, a deo ćeš kasnije, zato što je tako i na pravoj ESC.

Ja sam vec rekao da se meni uopste ne svidja ova tema jer je bila ??? Koja je razlika izmedju slobodne teme i vasa omiljena pesma pesma ?Ovde su bili niz ESC sa kategorijama muzickih pravaca vise manje , doduse bilo je i onih striktno vezanih za esc , al ova tema je u debelom OFF .Kao i uvek ja sam poslao pesmu i naravno kao pojedinac nemam nista protiv Lare , al ova tema je krajnje glupa , i ne svidja mi se to sto neko kao nov ucesnik mora da proverava 20 ESC-a da li je neka pesma bila , to je duznost organizatora , tj u ovom slucaju Lare !


Message edited by Neo - Friday, 08 April 2011, 19:10:02
 
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 20 (slobodna tema)
Search: