ESC 33 - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: urke  
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 33 (LETNJI HIT)
ESC 33
RafaeloDate: Thursday, 26 May 2011, 23:28:49 | Message # 76
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Ukusi su različiti. Ja lično ne volim njen meketav glas, ali je pesma sve u svemu super.


Ti si nadaren ko niko,
skolovani prevarant,
imao si nisi znao,
kako sjaji dijamant.

Uvijek sretan kraj,
izbjegnem za dlaku,
mozda rodjena sam,
u pogresnom znaku?

Ni okrenuo se nisi,
zamnom kao drugi svijet,
niti gurnuo kamencic,
zamnom jednom zauvijek.

A ja samo sam, htjela oca djeci
Malo ljubavi, pa ti sada reci...

Ref.

Ja sam ti bila privjezak,
sto se sija, obmana il' kopija,
tvome srcu, samo bizuterija...

A bila sam ti sudjena,
blago meni, jos po sebi,
tvoje prste osjecam...

Ja sam ti bila privjezak,
sto se sija, obmana il' kopija,
sto se nosi, da se vidi ko je jak...

Idi pa priznaj da sam ja,
sve u jednom, zena, majka,
zena – majka, kraljica!

wacko wacko wacko lol lol lol lol lol lol lol


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
LančoDate: Thursday, 26 May 2011, 23:29:35 | Message # 77
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
ja sam nemanji dala 12 ... super je pjesmica , vesela, tekst je ok, pjevljiva , ritmicna, muzika je isato Ok ....

od mene je dobio 8, jer mi je super za leto isto ko i Bizuterija, al moram priznati, da jedino kod Jelene Tomasevic - ORO nisam gledao na to da li je LETNJI HIT ili ne, jer ja tu pesmu kad cujem, nmg a da ne dam 12... biggrin


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
EthanMorascaDate: Thursday, 26 May 2011, 23:30:09 | Message # 78
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
samo je smijesno da Vriska dobije najmanje poena a pjesma je hit , stvorili su je umjetnici, duhovita je, i ima dublju poentu ...


Meni se 1.000 puta desilo da pošaljem pesmu koja je predobra, ali završi na dnu tabele. Ukusi su različiti. Nešto što je meni super, nekom drugom može biti bljak, može mu biti antipatično na prvo slušanje i to je sasvim dovoljno da dobije krompir. Lično mislim da je pobednička pobedila samo zbog spota, pesma mi nije ništa posebno.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Thursday, 26 May 2011, 23:31:04 | Message # 79
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Neo)
jedino ako izlazis na groblje


Zato i kažem. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
RafaeloDate: Thursday, 26 May 2011, 23:31:37 | Message # 80
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
zamisli samo naslov pjesme Bizuterija... kakav je to naslov ...
ja nisam ljubitelj pjesme Oro , ali je pjesma kvalitetna, ali ovo je dno dna ... od 5 mjesta, mog, pa nazad sve uzas


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić


Message edited by Rafaelo - Thursday, 26 May 2011, 23:31:49
 
NeoDate: Thursday, 26 May 2011, 23:32:07 | Message # 81
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Meni je pobdenicka bzw , ne voim tu pesmu ,vidim da se svi generalno loze , nisam razmiljao puno vladu georgijeva slusam odavno od domacih pevaca

Message edited by Neo - Thursday, 26 May 2011, 23:32:53
 
LančoDate: Thursday, 26 May 2011, 23:33:24 | Message # 82
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Lično mislim da je pobednička pobedila samo zbog spota, pesma mi nije ništa posebno.

kada su moji u skoli tek poceli da slusaju tu pesmu, ja sam je mrzeo, i sad kad sam je video na ESC-u, stavio sam je medju prve tri....jednostavno mi se uvukla pod kozu biggrin i vec 3 dana je nonstop pevam biggrin


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
RafaeloDate: Thursday, 26 May 2011, 23:34:26 | Message # 83
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Meni se 1.000 puta desilo da pošaljem pesmu koja je predobra, ali završi na dnu tabele. Ukusi su različiti. Nešto što je meni super, nekom drugom može biti bljak, može mu biti antipatično na prvo slušanje i to je sasvim dovoljno da dobije krompir. Lično mislim da je pobednička pobedila samo zbog spota, pesma mi nije ništa posebno.

Pjesma koju sam ja poslala je jedina koja u potpunosti odgovara naslovu "Ljetni hit" ... da sam slala pjesmu koja se meni najvise dopada bila bi to druga stvar, ali onda ne bi isla uz ovu temu...

U tome je stvar sto ne treba da se glasa po tome da li ti se svidja, nego da li je objektivno smatras kvalitetom, po tekstu, muzici, poenti, energiji ...


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
life4gloryDate: Thursday, 26 May 2011, 23:35:07 | Message # 84
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
@rafaelo

ja kad kazem da mi je bizuterija skroz OK, ne mislim na umetnicku vrednost te kompozicije (nisam ni kompetentna da o tome sudim)
kazem da mi se svidja melodija, pesma je zabavna- ne mora da ima neki dubokouman tekst .. I like to move it move it biggrin


X.O.X.O
 
EthanMorascaDate: Thursday, 26 May 2011, 23:38:09 | Message # 85
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
U tome je stvar sto ne treba da se glasa po tome da li ti se svidja, nego da li je objektivno smatras kvalitetom, po tekstu, muzici, poenti, energiji ...


Preozbiljno si shvatila sve ovo.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
RafaeloDate: Thursday, 26 May 2011, 23:39:41 | Message # 86
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (life4glory)
@rafaelo

ja kad kazem da mi je bizuterija skroz OK, ne mislim na umetnicku vrednost te kompozicije (nisam ni kompetentna da o tome sudim)
kazem da mi se svidja melodija, pesma je zabavna- ne mora da ima neki dubokouman tekst .. I like to move it move it biggrin

ne mora da ima dubokoumni tekst ali ne mora da ima ni maloumni....

koji su kriteriji glasanja, "tu pjesmu voli moja neprevazidjena ljubav iz klupe mora da joj dam 12"... "cula sam je 2miliona puta pa je non stop ponavljam"... "svidja mi se riba sto pjeva"


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
LančoDate: Thursday, 26 May 2011, 23:40:09 | Message # 87
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Preozbiljno si shvatila sve ovo.

njoj je to prvi put da ucestvuje biggrin znam kako je meni bilo xD kad sam zauzeo 15 poziciju xDDD


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
RafaeloDate: Thursday, 26 May 2011, 23:41:51 | Message # 88
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Preozbiljno si shvatila sve ovo.

Nisam shvatila ovo ozbiljno, ovo je igra, nidje veze .... Ali sam primjetila da vecina ovde slusa, izvinjavam se moje duzno postovanje, ali zesce sra*e, lagane note za ispiranje mozga....I to je zabrinjavajuce....


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
LančoDate: Thursday, 26 May 2011, 23:43:06 | Message # 89
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
Nisam shvatila ovo ozbiljno, ovo je igra, nidje veze .... Ali sam primjetila da vecina ovde slusa, izvinjavam se moje duzno postovanje, ali zesce sra*e, lagane note za ispiranje mozga....I to je zabrinjavajuce....

nije valjda da ces se ves povuci iz takmicenja xD a na ovom si bila DEBITANT smile


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
RafaeloDate: Thursday, 26 May 2011, 23:43:58 | Message # 90
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Lančo)
njoj je to prvi put da ucestvuje biggrin znam kako je meni bilo xD kad sam zauzeo 15 poziciju xDDD

nije bitno takmicenje , igra, mjeso... meni svejedno .... ali mi je cudno sta ljudi vole i slusaju, nije bitna vrsta muzike, u svakoj ima sranja ali voljeti bas ta sranja .... o tome pricam ...
vjerovatno nemam doticaja sa tim pa mi strasno


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 33 (LETNJI HIT)
Search: