ESC 106 - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: urke  
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 106 (...Feel The Life...)
ESC 106
LančoDate: Monday, 21 January 2013, 02:35:01 | Message # 46
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline


1.Jelena Karleusa - Ludaca


2. Emina Jahovic - Da mogu


3. Britney Spears - Toxic


4. Emina Jahovic - Uzalud se budim


5. Kesha - Die Young


6. Kerber - Jos samo ovu noc


7. C-Block - So Strung Out


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1

Message edited by Lančo - Monday, 21 January 2013, 02:37:57
 
LančoDate: Monday, 21 January 2013, 02:37:09 | Message # 47
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
8. Elena Risteska - Ninanajne


9. System of a Down - Soldier Side


10. Nouvelle Vague - Ever Fallen In Love


11. Roxette - Listen to your heart


12. Imany - You Will Never Know


13. Vlado Janevski - Nekogas i negde


14. Oktobar 1864 - Nadji me


15. Boban Rajovic - Usne boje vina


16. Goca Trzan - Korak do dna


GLASANJE POCINJEEEEE[/c]


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
LančoDate: Monday, 21 January 2013, 02:47:57 | Message # 48
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline

REKAPITULACIJA (pomoc pri glasanju):
1. Jelena Karleusa - Ludaca
2. Emina Jahovic - Da mogu
3. Britney Spears - Toxic
4. Emina Jahovic - Uzalud se budim
5. Kesha - Die Young
6. Kerber - Jos ovu noc
7. C-Block - So Strung Out
8. Elena Risteska - Ninanajna
9. Sistem of down - Soldier Side
10. Nouvelle Vague - Ever Fallen In Love
11. Roxette - Listen to your heart
12. Imany - You Will Never Know
13. Vlado Janevski - Nekogas i negde
14. Oktobar 1864. - Nadji me
15. Boban Rajovic - Usne boje vina
16. Goca Trzan - Korak do dna


ETO MALO DA PROMENIMO (Jer nisam skontao kako se stavlja link) Mozete se i ovako snaci ;)


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1

Message edited by Lančo - Monday, 21 January 2013, 02:48:56
 
LančoDate: Monday, 21 January 2013, 03:09:27 | Message # 49
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
E sada ako nekom bude dosadno, cisto da ubacimo jos koju zanimaciju u ovu nasu igru, da pogadjamo ko je koju pesmu poslao, tako sto cete spojiti RAZLOGE i KOMPOZICIJE onako kako vi mislite i koliko poznajete sve takmicare smile
Postoji jedno jedino pravilo u celoj igri a to je da NE ODAJETE DA LI JE NEKO POGODIO ILI NIJE...ja cu na kraju reci ko je koliko imao pogodjenih, ali naravno necu reci koje su to pesme i koji takmicari...
Moglo bi sve ovo biti zanimljivo ako vi to budete zeleli :p


EVO TAKMICARA I NJIHOVIH RAZLOGA ZA SLANJE PESME:
BIBA - Super vokal
LARA - Nevidjena pesma
TICTAC - Voli tu pesmu
TROYA - Samo za Merry
PETAR - Pretposavicete koja je njegova
URKE - Stari hit
EMA - Vesela, slatka pesma
SAC - Dobra u svakom smislu
LANCO - Jos jedna nevidjena pesma na ESCovima
MAXY - Lepota izvodjaca
NEO - Pesma koja opisuje deo njegovog zivota
ETHAN - Fantastican ritam
SARBEL - Kvalitetna pesma
MERRY - Relaksiracka pesma
MARCI - Najbolja pesma tog izvodjaca
MR.DENY - Nije naveo razlog


EVO I KOMPOZICIJA:

Jelena Karleusa - Ludaca
Emina Jahovic - Da mogu
Britney Spears - Toxic
Emina Jahovic - Uzalud se budim
Kesha - Die Young
Kerber - Jos ovu noc
C-Block - So Strung Out
Elena Risteska - Ninanajna
Sistem of down - Soldier Side
Nouvelle Vague - Ever Fallen In Love
Roxette - Listen to your heart
Imany - You Will Never Know
Vlado Janevski - Nekogas i negde
Oktobar 1864. - Nadji me
Boban Rajovic - Usne boje vina
Goca Trzan - Korak do dna


Redosledi su izmesani, bezveze je da idete na tu foru :)


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1

Message edited by Lančo - Monday, 21 January 2013, 03:11:10
 
SarbelDate: Monday, 21 January 2013, 03:42:13 | Message # 50
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Jelena Karleusa - Ludaca PETARKONDOR
Emina Jahovic - Da mogu DENY
Britney Spears - Toxic TIC-TAC
Emina Jahovic - Uzalud se budim MAXY
Kesha - Die Young EMA
Kerber - Jos ovu noc
C-Block - So Strung Out
Elena Risteska - Ninanajna URKE
Sistem of down - Soldier Side SAC
Nouvelle Vague - Ever Fallen In Love
Roxette - Listen to your heart TROYA
Imany - You Will Never Know MERRY
Vlado Janevski - Nekogas i negde
Oktobar 1864. - Nadji me LARA
Boban Rajovic - Usne boje vina LANCO
Goca Trzan - Korak do dna BIBA
ETO JA SAM POKUSAO TOLIKO... ZA 4 PESME NISAM NISTA NAPISAO JER NEMAM POJMA ISKRENO
 
LančoDate: Monday, 21 January 2013, 03:43:09 | Message # 51
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Moji glasovi su otisli Sarbelu, posto je trenutno online smile

http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
urkeDate: Monday, 21 January 2013, 03:43:21 | Message # 52
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Uporedie Eminu na prvom i drugom klipu?  Kaao druga osoba biggrin
 
SarbelDate: Monday, 21 January 2013, 03:44:58 | Message # 53
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Prelepa je u oba klipa smile
 
urkeDate: Monday, 21 January 2013, 03:48:13 | Message # 54
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Prelepa je u oba klipa

If you say so... smile
 
LančoDate: Monday, 21 January 2013, 03:50:19 | Message # 55
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Jelena Karleusa - Ludaca PETARKONDOR
Emina Jahovic - Da mogu DENY
Britney Spears - Toxic TIC-TAC
Emina Jahovic - Uzalud se budim MAXY
Kesha - Die Young EMA
Kerber - Jos ovu noc
C-Block - So Strung Out
Elena Risteska - Ninanajna URKE
Sistem of down - Soldier Side SAC
Nouvelle Vague - Ever Fallen In Love
Roxette - Listen to your heart TROYA
Imany - You Will Never Know MERRY
Vlado Janevski - Nekogas i negde
Oktobar 1864. - Nadji me LARA
Boban Rajovic - Usne boje vina LANCO
Goca Trzan - Korak do dna BIBA

Zanimljivo :)))
POGODJENIH: 4 smile 4*5=20
PROMASENIH: 8 sad 8*(-1)=-8

UKUPNO OSVOJENIH BODOVA: 12


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
LančoDate: Monday, 21 January 2013, 03:53:49 | Message # 56
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Sto se tice u ovoj igri SVOJIH PESAMA, morate ih prekriti tudjim imenom, ne smete ostavljati prazno polje niti stavljati svoje ime, znaci sto se tice SOPSTVENIH PESAMA morate dobiti -1 (Sarbel kao prvi takmicar je to i uradio) znaci tamo gde je njegova pesma stavio je tudje ime, da drugi ne bi pogodili, i tako morao da izgubi jedan bod...u slucaju da neko namerno prekrsi pravilo dobice -1 bezobzira da li me je poslusao ili nije...hvala...

http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
SarbelDate: Monday, 21 January 2013, 04:20:18 | Message # 57
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Tradicija na mnogim forumima gde se igra ESC je da forumasi komentarisu pesme i glasaju... Ja cu svoje glasove poslati a evo ovde po prvi put cu komentarisati pesme koje smo poslali svi...

1. Jelena Karleusa - Ludaca - zivahna pesma nema sta, ludnica prava ali ima JK i boljih pesama, dosta boljih... :)
2. Emina Jahovic - Da mogu - Mozda i najveci hit u protekloj godini oko kojeg euforija i dalje traje... O Emini sve najboljeg mogu da kazem... Pesma je svetska :)
3. Britney Spears - Toxic - Ne znam da li postoji osoba koja ne zna ovu pesmu... Mnogo je zarazna i muzika je odlicna... :)
4. Emina Jahovic - Uzalud se budim - Lepo je videti pocetke Emine Jahovic i kako moze da otpeva i nesto dosta kvalitetnije.. Ova pesma je jedna od najboljih sa Suncanih skala i odusevljava me.
5. Kesha - Die Young - Pitam se dokle ce Kesha da igra na istu kartu, jer postaje  sve manje zanimljivo. Super je i ova pesma, ali svaka joj je ista, mladi smo ludi, umrimo od alkohola i sexa itd...
6. Kerber - Jos ovu noc - Mnogima je ovo kvalitetno itd, ali ja jednostavno ne vidim nista posebno u ovoj pesmi. Dosadna mi je i mnogo monotona, i nekako se razvlaci...
7. C-Block - So Strung Out - Ova pesma me je podsetila na more 1996. godine, tj. moje prvo letovanje u zivotu... Bas je lepa pesma smile Evergreen bez sumnje.
8. Elena Risteska - Ninanajna - Jedna od najboljih makedonskih pesama sa Evrovizije... Pevljiva i zarazna, super ritam.... Rado je slusam i danas :)
9. Sistem of down - Soldier Side - Kad uporedim ovo sa Toxicity, prebledo mi je... Bas slabo...
10. Nouvelle Vague - Ever Fallen In Love - Simpaticna reggae pesmica, za uzivanje na nekoj plazi smile nista vise od toga.
11. Roxette - Listen to your heart - Sta reci za ovakvu pesmurinu... Pevao sam ovo u finalu The Voice-a i mnogo je volim... Ostaje da zivi zauvek ovakva pesma i emocija koju nosi... :)
12. Imany - You Will Never Know - Interesantna pesma, dosta drugacija od onog sto ljudi obicno slusaju ali nisam siguran da ulazi u uvo dovoljno da bi osvojila neko visoko mesto u takmicenju.
13. Vlado Janevski - Nekogas i negde - Karolinina verzija mi je mnogo mnogo bolja, ali i ova nosi dosta lepu emociju i svidja mi se... Prijatna je i nisam je ranije cuo.
14. Oktobar 1864. - Nadji me - vise puta sam mogao da se uverim da ova pesma zvuci mnogo mocnije na svirkama uzivo, pa i na karaokama.. super je i ovako ali ne nosi mi tu neku energiju koju cujem uvek uzivo kad pevaju ljudi... :)
15. Boban Rajovic - Usne boje vina - ovo stvarno nije nesto sto meni lezi inace ali ne poricem da je dobra pesma... super je za proslave itd, pijanke, a ja bas nisam u tom fazonu... u svakom slucaju, veliki hit svakako :)
16. Goca Trzan - Korak do dna - Ima Goca boljih pesama, ovo je jedna ok balada ali neprimetna.


Message edited by Sarbel - Monday, 21 January 2013, 04:22:54
 
LančoDate: Monday, 21 January 2013, 04:44:01 | Message # 58
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
SVIDJA MI SE SARBELov NACIN ANALIZIRANJA ESCa...ako jos neko zeli, slobodno neka izvoli wink

1. Jelena Karleusa - Ludaca - devojka koja me uvek nasmeje, svakim svojim postupkom ona je sve mocnija i mocnija, i dzabe svima koji je mrze, kad ona sve nas voli hahahah...svaka cast na svom marketingu, ali mora poraditi na glasu
2. Emina Jahovic - Da mogu - hit koji ce se slusati godinama kao i vecina Emininih pesama, svaka cast na muzici u ovoj pesmi, fascinira i pojavom i glasom i spotovima i koreografijama...divno...
3. Britney Spears - Toxic - ah smile ako nekog volim od stranih pevaca to je ova devojka, zaista ima sve hit do hita, i sto se tice nas gluvaca za engleski jezik, njene pesme najlakse zapamtim jer su vrlo ''pevljive'' smile super pesmica wink
4. Emina Jahovic - Uzalud se budim - mislim da su jos neki komentari suvisni vezano za izvodjaca, a sto se tice pesme, moram reci da blagu prednost dajem ovoj kompoziciju, ipak vise volim balade wink
5. Kesha - Die Young - nazalost ne mogu previse komentaristati pesme na stranim jezicima jer ih ne razumem, ali mogu reci da je ova dama zaista talentovana, ima dobru boju glasa, i svidja mi se totalno biggrin
6. Kerber - Jos ovu noc - stara pesma, koju sam ovde prvi put cuo, iskreno...ima kerber i boljih pesama, ali kontam da je posata ova jer nije bila do sada, dok su se neke i ponavljale smile
7. C-Block - So Strung Out -da se ne ponavljam, ne razumem tekst, i to je moja krivica, ali sta da se radi, inace volim ovakve vrste spotova smile uzmem da ih gledam kad se zastitim nasih domacih spotova radjenih na fazon sapunica xD devojka koja peva u spotu ima lep glas, mada se nije nesto preterano potrudila da pokaze svoj talenat biggrin
8. Elena Risteska - Ninanajna - uhhh...Macedonia <3 prelep njihov jezik (ali samo kada zensko peva) tongue super pesma, i bila mi je medju favoritima te 2006te...


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
LančoDate: Monday, 21 January 2013, 04:44:15 | Message # 59
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
9. Sistem of down - Soldier Side - zanimljiv ritam pesme, ali nije stil muzike na kojoj bi se moj interes zainteresovao...kvalitet je primetan svakako wink
10. Nouvelle Vague - Ever Fallen In Love - svidja mi se ritam smile zanimljiva i luuuuuda pesmica hehe smile
11. Roxette - Listen to your heart - moram da naglasim da sa.m ocekivao puno bolju pesmu od ovog takmicara, ali sta je tu je...nadam se da ce neko ko slusa ovu pesmu vise vrednovati od mene...ja nisam bas fasciniran (s obzirom da slusam pesmu prvi put)...
12. Imany - You Will Never Know - zanimljiv vokal i muzika...oseti se kvalitet, ali opet kazem ne razumem pa nmg puno da komentarisem tongue
13. Vlado Janevski - Nekogas i negde - evo problema tongue ne volim kada muski vokal peva na makedonskom jeziku, nekako mi ne ide taj jezik uz bilo kakvu muziku, mada ne zelim da umanjujem kvalitet i rad ovog momka wink
14. Oktobar 1864. - Nadji me - pesma koja vraca u stare dane tongue hahaha salim se, nemam pojma kakav je osecaj kad vas pesma vrati u mladost jer sam jos mlad, ali znam da je pesma odlicna i msm da nikada nece ''ostariti'' da ce biti hit za sva vremena smile
15. Boban Rajovic - Usne boje vina - jedan od najvecih hitova ovog pevaca, msm da to dovoljno govori o kvalitetu pesme i pevaca, a steta sto ovde taj zanr slabo prolazi, mada ko zna ovog puta kako ce biti wink
16. Goca Trzan - Korak do dna - pesmu koju sam prvi put cuo ovde, i dobra je, mada goca ima puno vise hitova smile

Siguran sam da nisam dobro komentarisao kao sto je to uradio Sarbel, ali trudio sam se da budem korektan smile


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
LančoDate: Monday, 21 January 2013, 04:50:35 | Message # 60
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Jos malo morskih slika wink







http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 106 (...Feel The Life...)
Search: