ESC 110 - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: urke  
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 110 (Uptempo songs/Pesme brzeg ritma)
ESC 110
EthanMorascaDate: Tuesday, 05 February 2013, 16:50:13 | Message # 31
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Hahaha... laugh

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
NeoDate: Tuesday, 05 February 2013, 23:13:34 | Message # 32
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
laugh
 
SarbelDate: Wednesday, 06 February 2013, 01:43:45 | Message # 33
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Evo pesama koje ste poslali posto Miko ne verujem da ce da salje a za jednog forumasa da cekam, razlika nije neka...

1) Guns N' Roses - Welcome to the Jungle
2) Rihanna - Don't Stop The Music
3) Amadeus Bend - 100%
4) Zdravko Colic - Ajde, idi
5) Maya - Mama mama
6) Ketchup song
7) Christina Aguilera - Your body
8) Osman Hadzic - Samo jedna zena zna
9) Nero - Promises
10) Adelén - Bombo
11) Ena Popov - Naivna
12) NA LEVADA DO PAN - SAYMON CORDEIRO E SANTIAGO
13) Christina Aguilera - Candyman
14) Call Me Greyhound (Kap Slap Bootleg) - Swedish House Mafia ft. Carley Rae

Glasate standardno rasporedjujuci poene od 12 do 1 (bez 11 i 9) i ne glasate za svoju pesmu smile to je to... Rok za glasanje je cetvrtak 20h...


Message edited by Sarbel - Thursday, 07 February 2013, 02:05:02
 
LančoDate: Wednesday, 06 February 2013, 01:49:09 | Message # 34
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
blagi uzas sad ocekujem pobedu biggrin

http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 06 February 2013, 02:01:48 | Message # 35
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Kečap je bio 17 puta do sada. biggrin Mislim da je i Rijanicina ova pesma bila, ali neću da grešim dušu. tongue

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
SarbelDate: Wednesday, 06 February 2013, 02:11:20 | Message # 36
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Dovoljno mi je bilo problema sto sam morao da vracam ljude koji salju balade... Nisam imao zivaca jos da proveravam... Lepo sam zamolio ljude da ne salju...
 
SarbelDate: Wednesday, 06 February 2013, 02:14:40 | Message # 37
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Tek sam sad provalio da su dve osobe poslale Kristinu Agileru :/
 
LančoDate: Wednesday, 06 February 2013, 02:28:34 | Message # 38
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Tek sam sad provalio da su dve osobe poslale Kristinu Agileru :/
opusti se, i ovako i onako, ove tetke ovde koje samo cavrljaju i glume duhovitost umeju samo da podjebavaju, ne cene tvoj trud, zato iskuliraj, ako im se ne svidja neka ne glasaju (bilo je vec slucajeva) xDDD


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
SarbelDate: Wednesday, 06 February 2013, 02:31:05 | Message # 39
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Ma nije da se uopste nesto posebno trudim... U sred ispitnog roka dosta je sto prikupljam pesme, objavim ih i saberem glasove xD
 
LančoDate: Wednesday, 06 February 2013, 02:35:40 | Message # 40
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Ma nije da se uopste nesto posebno trudim... U sred ispitnog roka dosta je sto prikupljam pesme, objavim ih i saberem glasove xD
e pa nije dosta :P
oni hoce da sve bude perfektno, ne smes da pogresis pri skupljanju, pri prihvacanju pesama, pri objavljivanju, pri citanju, ne daj boze sabiranju gaslova, pri rokovima, pri duzini tranjajanja...za sve to moras da se brines da bude perfektno, ne daj boze da se nekom zameris, pa ti si onda konj, kreten i maloumnik, a oni su sveznalice koje su popile i tvoje malo pameti koje si imao pre ovog ESCa...a na kraju ce se sprdati sa tvojim ESCovima dugo dugo smile
to su ti VIRTUALNE STRINE smile bez kojih ovaj sajt ne bi imao smisla smile


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
m@rcip@nDate: Wednesday, 06 February 2013, 10:05:55 | Message # 41
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Jao, jadan nas Lanco, srce mi se cijepa sta mu sve radimo  sad

Pravilo no. 1: Ako nisi u stanju dati bar dva dana da svi stignu glasati i sacekati nekog max 1 dan (ko je rekao da ce glasati), ako nemas vremena i ne mozes nista cekati, ako ne znas unijeti i izracunati u Excelu bodove - NEMOJ VODITI ESC!

Pravilo no. 2: Ako neces provjeravati pjesme koje su bile, onda kao uslov nemoj ni davati da ne mogu one koje su bile. Ako si vec dao taj uslov, onda provjeri ili diskvalifikuj te pjesme.

Nista od tog nije tako tesko da bi se ispunilo pa da "strine" ne napadaju, ali ocigledno je nekima dosadno u RL-u i velikim naporom smatraju ove stvari...

Sarbel, nista na tvoj racun... jos... tongue
 
LančoDate: Wednesday, 06 February 2013, 12:40:26 | Message # 42
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
Jao, jadan nas Lanco, srce mi se cijepa sta mu sve radimo  Pravilo no. 1: Ako nisi u stanju dati bar dva dana da svi stignu glasati i sacekati nekog max 1 dan (ko je rekao da ce glasati), ako nemas vremena i ne mozes nista cekati, ako ne znas unijeti i izracunati u Excelu bodove - NEMOJ VODITI ESC!

Pravilo no. 2: Ako neces provjeravati pjesme koje su bile, onda kao uslov nemoj ni davati da ne mogu one koje su bile. Ako si vec dao taj uslov, onda provjeri ili diskvalifikuj te pjesme.

Nista od tog nije tako tesko da bi se ispunilo pa da "strine" ne napadaju, ali ocigledno je nekima dosadno u RL-u i velikim naporom smatraju ove stvari...
kako volim kad sam upravu i kad se sami pronadjete u mojim postovima biggrin
upravo tako, m@rci ti se nalazis u nasoj Virtual ESC velikoj petorki pored Troye, Ethana, Nea, Saca i Lare smile
volim da citam vase komentare i da im se slatko smejem smile
SPECIJALISTI za muziku smile nenadmasivi se, trebalo bi imati neke privilegije, kao sto ima u realnom ESCu velika petorka smile recimo da ste direktno u finalu, aaaa da, to se glavnom i odgovornom direkturu ESCa LariCroft ne svidja, da se igraju polufinala, ona zeli brzo i glatko do zadnje pozicije biggrin

E sad ovako m@rci, koliko ja znam, svako na svom ESCu ima pravila kakva on zeli, prema tome ova tvoja pravila 1,2,3,4...itd - znas i sama sta mozes sa tim da uradis, da sada ne psujem ovuda...to mozes kuci svojoj da pises pravila o cemu god, ovde ja nista ne usvajam dok mi to ne naredi troya ili pak generalna direktorka Lara biggrin
A inace, zanimljivo ti je ovo sa diskvalifikacijom onih koji su poslali pesmu koja je bila, iako je to van pravila :P
a sta cemo sa tvojim probijanjem termina? biggrin to ne sme da se diskvalifikuje? biggrin e pa nece da moze wink
kad je nekom tesko da proverava, sto bi ja bio dezurna budala i za njega proveravao? neka ga, daj mu 0 i kraj price, isto tako...sto bih ja bio dezurna budala da cekam samo tvoje gasove? svi su glasali u roku od 24 sata, a ti nisi, izvini macko, snosi posledice...i tako ce da bude dokle god se ne usvoji ovaj moj predlog za vas 5 VELICANSTVENIH...tada cu ti se pokoravati biggrin hahahaha

p.s. izvinjavam se zbog greski pri kucanju ako ih ima, u zurbi kuckam :P


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1

Message edited by Lančo - Wednesday, 06 February 2013, 12:42:53
 
m@rcip@nDate: Wednesday, 06 February 2013, 13:02:17 | Message # 43
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Prvo, procitaj ponovo sto sam napisala. I ubuduce bi trebao da to radis, jer vidim da zakljucujes i vadis iz konteksta kako se tebi cefne. 
Gdje smo to pisali da treba direktno da udjemo u finale? Ne okreci moje rijeci. Ti rok za glasanje nisi dao dok sam ja bila na forumu, a ja sam napisala da cu glasati sutra i to je vecina vidjela na celu sa tobom. Zasto nisi mogao sacekati jutro? Iz ciste objesti ili zato sto je tvoja pjesma bila na granici, pa bi mozda mojim glasovima ispala iz finala? A mogao si uvaziti neke glasove nakon citanja vecine glasova, posto je tebi odgovaralo?
I onda si se ti nasao uvrijedjen kako smo te jadnog napali, kako uvijek neko ima prituzbu i dalje zalopoljke, koje ne prestaju iz kruga u krug.

Ne, nema pravila i ti to uveliko iskoristavas . To sto samnapisala nisu pravila, vec zdrav razum (logicnost), ali tesko da ti to mozes
shvatiti, a ja nemam vremena da ti to sad objasnjavam
 
LančoDate: Wednesday, 06 February 2013, 13:13:54 | Message # 44
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
Prvo, procitaj ponovo sto sam napisala. I ubuduce bi trebao da to radis, jer vidim da zakljucujes i vadis iz konteksta kako se tebi cefne.  Gdje smo to pisali da treba direktno da udjemo u finale? Ne okreci moje rijeci. Ti rok za glasanje nisi dao dok sam ja bila na forumu, a ja sam napisala da cu glasati sutra i to je vecina vidjela na celu sa tobom. Zasto nisi mogao sacekati jutro? Iz ciste objesti ili zato sto je tvoja pjesma bila na granici, pa bi mozda mojim glasovima ispala iz finala? A mogao si uvaziti neke glasove nakon citanja vecine glasova, posto je tebi odgovaralo?
I onda si se ti nasao uvrijedjen kako smo te jadnog napali, kako uvijek neko ima prituzbu i dalje zalopoljke, koje ne prestaju iz kruga u krug.

Ne, nema pravila i ti to uveliko iskoristavas . To sto samnapisala nisu pravila, vec zdrav razum (logicnost), ali tesko da ti to mozes
shvatiti, a ja nemam vremena da ti to sad objasnjavam
puno ti kenjas m@rci biggrin
moja pesma je bila ispred tvoje u polufinalu, tako da mi nisi pomogla da udjem u finale, sam sam si tome zasluzan :P
pomogla si Sarbelu ili kome vec ne mogu da se setim...
nisam zeleo da cekam jutro jer mi se nije dalo, imao sam slobodno vece, i zbog jedne zenetine da ga ne iskoristim...
ne trazim ti nikakva objasnjavanja ni zdrav razum, kazem ti to kuci svojima objasnjavaj sta ti je zelja...
a sad odjeb...smaras...


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
ajdin_saDate: Wednesday, 06 February 2013, 13:27:30 | Message # 45
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
cemu tolike prepirke oko ESC-a ? biggrin lanco ne prihvataj ka srcu dsve sto ti se kaze opusti se ! ne izrazavaj se takvim jezikom reci ce ljudi da si neotesan xD

svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 110 (Uptempo songs/Pesme brzeg ritma)
Search: