5. plemenski savet - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 5. plemenski savet (Kaamil)
5. plemenski savet
NeoDate: Wednesday, 13 April 2011, 23:57:40 | Message # 31
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
diskusija je izgubila smisao

pa cekaj GH ima najvise kontakata sa igracima zar ne ? Opet govorim srdjan je iskusan igrac u nasem rangu , tj pomenute trojke
 
troyaDate: Wednesday, 13 April 2011, 23:58:44 | Message # 32
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Opet govorim srdjan je iskusan igrac u nasem rangu , tj pomenute trojke

Opet kazem da se ne slazem sa time.
Quote (Neo)
pa cekaj GH ima najvise kontakata sa igracima zar ne ?

ovo ne razumem
 
NeoDate: Thursday, 14 April 2011, 00:04:53 | Message # 33
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Srdjan je GH jer tako ? bio ..vodio je isto skoro onaj kviz sta vec Trka ona ...znao on sve ovde ljude , tj daleko vise nego ja ..al nebitno to sad ..mislim da mu nije mesto u ne iskusnima i anonimnima al ajd
 
troyaDate: Thursday, 14 April 2011, 00:07:09 | Message # 34
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Anonimnih je samo 3,4 biggrin od toga samo Alek kod vas biggrin
 
NeoDate: Thursday, 14 April 2011, 00:08:28 | Message # 35
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Pa i cpdjan i miko nisu drugari hehe Idemo iz supljeg u prazno

Ne ne smile znaju se medjusobno od ranije , pa srdjan je igrao kod mike u sezoni kad sam ja igrao ...ti karakterises samo VS , ne gledas ostalo nista , a ja gledam jbg ,dalko je to od ne iskustva i presipanja iz supljeg u prazno smile
 
troyaDate: Thursday, 14 April 2011, 00:26:40 | Message # 36
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
ti karakterises samo VS , ne gledas ostalo nista ,

Ja gledam celu sliku biggrin

A jeste prosipanje, idemo u krug. Vi pokusavate da kazete da gubite zbog cpdjana, sto je meni smesno. A i nema neke poente, sta ocekujete, da ga izbacim xD

 
NeoDate: Thursday, 14 April 2011, 07:49:13 | Message # 37
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
ne naravno,niti negde napomenuh da gubimo zbog njega ,nego puno nesto prica,a naveo sam neke cinjenice koje su sigurno uticale na poraz,jedna od tih je 7-4 za njih ,to meni nije smesno

Added (14 April 2011, 7:44 Am)
---------------------------------------------
ockujem da kazes da si pogresio na pocetku sto srdjan nije bio 4 iskusni ,a ne anonimus vise manje,al ti nikad neces reci da si pogresio :d ,meni je smesno tvrditi da je srdjan niko i nista

Added (14 April 2011, 7:49 Am)
---------------------------------------------
i to da je neko pomenuo da gubimo zbog srdjana je smesno ,ako ja ne mogu nista da pitam gh,nek mi se kaze:d, i on mi govori neke reci sto ja nisam rekao i smeje se na svoju konstataciju .e to je smesno :d

 
troyaDate: Thursday, 14 April 2011, 08:54:02 | Message # 38
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To za 7na4 sam objasnio. A i ti moras priznati da su dosta igara bilo 3na3 zbog vas. Jednom su oni unovcili ono sto su stekli u predhodnih 10tak dana i to je to.

Ja kad uporedim cpdjanove plasmane sa vasim, on i jeste skroman takmicar. Nema tu mnogo mudrosti.

Pa iz cista mira ste poceli o cpdjanu, sto odma asocira na predhodnu igru i poraz.

 
NeoDate: Thursday, 14 April 2011, 14:59:30 | Message # 39
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Pa ok ,bilo je igara kad je takva situacija 3 na 3 ,juce sam ocekivao takvu igru,to unovcavanje ce nas kostati debelo,mada nisam primetio u pravom survivoru to unovcavanje,vec jednakost ,jer konkretno juce ih je bilo vise i zbog toga su dobili,oni treba da nas pobede regularno a ne sa 3 igraca vise
 
troyaDate: Thursday, 14 April 2011, 15:15:06 | Message # 40
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ovo nije pravi vec virtualni survivor. Ja ne mogu da im kazem, vas cetvorica ugasite net na 2 sata. Tj. mogu ali je nerealno da se misli da ce neko poslusati. Oni su to trudom izgradili, i sada im je malo lakse...
 
NeoDate: Thursday, 14 April 2011, 16:37:29 | Message # 41
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Ja ne mogu da im kazem, vas cetvorica ugasite net na 2 sata.

Ali ti postavljas igre ,ti si juce dao igru ti si GH ,sto nisi stavio drugu igru ,gde je u datoj situaciji realnija i pravicnija , ti kazes da si jos ranije isplanirao igre , to je bzw ..ako je ovo virtual kao sto kazes onda ne mozes nista da planiras , jer se desi ovo
I kakvim trudom ? u igri gde je bitna vecina ljudi , ja sam se trudio itekako al nisam hobotnica ! Smatram da smo osteceni ,i naveo sam vec 5 x zbog cega , al ti samo kazes da si isplanirao igre , i ne zelis da menjas neke igre itd ..ko da tu treba neka filozofija
 
troyaDate: Thursday, 14 April 2011, 16:40:39 | Message # 42
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Vi ste u manjini skoro od pocetka, mislim da je nemoguce smisliti toliko razlicitih igara koje bi vama bilo "fer".

Ja ne smatram da sam ostetio ni jedno pleme. Svi ste imali isti tretman do sad.

 
NeoDate: Thursday, 14 April 2011, 16:44:47 | Message # 43
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Trud je Ivane kad se igra 3 na 3 i pobede nas, ili 4 na 4 , a ne 7 na 4 , to je moja jedina zamerka ,jer tim gore sto je ovo virtual survivor il sta vec , forumska igra ,koju kreira 1 covek , koji ne zeli da postavi igru gde ce se plemena pravicno boriti ...
u tom trenutku ,kao sto je normalno i realno Oni se bore za svoje pleme , al ne mozemo biti osteceni na igrama kao juce , jer je bila igra na brzinu, i bitan je bio svaki clan ,juce je trebala biti igra kao sto danas dajes neke duele il sta ti ja znam koja vec

Added (14 April 2011, 4:44 PM)
---------------------------------------------

Quote
Vi ste u manjini skoro od pocetka, mislim da je nemoguce smisliti toliko razlicitih igara koje bi vama bilo "fer".

Ja ne smatram da sam ostetio ni jedno pleme. Svi ste imali isti tretman do sad.


ako 1 pleme ima 5 clanova a drugo 4 , jedan ce pauzirati , al jedno pleme ima 7 clanova a drugo 4 , tri ce pauzirati , pa koja je smisao onda , ti poznajes survivor bolje od mene , koja je smisao boriti se nefer ? A to so imamo od pocetka ,ne vidim problem .uvek se lako izadje na kraj sa 1 clnom , pauzira i cao .
Quote
Ja ne smatram da sam ostetio ni jedno pleme. Svi ste imali isti tretman do sad.

Ja ne smatram da si to sa namerom uradio , jer si super momak , al to je onda BAG ili greska kako god , koja ne bi trebala da se dogadja
 
troyaDate: Thursday, 14 April 2011, 16:45:31 | Message # 44
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Trud je Ivane kad se igra 3 na 3 i pobede nas, ili 4 na 4 , a ne 7 na 4 , to je moja jedina zamerka ,jer tim gore sto je ovo virtual survivor il sta vec , forumska igra ,koju kreira 1 covek , koji ne zeli da postavi igru gde ce se plemena pravicno boriti ...

Ne postoji igra u kojoj visak ne moze da pomogne takmicarima. Bar ne na netu. Kako nije trud, oni nisu isli ni jednom na plemenskom, znaci sami su zasluzili tu vecinu.

Quote (Neo)
koju kreira 1 covek , koji ne zeli da postavi igru gde ce se plemena pravicno boriti ...

I da li ti mislis da ja imam 50 razlicitih igara biggrin
 
troyaDate: Thursday, 14 April 2011, 16:48:45 | Message # 45
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
ako 1 pleme ima 5 clanova a drugo 4 , jedan ce pauzirati , al jedno pleme ima 7 clanova a drugo 4 , tri ce pauzirati

Meni je najlakse da im skinem 3 clana, ali i sam znas da je to samo sminka. Ko zeli da pomaze ima chat, pa msn, meebo, mibbit,face, scype i da ne nabrajam vise. Shvatas valjda o cemu pricam.

 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 5. plemenski savet (Kaamil)
Search: