SP u fudbalu u Rusiji 2018. - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Generalna diskusija » Svastara » SP u fudbalu u Rusiji 2018. (komentari, prognoze, utisci...)
SP u fudbalu u Rusiji 2018.
troyaDate: Thursday, 22 March 2018, 13:23:14 | Message # 31
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
tu sam kao i uvek i ja clap
 
MagdalenaDate: Tuesday, 03 April 2018, 12:23:45 | Message # 32
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Jel skupljate i prave sličice?
 
LaraCroftDate: Tuesday, 03 April 2018, 20:14:49 | Message # 33
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Magdalena ()
Jel skupljate i prave sličice?

Ja necu iz principa, iako imam dovoljno novca i za tri albuma. Sramota je da u Srbiji jedna kesica sa 5 slicica kosta cak 80 dinara. Izracunala sam da za ceo album, bez i jednog duplikata, treba 10.700 dinara. A u Srbiji ljudi rade za 18.000 dinara i to onih 20% srecnika koji imaju bilo kakav posao i nisu ostali bez njega u poslednjih 25 godina. Penzije su 15-16.000 dinara i to 20% onih starih ljudi koji primaju penziju. Odakle babama i dedama pare da daju unucicima za bar 10 kesica nedeljno?

Dabogda propale sve te profiterske kompanije, cijim gazdama je malo da imaju milijardu na racunu, nego hoce jos dve.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Tuesday, 03 April 2018, 20:26:53 | Message # 34
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
laugh Tako je, Laro!

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Tuesday, 03 April 2018, 20:36:15 | Message # 35
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Tako je, Laro!

Samo godinu dana, kada bi narod prestao da kupuje ono bez cega moze da zivi, urusio bi se ovaj svet profiterskih kompanija koje diktiraju kompletno trziste.
Njihovi gramzivi i nikad dovoljno siti vlasnici bi se obesili o civiluk ili bi skocili sa 100-og sprata nebodera koje su izgradili sa namestenim kreditima.
A nama bi zatim bilo bolje.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Tuesday, 03 April 2018, 20:49:04
 
tiksiDate: Tuesday, 03 April 2018, 20:52:15 | Message # 36
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Cek Laro zar ne pricaju da nam se povecava zaposlenost i plate?  tongue

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 03 April 2018, 21:00:49 | Message # 37
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Cek Laro zar ne pricaju da nam se povecava zaposlenost i plate?

Da, to prica onaj besmisleni lik, koji nema pojma o ekonomiji i nema ni dan radnog staza van politike. Da su nam plate 450 evra i da idu prema 500 i slicno. Toliko mozda ima 1% zaposlenih. Ja imam toliko, ali znam kako drugi zive.

Treba samo malo otici u neko manje mesto, na primer izmedju Paracina i Trstenika ili iza Nisa u bilo kom smeru, pa videti kako ljudi zive.
Pa i u centru Beograda, prodavacice u radnji za cipele rade za 200 evra mesecno sve sa prevozom i to 6 dana nedeljno po 9 sati dnevno.

Gde je tu prostor za kupovinu slicica, to je tema?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MagdalenaDate: Wednesday, 04 April 2018, 19:14:36 | Message # 38
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Samo da napomenem da je u Nišu i Kruševcu (koji je baš između pomenutih Trstenika i Paraćina) bila nestašica sličica biggrin
 
papi_gm993Date: Thursday, 17 May 2018, 16:16:18 | Message # 39
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Pa pratimo i sveCko prvenstvo biggrin :D biggrin

Moji favoriti za polufinala: Bentancur (Urugvaj), Bartra (Spanija), Gisalson (Island) i Dusko Tosic biggrin


Financially free means being able to change the world
 
LaraCroftDate: Thursday, 17 May 2018, 20:35:49 | Message # 40
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote papi_gm993 ()
Moji favoriti za polufinala: Bentancur (Urugvaj), Bartra (Spanija), Gisalson (Island) i Dusko Tosic

Pratim fudbal, za prvu trojicu nisam cula, a za cetvrtog jesam, ali kao muza od Jelene Karleuse koji kao igra fudbal i sad je presao iz Turske u Kinu kod Piksija (danas procitala u novinama i na nekom sajtu)


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
papi_gm993Date: Thursday, 17 May 2018, 20:50:38 | Message # 41
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
LaraCroft, ja ne pratim fudbal kao sport, vise ga pratim samo zbog statisickih podataka, pratim fudbalere koji su uradili nesto smart sa svojim "milionima" smile

Tosic je dobar primer kako uloziti svoj novac u nekretnine, npr i od njega mogu svasta da naucim na tom polju happy


Financially free means being able to change the world
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » SP u fudbalu u Rusiji 2018. (komentari, prognoze, utisci...)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: