History is a fake ! - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Generalna diskusija » Svastara » History is a fake ! (Zanimljiva tematika :))
History is a fake !
NeoDate: Monday, 07 March 2011, 21:49:00 | Message # 16
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Ne bavim se politikom ,al spanija nije podrzala kosovo samo zato sto ce se odma Katalonija odcepiti ...e sad zasto se katalonija, i avkazija npr nisu ocepile to ne znam ..al znam da je Rusija sravnila Ceceniju sa zemljom ,za nedelju dana ,kad je bilo to pitanje na dnevnom redu smile i tad amerikanci samo osudjivali ,al naravno nisu smeli da pisnu nista konkretno.Sto ovo govorim ? Zato sto srbija je uvek imala lose vladare, i tupsone ...i to je kljuc svega ...Zasto je srbija bombardovana 99 ? zasto je kosovo dobilo ne zavisnost ? itd itd... sve se svodi na jedno losi vladari , i nakon svega , da se normalna osoba bavi politikom u srbiji .pff tj postujem ljude koji to debeleo naplate ,pita me neka cura pre godinu dana ,iz demokstaske stranke ...da li si zainteresovan da budes nas clan ..ja reko pa hocu , koliko placas ? kaze ona ,pa to iz ljubavi radis ..Ja reko onda nista laugh

Added (07 March 2011, 9:49 PM)
---------------------------------------------

Quote
Miko ga je juce u svojoj igri proglasio nezavisnim...

pa miki padne luster na prst, pa ga polomi, pa se kaci potom kod komsije na net ,kako ne bi kasnio na igru,mlad je on jos smile


Message edited by Neo - Monday, 07 March 2011, 21:49:29
 
tiksiDate: Monday, 07 March 2011, 22:03:37 | Message # 17
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Miko je oduzeo Plutonu status planete isto kao sto je tvrdio da su crno i belo boje, ala je mocan ovaj nas Miko biggrin

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
anguaDate: Monday, 07 March 2011, 22:17:29 | Message # 18
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
blic je postojao 1969. blic je postoja mnogooo mnogooo ranije. ja sam fotograf, ja se razumem u te stvari. smile

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » History is a fake ! (Zanimljiva tematika :))
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: