Eurovision Song Contest 2011 - Page 11 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2011 (Germany, Düsseldorf)
Eurovision Song Contest 2011
LazarDate: Wednesday, 11 May 2011, 22:29:31 | Message # 151
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Videcemo*, Miroslave o.O

Moja tetka i familija iz Nemacke glasaju za Srbiju po 5 puta svaki, provereno biggrin

 
LaraCroftDate: Wednesday, 11 May 2011, 22:35:58 | Message # 152
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
ja licno cenim Dina...

ali su mu sanse za glasove kod Srba iz dijaspore u odnosu na Ninu - 1:99


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 11 May 2011, 22:38:40 | Message # 153
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pise se ce mo , ja sam dobio 4 iz pismene zadnji put jer sam pisao cemo zajedno laugh Mora odvojeno , a kod nas se pise vidjet ce mo , pa sam ja napisao videt ce mo kako bi trebalo na ekavici smile
 
LazarDate: Wednesday, 11 May 2011, 22:44:58 | Message # 154
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Ili se opet vadis, ili tvoja profesorka zasluzuje momentalni otkaz!

http://www.google.com/search?aq=f&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=videcemo

 
troyaDate: Wednesday, 11 May 2011, 22:45:44 | Message # 155
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ma lupa biggrin
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 11 May 2011, 22:46:51 | Message # 156
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Profesorka nema pojam ocito :))) Znaci videcemo , ok , hvala na ispravci smile
 
LazarDate: Wednesday, 11 May 2011, 22:48:27 | Message # 157
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Nista biggrin
 
DonnieBrascoDate: Friday, 13 May 2011, 12:09:48 | Message # 158
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Dino Merlin, ovogodišnji predstavnik Bosne i Hercegovine na Takmičenju za pjesmu Evrovizije 2011, predstavio je svoju pjesmu Love In Rewind.

Pjesma koja ce predstavljati BiH na Eurosongu u Dusseldorfu u maju 2011. premijerno je izvedena u TV show programu 'BH Eurosong' koji je uživo emitiran na BHRT u ponedjeljak 21. Februara u 21,00.

Autor teksta i muzike Dino Merlin je nakon premijere rekao kako Love In Rewind nosi univerzalnu poruku.

- To je životna priča ljudi u srednjim godinama. Preispitujemo svoj život, pravimo inventuru onoga što smo do sada uradili i onoga što nismo, a mogli smo. Na prvi pogled život nam je uređen, sve je na svom mjestu. Što se više približavamo primjecujemo mane – ali te mane su ljudske. Želim poručiti da je čak i tada moguce pronaci razloge za ljubav, premotati tu ljubav na početak i ponovo 'pritisnuti play', rekao je Dino Merlin.

U izvedbi pjesme predstavnice ovom umjetniku su se pridružile pratece pjevačice Maya Sar koja na sceni svira klavir i Aida Mušanovic; kontrabasist i prateci vokal Edvin Hadžic, te trubač Jasmin Sokolovic, kao i gošca iz Italije - balerina na visecoj traci Elena Annovi.

Pjesma ce se na Evrovizijskom takmičenju izvesti na engleskom jeziku, a snimit ce se i verzije na bosanskom, francuskom i njemačkom. Bosanska verzija pjesme nosi naslov Sito, a ova riječ, uz još dva stiha na našem jeziku, pojavljuje se i u engleskoj verziji.

Dino Merlin, koji spada među najvece zvijezde Balkana i kome je ovo trece autorsko pojavljivanje na Eurosongu, izrazio je svoje opredjeljenje da na predstojecem takmičenju prikaže svoju zemlju kroz najviše standarde. Naglasio je kako iza projekta stoji tim ljudi različitih talenata, ujedinjenih u želji da Bosna i Hercegovina postigne što bolji rezultat. O svemu ce zadnju riječ dati telefonski glasači i stručni žiri u polufinalnom natjecanju 10. Maja, te, nadamo se, u finalu Eurosonga 14. Maja 2011.

Added (13 May 2011, 12:09 PM)
---------------------------------------------
Bosanski predstavnik na ovogodišnjem izboru za Pesmu Evrovizije Dino Merlin otkrio je u intervjuu za portal ESCTorday da ukoliko pobedi, ne treba dovoditi u sumnju da će Sarajevo moći da bude domaćin Eurosonga

dino1 Dino Merlin: Sarajevo je spremno da ugosti Evroviziju

Popularni pevač, koji će ove jeseni nakon 20 godina pauze održati veliki koncert u Beogradu, trenutno vredno radi na pripremi svog nastupa na ovogodišnjem Eurosongu. Dino će numeru Love in rewind izvesti 12. maja na drugoj polufinalnoj večeri, a pošto ovoj pesmi mnogi predviđaju veliki uspeh, najverovatnije i 14. maja na finalnoj večeri.

- Teško je bilo šta prognozirati, jer su tu još 42 predstavnika. Svi ulažemo maksimalan napor u predstavljanje sebe i svoje zemlje, ali na konačni rezultat utiče mnogo faktora. Naročito od kada je Evrovizija televizijski šou broj jedan u Evropi, produkcijski standardi su iz godine u godinu sve veći tako da i vizuelni efekat igra veliku ulogu. Šta god da se desi, mogu samo reći da je Sarajevo već ugostilo Zimske olimpijske igre i, u slučaju naše pobede, Sarajevo će biti spremno da ugosti još jedan eminentni događaj. Dakle, neka igre počnu – rekao je Merlin u intervjuu za portal ECSToday.

Added (13 May 2011, 12:09 PM)
---------------------------------------------
Pop zvezda Dino Merlin, ovogodišnji predstavnik Bosne i Hercegovine na 56. takmičenju za najbolju pesmu Evrope, ima najveće šanse za pobedu ako je verovati kvotama i prognozama najjačih svetskih kladionica. Njegovu pesmu „Love in rewind" do sada je na Jutjubu pogledalo više od 1,4 miliona ljudi. Kvota za Merlinovu pobedu u Nemačkoj iznosi 10/1, u Francuskoj je sedmi, a u Engleskoj drugi na listi. Njegova kompozicija prvo mesto zauzima i na kladionicama u susednim državama. Dino Merlin otvoriće drugu polufinalnu noć Eurosonga u Dizeldorfu.

 
NeoDate: Friday, 13 May 2011, 17:14:21 | Message # 159
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline

ova je pesma ,jedva cekam njegovo gostovanje u bg
 
tiksiDate: Saturday, 14 May 2011, 12:44:04 | Message # 160
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (Miko)
Pop zvezda Dino Merlin, ovogodišnji predstavnik Bosne i Hercegovine na 56. takmičenju za najbolju pesmu Evrope, ima najveće šanse za pobedu ako je verovati kvotama i prognozama najjačih svetskih kladionica

Citala sam danas u novinama da neka najveca i najpoznatija (zaboravih koja) kladionica ima najvece kvote za :1. Francuska, 2. Irska, 3. Ajzerbedzan, 4. UK, 5. Estonija. Srbija je prema ovome 18 ta sa kvotom 101, za BiH ne znam mislim da je u sredini.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 14 May 2011, 13:07:43 | Message # 161
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Znam i ja kvote xD Ali te kvote obicno samo prva 2-3 pogadjaju , Belgija je bila 16-ta u kladionicama prosle godine pa 4-ta zavrsi smile
 
urkeDate: Saturday, 14 May 2011, 14:02:45 | Message # 162
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
France 15/8
Ireland 3
Azerbaijan 7
United Kingdom 12
Estonia 16
Germany 20
Denmark 20
Sweden 20
Finland 22
Hungary 25
Bosnia and Herzegovina 25
Austria 25
Georgia 40
Iceland 40
Russia 66
Slovenia 80
 
SacDate: Saturday, 14 May 2011, 15:31:29 | Message # 163
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (Lazar)
Francuska je dobra za one koji slusaju takvu vrstu muzike. Smatram da NIKAKO ne bi trebalo da pobedi zato sto je ESC takav show gde se takmice... hm, pa ne takve pesme

Osamucen sam gluposcu koja isijava iz ovog komentara.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
LazarDate: Saturday, 14 May 2011, 18:09:26 | Message # 164
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (Sac)
Osamucen sam gluposcu koja isijava iz ovog komentara.

Nisam mogao da spavam dok nisam procitao ovo. Hvala sto si me prosvetlio!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 14 May 2011, 18:13:39 | Message # 165
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Kako se LAZAR uspeo zakaciti sa bar 10 clanova ovog foruma
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2011 (Germany, Düsseldorf)
Search: