LUD-ZBUDNJEN-NORMALAN - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » LUD-ZBUDNJEN-NORMALAN (ko koga je*e? xD)
LUD-ZBUDNJEN-NORMALAN
DonnieBrascoDate: Monday, 12 March 2012, 12:25:52 | Message # 16
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Lančo)
Neće protivničko pleme, tzv. Wulkanizeri....


Ti si jedan veliki idiot koji zna da ni u cemu nije u pravu ali jednsotavno voli da bude u centru paznje jer je u zivotu samo tako zapostavljen u nekom coskicu za kompjuterom pa trazi razlog za svadju , za igru je potrebno po 5 clanova iz oba plemena, vasih 5 je pristalo tako da me bolio qrac hoces li ti igrati ili ne dok ja nmg odrzati igru ako nece celo drugo pleme , imali ste ponudu koju ako prihvati po 5 clanova oba plemena bice igra , vi ste prihvatili oni nisu i sta sad ? Nesto nejasno ? ako nije posavetuj se sa strucnijim osobama od tebe.
 
troyaDate: Monday, 12 March 2012, 12:51:14 | Message # 17
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
poslao je retardiran link ,5 minuta koji se ne moze otvoriti , pa sam kontao da nije idiot da salje neke gluposti smile ... kad sam otvorio i vidio da se zajebava dobili su kaznu


Meni je otvorio iz prve. I sta sad, poceo si da priznajes i resenja na lepe oci biggrin
 
MarkoNGDate: Monday, 12 March 2012, 12:54:39 | Message # 18
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Boze Toni svasta,nemoj biba da vas cuje,pojesce vas ko ajkule i krokodile smile
 
DonnieBrascoDate: Monday, 12 March 2012, 13:11:34 | Message # 19
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
dobili su penal od 15 minuta troya da zavrse igru i nina je zavrsila , poslao je nedirektan link i nije mi htio otvoriti smile
 
ToniDate: Monday, 12 March 2012, 13:14:04 | Message # 20
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Danas san baš gleda,na RTL-u je bia prilog o VIP Survivoru i ljubljena Ava Karabatić je izvalila i jednu pametnu,kao da se ne ona ne boji zmija i žaba na onom otoku jer se njih ne treba bojat,treba se bojat ljudi,nešto tako je rekla. I mogu ti reć da je i u pravu,Marko,i ti bi se najviše treba bojat ljudi oko sebe jer sve mi miriše na još jedan blindside,slična je atosfera bila i u Egejskom moru taman prije nego što smo te se riješili... Pazi se wink prijateljski savjet

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
ToniDate: Monday, 12 March 2012, 13:33:15 | Message # 21
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Ti si jedan veliki idiot koji zna da ni u cemu nije u pravu ali jednsotavno voli da bude u centru paznje jer je u zivotu samo tako zapostavljen u nekom coskicu za kompjuterom pa trazi razlog za svadju


Eto,neka si ti njemu postavia dijagnozu.. Sad je postavi sebi da svi budemo sritni i zadovoljni. Zašto si tako ogorčen i tako užasno želiš bit autoritet,kad ti to ne ide? Zašto se ne opustiš malo i ne pustiš ljude da pričaju što misle,umjesto da ih sputavaš i blokiraš chat,samo da ne bi rekli istinu,a to je da si fail od GH-a?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Monday, 12 March 2012, 13:38:50 | Message # 22
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ako sam fail od GH-a onda nemoj igrati smile ... imas pravo da odustanes smile .... meni srati neces smile ... nisam blokirao zato chat , blokirao sam jer me doticni vredjao smile
 
ToniDate: Monday, 12 March 2012, 13:41:40 | Message # 23
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Onda ga blokiraj njemu,a ne svima nama.
Odustati neću jer ti sigurno neću pružiti to zadovoljstvo,a i nisam kao neki koji započnu sezonu a ne završe je (Turska). Ja ako nešto počnem,to i završim,tako će bit i s ovom sezonom ali će se morat dogodit čudo da se opet prijavim na neku od tvojih sezona,makar bila i HvV.
P.S. Ja ću srat kome god hoću,a ti ne možeš učinit ama baš ništa da me spriječiš smile


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Monday, 12 March 2012, 13:58:11 | Message # 24
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Kad spominjes Tursku onda mozes da znas da nije zbog mene otkazana smile ... Otkazana je jer je pola bilo neaktivno , nisu se mogli sloziti oko igri i jos 1000 stvari smile ... Ne mogu ga blokirati samo njemu jer ste svi u istoj grupi tj svi ste pleme jedno smile
 
LančoDate: Monday, 12 March 2012, 14:32:11 | Message # 25
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (Miko)
jer je u zivotu samo tako zapostavljen u nekom coskicu za kompjuterom

da nisi malo pobrkao loncice LEPI GH? biggrin
zalim te i tebe i sve tvoje...;)
imati takvog debila u porodici, nije lako...a ti si poslednji koji mene moze uvrediti ovde...svi znamo ko si i kakav si...tako da ostalo necu komentarisati! AUTORITETU MOJ wink


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
LaraCroftDate: Monday, 12 March 2012, 15:07:13 | Message # 26
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Marko,pripazi šta pišeš Čujem da ti spremaju JOŠ JEDAN blindside,biće peti ili šesti po redu


manje - vise jedan blindside za naseg Marka, krupna stvar za VS svet, sitnica za njega...

da podsetim da Marko uskoro planira izlozbu - neiskorisceni skriveni imuniteti kroz istoriju VS cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MagdalenaDate: Monday, 12 March 2012, 15:38:11 | Message # 27
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Lančo)
da nas ih miko više voli od nas


Meni je ovo najsmesnije biggrin
 
MarkoNGDate: Monday, 12 March 2012, 20:08:39 | Message # 28
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Ja se zezam malo na racun mojih drugara petra i save,a ti toni odmah sve shvatis ozbiljno biggrin

http://www.youtube.com/watch?v=qV7ei9bei2E - Boze Toni smile

Meni bi bila cast kada bi me acho,fanta,ebsco i najaktivniji od svih,Andrija,izbacili,i kada bi i to mogao da se nazove blindside smile

A da nisam blindesidovan u VS5 nikad ne bih imao dva HII i ne bih dosao do top 4 biggrin
Zato hvala Troyo smile
 
MarkoNGDate: Monday, 12 March 2012, 20:09:26 | Message # 29
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
da podsetim da Marko uskoro planira izlozbu - neiskorisceni skriveni imuniteti kroz istoriju VS


nisi morala da ih podescas facepalm
 
troyaDate: Monday, 12 March 2012, 20:25:37 | Message # 30
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
A da nisam blindesidovan u VS5 nikad ne bih imao dva HII i ne bih dosao do top 4 biggrin
Zato hvala Troyo


Ma nema na cemu bre, sve za tebe biggrin

Hteo sam i posle da te izbacim sa 2 HII da udjes u istoriju za sva vremena^^, ali su nas prejebali dusmani xDDD
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » LUD-ZBUDNJEN-NORMALAN (ko koga je*e? xD)
Search: