Možda bi organizatora trebalo nekako izdići iznad ostalih... - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Možda bi organizatora trebalo nekako izdići iznad ostalih... (ESC)
Možda bi organizatora trebalo nekako izdići iznad ostalih...
Možda bi organizatora trebalo nekako izdići iznad ostalih učesnika?
1. 1) organizator može da pošalje 2 pesme (ukoliko imamo 13 učesnika, imamo 14 pesama) [ 8 ] [44.44%]
2. 2) organizator dodeljuje poene od 2 do 13 (bez devetke i jedanaestice) [ 0 ] [0.00%]
3. 3) organizator treba da bude ravnopravan sa ostalim takmičarima [ 10 ] [55.56%]
Answers total: 18
LaraCroftDate: Sunday, 09 September 2012, 12:43:05 | Message # 16
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
slanje pesama od ponedeljka do cetvrtka uvece kada organizator postavi linkove sa pesmama...

glasanje do nedelje u podne, a objavljivanje poena nedeljom uvece, na primer oko 21.00...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MatijaDate: Sunday, 09 September 2012, 22:29:44 | Message # 17
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Svi za Mikinu ideju biggrin Ko pobedi na ESC, vodi naredni ESC i sto je Lara rekla, salje se do cetvrtka i glasa do nedelje..
 
troyaDate: Monday, 10 September 2012, 14:48:03 | Message # 18
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kad smo kod toga da pobednik vodi, imam ja bolju ideju za taj nedeljni esc. Jer to sa pobedom, moze da navuce neke da ne zele pobedu.

Ali recimo ima nas sigurno 15 aktvnih koji igraju esc sa vremena na vreme, zasto ne bi stavila sva imena u bubanj i izveli redosled. I recimo znalo bi se tacno, ko koje nedelje vodi esc biggrin
 
LančoDate: Monday, 10 September 2012, 16:46:37 | Message # 19
Virtualna Strina
Group: Publika
Messages: 1701
Awards: 5
Reputation: 61
Status: Offline
Quote (troya)
Ali recimo ima nas sigurno 15 aktvnih koji igraju esc sa vremena na vreme, zasto ne bi stavila sva imena u bubanj i izveli redosled. I recimo znalo bi se tacno, ko koje nedelje vodi esc

i to mi se svidja :))))


http://i.imgur.com/TOHSEwP.gif?1
 
MatijaDate: Monday, 10 September 2012, 19:16:34 | Message # 20
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
To je jos bolje biggrin
 
ToniDate: Monday, 10 September 2012, 19:48:53 | Message # 21
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Moram priznat da se ne ovog puta ne slažem sa svojim duhovnim vođom,Ivanom Canićem jer vodit ESC bi trebalo bit nešto pozitivno za svakog pobjednika,sam određuje temu i pritom može kroz slike i priče predstaviti svoj rodni kraj,nešto kako smo prije radili,da ovo ne bude samo ESC nego i da doznamo više o Splitu,Novom Sadu ili sl.
Uostalom,ako pobijedi netko kome se ne organizira ESC,nek neko drugi preuzme ali onda ovaj ne smije sudjelovat ili slično.

Ovo je samo moje mišljenje,sad vi kako hoćete,a izvlačenje brojeva mi se čini primjerenije za pjesme,tako da izvlačimo koja je pjesma pod kojim brojem predtavljena jer,bar je meni tako,ove zadnje pjesme bolje pamtim,a one prve i zaboravim ako ima npr. 15 pjesama,pa nije ni svejedno čija je pjesma prva a čija zadnja na onom popisu,ako me razumite.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
MatijaDate: Monday, 10 September 2012, 20:32:09 | Message # 22
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Pa ako ja pobedim npr. opet tri puta za redom, sva tri puta treba da predstavljam Valjevo? laugh
 
mrdeny93Date: Monday, 10 September 2012, 22:08:46 | Message # 23
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Opet on racuna da pobedi tri puta za redom smile

Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
MatijaDate: Monday, 10 September 2012, 22:58:10 | Message # 24
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
laugh
 
cpdjaNDate: Monday, 29 October 2012, 15:16:08 | Message # 25
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
3 biggrin
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Možda bi organizatora trebalo nekako izdići iznad ostalih... (ESC)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: