VS: EGYPT [2013] - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » VS: EGYPT [2013] (Ancient ghosts will haunt you)
VS: EGYPT [2013]
DonnieBrascoDate: Friday, 02 November 2012, 00:44:57 | Message # 31
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (cpdjaN)
Miko živi da mene zajebava. Živeo Miko!


Nema ovo bolan veze s tobom , govorio bi da se radi o bilo kome , govorim o tvojim odgovornostima kao GH-u , 3 pokusaja showa nekog 3 neuspeha ? I to se secam da je troya rekao tada da nikad vise nece da igra kod tebe i da ce te banovati sto vidim da nije uradio biggrin cak si mu tada rekao da ti je pao sajt ili nesto slucajno i da su izgubljene igre laugh

Quote (Neo)
onda treba da se poredi sa Mikom i Srdjanom


ja sam zavrsio 7/8 sezona i to sam imao veliku zelju za turskom ali dzaba zelja kad na tri igre za redom dolazi iz ljubicastog plemena 2 osobe od 7 a iz zelenog oko 3-4 a na plemencu 3 glasa laugh Naravno da cu prekinuti
 
LaraCroftDate: Friday, 02 November 2012, 19:43:06 | Message # 32
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Srdjane, prijavila se ja ili ne, dajem ti maksimalnu podrsku oko planova za VS...

pogotovo ako stvarno planiras sve nove igre kako si najavio, jer je postalo dosadno gledati kako takmicari sklapaju sliku iseckanu na 30 delova pa od svakog petog slova prave sifru za ulazak u sledeci nivo i tako dok ih ne zabole oci, ili da prebrojavaju krugove i slicno...

i dalje smatram da je Termopilska borba, na sajtu kod Anubisa, bila ubedljivo najzanimljivija igra u svim VS do sada...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 03 November 2012, 22:48:27 | Message # 33
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
bila je termopilska i kod mene na sajtu u prosloj sezoni
 
cpdjaNDate: Saturday, 03 November 2012, 23:11:05 | Message # 34
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline


Message edited by cpdjaN - Saturday, 03 November 2012, 23:12:04
 
LaraCroftDate: Sunday, 04 November 2012, 11:30:34 | Message # 35
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Srdjane, zasto si odredio bas Egipat za VS ?

hoce li u igrama biti nesto iz staroegipatske mitologije, koju licno veoma volim ?

forumasi, da li znate gde je centar ove planete kada u atlasu pogledate mapu sveta ?

tacno kod egipatskih piramida, ako se uzme matematicka udaljenost od Aljaske na severozapadu do Novog Zelanda na jugoistoku, od Cukotke na severoistoku do Ognjene zemlje na jugozapadu, od severa Skandinavije do juga Afrike...

da li verujete da su one sagradjene u doba za koje nas uci zvanicna istorija, ili mnogo ranije ?

da li predstavljaju samo grobove faraona, ili su imale drugu, daleko sofisticiraniju namenu ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Sunday, 04 November 2012, 11:56:04
 
cpdjaNDate: Sunday, 04 November 2012, 13:32:23 | Message # 36
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Zato što lično jako volim egipatsku kulturu i mitologiju i mislim da ima mnogo materijala na kom mogu da se prave igre. smile
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 04 November 2012, 13:57:19 | Message # 37
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
Srdjane, zasto si odredio bas Egipat za VS ?

hoce li u igrama biti nesto iz staroegipatske mitologije, koju licno veoma volim ?

forumasi, da li znate gde je centar ove planete kada u atlasu pogledate mapu sveta ?

tacno kod egipatskih piramida, ako se uzme matematicka udaljenost od Aljaske na severozapadu do Novog Zelanda na jugoistoku, od Cukotke na severoistoku do Ognjene zemlje na jugozapadu, od severa Skandinavije do juga Afrike...

da li verujete da su one sagradjene u doba za koje nas uci zvanicna istorija, ili mnogo ranije ?

da li predstavljaju samo grobove faraona, ili su imale drugu, daleko sofisticiraniju namenu ?


booze
 
NeoDate: Sunday, 04 November 2012, 14:34:18 | Message # 38
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
laugh
 
troyaDate: Sunday, 04 November 2012, 14:39:51 | Message # 39
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
forumasi, da li znate gde je centar ove planete kada u atlasu pogledate mapu sveta ?


Tacno na sredini. cool

Quote (LaraCroft)
da li verujete da su one sagradjene u doba za koje nas uci zvanicna istorija, ili mnogo ranije ?


Omasili su za godinu, dve. dry

Quote (LaraCroft)
da li predstavljaju samo grobove faraona, ili su imale drugu, daleko sofisticiraniju namenu ?


Koristile se i koriste se i sad u matematici. biggrin
 
LaraCroftDate: Sunday, 04 November 2012, 19:56:12 | Message # 40
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (cpdjaN)
Zato što lično jako volim egipatsku kulturu i mitologiju i mislim da ima mnogo materijala na kom mogu da se prave igre.

slazem se...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
cpdjaNDate: Sunday, 04 November 2012, 21:34:41 | Message # 41
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Igre će biti zahtevne i lepo organizovane, tako da se vidi razlika između plemenskih igara i igara za pojedince.
 
MarkoNGDate: Sunday, 04 November 2012, 21:36:04 | Message # 42
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Srki samo mi obecaj da ces ti obaviti podelu plemena za manje od 30 minuta :P
 
cpdjaNDate: Sunday, 04 November 2012, 21:39:12 | Message # 43
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Srki samo mi obecaj da ces ti obaviti podelu plemena za manje od 30 minuta :P


haha haha
 
cpdjaNDate: Friday, 07 December 2012, 22:48:14 | Message # 44
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 December 2012, 10:56:28 | Message # 45
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
ancient ghosts ? Anubis ?

kao u filmu MUMIJA - kraj je tek pocetak...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » VS: EGYPT [2013] (Ancient ghosts will haunt you)
Search: